2024. Június 16. - 14:40:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781604 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Február 23. - 12:50:02
Válasz #870
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sima utókúrában melyikkel járok jobban,ha nem hosszabbítom meg a tömegnövelést?

Superdrol NG + PCT  vagy  Retain + Pct
Utána közvetlenül kezdődik a kemény diéta!!


Egyik se  ;D

Ha utókúra, akkor SuperdrolNG+Retain+ féladagolással PCT, hogy bonyolítsuk a dolgot számodra Lalika.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 23. - 12:55:19
Válasz #871
Nem elérhető

hopika


Efit!

Igaz Pistinek már elküldtem privátban a kérdést,de lehet így gyorsabb lesz:
Nemsokára jön be a diétámba egy hónapig a Hyperdroll X2,majd a következő hónapban az Orastan A.Kell majd utána PCT-t tolnom,vagy nem szükséges?
A HyX2 után elvileg nem kellene,de az Orastan-t annyire nem vágom.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 23. - 12:55:50
Válasz #872
Nem elérhető

Lalika85


Sima utókúrában melyikkel járok jobban,ha nem hosszabbítom meg a tömegnövelést?

Superdrol NG + PCT  vagy  Retain + Pct
Utána közvetlenül kezdődik a kemény diéta!!


Egyik se  ;D

Ha utókúra, akkor SuperdrolNG+Retain+ féladagolással PCT, hogy bonyolítsuk a dolgot számodra Lalika.  :D


 ;D
Én azt teszem amit te mondasz   /:-)

És akkor amikor elfogy a retain + superdrol,mehet egyből a diéta az Alri csomaggal ?
Vagy mást ajánlanál ezek után...(már írtad hogy jó.)

Holnap megyek be hozzátok,ezért szeretném most kideríteni,hogy mit vegyek.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 23. - 12:58:55
Válasz #873
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!

Igaz Pistinek már elküldtem privátban a kérdést,de lehet így gyorsabb lesz:
Nemsokára jön be a diétámba egy hónapig a Hyperdroll X2,majd a következő hónapban az Orastan A.Kell majd utána PCT-t tolnom,vagy nem szükséges?
A HyX2 után elvileg nem kellene,de az Orastan-t annyire nem vágom.

Az Orastan után sincs nagy szükség PCT-re, mivel nem lövi le a teszto termelést a betartott adagolás mellett.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 23. - 12:59:47
Válasz #874
Nem elérhető

hopika


Ok-köszönöm!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 23. - 13:05:19
Válasz #875
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


 ;D
Én azt teszem amit te mondasz   /:-)

És akkor amikor elfogy a retain + superdrol,mehet egyből a diéta az Alri csomaggal ?
Vagy mást ajánlanál ezek után...(már írtad hogy jó.)

Holnap megyek be hozzátok,ezért szeretném most kideríteni,hogy mit vegyek.

Mehet a diéta az ALRI Venom tri lean systemmel, viszont ha izommegtartásról beszélünk, akkor egy végtelen sztoriba kezdél bele...ezt is tudod, remélem 8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 23. - 13:07:12
Válasz #876
Nem elérhető

Lalika85


 ;D....hát nem lesz könnyű,de majd kérdezek sokat és mindent megtanulok tőletek.
Természetesen az izom megtartás a cél és,hogy a végére emberi formám legyen.

Én már csak a ti növendéketek leszek  ;D 
Szóval le sem tagadhattok  ;)  (bár nem tudom,hogy ez nektek jó-e vagy rossz-e)
Lassan bele tanulok a dolgokba...
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 23. - 13:12:17
Válasz #877
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehet, hogy nem fejeztem ki magam tisztán, de a Superdrol NG funkciója utókúrában,(amellett, hogy önmagában egy jó tömegnövelő kiegészítő), hasonlóan előnyös lehet, mint a HCG, ha a tesztoszterontermelés újraindításáról beszélünk és nem tömegnövésről. Két teljesen más téma.

