2024. Június 07. - 16:03:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779596 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Szeptember 13. - 12:13:42
Válasz #1710
Nem elérhető

Dani19


használati utasítás szerint...

azt irja hogy fogyassz napi 4adagot egyenletesen elosztva,étkezzéssel? akkor étkezés elött? ?:-/ /7%

Remélem majd belinkelsz nekünk orvosi lelet papírokat is kúra közben , mennyire szétvágta a tesztoszintedet , meg prohormonizálódott  a hajad is ... Bele sem merek gondolni Dani , mi lehet az élet dolgaival , ha ezzel ennyit tökölsz ?  8-)
hát szerintem ha a aggódik az jó,, mert valszeg átgondolja a dolgokat, és azért informálódik hogy megérje a befektetett pénze, és ne jöjjenek ki az esetleges mellékhatások!
am Dani, kaja közben vedd be, és saját tapasztalat, hogy az elején sok a 4-4 tabi, próbáld egy hétig féladaggal!

Ő legalább megért engem,tudom hogy néha hülyeségeket kérdezek,de csak informálódok:)
huh még jó hogy irtál és akkor csak fél adaggal kezdek!Köszi Fastor!
deh egyébként mi lett tőlle a bajod?mért sok egyből a 4adag?

2008. Szeptember 13. - 12:13:42
Válasz #1711
Nem elérhető

Dani19


használati utasítás szerint...

azt irja hogy fogyassz napi 4adagot egyenletesen elosztva,étkezzéssel? akkor étkezés elött? ?:-/ /7%

Remélem majd belinkelsz nekünk orvosi lelet papírokat is kúra közben , mennyire szétvágta a tesztoszintedet , meg prohormonizálódott  a hajad is ... Bele sem merek gondolni Dani , mi lehet az élet dolgaival , ha ezzel ennyit tökölsz ?  8-)

utána olvastam és másnak sem lett tőle semmi baja.Sőőt.
nem tökölök csak probálom ugy csinálni hogy a lehető legtöbbet érjen a dolog hamár veszek! :-\

2008. Szeptember 13. - 16:40:05
Válasz #1712
Nem elérhető

Rob


Halihó!

Vki használt már CytoSport - Cytogainer-t?
A leírtak alapján egész jónak tünik. De kiváncsi lennék a Ti véleményetekre is!  8-)
 ?:-/
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Szeptember 13. - 16:49:37
Válasz #1713
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Halihó!

Vki használt már CytoSport - Cytogainer-t?
A leírtak alapján egész jónak tünik. De kiváncsi lennék a Ti véleményetekre is!  8-)
 ?:-/

Hali!

Én használtam, nagyon jó minőségű tömegnövelő! Ha tömegelés, akkor nálam TrueMass, Up Your Mass vagy CytoGainer!  :-oD

2008. Szeptember 13. - 16:51:29
Válasz #1714
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Halihó!

Vki használt már CytoSport - Cytogainer-t?
A leírtak alapján egész jónak tünik. De kiváncsi lennék a Ti véleményetekre is!  8-)
 ?:-/

Én használtam!
Nagyon jó minőségű kis fehérje tápkieg. Az összetétele majdnem Syntha-6  :-)! @:-)

2008. Szeptember 13. - 16:56:26
Válasz #1715
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Banános Syntha-6 érkezett már?   :-oD

2008. Szeptember 13. - 17:02:38
Válasz #1716
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Banános Syntha-6 érkezett már?   :-oD


Nem érkezett sajnos! Viszont..."Van vanilia, karamell, tutti-frutti, rumosdió és kávé!"  ;D
Félre a tréfát, van eper, mochaccino és vanilia!  ;)

2008. Szeptember 13. - 17:04:01
Válasz #1717
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Akkor egy pisztáciásat rakjál félre köszönöm  !+"%
 ;-oo-;

2008. Szeptember 13. - 17:05:30
Válasz #1718
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Akkor egy pisztáciásat rakjál félre köszönöm  !+"%
 ;-oo-;

Mondom a pisztácia kifogyott! Van vanilia.... ;D

2008. Szeptember 13. - 18:48:48
Válasz #1719
Nem elérhető

Dani19


egy ujabb hulyakérdés következik!
Szerintetek elkezdjem holnap szedni a hyperdrol x2-t vagy várjak hétfőig mer  vasárnap nins edzés!?

2008. Szeptember 13. - 20:29:35
Válasz #1720
Nem elérhető

NaturalBoy


Banános Syntha-6 érkezett már?   :-oD


Nem érkezett sajnos! Viszont..."Van vanilia, karamell, tutti-frutti, rumosdió és kávé!"  ;D
Félre a tréfát, van eper, mochaccino és vanilia!  ;)

Bazeg Balu.Már kezdtem örülni hogy de jó akkor a következő Syntha-6-et azt tutti-fruttisból veszem aztán rájöttem hogy ez abból a Bud Spencer Terence Hill filmből van ;D

2008. Szeptember 13. - 20:32:23
Válasz #1721
Nem elérhető

NaturalBoy


egy ujabb hulyakérdés következik!
Szerintetek elkezdjem holnap szedni a hyperdrol x2-t vagy várjak hétfőig mer  vasárnap nins edzés!?

Nem baj hogy kérdezel de azért enynit problémázol valamin...Nem lepne meg ha legközelebb bemennél az Extremefit-be és bármit kérnél arra azt modnanák hogy júj pont az nincs..... ;D

Ehhez  akérdéshez pl: abszolót nem kell érteni a táplálékkiegészítőkhőz még a tetsépítéshez sem egyszerű logisztika.Mindegy mikor kezded el szedni egy napon nem múlik.De szerintem hétfőtől kezd szedni.

Már izgatottan várjuk hogy hétfő legyen mert reméljük írsz még a Hyperdol kúra alatt ;D

Szerintem belőled Mr. Olympia válik egyszer,mert akinek erre enyni ideje van annak menyni ideje lehet egy nap pihenni aludni edzeni kajálni...... ***)))

2008. Szeptember 13. - 21:36:52
Válasz #1722
Nem elérhető

Dani19


1.nem az extremefit-be vettem!
2.hétvége van még jóhogy ráérek!
:)

2008. Szeptember 13. - 21:45:28
Válasz #1723
Nem elérhető

FirstLady


1.nem az extremefit-be vettem!

akkó tuti drágán vetted ))=/ 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Kivéve, ha onnan rendelted neten :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 13. - 23:02:35
Válasz #1724
Nem elérhető

NaturalBoy


1.nem az extremefit-be vettem!
2.hétvége van még jóhogy ráérek!
:)

Rájöttem hogy mi a baj.Nincs barátnőd igaz?Mert ha lenne őt baszogatnád hétvégén a szabdidődben nem minket  ;D

Na jó csak vicceltem de remélem már felviágosodtál és nem maradt hézag a tudásodban a Hyperdrollal kapcsolatban.