2024. Április 28. - 15:36:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2495212 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2015. Március 23. - 17:43:19
Válasz #10230
Nem elérhető

dino


Sziasztok,
A mennyi ideig sem mindegy. Most olvastam máshol, hogy legfeljebb 3 hétig jó még bac vízben is. Ez létezik?
a hutobe tegyel merot,oszt figyeld 4 fokon peldaul a hutot tekergetni koll ,azt mondja
fugg a termek minosegetol a gyartotol o, vegyel digitalis tesztelot,
28 ora a felezesi ideje ha belovod magad, 10 ora utan is megnezheted ha mutat valamennyi mIU/ml
Dino hogy erted hogy elment 10nap alatt,elhasznaltad vagy a komponensek ? megbomlomttak
reggeben mar tanalkoztam disulfid kotesvel,lehet hogy hat hiaba mass kotesik is szethullanak
Szerintem Supchh teszteld magadat vagy ot es kesz, ha mar belotted magad es nem megy a dolog
kerverjel ki magadnak uj drogot ,azt mondja,
Supchh nemreg az enrszemrol volt olyan meglatas,hogy erdemesebb lehet 200 I.U.venni oszt kesz
Hat ez a propionate lehetseges nem a te legjobb parod lesz, de akt ha a fejedbe vetted,
de a vizhajtasnak meg a fogyosnak nem az lenne a legjobb lejatszasa, hogy anabolikus szer aromataz inhibitorval,
van olyan jo hogy, valamikor meg fellepes elott veseteakot ittak az emberek,
de tehetnel probad oda egy zsarlofu teat , vagy az a zold tea is nagy jatekos,csalan tead, ha nem szereted a vizet
elis felejtettem hogy mar ott van hogy nem kell tarolgatnod, se darabolnod, vannak itt europaba 500 sokk,250meg 100as olaszba
de van 200 csak messzi, tul a nagy atlanti ocanon tul, de ugorj be,megnezem mar a terkepet, mert nem tudom hogy hol vagyok
Efitmester jok ezek az uj kis figurak  ;D   ;)
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,VG
Chexhon,Szikla33,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

elhasznaltam 10 nap alatt. minden masnap 2 egyseg
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 23. - 17:47:21
Válasz #10231
Nem elérhető

andras123


Szia Dino!  #:-) Ja  eszszeru enszerintem is ... es volt a cselekedeted!
Kellemes delutant kivanok mindenkinek!

2015. Március 24. - 23:20:05
Válasz #10232
Nem elérhető

chexhon


volt erről szó már a fórumon, NaCl-es oldatban nem áll el elég ideig, viszont bakteriosztatikus vízben is max 4hétig érdemes tárolni. ha kiszámoljátok, mondjuk heti 2x300iu adagolással, akkor 4hét alatt 2400iu megy el, vagyis a felét ki kell dobni, vagy haverral kell közösen tolni.

2015. Március 24. - 23:41:36
Válasz #10233
Nem elérhető

andras123


volt erről szó már a fórumon, NaCl-es oldatban nem áll el elég ideig, viszont bakteriosztatikus vízben is max 4hétig érdemes tárolni. ha kiszámoljátok, mondjuk heti 2x300iu adagolással, akkor 4hét alatt 2400iu megy el, vagyis a felét ki kell dobni, vagy haverral kell közösen tolni.
Chexhon  #:-)
Ja, vagy ,vagy 2x300 8 hetig azt mondja az utolsot meg az izi vegett belonni az egszet
,dehat vannak digitalis merok,nem koll koslatni,igaze
vagy tenyleg koll koslatni, nos kisseb kiszerelest felkuatani,Svajcba nem osmerem a gyogyszertarba
valo magatartasukat,de Nemetbe lehet koslatas eredmennyel jarna
Jo ejszakat mindenkinek!
Maszat  --)