Ha valaki pontosabban megérti, hogy mi a HCG és miért használják utókúra részként, akkor megérti a SuperdrolNG előnyét is az utókúrában. Persze csak akkor, ha megérti, hogy mi az a SuperdrolNG és van egy kis kreatív agyműködése is mindemellett...  :D (két teljesen különböző anyagról van szó, teljesen más hatásmechanizmussal, mégis funkciójukban lehet párhuzamot vonni egy utókúránál.)
Ehhez hasonló a Nolva és proviron példa, ami két teljesen különböző anyag, mégis stratégiailag hasonló funkciót szolgálnak (utó)kúrában elég eredményesen(ösztrogénkontroll) még akkor is, ha két teljesen különböző oldalról teszik ezt meg, más hatásmechanizmussal...
A kettő mégse tudja egymást helyettesíteni.(Természetesen rengeteg különbség van a két anyag között, de mindkettő hatással van az ösztrogénre(átalakulás vagy receptor szinten) és a tesztoszteronszintre.)

Lalikának az Emax le fogja lőni a tesztótermelését, a SuperdrolNG pedig, amellett hogy megtarthatja vele a nyereségeinek egy részét, segít a leállt(vagy csökkent) tesztotermelés helyreállításában is.(nehogy valaki összekeverje viszont a tesztotermelés helyreállását a libidó helyreállásával, mert ez is két különböző dolog!)

Ahham, értem  /:-)

2008. Február 23. - 13:58:25
Válasz #878
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szia Efit!

Asszem itt is megkérdezhetem az Yvette dolgait. Lement 4 hét a Superdrol NG-ből és  Mass Fx-ből. Yvette jött tőle masszába (egy kicsit vizesebb,de határozottan jól működik),de úgytűnik most kezdi méginkább tolerálni a teste ezt a párost. Mehet belőle még mondjuk 4 hét vagy már váltson másra át?

Adj nekünk jó ötletet mert be vagyunk sózva?....már ma rendelné ha lehetne.  @-o ;D

Tehát hétfőtől kellene vagy ugyanez, vagy egy másik folytatható merész,ütős kombináció!

Köszi!

2008. Február 23. - 14:04:51
Válasz #879
Nem elérhető

darknight


Üdv Efit O0!

Ahogy figyelem, nagyon megy a téma az extrémebb-kiegészítők problémakörében.

Tehát bonyolítsuk tovább:

Az eddig elmondottak szerint mehet akár egy ilyen kúra is:

1./ Verzió
     4 hétig ALRI: E...max LMG+Anabolic Xtreme: Perfect Cycle,
     utána 4 hétig Anabolic Xtreme: SuperDrol NG+MassFX,
     majd legvégül Anabolic Xtreme: Advanced PCT+Retain2 (ennek ugye elméletileg 8 hétnek kellene lennie, mivel 2x4
     hét ON-t 8 hét OFF-nak kell követnie minimum egy utókúrában).

     Akárhogy nézzük, azért ez egy elég hardcore 16 hetes ciklus lenne.

2./ Verzió
     4 hétig Anabolic Xtreme: HyperdrolX2+MassFX,
     4 hétig Anabolic Xtreme: SuperDrol NG+MassFX,
     végül utókúraként Anabolic Xtreme: Advanced PCT+Retain2 (a fent vázoltak szerint minimum 8 hétig).

     Ez a verzió azért jóval kevésbé tűnik megterhelőnek a test számára az én olvasatomban, nyilván kevesebb
     nyereséggel is jár, de biztonságosabb is egyben. De javíts ki Efit, ha tévednék, mivel magam is erősen gondolkodom
     egy ilyen kúra bevállalásán.

Engem is érdekelnek ezek a dolgok, de még sokakhoz hasonlóan nem látom át egészen ezt a témát. Sokszor ugyanannak a csontnak az átrágásához hasonló a szitu, de azért ezek már olyan termékek, ahol a tesztoszterontermelés, ösztrogén, libidó, máj stb. is szóba jönnek, nem mondjuk egy sima kreatin-kúra. Gyakran ezért kérdezek rá én is többször ugyanarra a dologra.

