2024. Június 07. - 20:32:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779659 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 19. - 21:16:55
Válasz #2865
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Az lenne a kérdésem, hogy a Lurdyban, vagy a Westendben tudnék pénteki nap  folyamán 3 db AX APCT-t beszerezni?

Előre is köszönöm a választ :-){
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Augusztus 20. - 08:21:06
Válasz #2866
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hea!

Az lenne a kérdésem, hogy a Lurdyban, vagy a Westendben tudnék pénteki nap  folyamán 3 db AX APCT-t beszerezni?

Előre is köszönöm a választ :-){

Szia!

Sajnos pénteken nem, mert a PCT mindkét üzletből kifogyott, jövő hét elején...kedd körül...lesz az Lurdyban is és a Westendben is.

2009. Augusztus 20. - 12:56:50
Válasz #2867
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Az lenne a kérdésem, hogy a Lurdyban, vagy a Westendben tudnék pénteki nap  folyamán 3 db AX APCT-t beszerezni?

Előre is köszönöm a választ :-){

Szia!

Sajnos pénteken nem, mert a PCT mindkét üzletből kifogyott, jövő hét elején...kedd körül...lesz az Lurdyban is és a Westendben is.

Köszi, akkor kedden érdeklődök megint...
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Augusztus 23. - 22:15:31
Válasz #2868
Nem elérhető

Karcsi


Sziasztok !
Myofusion van esetleg ??? ?:-/

2009. Augusztus 24. - 20:58:46
Válasz #2869
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Szép estét mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy a következő termékek közül melyek vannak jelenleg raktáron:PCT,Up Your Mass 2,2,Activate Sport,True Mass,Carnivor 908g,Trisorbagen
Előre is köszi a segítséget!

2009. Augusztus 26. - 11:05:37
Válasz #2870
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok !
Myofusion van esetleg ??? ?:-/

Szia!

A MyoFusion kifogyott sajnos, de várjuk az utánpótlást.

2009. Augusztus 26. - 11:11:11
Válasz #2871
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szép estét mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy a következő termékek közül melyek vannak jelenleg raktáron:PCT,Up Your Mass 2,2,Activate Sport,True Mass,Carnivor 908g,Trisorbagen
Előre is köszi a segítséget!


Szia!

Én ma éppen szabadnapos vagyok, de ha jól tudom ezek közül mind van raktáron.

2009. Augusztus 26. - 21:58:40
Válasz #2872
Nem elérhető

hummerdikk


Pufi Ur!

Koszonok mindent!  @:-) ;-oo-;  ;D

2009. Augusztus 30. - 10:08:42
Válasz #2873
Nem elérhető

Pity


Sziasztok nekem egy kérdésem lenne igazából!
van egy bizonyos gyártó aminek a honlapja: http://advancedmusclescience.com/
Szerintetek valaha ezeket a termékeket belehetlessz szerezni itthon? esetleg ti nem tervezitek a közeljövőben a forgalmazását??
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv:Pity

2009. Szeptember 03. - 09:47:29
Válasz #2874
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok nekem egy kérdésem lenne igazából!
van egy bizonyos gyártó aminek a honlapja: http://advancedmusclescience.com/
Szerintetek valaha ezeket a termékeket belehetlessz szerezni itthon? esetleg ti nem tervezitek a közeljövőben a forgalmazását??
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv:Pity

Melyik termék érdekelne ettől a cégtől pontosan, mivel egy különleges terméke sincs, aminek ne lenne legalább 3-4 Magyarországon is beszerezhető verziója és évek óta a piacon vannak már megbízható cégektől. (Az általad belinket cég csak jól hangzó neveket ad neki, mint pl. 4-AD, amnek a hatóanyaga egyszerűen csak DHEA, mint pl. MHP-SARM-X(ötször annyi hatóanyag van a SARM-X ben!), vagy a másik terméke, amit DECAVOL-nak nevez, de közben egyszerűen csak egy másik ATD termék, ami a Gaspari-NovedexXT másolata, amit decának állitanak be, hátha becsapják az egyszeri embereket. Az Arom-X ugyanez(ATD) jelentéktelen változtatással. A többi termékét meg emliteni sem érdemes...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 03. - 10:23:24
Válasz #2875
Nem elérhető

doncicco


Sziasztok nekem egy kérdésem lenne igazából!
van egy bizonyos gyártó aminek a honlapja: http://advancedmusclescience.com/
Szerintetek valaha ezeket a termékeket belehetlessz szerezni itthon? esetleg ti nem tervezitek a közeljövőben a forgalmazását??
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv:Pity

Melyik termék érdekelne ettől a cégtől pontosan, mivel egy különleges terméke sincs, aminek ne lenne legalább 3-4 Magyarországon is beszerezhető verziója és évek óta a piacon vannak már megbízható cégektől. (Az általad belinket cég csak jól hangzó neveket ad neki, mint pl. 4-AD, amnek a hatóanyaga egyszerűen csak DHEA, mint pl. MHP-SARM-X(ötször annyi hatóanyag van a SARM-X ben!), vagy a másik terméke, amit DECAVOL-nak nevez, de közben egyszerűen csak egy másik ATD termék, ami a Gaspari-NovedexXT másolata, amit decának állitanak be, hátha becsapják az egyszeri embereket. Az Arom-X ugyanez(ATD) jelentéktelen változtatással. A többi termékét meg emliteni sem érdemes...

