2024. Május 23. - 23:17:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777733 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Szeptember 11. - 13:03:37
Válasz #1665
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Egy érdekes kérdésem lenne: egy haver elite wheyt használ edzés utánra (kora délután). Csak ezt szedi, és egyfolytában vizelni jár, kb 1,5 óránként, még éjszaka is. Ha pár napra elhagyja, akkor elmúlik ez a tünet. Más tejsavónál is ez van sajna.. Mit lehetne tennie, próbáljon-e más kevert fehérjét, esetleg valahogy fehérje érzékeny lenne? Vagy a veséje gyengébb az átlagnál?  ????...

A válaszokat előre is köszönöm  :-){

Ugyanez van nálam is God , Syntha-6 , IntraPro , ON 100% whey próbáltam kis időre és semmi gond nem volt !

Akkor váltson ON fehérjére?  ***

2008. Szeptember 11. - 13:20:17
Válasz #1666

B1ll4

Vendég
Nekem nagyon tutti , Rocky-Road íz ! Sztereó ajánlásával !  ;-oo-;

2008. Szeptember 11. - 15:07:40
Válasz #1667
Nem elérhető

miki_nrg


eldöntöttem.nyomok 1pro anabol kúrát!
csak még azt nemtom hogy a kreatin kúrámnak most lett vége és hogy hagyjak-e ki pár hét szünetett vagy mehet egyből a proanabol?


Minek akarsz kihagyni? Semmi köze a kreatinnak a proanabolhoz....

2008. Szeptember 11. - 15:11:42
Válasz #1668
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
eldöntöttem.nyomok 1pro anabol kúrát!
csak még azt nemtom hogy a kreatin kúrámnak most lett vége és hogy hagyjak-e ki pár hét szünetett vagy mehet egyből a proanabol?


Minek akarsz kihagyni? Semmi köze a kreatinnak a proanabolhoz....
Valamint a kreatint nem feltétlen kell kúrákban alkalmazni...a folyamatos jelenléte kedvezőbb...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 11. - 16:21:35
Válasz #1669
Nem elérhető

mushroom


Sziasztok

Egy érdekes kérdésem lenne: egy haver elite wheyt használ edzés utánra (kora délután). Csak ezt szedi, és egyfolytában vizelni jár, kb 1,5 óránként, még éjszaka is. Ha pár napra elhagyja, akkor elmúlik ez a tünet. Más tejsavónál is ez van sajna.. Mit lehetne tennie, próbáljon-e más kevert fehérjét, esetleg valahogy fehérje érzékeny lenne? Vagy a veséje gyengébb az átlagnál?  ????...

A válaszokat előre is köszönöm  :-){

Tök durva én tegnap lefekvés előtt nyomtam egy trópusi puncsos on 100% wheyt és éjszaka ha jól emléxem 4szer mentem ki vizelni... Közvetlen lefekvés előtt nem szoktam turmixot nyomni, uccsó kajám ált inkább hal, vagy valami hús zöldséggel, akkor nincs ilyen para, ezért gondoltam én is arra, hogy a protein a ludas.

2008. Szeptember 11. - 16:22:48
Válasz #1670
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Egy érdekes kérdésem lenne: egy haver elite wheyt használ edzés utánra (kora délután). Csak ezt szedi, és egyfolytában vizelni jár, kb 1,5 óránként, még éjszaka is. Ha pár napra elhagyja, akkor elmúlik ez a tünet. Más tejsavónál is ez van sajna.. Mit lehetne tennie, próbáljon-e más kevert fehérjét, esetleg valahogy fehérje érzékeny lenne? Vagy a veséje gyengébb az átlagnál?  ????...

A válaszokat előre is köszönöm  :-){

Tök durva én tegnap lefekvés előtt nyomtam egy trópusi puncsos on 100% wheyt és éjszaka ha jól emléxem 4szer mentem ki vizelni... Közvetlen lefekvés előtt nem szoktam turmixot nyomni, uccsó kajám ált inkább hal, vagy valami hús zöldséggel, akkor nincs ilyen para, ezért gondoltam én is arra, hogy a protein a ludas.

