2024. Június 16. - 11:07:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781515 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Február 18. - 13:09:44
Válasz #825
Nem elérhető

parrre


héten már érezheted a perzselt zsír szagát amit az Arson éget le róllad. :)


Wow! Ez de költői !  Łł=  ;D

2008. Február 18. - 22:00:43
Válasz #826
Nem elérhető

fastor


Helló
ö hát gondoltam váltok és kipróbálom az amcsi cuccokat..
fehérje koncentrátumot vagy tömegnövelöt mit ajánlanél ami nagy kiszerelésü és nem a high end szint árban meg stb ben? ::) ;D
kö9röl nézelödtem angyából az oldalatokon de nem tommilnene a jó
ezért írok
váalszodat elöre is köszönöm
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 19. - 13:58:36
Válasz #827
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 19. - 14:01:15
Válasz #828
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia!
Már most nézegetem,hogy mivel egészítsem ki majd a szálkásításom időszakát  ;D

Erre gondoltam:  http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=58&products_id=684

Van már most is 1db Venom Special Tactics-om és a mellé gondoltam még ezeket.

Ez tényleg egy 90napos rendszer???  Ha nem, akkor mi kell még hozzá?
Mi a véleményed erről a termékcsaládról?



Igen, ez tényleg 90 napos rendszer.  :D Az ALRI - Venom.... a legjobb zsírégetők közé tartozik! Ennyi.


"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 19. - 14:03:21
Válasz #829
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
En erre a Plasma Jetre lenek kivancsi?Ezt meg kombinalni kell Super pump250 vagy eleg magaban?Mass tech-el lehet hasznalni tomeg novelesi idoszakban?Mondjuk ez a kombo Lipo6-Plasma jet-SuperPump250-Mass-tech vagy True Mass-Nitro-tech.Ez igy jo lenne valamire meg persze mellete rendes kaja.

Soha nem kell valamit kombinálni, csak érdemes...A lipo6 nem kell tömegnövelési időszakban.

Te az autóban is egyszerre nyomod a gázt a fékkel, mi?  ;D  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 19. - 14:06:41
Válasz #830
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helló
ö hát gondoltam váltok és kipróbálom az amcsi cuccokat..
fehérje koncentrátumot vagy tömegnövelöt mit ajánlanél ami nagy kiszerelésü és nem a high end szint árban meg stb ben? ::) ;D
kö9röl nézelödtem angyából az oldalatokon de nem tommilnene a jó
ezért írok
váalszodat elöre is köszönöm


Mai ajánlatunk:

ELITE WHEY

MASS TECH
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 19. - 14:09:17
Válasz #831
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Efitmaster!
Még egy - két kérdés?!
Jungle Warfare+Bad Ass Mass stack párhuzamosan (egyszerre szedve 2 hónapig) - a BAM-mal kell e szünetet tartani és ha igen hogyan (elvileg a 25R-diol-t 4-6 hétig érdemes szedni majd 2 hét szünet )???Mehetne 8 hétig folyamatosan vagy nincs értelme???Meg lehet e emelni az adagolást JW 3ról 4-re BAM 2-ről 3-4re vagy ez csak pénzkidobás???
Azért érdekelne hogy összehasonlítsam a két stacket 8hét JW+BAM VS. AX HDX2+MFX (tervezem hogy kipbóbálom mind a 2 -t)...ja és itt felmerül még egy kérdés a két stack között mennyit kell kihagyni(?hét)...

Köszi!!!
Hello!


1. a BAM mehet nyolc hétig, aztán tényleg szünet.

2. Tarts kb. 6 hét szünetet a két stack között
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 19. - 14:50:57
Válasz #832
Nem elérhető

sany80


Akkor a Lipo 6 elhajom.Melyik a jobb tomeg novelo True mass vagy a Serious mass.Valamint a Nitro-tech-et ugye edzes utan kell megini de ha a tomegnovelot is akkor iszom.Vagy a Nitr-tech-et hagyam el?

Koszi!

