2024. Május 23. - 22:56:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777730 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. Október 08. - 01:00:29
Válasz #105
Nem elérhető

ViCtor


Na szóval;

-Az Alri cuccok a legjobbak szerintem, egymagukban, önmagukban. Most a Jungelt használom a Regeneration X-el (ami már idén lassan az 5-ik dobozom) és Elite Whey eper (nem olyan jó izű, erre ráfaragtam, minőségi proteinnek megfelel)

Jungel kiváló cucc. Erezettségben már veri a pro-anabolt. Persze én játszhatok a megjegyzéseimmel 'ennyi után, tulajdonképpen mindegyik más termék. De, ha tömegelésről, bedurranásról, tápanyagszállításról van szó, jobban kitesz magáért, mint egy erős nitrix (ami szintén nem kispálya)

Az álom stack meg mindig realtív, de én azért soroltam fel annyi mindent, mert azok bizonyítottak egymagukban is. Sztekbe rakva, valószínűleg exponenciális eredmények várhatóak.

Néha a pro-endes cuccokat nem lehet egy lapon említeni a naturálabb termékekel (pretein, stb)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 08. - 13:04:16
Válasz #106
Nem elérhető

Kola


tud valaki valamit erről a termékről? @-o
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 08. - 14:18:33
Válasz #107
Nem elérhető

Atesz


Szia ViCtor!

Talán tudsz nekem segíteni, mivel úgy látom elég jól ismered az Alri termékeit. Most tervezem kipróbálni N'gorge-t az Alri-tól (már megvásároltam @-o). Mi a véleményed róla? Hogyan érdemes szedni? Milyen készítményeket ajánlasz még mellé :-oD, ha a cél a száraz izomtömeg növelése =/+'!?

Atesz

2007. Október 08. - 15:17:52
Válasz #108
Nem elérhető

rajcipeti


Atesz!

Én használtam az N gorge-t.Akkor viszonylag jó áron jutottam hozzá,ezért vettem,meg mert az Alri már nekem is bizonyított(Jungle).Az első héten éreztem tőle valamit,majd leállt.Szerintem ,ennyiért már találsz jobbat.Bár lehet,h csak nálam nem működött annyira mint amit vártam tőle.

2007. Október 08. - 16:03:45
Válasz #109
Nem elérhető

Bubee


Szia ViCtor!

Talán tudsz nekem segíteni, mivel úgy látom elég jól ismered az Alri termékeit. Most tervezem kipróbálni N'gorge-t az Alri-tól (már megvásároltam @-o). Mi a véleményed róla? Hogyan érdemes szedni? Milyen készítményeket ajánlasz még mellé :-oD, ha a cél a száraz izomtömeg növelése =/+'!?

Atesz

Én is használtam de sztem nem sokat ér.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 08. - 18:38:29
Válasz #110
Nem elérhető

ViCtor


Én nem használtam, tehát nem ért nekem semmit!:) Tavaly decemberben majdnem őt válaszottm,d e helyette Sp250-ra voksoltam. Ez nem jelent semmit!:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 08. - 19:41:01
Válasz #111
Nem elérhető

parrre


Szevasztok okoskák !  ;)

Kérdés. Diéta. Hydroxycut mellé ?

1.,  Aplodan
2.,  Leukic
3.,  Novedex
4.,  más , éspedig ....

Erre kérném a válaszokat.
Megoldásért 5 pont jár, indoklásért 10 pont adható.  ;D

Ezer köszönet
(vagy ahogy a művelt német mondja "Dank 1000"  !+"%)



2007. Október 08. - 19:52:17
Válasz #112
Nem elérhető

szv


Nekem VictOr (a) Aplodan terméket javasolta,hogy miért... Majd elmondja ő :D

2007. Október 08. - 20:18:27
Válasz #113
Nem elérhető

Kola


szerintem is az Aplodan kell mellé vagy esetleg Leukic sztem napi 2adagban elég komoly lenne... @-o
de diéta mellé kötelező az MHP Glutamin-Srje napi 20gramm lehetőségek szerint és tutti hoyg 1miligramm izmot se vesztessz majd... Łł= :-oD
viccet félretéve tényleg őrületes 1 cucc

A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 08. - 20:19:17
Válasz #114
Nem elérhető

Kola


ja és annyi kérdésem lenne nekem is hoyg a Retaint lehet szálkásításnál is nyomni és ha igen akkor hogyan?
thx for ?:-/
minden jót minden jónak
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 08. - 20:20:46
Válasz #115
Nem elérhető

Bubee


ja és annyi kérdésem lenne nekem is hoyg a Retaint lehet szálkásításnál is nyomni és ha igen akkor hogyan?
thx for ?:-/
minden jót minden jónak

A Retain kifejezetten diétára lenne való, meg slágekox vagy rendes kox után. Úgy kell kajálni ahogy a dobozra van írva, de ez mindennél így van  !+"%  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 08. - 20:26:43
Válasz #116
Nem elérhető

parrre


Igazából sztem mindegyik jó lehet, a kérdés az lett volna hogy valakinek van-e valami hands-on experience-je. (De k.va művelt vagyok  :-} )
Ezen kívűl még a superpump250-et néztem meg a sarm-x-et de valahogy a fentiek maradtak.

2007. Október 08. - 20:36:43
Válasz #117
Nem elérhető

Bubee


Igazából sztem mindegyik jó lehet, a kérdés az lett volna hogy valakinek van-e valami hands-on experience-je. (De k.va művelt vagyok  :-} )
Ezen kívűl még a superpump250-et néztem meg a sarm-x-et de valahogy a fentiek maradtak.

A Sarm-X-et felejtsd el. Andro írt róla a fórumba, olvasd el.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 08. - 20:49:11
Válasz #118
Nem elérhető

parrre


Igazából sztem mindegyik jó lehet, a kérdés az lett volna hogy valakinek van-e valami hands-on experience-je. (De k.va művelt vagyok  :-} )
Ezen kívűl még a superpump250-et néztem meg a sarm-x-et de valahogy a fentiek maradtak.

A Sarm-X-et felejtsd el. Andro írt róla a fórumba, olvasd el.

 /:-)

2007. Október 08. - 22:42:33
Válasz #119
Nem elérhető

Atesz


Szia ViCtor!

Az Alri N'gorge-tól milyen hatás várható.