2024. Május 23. - 22:20:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777726 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 19. - 22:20:24
Válasz #2295
Nem elérhető

Johnnyx


Üdv., érdeklődnék, hogy van-e jelenleg ISO-100, Elite Whey, illetve Anadrox?
Egyetek zabot!

2009. Március 19. - 22:30:56
Válasz #2296
Nem elérhető

Gabe


Banános Gain fastböl nyomtam be 3 vödörrel, hát amikor már kinyitottam, öklendeztem a végére, nagyonkomolyan, de azért lenyomtam :-oD :----
Pedig attól minimum zsírnak jönnie kellett volna rád, jó cukros cucc volt!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 19. - 22:45:19
Válasz #2297
Nem elérhető

NaturalBoy


Érdeklődnék hogy ami most érkezik BSN szállítmány abba már lesz nagy kiszerelésű Cellmass is? /7%

2009. Március 19. - 23:33:38
Válasz #2298
Nem elérhető

fastor


Banános Gain fastböl nyomtam be 3 vödörrel, hát amikor már kinyitottam, öklendeztem a végére, nagyonkomolyan, de azért lenyomtam :-oD :----
Pedig attól minimum zsírnak jönnie kellett volna rád, jó cukros cucc volt!
zsír? rám? ****:))) ****:))) ****:))) sajna, ilyen szerencsében sosem volt részem
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 20. - 09:51:25
Válasz #2299
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Üdv., érdeklődnék, hogy van-e jelenleg ISO-100, Elite Whey, illetve Anadrox?
ISO 100 csoki,vanília-a 2275g-osból,Anadrox 224 caps.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 20. - 09:52:17
Válasz #2300
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Érdeklődnék hogy ami most érkezik BSN szállítmány abba már lesz nagy kiszerelésű Cellmass is? /7%
Csak 40 adagosat küldtek sajna.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 20. - 09:54:29
Válasz #2301
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Viszont jött az új termékük a Volumaize szőlő és arctic berry ízekben,designos csomagolásban,király BSN-es shakerrel @:-).
Viszont külön BSN-es shakert ne keressetek,nem küldtek......... :-Đ.........skótok ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 20. - 10:37:20
Válasz #2302
Nem elérhető

God Vazzeg


Novedex XT mellé felesleges lenne a PCT,meg nekem a Novedex inkább szálkásításhoz jött be,mert brutál lenyomja az ösztrogént,viszont egy idő után a libidóm is leesett tőle,tehát nem ok.Inkább PCT és Axis HT kombináció,alacsonybb ösztrogén szint,max libidó ****:)))))) ;).

Szerinted (szerintetek) a PCT+Axis HT jó lenne-e diétában a hormonszint maximalizálására, vagy esetleg T-bomb II legyen, és mellé valami zsírégető, mondjuk Dyma burn. Ezeken gondolkozom mostanában  !+"%

2009. Március 20. - 10:40:23
Válasz #2303
Nem elérhető

madinorbi


A dymaburn az sztem verhetetlen, nekem jobban bejött sokkal, mint a Hydroxycut Hardcore és occsó !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 20. - 10:49:12
Válasz #2304
Nem elérhető

hopika


Novedex XT mellé felesleges lenne a PCT,meg nekem a Novedex inkább szálkásításhoz jött be,mert brutál lenyomja az ösztrogént,viszont egy idő után a libidóm is leesett tőle,tehát nem ok.Inkább PCT és Axis HT kombináció,alacsonybb ösztrogén szint,max libidó ****:)))))) ;).

Szerinted (szerintetek) a PCT+Axis HT jó lenne-e diétában a hormonszint maximalizálására, vagy esetleg T-bomb II legyen, és mellé valami zsírégető, mondjuk Dyma burn. Ezeken gondolkozom mostanában  !+"%

ne gondókoggyá' mert az káros!
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 20. - 10:56:20
Válasz #2305
Nem elérhető

tyson


God!

A dymaburn nekem is bejött persze diétával.
Nem tudom, hogy minek köszönhető a fogyás de valamelyik működik(diéta, vagy dyma) @:-)
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Március 20. - 11:01:27
Válasz #2306
Nem elérhető

NaturalBoy


PAM olajspray van most raktáron?

2009. Március 20. - 11:19:53
Válasz #2307
Nem elérhető

God Vazzeg


A dymaburn az sztem verhetetlen, nekem jobban bejött sokkal, mint a Hydroxycut Hardcore és occsó !!!

Asszonynál is működik  @:-) Én csak pár kilót akarok faragni, arra pont elég lesz, de a hormonszintet plafonra akarom rakni, mert szerintem a diéta egyik alapja ez  ::) Ehhez kellene majd valami  ;D

2009. Március 20. - 11:20:16
Válasz #2308
Nem elérhető

God Vazzeg


God!

A dymaburn nekem is bejött persze diétával.
Nem tudom, hogy minek köszönhető a fogyás de valamelyik működik(diéta, vagy dyma) @:-)

A kettő együtt működik nagyon jól  @:-)

2009. Március 20. - 11:22:10
Válasz #2309
Nem elérhető

madinorbi


A dymaburn az sztem verhetetlen, nekem jobban bejött sokkal, mint a Hydroxycut Hardcore és occsó !!!

Asszonynál is működik  @:-) Én csak pár kilót akarok faragni, arra pont elég lesz, de a hormonszintet plafonra akarom rakni, mert szerintem a diéta egyik alapja ez  ::) Ehhez kellene majd valami  ;D
Hát god papa, tribuluszos készítményt ne végy semmiképpen sem , vagy hyperdrol vagy pct vagy jungle sztem ezek az itt kaphatóak közül a legjobbak, alri/ax rulez.
szekönd editör mentes felhasználó