2024. Május 24. - 01:46:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777756 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. Október 11. - 22:28:19
Válasz #135
Nem elérhető

parrre


Ma vettem ALRI - Bad Ass Mass stack-et, vagyis a tagjait, mert stack-be nem volt így egy kicsit drágább. A kérdésem az lene, hogy JungleWarfare, Bad Ass Mass, Restore mellé érdemes e megvenni még a Pro Anabolt? Ugyanis az Alri honlapján Pro Anabollal szerepel.

Ha van rá zsé akkor érdemes. Én nélküle nyomtam (merugyanis akkor még nem volt pro anabol) de úgy is elég ütős volt.  @:-) Gondolom p.a.-lal még jobb.

2007. Október 12. - 13:53:59
Válasz #136
Nem elérhető

Bubee


Nekem egy olyan kérdésem lenne Andromestertől h BSN ruházatot nem akar importálni befele? Nézegettem a Ronnies videókat és állandóan tök fasza BSN-es cuccokat hord. Nagyon tetszenek, főleg a szabadidő szettek. Meg a pólók se rosszak  ;)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 12. - 14:38:38
Válasz #137
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nekem egy olyan kérdésem lenne Andromestertől h BSN ruházatot nem akar importálni befele? Nézegettem a Ronnies videókat és állandóan tök fasza BSN-es cuccokat hord. Nagyon tetszenek, főleg a szabadidő szettek. Meg a pólók se rosszak  ;)

Persze, hogy dolgozunk rajta, de nem olyan egyszerű ez sajnos...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 12. - 14:52:27
Válasz #138
Nem elérhető

Bubee


Nekem egy olyan kérdésem lenne Andromestertől h BSN ruházatot nem akar importálni befele? Nézegettem a Ronnies videókat és állandóan tök fasza BSN-es cuccokat hord. Nagyon tetszenek, főleg a szabadidő szettek. Meg a pólók se rosszak  ;)

Persze, hogy dolgozunk rajta, de nem olyan egyszerű ez sajnos...

Azt meg lehet kérdezni h ezeknek mi a feltétele? Tehát mit kell teljesíteni h ezeket a ruhákat itthon is lehessen forgalmazni?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 12. - 15:06:24
Válasz #139
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
nem feltételekről van szó, hanem arról, hogy a BSN szarik küldeni ezekből Európába. Amennyit gyártanak belőlük, az kb. órák alatt fogy el az USA-ban. de mivel a BSN nem ruha forgalmazó ezért csak bizonyos figyelmet ad csak ennek. Hamarosan, remélem, hozzánk is érkezik egy nagy csomag azért ebből...rajta vagyunk a témán...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 12. - 15:49:51
Válasz #140
Nem elérhető

Bubee


nem feltételekről van szó, hanem arról, hogy a BSN szarik küldeni ezekből Európába. Amennyit gyártanak belőlük, az kb. órák alatt fogy el az USA-ban. de mivel a BSN nem ruha forgalmazó ezért csak bizonyos figyelmet ad csak ennek. Hamarosan, remélem, hozzánk is érkezik egy nagy csomag azért ebből...rajta vagyunk a témán...

Mondjuk meg is értem h kelendőek. Nézegettem a honlapjukat és igen stílusos amit csinálnak. Nagyon tetszik a BSN amúgy, minden szempontból.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 12. - 17:10:02
Válasz #141
Nem elérhető

tomi


Nekem BSN-es gumicsizma kell! Meg terhes-szoknya:D
Up the dose, lift the most!

2007. Október 12. - 18:17:40
Válasz #142
Nem elérhető

Kola


tomi vazze nme semmi vagy... ;-oo-; @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 12. - 19:19:24
Válasz #143
Nem elérhető

parrre


Nekem BSN-es gumicsizma kell! Meg terhes-szoknya:D

 Łł=
A traktoros Józsi bácsi elég állatul nézhet ki a sarki presszóba. Kisfröccsöt szopogat , a fején kék svájcisapka "BSN Finish First!" felirattal.

Te tényleg egy állat vagy !  ;D

2007. Október 12. - 21:57:52
Válasz #144
Nem elérhető

ViCtor


Sztem a BSN-en nagyott lendített maga Ronnie! Ronnie nélkül, ma, nem lenne annyira kelendő a bsn, főleg amerikában!
Remélem, Ronnie-t nagyon megfizették.
ha minőség, akkor bsn, ez alap!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 12. - 22:01:33
Válasz #145
Nem elérhető

parrre


Sztem a BSN-en nagyott lendített maga Ronnie! Ronnie nélkül, ma, nem lenne annyira kelendő a bsn, főleg amerikában!
Remélem, Ronnie-t nagyon megfizették.
ha minőség, akkor bsn, ez alap!

Szerintem nem fizették meg. Tuti hogy tök ingyen vállalta.  ::) ;D

2007. Október 12. - 22:16:01
Válasz #146
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem is ingyen vállalta, tök jófej ez a Ronnie gyerek  @-o   --)

2007. Október 12. - 22:51:22
Válasz #147
Nem elérhető

Bubee


Sztem a BSN-en nagyott lendített maga Ronnie! Ronnie nélkül, ma, nem lenne annyira kelendő a bsn, főleg amerikában!
Remélem, Ronnie-t nagyon megfizették.
ha minőség, akkor bsn, ez alap!

Ha jól tudom minden idők legnagyobb összegű szerződését kötötték meg. Nem akarok hülyeséget mondani, de valami 1.000.000 dollárt kínáltak neki h legyen reklámarca a cégnek.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 13. - 08:03:02
Válasz #148
Nem elérhető

darknight



Igazad van Bubee, az se volt rossz, de a 2006-os Mr. Olympia után Jay Cutler-nek a MuscleTech, ha jól tudom, egy 1.250.000-1.300.000,- dollár körüli öszeget fizetett ki. A trónfosztás ott is megtörtént abban az évben. Jay és Ronnie között a harc, úgy tűnik, végett ért, de a BSN és a MuscleTech még mindig versenyben van a vásárlók kegyeiért. Hogy melyik a jobb, azt mindenki döntse el saját maga. Amúgy emellett Jay-nek ott van még neki jópár szponzori szerződés, pl. a Schiek-kel. Apropó, valaki használt már Schiek edzőkesztyűt (Platinum 540-est esetleg) vagy csuklószorítót? Az áruk horror, de a minőségük igen meggyőzőnek tűnik...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Október 13. - 10:55:05
Válasz #149
Nem elérhető

Bubee


Na erről nem tudtam  :-O
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index