2015. Március 25. - 09:59:19
Válasz #10234
Nem elérhető

supchh


volt erről szó már a fórumon, NaCl-es oldatban nem áll el elég ideig, viszont bakteriosztatikus vízben is max 4hétig érdemes tárolni. ha kiszámoljátok, mondjuk heti 2x300iu adagolással, akkor 4hét alatt 2400iu megy el, vagyis a felét ki kell dobni, vagy haverral kell közösen tolni.
Chexhon  #:-)
Ja, vagy ,vagy 2x300 8 hetig azt mondja az utolsot meg az izi vegett belonni az egszet
,dehat vannak digitalis merok,nem koll koslatni,igaze
vagy tenyleg koll koslatni, nos kisseb kiszerelest felkuatani,Svajcba nem osmerem a gyogyszertarba
valo magatartasukat,de Nemetbe lehet koslatas eredmennyel jarna
Jo ejszakat mindenkinek!
Maszat  --)

Szia András,
Milyen az a digitális mérő? Nekem ez abszolút új. Mit lehet mérni vele?

2015. Március 25. - 12:15:45
Válasz #10235
Nem elérhető

andras123


Szia Supchh!  #:-)
Digitalis mero az olan digitalis,tudod, van rajta kijelzo oszt ir ki szep betuket,azt mondja
nem csak csikok villanak be,van olan is ami 5 fele erteket kepes merni m I.U nal, tudod,
de a vervetel lenne is elmehetsz,ha van olyan orvos aki hajlik sokfele dologra,igaze
meg bedigtalhatod az Csavonak hogy ha elkuldi a vered mit figyeljenek,LH hormon szinted figyeljek(ng/dl)
Csak ha osszeszurted a levet az osvossal,mert nehogy kutakodjon utanad,azt mondja
az vizelet test,a beadas utan 2 orara raja is meglehet nezni vagy meg utana 6 ora utan,
neha ugy pusmogjak hogy a 6 oraban a legnagyobb a forgalom,
De kijavithatnatok ha tevednek,merthat mindnyajan megbotolhatunk,igaze
Szurjatok be amit bekoll meg ide szurni,vagy ha nincs jelentosege ennek a tesztelesnek
akkor csak libbenjunk at rajta,aszt mondja
Suxen hol vagy?  <:-)
Maszat
Jordan
Balu
Bodybuilding.hu
Efitmester
Istvan
Gabe
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,VG
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser 

2015. Március 27. - 12:26:39
Válasz #10236
Nem elérhető

chexhon


én sose tudtam rendesen elfelezni a port, nem is próbálkoztam vele, mert a sterilitás megőrzése se egyszerű akkor, és inkább nem kockáztattam. a megoldás az lenne, ha hozzá lehetne jutni 1500iu-s kiszereléshez, ha valaki tud ilyet ne tartsa magába :))

2015. Március 28. - 00:59:23
Válasz #10237
Nem elérhető

andras123


Termeszetesen tudni lehet,meg azt is hogy hoozza hol juthatnal, de semilen kontretumot,
nem szabadna fel talalni neked, mert megutkozni az oldal politikajaval,azt mondja
most felugorhatnal a motorkara vagy beeshetnel az otoba es atsuhans Szerbian meg Makedonian
a moka kedveert ,de megszallaszmindket allamba valami hideg de szilaj motelba,ahol eccaka nagy
sikolyok meg robbanasok ringatnak alomba,es vegigfut a hideghatadon,tudod
Vagy eltoltesz tobb ejszakat a hotelokban mivel megragadt teged a hely es egyre csak elkezdel a varosokba bolyongani
vagy mesz tovabb Gorogbe no oszt ott lehet hogy lesz a gyogyszertarba 1500 ha mindenaron O kell neked,
Probaltam a legjobban osszorakni a dolkod,de lehet hogy az Organon megeri ezt a nagy koslatast?
Lehet hogy az organon mesz oda , de lehet hogy maskep es maskent vagy mas valakivel tersz vissza.
Istvan ha vetkes vagyok es kihagas van itt,akkor kibontakoztatom majd sajnalatom,es gumizz majd ahol koll,tudod
Jo ejszakat mindenkinek!
Suxen hol vagy?  <:-)
Maszat
Jordan
Balu
Bodybuilding.hu
Efitmester
Arpi Bacsi
Istvan
Gabe
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,VG
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser,nagyfeju 