Haver délután issza, és még éjszaka is egyfolytában jár tőle ki  ????... De ezek szerint az ON is ezt csinálja  :-\

2008. Szeptember 11. - 16:23:47
Válasz #1671
Nem elérhető

mushroom


Délután mindig iszom, sőt dupla adag is megy, és akkor nincs bajom.

2008. Szeptember 11. - 16:27:24
Válasz #1672
Nem elérhető

God Vazzeg


Délután mindig iszom, sőt dupla adag is megy, és akkor nincs bajom.

Nemtom.. Nekem sincs bajom tőle (Dym)  :-oD  @:-)

2008. Szeptember 11. - 21:31:07
Válasz #1673
Nem elérhető

Gababoy


Hello!!

Mikor fog megjelenni az Új ExtremeFit újság??Mert már nagyon várom @-o

Jelenleg Halodrol és Plazma Jet & Mass-Tech "kúrán" vagyok,eddig megvagyok vele elégedve,igaz még csak pár napja szedem.. :laugh:

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Szeptember 11. - 23:56:30
Válasz #1674
Nem elérhető

Dani19


vagy mehet a Pro anabol mellett továbbra is a  kreatint? 8-)

2008. Szeptember 11. - 23:56:30
Válasz #1675
Nem elérhető

Dani19


 (szerintetek ez így jó?ha nem akkor segitsetek miben változtassak hogy tökéletes legyen;)
1-4hét Hyperdrol x2,+tömegnövelő
5-8hét Pro Anabol, + tömegnövelő
9-12hét Ax Pct      ( ez egyébként kell?vagy nem fontos?)   

(+ugyebár testépítő tiszta kaja)

2008. Szeptember 11. - 23:56:30
Válasz #1676
Nem elérhető

Dani19


eldöntöttem.nyomok 1pro anabol kúrát!
csak még azt nemtom hogy a kreatin kúrámnak most lett vége és hogy hagyjak-e ki pár hét szünetett vagy mehet egyből a proanabol?


Minek akarsz kihagyni? Semmi köze a kreatinnak a proanabolhoz....
Valamint a kreatint nem feltétlen kell kúrákban alkalmazni...a folyamatos jelenléte kedvezőbb...

akkor csinálok 1 jó kis kúrát,és így nézne ki.ha valami nem jó akkor segitsetek miben változtassak.
1-4hét Hyperdrol x2 +tömegnövelő
5-8hét Pro Anabol +tömegnövelő
9-12hét Ax Pct (ez kell?vagy nem fontos?)

2008. Szeptember 12. - 00:03:06
Válasz #1677

B1ll4

Vendég
Ahhoz képest , hogy 19 vagy nem sokat jelent nálad . Dani , ha egy Steve Namat írása neked nem egyértelmű akkor én azt csak sajnálni tudom . 

2008. Szeptember 12. - 00:09:19
Válasz #1678
Nem elérhető

Gabe


termékmintát, kóstolót lehet kapni/venni bármelyik fehérjéből?
illetve melyikből lehet, ha lehet...?
csak, mert nem akarok tonnákat megvenni, ha nem jó az íze...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 12. - 00:22:43
Válasz #1679
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
eldöntöttem.nyomok 1pro anabol kúrát!
csak még azt nemtom hogy a kreatin kúrámnak most lett vége és hogy hagyjak-e ki pár hét szünetett vagy mehet egyből a proanabol?


Minek akarsz kihagyni? Semmi köze a kreatinnak a proanabolhoz....
Valamint a kreatint nem feltétlen kell kúrákban alkalmazni...a folyamatos jelenléte kedvezőbb...

akkor csinálok 1 jó kis kúrát,és így nézne ki.ha valami nem jó akkor segitsetek miben változtassak.
1-4hét Hyperdrol x2 +tömegnövelő
5-8hét Pro Anabol +tömegnövelő
9-12hét Ax Pct (ez kell?vagy nem fontos?)

Danika, sztem vegyél ki egy jó filmet a DVD tékából, igyál meg előtte 30 perccel (tehát a hazafelé úton a tékából) egy Hátblódot, majd a film után guríts le egy V35 profit, de a profit(!) mert a sima az szar...

 ****)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."