2024. Május 24. - 01:43:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777753 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 04. - 16:11:48
Válasz #405
Nem elérhető

God Vazzeg


A PCT-t nem használtam de a novedexről ugyanezeket tudom mondani+ami tök érdekes hogy a "tök" úgy viselkedik mint a hcg után.Kemény és nagy!  ;D !+"%

Tehát PCT-re fel!!!!!

Hát igen. A Novedexről eddig se lehetett azt mondani h kamu, hiszen anno vérteszttel bizonyítva lett mire képes.

Azért én a novedextől "bimbóztam" kicsit, biztos ami biztos ment mellé tamoxifen is, de csak pár napig. HCG viszont nem! Töki jól van, libidó rendben, szal no para, 16 napja hagytam abba omna/deka témát  =/+' Kezdek hívő lenni  o:)  >:D

Vazzeg,

A Novedex-től nem bimbózhattál még a legenyhébben sem! It's just simply impossible!
Ezt már korábban említettem máshol.

Okok a "bimbózásra".

1. Az elsődleges ok, amitől "bimbózhattál" az az volt, hogy a kúrád alatt nem, vagy csak későn kezdtél szedni aromatáz-gátlót.
2. A tamoxifen hirtelen abbahagyása a kúrák, utókúrák végén (aromatáz gátló nélkül).(rebound effect)
3. alacsony dózisú aromatáz-gátló vagy rossz minőségű aromatáz-gátló kúra közben.

Ha a kúra alatt idejében el van kezdve a Gaspari-Novedex, akkor semmi szükség tamoxifenre! Abszolut semmi! se előtte, se közben, se utánna...

Ezt majd kifejtem sokkal részletesebben egy új topikban...

Aha, ez lehet a gond, abbahagyás után 1 héttel kezdtem el a novedexet. Akartam HCG-t is, de ahogy látom nem kell  :-} Kezdek már tisztában lenni a szervezetem "válaszaival" így pl hallom már a "bimbók szavát" is, ezt suttogja halkan: tamoxxiffennnnn  !+"% Jóvan csak viccelek ám, de aromatizálás és visszacsatolás témában érdekelne egy hosszabb leírás  /:-)

2007. December 04. - 21:10:22
Válasz #406
Nem elérhető

Bubee


Andro!

A MAP - Arson meddig lesz 10 ropi?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 04. - 23:15:28
Válasz #407
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Andro!

A MAP - Arson meddig lesz 10 ropi?

Remélem, jó sokáig!  O0 Jó az ára, tényleg. We give legally unbeatable prices! The piranha works... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 04. - 23:16:11
Válasz #408
Nem elérhető

Bubee


Andro!

A MAP - Arson meddig lesz 10 ropi?

Remélem, jó sokáig!  O0 Jó az ára, tényleg. We give legally unbeatable prices! The piranha works... ;D

Hmm... Lehet egy tesztre befognám...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 05. - 15:26:03
Válasz #409
Nem elérhető

Gabore


Szeva efitmaster!
Találtam egy elég érdekes terméket: http://www.bodybuilding.com/store/asn/hum.html
Tud vki erről vmit?Van rá esély,hogy itthon is áruljátok?Ennek a gyártónak van még jópár ígéretes terméke és iszonyat szuper árakon! :-)->

2007. December 05. - 15:39:06
Válasz #410
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szeva efitmaster!
Találtam egy elég érdekes terméket: http://www.bodybuilding.com/store/asn/hum.html
Tud vki erről vmit?Van rá esély,hogy itthon is áruljátok?Ennek a gyártónak van még jópár ígéretes terméke és iszonyat szuper árakon! :-)->

Hi Gabore,

Homeopátiás és DHEA stb... cuccok. Ha az én személyes véleményemre vagy kiváncsi, akkor nem dobod ki a pénzed az ablakon ezekre...
De ha az emberek ezt szeretnék megvenni, akkor mi nem fogunk az útjukba állni és behozunk ilyen termékeket is majd...(és szembenézünk a bűntudatunkkal, hogy mit adtunk el nekik a pénzükért  ;D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 05. - 21:59:59
Válasz #411
Nem elérhető

Gabore


Értem!Én sem bízok már semmilyen mese termékben,de gondoltam,hogyha több ezer cucc közül az ő oldalukon 44.lett az eladási listán akkor azért érhet vmit...egy próbát nálam biztos megérne! o:)

2007. December 05. - 22:09:34
Válasz #412
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Értem!Én sem bízok már semmilyen mese termékben,de gondoltam,hogyha több ezer cucc közül az ő oldalukon 44.lett az eladási listán akkor azért érhet vmit...egy próbát nálam biztos megérne! o:)

Megnézzük...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 06. - 07:54:02
Válasz #413
Nem elérhető

tomi


nekem is amúgy... Korábban én kérdeztem Andro-t ezekről  ;)
Up the dose, lift the most!

2007. December 06. - 15:29:13
Válasz #414
Nem elérhető

Gabore


szuper @:-)

2007. December 07. - 16:22:01
Válasz #415
Nem elérhető

axell


Hi!
Szeretném megkérdezni hogy a Gaspari Nutrition - CytoLean milyen zsírégető; megéri - e ezt választani vagy inkább mást???(pl. MAP- ARSON)
Köszi! ?:-/

2007. December 07. - 20:58:13
Válasz #416
Nem elérhető

Kola


sztem ARSON-t tervezdd be hisz arról még senki sem tud semmit(kivéve 1pár millió embert) és legalább lenne 1 vállalkozó kísérleti nyuszink(TE) aki elmondaná hoyg mit is tapasztal ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 08. - 14:47:28
Válasz #417
Nem elérhető

Kola


tud valaki valamit erről a termékről???eléggé hasonló lehet az ANABOLIC O.D. hez...
remélem tudtok vmi infót... @-o
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 08. - 14:52:59
Válasz #418
Nem elérhető

Kola


Serving Size  1 scoop(s)     
Servings Per Container  40    
Amount Per Serving         % DV    
Anabolic Halo Proprietary Blend (powered by patent-pending jet pulverizing hammer milling lyophilization cryogenic tech)       24832.00 mg     

van tippetek??? ?:-/
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 08. - 15:30:12
Válasz #419
Nem elérhető

axell


HI!
Az Anabolic Xtreme Trisorbagen-t lehet e itthon majd valamikor kapni ha igen kb mikor???
Ja és azt is szeretném megkérdezni hogy melyik Stimulent x et lehet kapni Nálatok?
Köszi!