2024. Április 27. - 19:01:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2494800 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2015. Június 14. - 23:35:52
Válasz #10320
Nem elérhető

funky


Sziasztok segitsetek legyetek szivesek. Olvasgatom itt a forumot de nem tudom eldonteni, hogy danabol kurahoz pontosan mit kell szedjek, gondolok itt a kura kozbe, es utana is. Elso lenne meg csak nekem. Kerlek irjatok le, hogy mit es hany szemet milyen idokozonkent szedtetek hozza. Koszonom a segitseget.

2015. Június 15. - 15:22:57
Válasz #10321
Nem elérhető

suxen


Sziasztok segitsetek legyetek szivesek. Olvasgatom itt a forumot de nem tudom eldonteni, hogy danabol kurahoz pontosan mit kell szedjek, gondolok itt a kura kozbe, es utana is. Elso lenne meg csak nekem. Kerlek irjatok le, hogy mit es hany szemet milyen idokozonkent szedtetek hozza. Koszonom a segitseget.

 >:D
Már várom a válaszokat. ;D

2015. Június 15. - 20:39:17
Válasz #10322
Nem elérhető

Milo


Na hát gyerekek ez a 350es master pharma teszto mix amilyen gagyi szarnak tűnik olyan jó ;D  Már komolyan kezdem azt hinni,h feltuningolták trenivel,h befusson a termék, mert minimalis proviron mellett (néha beszedek 1-2 szemet) igazából száradok mint a kurvaélet. Igaz nekem eleve sokkal több víz megy az izomrostok közé, mint a bőr alá (pl életem első methandrostenolon kúrájánál kibaszott telt voltam, és nem puffadt) de ez már akkor is különös.  Kíváncsi lennék milyen észterekkel ellátott tesztoszteron van benne... faszán hat, az biztos.

ugye.mondtam én hogy jó lesz ;-oo-; legtöbb ug gyártó kevert tesztó helyett olcsó teszt.enát rak bele. aztán jön a sok víz nő a toka,pofa, aki nem jártas benne észre se vesz semmit. egy jól működő testo mix-től mint a Master Pharmás minőségi tömeg jön. ahogy Maszat is írta
Riceman

2015. Június 21. - 21:03:03
Válasz #10323
Nem elérhető

ninja14


Köszi a válaszokat FIJUK !!! ****)  ****:))))))

Én akartam neked válaszolni, mert normálisan írtál be, de se kedvem nem volt, se időm. Eleve ami 4 sornál hosszabb, azt nagyon el se olvasom. Már nem érdekel a téma, de a szándékot éreztem rá ;D    Ugyan szcientológus lényem miatt lételemem a segítség, de mostanában ezt inkább magamon gyakorlom. Azóta isten is megsegít :D

még mindig fasz vagy!  ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2015. Június 24. - 15:56:33
Válasz #10324
Nem elérhető

Lolka


Szevasztok! Elites Enanthate, ill. szintén Elites Boldenon: mennyire állja a helyét, értem ez alatt gyullad, nem gyullad... adja amit vár az ember fia??!!
Kösz a válaszokat.

2015. Június 25. - 01:41:54
Válasz #10325

testo55

Vendég
Elites depo faszán működik, kissé gyullad, de bőven tűrhető.

2015. Június 25. - 19:47:05
Válasz #10326

janos1340

Vendég
....(moderálva) ... Privátba írjon aki használt orosz methát

2015. Július 06. - 12:37:18
Válasz #10327
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Július 08. - 12:23:38
Válasz #10328
Nem elérhető

Maszat


Borotválkozásnál hosszú percekig vérző vágás...fájó, sajgó ízületek...hmmm itt valaki nemsokára geci jól fog kinézni ;D  :violinplay3: :azn:
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Július 09. - 08:54:10
Válasz #10329
Nem elérhető

dino


Borotválkozásnál hosszú percekig vérző vágás...fájó, sajgó ízületek...hmmm itt valaki nemsokára geci jól fog kinézni ;D  :violinplay3: :azn:
8-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Július 12. - 22:02:44
Válasz #10330
Nem elérhető

strygwyr49


Sziasztok!
Ez lenne az első kúrám, tömegelni szeretnék, 170 centi és 80 kiló vagyok, mit ajánlanátok? heti 5x edzem, bontott edzéssel, kaja persze grammra számolva!
Eddig amit ajánlottak egy 12 hetes Alpha, metha, és sustaval vagy propival... szerintetek? nektek mi volt az első? persze nem akarok erőset, hisz első kúra lenne. danabol helyett nem tudnátok valami jobbat?

2015. Július 19. - 13:36:46
Válasz #10331
Nem elérhető

kemi


Methát ne szedd 12 hétig, max 6-8. Elsőre lehet elég is csak tesztoszteront használni, master pharma test mix.
Heti 2x2 m-ig menj fel ha bírod, de lehet elég2x1ml vagy 2x1,5ml. Nagyon gyullad, én lázas is lettem mindig a beadás után 1 nappal. Algoflex forte 2 szem mindig kellett olyankor

2015. Augusztus 11. - 11:33:51
Válasz #10332
Nem elérhető

dino


Methát ne szedd 12 hétig, max 6-8. Elsőre lehet elég is csak tesztoszteront használni, master pharma test mix.
Heti 2x2 m-ig menj fel ha bírod, de lehet elég2x1ml vagy 2x1,5ml. Nagyon gyullad, én lázas is lettem mindig a beadás után 1 nappal. Algoflex forte 2 szem mindig kellett olyankor
fasza steril holmi lehetett  :-!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Augusztus 12. - 17:58:25
Válasz #10333
Nem elérhető

Maszat


A gyulladás a magas hatóanyag koncentráció miatt is előfordul, közel sem a sterilitását tükrözi! 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Augusztus 13. - 14:59:59
Válasz #10334
Nem elérhető

dino


A gyulladás a magas hatóanyag koncentráció miatt is előfordul, közel sem a sterilitását tükrözi!
Kérdezhetném, hogy nekem miért nem gyullad de tök felesleges ebbe belemenni.  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!