2024. Június 08. - 22:07:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Keresd a kockákat Bubival, avagy diéta Bubi módra  (Megtekintve 108318 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Január 25. - 10:38:41
Válasz #240
Nem elérhető

George


Nekem is bedagad a fejem tömegelés közben :D Mikor meg diéta van, akkor állítólag jobb képű vagyok...csak a súlyok nehezebbek, őket nem érdekli >:D !+"%

2008. Január 25. - 10:41:41
Válasz #241
Nem elérhető

Bubee


Nekem is bedagad a fejem tömegelés közben :D Mikor meg diéta van, akkor állítólag jobb képű vagyok...csak a súlyok nehezebbek, őket nem érdekli >:D !+"%

Naja  ;D A barátnőmnek ez a fejszerkó - meg a hozzá tartozó test is - jobban bejön  ::) ;D (nem is tudom miért  ::)  ;D ) Gondolhatod milyen volt amikor 100 kiló voltam ő meg vagy 40-45  :-O ;D  !+"%  --)

Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 25. - 10:44:35
Válasz #242
Nem elérhető

George



2008. Január 25. - 10:49:09
Válasz #243
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 25. - 19:35:26
Válasz #244
Nem elérhető

Bubee


2008.01.25

Edzés: Hát + kisbicepsz  8-)
Intenzitás: 100%
Erő: 100%
Kedv: 70%
Vérbőség: 70%

Alkalmazott gyakorlatok:

Húzódzkodás + lehúzás mellhez csigán (széles) + felhúzás + fordított fogású döntött törzsű evezés + áthúzás
Koncentrál bicepsz ülve + kalapács

Egyéb megjegyzés:

Kedvem nem sok volt edzeni ma se... Nem tom mi van, de most így a hétvégére kicsit mintha megcsappant volna az érdeklődésem az edzés iránt... Hiába, nem lehet mindig kívánni a gyurmázást  ::) ;D !+"% Ettől függetlenül nem volt rossz az edzés, bár a vádli nagyon nyögvenyelős volt  ::) De ugye eleve rühellek vádlizni  :-\ ;D Újra elkezdem kedvenc gyakorlatom alkalmazását: a felhúzást. Fogalmam sincs mikor csináltam utoljára, már hiányzott is. Igazából tömegelésben akartam újra elkezdeni, de inkább már most visszahozom a rendszerbe.

Ja és még valami: ma úgy döntöttem h a diétam FEBRUÁR 29-ével véget ér. Addig amit lehet még ledobok, oszt útjára indítom az új stratégiát. Erről majd később írok...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 29. - 20:38:16
Válasz #245
Nem elérhető

Bubee


2008.01.29

Edzés: Bicepsz-Tricepsz
Intenzitás: 60%
Erő: 80%
Kedv: 50%
Vérbőség: 50%

Alkalmazott gyakorlatok:


Állva váltva forgatás + koncentrál csigás cumó + koncentrált ülve
Koponyatörő + lenyomás csigán (ráfekvős) + lenyomás csigán + fordított fogású lenyomás

Egyéb megjegyzés:


Nos, a mai nap se nem a tápanyagbevitel, se nem az erő jegyében telt. Ma ugyanis végeztem a vizsgaidőszakkal, és az utolsó vizsgámmal. Éjszaka nem aludtam (tancsiztam inkább), szilárd kaját először délben ettem, azelőtt meg 6kor volt egy fehérjelötty oszt kampó. Tegnap nem volt edzés szinten a tanulás miatt.

De túlvagyok rajta hála égnek... Ma 77.2 kg-ot mutatott a mérleg, vagyis jelen pillanatban 73 kiló lehetek kb. Azonban mivel szinte semmit nem ettem, közrejátszhat ebben... Az viszont hozzá tartozik a történethez h tuti biztos fogytam, látszik a karomon meg általánosságban is. Úgy érzem mintha most kezdene igazán dolgozni a Lipo, igaz h már nem sok van hátra belőle.