Ha már itt tartunk megragadom a lehetőséget  LG...

2009. Szeptember 03. - 10:41:48
Válasz #2876
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az LG ma már ugyanaz a kamu kategória, mint a fenti ...science. 2004-ben én voltam az első, aki Magyarországra hozta annak idején az LG-t. 5 éve még jó termékei voltak a betiltások előtt, ma már csak bullshit az a cég is...Régen volt egy jó termékük a Methyl D, miután meg volt a prohormonok betiltása, kijöttek a methyl 1-d kamu változattal, amiben se prohormon, se metil nincs. Maradt a kamu és a pénzlehúzás...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 03. - 10:54:52
Válasz #2877
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az LG ma már ugyanaz a kamu kategória, mint a fenti ...science. 2004-ben én voltam az első, aki Magyarországra hozta annak idején az LG-t. 5 éve még jó termékei voltak a betiltások előtt, ma már csak bullshit az a cég is...Régen volt egy jó termékük a Methyl D, miután meg volt a prohormonok betiltása, kijöttek a methyl 1-d kamu változattal, amiben se prohormon, se metil nincs. Maradt a kamu és a pénzlehúzás...

Sajna tényleg sok kis cég próbál hangzatos nevű táplálékkiegészítőkkel becsapni embereket,a Bodybuilding.com-on lehet találni egy párat,s alig akad köztük egy-két használható termék,de semmi eredeti ötlet :-\.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 03. - 12:17:52
Válasz #2878
Nem elérhető

doncicco


Az LG ma már ugyanaz a kamu kategória, mint a fenti ...science. 2004-ben én voltam az első, aki Magyarországra hozta annak idején az LG-t. 5 éve még jó termékei voltak a betiltások előtt, ma már csak bullshit az a cég is...Régen volt egy jó termékük a Methyl D, miután meg volt a prohormonok betiltása, kijöttek a methyl 1-d kamu változattal, amiben se prohormon, se metil nincs. Maradt a kamu és a pénzlehúzás...


A Methyl Masterdrol V3 egy igazi legális androsztén vázas DSHEA prohormon, mely a Methyl-Block szállító rendszert is tartalmazza, ezáltal a legfejlettebb pro-hormon készítmény a piacon. Mint már mondtuk, a Proviron, a Masteron és az Anavar ugyanolyan androsztén szerkezetű szteroidok mint a Methyl Masterdrol V3

Az egész csak valótlan reklámszöveg volna..

2009. Szeptember 03. - 12:54:37
Válasz #2879
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az LG ma már ugyanaz a kamu kategória, mint a fenti ...science. 2004-ben én voltam az első, aki Magyarországra hozta annak idején az LG-t. 5 éve még jó termékei voltak a betiltások előtt, ma már csak bullshit az a cég is...Régen volt egy jó termékük a Methyl D, miután meg volt a prohormonok betiltása, kijöttek a methyl 1-d kamu változattal, amiben se prohormon, se metil nincs. Maradt a kamu és a pénzlehúzás...


A Methyl Masterdrol V3 egy igazi legális androsztén vázas DSHEA prohormon, mely a Methyl-Block szállító rendszert is tartalmazza, ezáltal a legfejlettebb pro-hormon készítmény a piacon. Mint már mondtuk, a Proviron, a Masteron és az Anavar ugyanolyan androsztén szerkezetű szteroidok mint a Methyl Masterdrol V3

Az egész csak valótlan reklámszöveg volna..

Ja, igen, vagy mégrosszabb, hogy el is szomorítsalak.  :D Full kamu szöveg, amit az LG használ a termékeinél.

A methyl masterdrol egy kurva nagy vicc, nem pedig prohormon. a fő hatóanyaga(a többi összetevőnek abszolut semmi köze a prohormonhoz) "3-alpha-Hydroxyetioallocholan-17-one" , ami más néven androsterone, ami a szervezetben a legnagyobb részben androszteron szufáttá és androszteron glukuroniddá kovertálódik és elég gyorsan távozik is a vizelettel, úgy hogy semmit nem csinált közben és a pénzed a lefolyóban landol nem az izmaidban. :D

Hidd el, ha azt mondom bullshit szag van, akkor ott bullshit szag van.  ;D

Évek óta nincsennek igazi prohormonok, ha ez változna, akkor küldök majd értesítést.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"