2024. Június 16. - 15:43:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 781626 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Február 27. - 22:19:39
Válasz #885
Nem elérhető

miki_nrg


Hali Efit!
az érdekelne, hogy az olcsóbb tömegnövelőkből, te melyiket tartod a legjobbválasztásnak?
amiket néztem:
Cytosport - Cytogainer
Interactive - Lean gainer
Dymatize - Hi protein mega gainer


Bocs hogy belepofázok  :) de a Cytogainer nem is olyan olcsó, amugy meg a bodybuilding.com -on asszem a legjobb tömegnövelőnek is választották!

Amúgy én próbáltam a Lean Gainert! Ízre jó! Az Oldódása is csucsszuper! De nem egy csucs termék...

2008. Február 27. - 22:53:32
Válasz #886
Nem elérhető

Bubee


Hali Efit!
az érdekelne, hogy az olcsóbb tömegnövelőkből, te melyiket tartod a legjobbválasztásnak?
amiket néztem:
Cytosport - Cytogainer
Interactive - Lean gainer
Dymatize - Hi protein mega gainer

Egyértelműen Cytogainer, ha a minőséget tartod szem előtt. Bár a többi se rossz.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 28. - 06:17:40
Válasz #887
Nem elérhető

blade


Bocs, hogy beleszólok, én csak a saját tapasztalatomat mondom Dymatize - Hi protein mega gainer
Nekem nagyon bejött tömegelésre. :-)!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Február 28. - 08:31:23
Válasz #888
Nem elérhető

ViCtor


Kedves efitmaster,

Az Anabolic Xtreme X2-MassFX-Retain2 stackjét használom, és az ajánlott tömegnövelő 12 hetes kúrának az 5. heténél tartok.
Nekem eddig ez a csomag kiválóan bevált, szeretném végigvinni. Viszont lenne egy kérdésem.
Kb. 1 hete az egyik fogamban tömést cserélt a fogdoki. Normális esetben a dolgot másnapra el is felejti az ember fia. Viszont nekem a fogam azóta is gyulladásban van, rohadtul fáj, és érzékeny. És itt jön a kérdés:
Lehet, hogy a gyulladást a Retain2 tartja fenn? Ha ugyanis a kortizol az endogén gyulladásgátló, viszont azt annak izomkannibalizmusa miatt a retain2 gátolja, akkor a gyulladásos folyamatok tovább fennmaradhatnak?
Természetesen visszamentem kezelésre, de fogászember nem talál semmi fenntartó okot, retaint meg nem mondtam, mert akkor nyilván lecsap rá és arra fogja ha igaz, ha nem.
Van ilyen esetre valami jelzés a gyártótól? Neten nem találtam semmit.
Most függesszem fel a kúrát vagy sem... Vagy hagyjam ki belőle a Retain-t? És ha felfüggesztem, kezdjem elölről a protokollt, vagy folytassam onnan, ahol abbahagytam?

Köszi :-\

 


Menj vissza a dokidhoz én konzultálj vele. Mindenesetre ne könnyítsd meg a dolgát, h elárulod szedsz valamit vagy sem. Ha Ő rávágja, h itt valami külső dologgal 'blokkolod' a gyógyulást, akkor lehet reális esély,h valamelyik anyag, bár én kizártnak tartom. Én inkább a gyorsabb gyógyulásra fognám rá a tabletták erejét. De orvoshoz nyargalj vissza, mert nem újdonság, h ilyen után begyullad az íny, a gyökér stb...
NE MONDD ADDIG NEKI, MIT SZEDSZ, MÍG RÁ NEM KÉRDEZ! Amúgy ráfogja. :) ciao Gyógyulást (kúrák alatt meg ne műtsd magad sose, csak ha traumás eset) ..épp az ilyenekért...
Picit pihenj, majd folytasd, ne állj le!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Február 28. - 08:56:54
Válasz #889
Nem elérhető

