2024. Június 07. - 16:59:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779608 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 01. - 10:23:04
Válasz #1830
Nem elérhető

Cressler


Szia Balu!
Érkezett Hi P Mega gainer?

Szia Cressler!

Még nem sajnos! De helyette tudom ajánlani a True-Mass-t és a Cytogainer-t, mindkettő nagyon jó tömegnövelő!
a cytogainernek hasonló íze van mint a Muscle MIlknek?
Biztosan...sőt lehet jobb is.Vegyed-vegyed!!! /7% /7% /7%
nézd má' a marketingest  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 01. - 10:24:17
Válasz #1831
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sikerült megoldani a tegnapi dolgot Balu?

Sikerült!  ;)

2008. Október 01. - 10:27:49
Válasz #1832
Nem elérhető

hopika


nézd má' a marketingest  ;D
[/quote]

Ha megint tömegezni fogok szerintem én veszek egy-kettőt.
Ha olyan ízre,mint az MM akkor szerelmes is leszek... <3!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 01. - 13:33:23
Válasz #1833
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Csak általános információként ideteszem: A Mr.Olympia miatt(is) elég sok szállítmányunk késik, de pár napon belül kezdenek érkezni végre a dolgok. Jövő hét elején: ON 100%Whey minden íz, MuscleMilk sok íz, Nutrex-ből szinte minden, kb. 10 napon belül MHP-ból, Dymatize-ból szinte minden, kb. 15 napon belül Muscletech összes terméke stb... O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 01. - 15:02:55
Válasz #1834
Nem elérhető

Cressler


Csak általános információként ideteszem: A Mr.Olympia miatt(is) elég sok szállítmányunk késik, de pár napon belül kezdenek érkezni végre a dolgok. Jövő hét elején: ON 100%Whey minden íz, MuscleMilk sok íz, Nutrex-ből szinte minden, kb. 10 napon belül MHP-ból, Dymatize-ból szinte minden, kb. 15 napon belül Muscletech összes terméke stb... O0
nah köszi az infót Efit  /:-) Így könnyebb időzíteni a bevásárlást
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 01. - 16:52:29
Válasz #1835

Zsuzsi

Vendég
Szia Balu!

Akad még esetleg egy vaníliás Syntha-6 a polcokon?  ;D

2008. Október 01. - 17:07:55
Válasz #1836
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szia Balu!

Akad még esetleg egy vaníliás Syntha-6 a polcokon?  ;D

Szia Zsuzsi!

Syntha-ból eper és mochaccino van most polcokon! :)

2008. Október 01. - 17:36:48
Válasz #1837
Nem elérhető

Johnnyx


Ilyen nem jön véletlen az ON szállítmánnyal?
Az ON újdonsága:

Egyetek zabot!

2008. Október 01. - 18:35:36
Válasz #1838
Nem elérhető

miki_nrg


olcsóbban jársz ha a saját zabodból kevered ki  ****:))))))

2008. Október 01. - 23:09:33
Válasz #1839
Nem elérhető

hopika


Szia Balu!

Akad még esetleg egy vaníliás Syntha-6 a polcokon?  ;D
Megettem...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 02. - 14:08:14
Válasz #1840
Nem elérhető

Rabóczki Szabolcs


Hali
szerintetek a Superdrol vagy a 3AD-t jobb a Masfx-el kombinalni,vagy eredményesebb az első kettőt együtt szedni?És mi van ha 2honapig nyomom és utana szedek Pct, sztem 1ho kevés(más KURA se 4hetes)Most az Anator,Anabol5,ON,Soutgan,combo megy és ****:)))))) elöre is köszi!! =/+'








2008. Október 04. - 11:10:16
Válasz #1841
Nem elérhető

GABESZ23


Hello!

Lehet nagy baromságot kérdezek de valami nem világos. Kaja, egyéb tápkiegek rendbe és mellé szeretnék valami tesztoszteron növelőt venni, sajnos nemtudok beruházni egy komplett stackre, de olvastam hogy egyedüli kiegészítőként is jó pl. a Jungle Warfare. Na azt nem értem hogy sokan a jungle után PCT-t szednek utókúraként, én meg mondjuk PCT-t ennék jungle helyett. Ennek van értelme? Mert pl Steve nagyon dicsérte a pct-t. Elvileg mindkettő a teszto fokozására van nem?
Összefoglalva: Érdemes PCT-t szedni egyből? (nem utókúraként) vagy jobb a jungle? vagy egyéb? Lurdyba van most készlet ezekből?

2008. Október 04. - 11:15:21
Válasz #1842
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hello!

Lehet nagy baromságot kérdezek de valami nem világos. Kaja, egyéb tápkiegek rendbe és mellé szeretnék valami tesztoszteron növelőt venni, sajnos nemtudok beruházni egy komplett stackre, de olvastam hogy egyedüli kiegészítőként is jó pl. a Jungle Warfare. Na azt nem értem hogy sokan a jungle után PCT-t szednek utókúraként, én meg mondjuk PCT-t ennék jungle helyett. Ennek van értelme? Mert pl Steve nagyon dicsérte a pct-t. Elvileg mindkettő a teszto fokozására van nem?
Összefoglalva: Érdemes PCT-t szedni egyből? (nem utókúraként) vagy jobb a jungle? vagy egyéb? Lurdyba van most készlet ezekből?

Hello!

Van most mind a 2 termék itt a Lurdy-ban! A PCT szerintem önmagában is hatásos, én pl. nem utókúrában alkalmaztam, hanem csak magában, és meg voltam vele elégedve! Viszont a Jungle is egy hatásos kiegészítő!

2008. Október 05. - 21:30:35
Válasz #1843
Nem elérhető

N. Attila


Sziasztok!

Láttam ma a teremben az egyik srácnál egy doboz ErgoMax LMG-t. Létezik, vagy csak optikai csalódás volt? Elképzelhető, hogy valahol külföldön pult alól be lehet még szerezni?

2008. Október 05. - 22:11:41
Válasz #1844
Nem elérhető

miki_nrg


Amúgy mi van a Lean FX-el? Már az AX hivatalos oldalán sincs rajta, mondjuk a superdroll sem.