2015. Április 01. - 12:28:37
Válasz #10238
Nem elérhető

dino


Hahó!
Gyenge kúra levezetésénél clomidból hány mg menjen? elég az 50, vagy kell a 100/ nap?
 ?:-/
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Április 01. - 13:32:49
Válasz #10239
Nem elérhető

öüó


Hahó!
Gyenge kúra levezetésénél clomidból hány mg menjen? elég az 50, vagy kell a 100/ nap?
 ?:-/

na most akkor nem bmw projekt volt?:)

2015. Április 01. - 14:34:13
Válasz #10240
Nem elérhető

warren


Hi,

Használt bárkinek az ismerőse Turinabolt bármilyen kúrában?
Az érdekelne, hogy mennyire bizonyult a hatások alapján valóban Turinabolnak.

Mennyire vizesedett az illető, erő, izomtelítettség, forma, erezettség, milyen irányba változtak.
Illetve, hogy milyen gyártámy volt.

Köszi.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2015. Április 01. - 15:47:05
Válasz #10241
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hi,

Használt bárkinek az ismerőse Turinabolt bármilyen kúrában?
Az érdekelne, hogy mennyire bizonyult a hatások alapján valóban Turinabolnak.

Mennyire vizesedett az illető, erő, izomtelítettség, forma, erezettség, milyen irányba változtak.
Illetve, hogy milyen gyártámy volt.

Köszi.
Szerintem a legtöbb ember azt se tudja mi az  ;D.
Én is csak annyit, hogy orális formája létezik, azt pl. nem tudom, hogy injektálható van-e, de szerintem ilyennel a fórumtagok 99.9%-a nem találkozott. Lehet, hogy 100%  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Április 01. - 15:51:10
Válasz #10242
Nem elérhető

dino


Hahó!
Gyenge kúra levezetésénél clomidból hány mg menjen? elég az 50, vagy kell a 100/ nap?
 ?:-/

na most akkor nem bmw projekt volt?:)
Lexus is200
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Április 01. - 16:28:12
Válasz #10243
Nem elérhető

VG


Hi,

Használt bárkinek az ismerőse Turinabolt bármilyen kúrában?
Az érdekelne, hogy mennyire bizonyult a hatások alapján valóban Turinabolnak.

Mennyire vizesedett az illető, erő, izomtelítettség, forma, erezettség, milyen irányba változtak.
Illetve, hogy milyen gyártámy volt.

Köszi.

Balkán az szar, ha csak nincs belőle több verzió

2015. Április 01. - 16:58:32
Válasz #10244

Mars

Vendég
Sziasztok!Érdekelne a véleményetek mert minél többet olvasok annál inkább összezavarodok.
Testo depo+boldenon kúrát terveztem.Volt már egyszer 3naponta ment 1-1 ml.
De ősszintén az boldenontól semmi pluszt nem éreztem a sima depó kurához képest.
Sok külföldi oldalon olvasom hogy nagyobb heti 750-800-1000mg-nál is sokan szinte semmit nem éreznek belőle,tetejébe sok UGL gyártó nem is rak bele hatóanyagot vagy valami kis tesztót.Decán kezdtem agyalni de abból is rohadt nehéz normálisat találni és tetejébe sokaknál hatalmas ragyákat hoz ki.
Már lassan ott tartok hogy inkább több tesztót fogok használni magában mert így rohadt nagy pénzkidobásnak tűnik az egész. Persze eddig ott is ragaszkodtam a biztos vételhez de Szerbiában egy ideje nem kapni depot.3naponta 1ml az megvan már egy kúrára.Érdekelne a többiek véleménye boldenon,deca ügyben.