miki_nrg


Kedves efitmaster,

Az Anabolic Xtreme X2-MassFX-Retain2 stackjét használom, és az ajánlott tömegnövelő 12 hetes kúrának az 5. heténél tartok.
Nekem eddig ez a csomag kiválóan bevált, szeretném végigvinni. Viszont lenne egy kérdésem.
Kb. 1 hete az egyik fogamban tömést cserélt a fogdoki. Normális esetben a dolgot másnapra el is felejti az ember fia. Viszont nekem a fogam azóta is gyulladásban van, rohadtul fáj, és érzékeny. És itt jön a kérdés:
Lehet, hogy a gyulladást a Retain2 tartja fenn? Ha ugyanis a kortizol az endogén gyulladásgátló, viszont azt annak izomkannibalizmusa miatt a retain2 gátolja, akkor a gyulladásos folyamatok tovább fennmaradhatnak?
Természetesen visszamentem kezelésre, de fogászember nem talál semmi fenntartó okot, retaint meg nem mondtam, mert akkor nyilván lecsap rá és arra fogja ha igaz, ha nem.
Van ilyen esetre valami jelzés a gyártótól? Neten nem találtam semmit.
Most függesszem fel a kúrát vagy sem... Vagy hagyjam ki belőle a Retain-t? És ha felfüggesztem, kezdjem elölről a protokollt, vagy folytassam onnan, ahol abbahagytam?

Köszi :-\

 



Vegyél a gyógyszertárban ilyen CHLOROSODIL (nem biztos hogy így írják) szájöblögetőt! Elvileg íny problémákra van de nekem sok egyéb más fogproblémára is nagyon jó volt! 1000ft-ot megér hogy kipróbáld :)

2008. Február 28. - 10:15:01
Válasz #890
Nem elérhető

Yanou



Vegyél a gyógyszertárban ilyen CHLOROSODIL (nem biztos hogy így írják) szájöblögetőt! Elvileg íny problémákra van de nekem sok egyéb más fogproblémára is nagyon jó volt! 1000ft-ot megér hogy kipróbáld :)

Corsodyl lesz az és télleg jó! Egy próbát megér! 8-}

2008. Február 28. - 11:07:48
Válasz #891
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kedves efitmaster,

Az Anabolic Xtreme X2-MassFX-Retain2 stackjét használom, és az ajánlott tömegnövelő 12 hetes kúrának az 5. heténél tartok.
Nekem eddig ez a csomag kiválóan bevált, szeretném végigvinni. Viszont lenne egy kérdésem.
Kb. 1 hete az egyik fogamban tömést cserélt a fogdoki. Normális esetben a dolgot másnapra el is felejti az ember fia. Viszont nekem a fogam azóta is gyulladásban van, rohadtul fáj, és érzékeny. És itt jön a kérdés:
Lehet, hogy a gyulladást a Retain2 tartja fenn? Ha ugyanis a kortizol az endogén gyulladásgátló, viszont azt annak izomkannibalizmusa miatt a retain2 gátolja, akkor a gyulladásos folyamatok tovább fennmaradhatnak?
Természetesen visszamentem kezelésre, de fogászember nem talál semmi fenntartó okot, retaint meg nem mondtam, mert akkor nyilván lecsap rá és arra fogja ha igaz, ha nem.
Van ilyen esetre valami jelzés a gyártótól? Neten nem találtam semmit.
Most függesszem fel a kúrát vagy sem... Vagy hagyjam ki belőle a Retain-t? És ha felfüggesztem, kezdjem elölről a protokollt, vagy folytassam onnan, ahol abbahagytam?

Köszi :-\

 


Még szép, hogy hagyd abba az ilyen kiegészítőket, miközben akármilyen orvosi kezelést kapsz.
Már többszöt leírtam, hogy a kiegészítők nem cukorkák, főleg a testépítőknek készült komolyabb kiegészítők nem azok. Erős fiziológiás változásokat képesek okozni, máskülönben hogyan hatnának?