Sokat gondolkodom mostanában a vastagításon, tulajdonképpen ez jár a fejemben egész nap. Szeretném már elkezdeni nagyon. Mióta kijelöltem a diéta végpontját, azóta ráadásul erősödött bennem az érzés, és már kurva türelmetlen vagyok. Komoly tömegelés lesz, minimális - remélhetőleg - zsírodosással! Azon is gondolkodom h február utolsó két hetében már elkezdtem emelni a ch-t, hogy márciusban legyen annyi amivel el tudom kezdeni a ciklust. Meglátjuk még mi lesz...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 31. - 11:56:07
Válasz #246
Nem elérhető

Bubee


2008.01.31

Edzés: Mell + váll
Intenzitás: 90%
Erő: 90%
Kedv: 80%
Vérbőség: 50%

Alkalmazott gyakorlatok:

Nyomás ferdepadon + egykezes nyomás (vízszint) + tárogatás
Oldalemelés (vetkőzős sorozatok) + egykezes oldalemelés

Egyéb megjegyzés:

Ma se voltam a helyzet magaslatán. Eléggé elcsúszott a napom, ugyanis az agyam most pótolta be a lemaradást és igen későn keltem fel, ezáltal egyrész nyomott is voltam, másrészt pedig a kajával is csúsztam kicsit. De ennek ellenére megettem amit kellett (töltés). Az edzés eléggé latymatag volt, de azért impulzust kaptak az izmok, h el ne sorvadjanak  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 01. - 12:36:22
Válasz #247
Nem elérhető

Bubee


2008.01.31 (Előző bejegyzés természetesen 2008.01.30)

Edzés: Láb
Intenzitás: 90%
Erő: 70%
Kedv: 50%
Vérbőség: 60%

Alkalmazott gyakorlatok:

(Elölgugg + simagugg) + kitörés + (lábhajlítás + merevlábas felhúzás)

Egyéb megjegyzés:

Szar, szar, szar! Kurvaszar!  :-Đ Nem értem mi a f*sz van... Olyan fos voltam h jómagam se hittem el  ????...  ::) Múlt héten marha jó erőben voltam, erősebb voltam mint előtte, ez a hét meg katasztrófa  :-Đ Nem változtattam semmin, mégis mindenbe csak gyenge vok, remegek mint a nyárfalevél babasúlyok alatt  ????... ::)  ˝=/ Őszintén remélem h a következő héten visszatér a "jedi" erő, mert ez így nem állapot. Egyik hétről a másikra így lepattanni... Érdekes... A hétvégén kipihenem magam oszt újult erőlvel vágunk neki az utolsó 4 hétnek, legalábbis nagyon remélem h nem most lesz szenvedés az egész.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 01. - 12:41:50
Válasz #248
Nem elérhető

Lalika85


Menni fog!!  :-}
Komoly az is amit eddig végigcsináltál!!  Łł=

Mindent bele!! 
Én szurkolok....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 01. - 12:52:55
Válasz #249
Nem elérhető

Bubee


Menni fog!!  :-}
Komoly az is amit eddig végigcsináltál!!  Łł=

Mindent bele!! 
Én szurkolok....

Kösszentyű  :-*  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 01. - 12:54:28
Válasz #250
Nem elérhető

God Vazzeg


2008.01.31 (Előző bejegyzés természetesen 2008.01.30)

Edzés: Láb
Intenzitás: 90%
Erő: 70%
Kedv: 50%
Vérbőség: 60%

Alkalmazott gyakorlatok:

(Elölgugg + simagugg) + kitörés + (lábhajlítás + merevlábas felhúzás)

Egyéb megjegyzés:

Szar, szar, szar! Kurvaszar!  :-Đ Nem értem mi a f*sz van... Olyan fos voltam h jómagam se hittem el  ????...  ::) Múlt héten marha jó erőben voltam, erősebb voltam mint előtte, ez a hét meg katasztrófa  :-Đ Nem változtattam semmin, mégis mindenbe csak gyenge vok, remegek mint a nyárfalevél babasúlyok alatt  ????... ::)  ˝=/ Őszintén remélem h a következő héten visszatér a "jedi" erő, mert ez így nem állapot. Egyik hétről a másikra így lepattanni... Érdekes... A hétvégén kipihenem magam oszt újult erőlvel vágunk neki az utolsó 4 hétnek, legalábbis nagyon remélem h nem most lesz szenvedés az egész.