2008. Február 19. - 17:27:19
Válasz #833
Nem elérhető

The Rock


Akkor a Lipo 6 elhajom.Melyik a jobb tomeg novelo True mass vagy a Serious mass.Valamint a Nitro-tech-et ugye edzes utan kell megini de ha a tomegnovelot is akkor iszom.Vagy a Nitr-tech-et hagyam el?

Koszi!

Nitrotech edzés előtt, a true mass a jobb, de én az up your mass ajánlom inkább!

Sok sikert!  @:-)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Február 19. - 17:56:35
Válasz #834
Nem elérhető

axell


Hello Efit!
Egy gyors kérdést ah lehet?!
 - a Jungle Warfare ben vevő AI (ADED) ATD metabolit mi is pontosan ??? Van aki azt állítja egy gyenge minőségű szeroidszármazék vagy ilyesmi???Ez gondolom nem igaz...de a biztonság kedvéért megkérdezem Tőled.Sokan számoltak be a "POST CYCLE BLUES"(rossz hangulat levertség)érzéséről a szer elhagyása utáni 1-4 héten...Mit lehet ez ellen tenni ha ez esetleg tényleg bekövetkezik????
A BAM és JW adagolása milyen legyen betartsam a használati utmutató szerintit vagy esetleg megemelhetem(elsősorban JW re gondoltam hogy 3-ról 4-re)
És mellé Retain2...
Ja és még azt hogy a Novadex Xt vel megnövelt teszoszteron és szabad tesztoszteron mellet mi a helyzet a DHT-nal ez megnövekszik vagy mi???
Köszi!!!

2008. Február 19. - 19:40:59
Válasz #835
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szia Sergo

A lassú felszívódású fehérjéket azért is ajánlott lefekvés előtt fogyasztani,mert az alvás során katabolikus(izomlebontó)folyamatok indulnak meg a szervezetben a tápanyaghiány miatt,ugye mivel alszunk nem tudunk enni :).Ezek sokáig ellátják a szervezetet aminosavakkal,vagyis kímélik a meglévő izomzatot,a lebomlástól.De edzés után akkor is ajánlott a Muscletech kombináció,tudom nem filléres dolgokról bezsélgetünk,de szervezetünk meghálálja ezeket(különben sem a tápkiegek drágák,hanem sajna a magyar átlagfizetések maradnak el az uniós átlagtól).Én is szoktam stacketek szedni előtte gyűjtögetés van :(,mert nem vagyok multimilliomos jazzdobos,és én az átlag magyar kereset felett vagyok kicsivel,talán,de így sem egyszerű).Muscletech-től Anator p70-et szedtem 1 évvel ezelőtt,Hyperdrol 1-el,és Retain 1-el,1 hónap alatt,+4kg,és csökkent a testzsírszázalékom is,szóval jó kis cumók ezek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Február 20. - 14:58:26
Válasz #836
Nem elérhető

Kola


Efi!
az lenne a kérdésem hogy mit szedjek Anator P70-et vs. valamilyen tömegnővelőt?? persze mennek majd az aminosavak meg a fehérje illetve kreatin is! előre is köszönöm  ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 20. - 18:39:35
Válasz #837
Nem elérhető

arc23


Hali!

Abban kérném a segitségetek hogy most kezdtem el egy szedni a BSN MASS Stacket /No Xplode,Celmass,Nitrix/ és hogy ezt medddig kell szedni,hány kÚra?azt tudom hogy csomag az kb 20 napig elég!
Előre is köszi! jah és ha van valami amit ehhez még ajánlotok azt szivesem fogadom!

>P<

2008. Február 20. - 18:49:46
Válasz #838
Nem elérhető

Kola


1 cumó elég 20 napra maximálisan 3hónapig lehet szedni mert utána már nem olyan hatékony.sztem minimum glutamin,amino,fehérje kell mellé de lehet hoyg efiték kijavítanak ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 20. - 18:59:35
Válasz #839
Nem elérhető

Kola


efi! mennyibe kerül a nagy kiszerelésű MUSCLE MILK??? :-oD @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...