Hagyd abba az összes ilyen kiegészítőt, ha bármilyen orvosi kezelésen veszel részt, és ha az rendben van csak akkor folytasd. A kortizolblokkolók képesek késleltetni a gyulladások megszünését.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 28. - 11:18:15
Válasz #892
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv Efit O0!

Ahogy figyelem, nagyon megy a téma az extrémebb-kiegészítők problémakörében.

Tehát bonyolítsuk tovább:

Az eddig elmondottak szerint mehet akár egy ilyen kúra is:

1./ Verzió
     4 hétig ALRI: E...max LMG+Anabolic Xtreme: Perfect Cycle,
     utána 4 hétig Anabolic Xtreme: SuperDrol NG+MassFX,
     majd legvégül Anabolic Xtreme: Advanced PCT+Retain2 (ennek ugye elméletileg 8 hétnek kellene lennie, mivel 2x4
     hét ON-t 8 hét OFF-nak kell követnie minimum egy utókúrában).

     Akárhogy nézzük, azért ez egy elég hardcore 16 hetes ciklus lenne.

2./ Verzió
     4 hétig Anabolic Xtreme: HyperdrolX2+MassFX,
     4 hétig Anabolic Xtreme: SuperDrol NG+MassFX,
     végül utókúraként Anabolic Xtreme: Advanced PCT+Retain2 (a fent vázoltak szerint minimum 8 hétig).

     Ez a verzió azért jóval kevésbé tűnik megterhelőnek a test számára az én olvasatomban, nyilván kevesebb
     nyereséggel is jár, de biztonságosabb is egyben. De javíts ki Efit, ha tévednék, mivel magam is erősen gondolkodom
     egy ilyen kúra bevállalásán.

Engem is érdekelnek ezek a dolgok, de még sokakhoz hasonlóan nem látom át egészen ezt a témát. Sokszor ugyanannak a csontnak az átrágásához hasonló a szitu, de azért ezek már olyan termékek, ahol a tesztoszterontermelés, ösztrogén, libidó, máj stb. is szóba jönnek, nem mondjuk egy sima kreatin-kúra. Gyakran ezért kérdezek rá én is többször ugyanarra a dologra.

Itt a fórumon Efit, bizony neked jutott az a (talán kijelenthetjük, hogy néha nem túl hálás) feladat, hogy elnavigálj minket a kiegészítők és információk tengerén, Te vagy úgymond a "Szerző" (Mr. Author O0) közöttünk....

 >:D >:D >:D


Hi Darknight,

Teljesen jó az, amit leírtál, annyi, hogy esetleg a 2. verzióban a MassFX-ben lehetne 2 hét szünet a közepén a kúrának.

Ha így folytatod a végén még te leszel "Author2 Darknight". :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 28. - 11:20:45
Válasz #893
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kedves Efit Master,

Tanácsot szeretnék kérni, első tesztoszteron fokozó stackem-hez.
szeretném, ha ütős lenne ezért gondoltam többfélét egyszere a következőképp:

1.hét: T-bomb
2.hét: T-bomb
3.hét: T-bomb + 11oxo
4.hét: T-bomb + 11oxo
5.hét: T-bomb + 11 oxo
6.hét : T-bomb + 6 oxo Exterme
7. Hét 6 oxo Extreme
8. héttől Alri pro anabol

Szerinted ez jó, vagy ha teljesen hülyeség akkor milyen változtatást javasolsz ?

Válaszod előre is köszönöm !



Jó összeállítás!

Annyi még hozzá, hogy az első 3 hétben nem lenne hülyeség egy kis No-Xplode+Cell mass vagy Gaspari SuperPump+SizeOn hozzá és akkor tényleg elég ütős stack-et kapnál.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 28. - 11:21:35
Válasz #894
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hali Efit!
az érdekelne, hogy az olcsóbb tömegnövelőkből, te melyiket tartod a legjobbválasztásnak?
amiket néztem:
Cytosport - Cytogainer
Interactive - Lean gainer
Dymatize - Hi protein mega gainer

Bármelyiket választod, jó választás!(és egyetértek ezügyben az előttem szólókkal is.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 28. - 14:11:34
Válasz #895
Nem elérhető

Lalika85


Szia!

