2024. Június 07. - 16:49:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779606 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Október 15. - 16:46:29
Válasz #3540
Nem elérhető

Kris


Sziasztok!

Van Syntha-6 sütikrém ,vagy vanilia és Myofusion banán? 2,2-es kiszerelés?

Szia!

Asszem mindegyik van, de ahogy beérek délelőtt az üzletbe, megnézem, és pontosítok.

Mehetek??

Igen.  ;)

Voltam. De jó volt a Bsn-bol is a banán. Köszi!

2010. Október 18. - 08:36:36
Válasz #3541
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Balu!

Nem tervezitek valami fullos edzőkeztyűmárka forgalmazását? A jelenlegi már kezd szétmenni a kezemen és ha hamarabb nem is, de karácsonyra ajándékötletként fel szeretném vázolni a lehetőséget a családnak!
Egy olcsóbb waxy maize formulát én is támogatnék...

Hali!

Nem tudok róla, hogy terveznénk edzőkesztyűk forgalmazását. Egy darabig volt, de nem éri meg vele foglalkozni sajnos.
Waxy-t már javasoltam én is, ugyan is azt használok én is...de pszt.  ;D
Egyébként a Mutant Mass-ban is van Waxy, meg más ch is, összetételre elég fullos, de mivel magas kalória tartalmú ezért csak edzés utáni visszatöltésre szoktam ajánlani. Aki meg nehezen fejlődő, vékony az tolja bátran minden nap......na de visszatérve az alap gondolatra, van benne Waxy ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 18. - 12:35:29
Válasz #3542
Nem elérhető

Pity


Balu vagy István!
Arson van?

2010. Október 18. - 12:44:24
Válasz #3543
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu vagy István!
Arson van?

Nincs sajnos.

2010. Október 18. - 13:05:57
Válasz #3544
Nem elérhető

Pity


 :( Na mind1 az új Stimulant X-et valaki próbálta? Tapasztalatok?

2010. Október 19. - 11:20:09
Válasz #3545
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
:( Na mind1 az új Stimulant X-et valaki próbálta? Tapasztalatok?
Erről már írtam nem is olyan rég, végre nem gyengített, mint a 2-es, meg a 3-as volt......újra a régi @:-).
Jelenleg a legszimpatikusabb zsírégető készítmény a piacon, ez a véleményem róla.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 19. - 15:53:52
Válasz #3546
Nem elérhető

Pity


:( Na mind1 az új Stimulant X-et valaki próbálta? Tapasztalatok?
Erről már írtam nem is olyan rég, végre nem gyengített, mint a 2-es, meg a 3-as volt......újra a régi @:-).
Jelenleg a legszimpatikusabb zsírégető készítmény a piacon, ez a véleményem róla.


Köszönöm a véleményt István! :)

2010. Október 25. - 17:13:31
Válasz #3547
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
:( Na mind1 az új Stimulant X-et valaki próbálta? Tapasztalatok?
Erről már írtam nem is olyan rég, végre nem gyengített, mint a 2-es, meg a 3-as volt......újra a régi @:-).
Jelenleg a legszimpatikusabb zsírégető készítmény a piacon, ez a véleményem róla.


Köszönöm a véleményt István! :)
Sőt tovább megyek ;), persze ez pénz kérdése is, de a leghasználhatóbb szálkásító kombinációt is tőlük választanám ( most naturál testépítésről van szó ), PCT+Lean Fx+Stimulant-x.
A Lean Fx egy egész használható termékük, szerintem mind diétánál, mint tömegelésnél.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 26. - 17:15:50
Válasz #3548
Nem elérhető

vekony


helo! ?:-/
reggeli zab-fehérje kombómhoz keresek fehérjét, illetve eddzés utáni tömegnövelőt, de nem ismerem az általatok forgalmazott termékcsaládokat, de az olvasottak alapján bsn-syntha6 vagy gaspari myofusion-re gondoltam reggelre eddzés utánra pedig bsn-true mass vagy gaspari real mass-ra gondoltam, de ha van vmi jobb javaslat szivesen fogadom  ;) jah és az izvilág kiválasztásában is pls help köszi előre is! esetleg vmi komolyabb vitaminpakkot tudtok még ajánlani? thx

2010. November 04. - 12:12:25
Válasz #3549
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
helo! ?:-/
reggeli zab-fehérje kombómhoz keresek fehérjét, illetve eddzés utáni tömegnövelőt, de nem ismerem az általatok forgalmazott termékcsaládokat, de az olvasottak alapján bsn-syntha6 vagy gaspari myofusion-re gondoltam reggelre eddzés utánra pedig bsn-true mass vagy gaspari real mass-ra gondoltam, de ha van vmi jobb javaslat szivesen fogadom  ;) jah és az izvilág kiválasztásában is pls help köszi előre is! esetleg vmi komolyabb vitaminpakkot tudtok még ajánlani? thx
Jó választás.
Vitamin pedig ISS vitamin csomagja, vagy MuscleTech-Vitakic.....esetleg valami egyszerűbb.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 10. - 13:53:13
Válasz #3550
Nem elérhető

ati75


Szia
Azt szeretném megkérdezni, hogy endorush van-e még akciósan?

2010. November 10. - 13:56:30
Válasz #3551
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szia
Azt szeretném megkérdezni, hogy endorush van-e még akciósan?

Szia!

Igen, van.  ;)

2010. November 10. - 14:25:51
Válasz #3552
Nem elérhető

ati75


Köszi, holnap beugrom 2 flakonért.  :-oD @:-)

2010. November 17. - 10:36:29
Válasz #3553
Nem elérhető

Milito


Balu!
Írtad pár hete, hogy javasoltad a waxyt. Azt szeretném kérdezni: lett belőle valami?

2010. November 17. - 10:46:35
Válasz #3554
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu!
Írtad pár hete, hogy javasoltad a waxyt. Azt szeretném kérdezni: lett belőle valami?

Egyelőre nem sajnos. Most a hetekben várunk majd több szállítmányt, talán valamelyikkel érkezik.