Lehet hogy neked nem való a ciklizálás.. Nem mindenkinek ugyanaz a nyerő, én megpróbálnék visszaállni a folyamatos alacsony ch-ra, vagy a töltést szolidabban végezném  /:-)

2008. Február 01. - 12:59:27
Válasz #251
Nem elérhető

Bubee


2008.01.31 (Előző bejegyzés természetesen 2008.01.30)

Edzés: Láb
Intenzitás: 90%
Erő: 70%
Kedv: 50%
Vérbőség: 60%

Alkalmazott gyakorlatok:

(Elölgugg + simagugg) + kitörés + (lábhajlítás + merevlábas felhúzás)

Egyéb megjegyzés:

Szar, szar, szar! Kurvaszar!  :-Đ Nem értem mi a f*sz van... Olyan fos voltam h jómagam se hittem el  ????...  ::) Múlt héten marha jó erőben voltam, erősebb voltam mint előtte, ez a hét meg katasztrófa  :-Đ Nem változtattam semmin, mégis mindenbe csak gyenge vok, remegek mint a nyárfalevél babasúlyok alatt  ????... ::)  ˝=/ Őszintén remélem h a következő héten visszatér a "jedi" erő, mert ez így nem állapot. Egyik hétről a másikra így lepattanni... Érdekes... A hétvégén kipihenem magam oszt újult erőlvel vágunk neki az utolsó 4 hétnek, legalábbis nagyon remélem h nem most lesz szenvedés az egész.

Lehet hogy neked nem való a ciklizálás.. Nem mindenkinek ugyanaz a nyerő, én megpróbálnék visszaállni a folyamatos alacsony ch-ra, vagy a töltést szolidabban végezném  /:-)

Eddig semmi baj nem volt... 3 hétből 2 nagyon jó volt (a körülményekhez képest persze)... Én inkább arra tippelek h felborult a rendszer a vizsga miatt és az egész hétre kihatással van. Idegileg is leamortizálódtam. Jövő héten kiderül...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 01. - 13:02:37
Válasz #252
Nem elérhető

God Vazzeg


2008.01.31 (Előző bejegyzés természetesen 2008.01.30)

Edzés: Láb
Intenzitás: 90%
Erő: 70%
Kedv: 50%
Vérbőség: 60%

Alkalmazott gyakorlatok:

(Elölgugg + simagugg) + kitörés + (lábhajlítás + merevlábas felhúzás)

Egyéb megjegyzés:

Szar, szar, szar! Kurvaszar!  :-Đ Nem értem mi a f*sz van... Olyan fos voltam h jómagam se hittem el  ????...  ::) Múlt héten marha jó erőben voltam, erősebb voltam mint előtte, ez a hét meg katasztrófa  :-Đ Nem változtattam semmin, mégis mindenbe csak gyenge vok, remegek mint a nyárfalevél babasúlyok alatt  ????... ::)  ˝=/ Őszintén remélem h a következő héten visszatér a "jedi" erő, mert ez így nem állapot. Egyik hétről a másikra így lepattanni... Érdekes... A hétvégén kipihenem magam oszt újult erőlvel vágunk neki az utolsó 4 hétnek, legalábbis nagyon remélem h nem most lesz szenvedés az egész.

Lehet hogy neked nem való a ciklizálás.. Nem mindenkinek ugyanaz a nyerő, én megpróbálnék visszaállni a folyamatos alacsony ch-ra, vagy a töltést szolidabban végezném  /:-)

Eddig semmi baj nem volt... 3 hétből 2 nagyon jó volt (a körülményekhez képest persze)... Én inkább arra tippelek h felborult a rendszer a vizsga miatt és az egész hétre kihatással van. Idegileg is leamortizálódtam. Jövő héten kiderül...

 /:-) :-){

2008. Február 01. - 13:03:20
Válasz #253
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 01. - 13:17:29
Válasz #254
Nem elérhető

endre66


Nem csoda hogy leamortizálódtál, vizsgaidőszakban ciklizálgatni? Nem biztos hogy a legnyerőbb ötlet, de nem tudom hogy neked hogy fog az agyad alacsony vagy 50g alatti ch-val, nekem 300g-mal is csak maszatol az agyam  ;D