(e...max)
Az utókúrában  a Superdrol NG + Retain + pct mellé mehet egy kis kreatin + Aplodan ???
Ez az utókura lesz az utolsó része életem első tömegnövelési szakaszának és szeretnék közben is nőni   ;D

(a pct-t írtad,hogy fél adagolással szedjem majd...a dobozra az van írva,hogy napi 3at kell szedni... 
egyik nap 2 a másiknap 1 vagy ezt hogyan kivitelezzem ????...

A segítségedet előre is köszönöm. :-){
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 28. - 14:51:21
Válasz #896
Nem elérhető

Raymond


Szevasz Efit! Megtudnád mondani hány grammos kiszerelésben van az Anabolic Halo...(lehet hogy vak vagyok de sehol nem láttam) és hogy mennyi időre elég kb. egy doboz?....
kössz....... /:-)

2008. Február 28. - 15:01:24
Válasz #897
Nem elérhető

darknight


Szevasz Efit! Megtudnád mondani hány grammos kiszerelésben van az Anabolic Halo...(lehet hogy vak vagyok de sehol nem láttam) és hogy mennyi időre elég kb. egy doboz?....
kössz....... /:-)

Helló Raymond >:D!

Nem Efit vagyok, de talán segíthetek...

Az Anabolic Halo 2.4 font, tehát kb. 1.1 kilogramm. Egy doboz 40 adag 27 grammos löketet tartalmaz, a feltüntetett adagolás szerint az ajánlott mennyiség edzésnapokon edzés után 3 adag, pihenőnapokon reggel, rögtön felkelés után 3 adag.

Tehát ilyen szedés mellett kb. 13-14 napig elég a cucc... Remélem tudtam segíteni>:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 28. - 15:17:10
Válasz #898
Nem elérhető

Raymond


Szevasz Efit! Megtudnád mondani hány grammos kiszerelésben van az Anabolic Halo...(lehet hogy vak vagyok de sehol nem láttam) és hogy mennyi időre elég kb. egy doboz?....
kössz....... /:-)

Helló Raymond >:D!

Nem Efit vagyok, de talán segíthetek...

Az Anabolic Halo 2.4 font, tehát kb. 1.1 kilogramm. Egy doboz 40 adag 27 grammos löketet tartalmaz, a feltüntetett adagolás szerint az ajánlott mennyiség edzésnapokon edzés után 3 adag, pihenőnapokon reggel, rögtön felkelés után 3 adag.

Tehát ilyen szedés mellett kb. 13-14 napig elég a cucc... Remélem tudtam segíteni>:D

Kössz kössz.....azóta már nagyító alá tettem  a képet úgy már észrevettem...... ;D ;D...... /:-) /:-)

2008. Február 28. - 17:09:11
Válasz #899
Nem elérhető

Telipó


Hali Efit!
az érdekelne, hogy az olcsóbb tömegnövelőkből, te melyiket tartod a legjobbválasztásnak?
amiket néztem:
Cytosport - Cytogainer
Interactive - Lean gainer
Dymatize - Hi protein mega gainer

Hi!

Én egy hete fogyasztom a vaníliás Cytogainert, eddigi tapasztalatok nagyon pozitívak, 3 kanállal szoktam belerakni 2 dl vízbe, 4-5 rázás és kész.  :-oD A gyomrot apszolut nem terheli, fél óra múlva lehet nyugodtan enni utána.
Ja és egyáltalán nem habzik, ízre, illatra kiváló, még a mérleg is kezd pozitív irányba mozdulni. Az 5 éves fiam is beleszimatolt a dobozba és mi volt az első megjegyzése "ez nagyon jó illatú". Igazi minőségi termék. 8-)