Itt a fórumon Efit, bizony neked jutott az a (talán kijelenthetjük, hogy néha nem túl hálás) feladat, hogy elnavigálj minket a kiegészítők és információk tengerén, Te vagy úgymond a "Szerző" (Mr. Author O0) közöttünk....

 >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 23. - 15:01:56
Válasz #880
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Efit!

Asszem itt is megkérdezhetem az Yvette dolgait. Lement 4 hét a Superdrol NG-ből és  Mass Fx-ből. Yvette jött tőle masszába (egy kicsit vizesebb,de határozottan jól működik),de úgytűnik most kezdi méginkább tolerálni a teste ezt a párost. Mehet belőle még mondjuk 4 hét vagy már váltson másra át?

Adj nekünk jó ötletet mert be vagyunk sózva?....már ma rendelné ha lehetne.  @-o ;D

Tehát hétfőtől kellene vagy ugyanez, vagy egy másik folytatható merész,ütős kombináció!

Köszi!

Yvette egy bevállalós lány, mint az elszántabb testépítőnők általában.

Most 4 hétig az ALRI-ProAnabolra lenne érdemes ráállnia. Ez lányoknak előnyösebb és hatásban sem marad el a többitől.

(hamarosan folytatjuk a stack kombinációk átnézését. Mindenkinek addig is, jó hétvégét!  :D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 23. - 15:04:44
Válasz #881
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Köszi Efit! Akkor már rendeljük is!  :-){ ;D

2008. Február 26. - 17:50:10
Válasz #882
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Kedves Efit Master,

Tanácsot szeretnék kérni, első tesztoszteron fokozó stackem-hez.
szeretném, ha ütős lenne ezért gondoltam többfélét egyszere a következőképp:

1.hét: T-bomb
2.hét: T-bomb
3.hét: T-bomb + 11oxo
4.hét: T-bomb + 11oxo
5.hét: T-bomb + 11 oxo
6.hét : T-bomb + 6 oxo Exterme
7. Hét 6 oxo Extreme
8. héttől Alri pro anabol

Szerinted ez jó, vagy ha teljesen hülyeség akkor milyen változtatást javasolsz ?

Válaszod előre is köszönöm !


2008. Február 27. - 20:00:10
Válasz #883
Nem elérhető

duraCELL


Kedves efitmaster,

Az Anabolic Xtreme X2-MassFX-Retain2 stackjét használom, és az ajánlott tömegnövelő 12 hetes kúrának az 5. heténél tartok.
Nekem eddig ez a csomag kiválóan bevált, szeretném végigvinni. Viszont lenne egy kérdésem.
Kb. 1 hete az egyik fogamban tömést cserélt a fogdoki. Normális esetben a dolgot másnapra el is felejti az ember fia. Viszont nekem a fogam azóta is gyulladásban van, rohadtul fáj, és érzékeny. És itt jön a kérdés:
Lehet, hogy a gyulladást a Retain2 tartja fenn? Ha ugyanis a kortizol az endogén gyulladásgátló, viszont azt annak izomkannibalizmusa miatt a retain2 gátolja, akkor a gyulladásos folyamatok tovább fennmaradhatnak?
Természetesen visszamentem kezelésre, de fogászember nem talál semmi fenntartó okot, retaint meg nem mondtam, mert akkor nyilván lecsap rá és arra fogja ha igaz, ha nem.
Van ilyen esetre valami jelzés a gyártótól? Neten nem találtam semmit.
Most függesszem fel a kúrát vagy sem... Vagy hagyjam ki belőle a Retain-t? És ha felfüggesztem, kezdjem elölről a protokollt, vagy folytassam onnan, ahol abbahagytam?

Köszi :-\

 

2008. Február 27. - 21:11:24
Válasz #884
Nem elérhető

bandus


Hali Efit!
az érdekelne, hogy az olcsóbb tömegnövelőkből, te melyiket tartod a legjobbválasztásnak?
amiket néztem:
Cytosport - Cytogainer
Interactive - Lean gainer
Dymatize - Hi protein mega gainer
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player