2024. Április 28. - 21:37:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2495294 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2015. Augusztus 13. - 15:06:17
Válasz #10335
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Augusztus 14. - 10:29:58
Válasz #10336
Nem elérhető

Maszat


A gyulladás a magas hatóanyag koncentráció miatt is előfordul, közel sem a sterilitását tükrözi!
Kérdezhetném, hogy nekem miért nem gyullad de tök felesleges ebbe belemenni.  :)


Valóban teljesen felesleges, mivel tudjuk,h minden ember más és más. Valaki érzékeny az ösztrogénre, valaki nem. Valaki kopaszodik, valaki nem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Augusztus 20. - 07:45:55
Válasz #10337
Nem elérhető

supchh


Na hát gyerekek ez a 350es master pharma teszto mix amilyen gagyi szarnak tűnik olyan jó ;D  Már komolyan kezdem azt hinni,h feltuningolták trenivel,h befusson a termék, mert minimalis proviron mellett (néha beszedek 1-2 szemet) igazából száradok mint a kurvaélet. Igaz nekem eleve sokkal több víz megy az izomrostok közé, mint a bőr alá (pl életem első methandrostenolon kúrájánál kibaszott telt voltam, és nem puffadt) de ez már akkor is különös.  Kíváncsi lennék milyen észterekkel ellátott tesztoszteron van benne... faszán hat, az biztos.

ugye.mondtam én hogy jó lesz ;-oo-; legtöbb ug gyártó kevert tesztó helyett olcsó teszt.enát rak bele. aztán jön a sok víz nő a toka,pofa, aki nem jártas benne észre se vesz semmit. egy jól működő testo mix-től mint a Master Pharmás minőségi tömeg jön. ahogy Maszat is írta

Arról nem tudni, hogy mi van benne? Hogy lehet így időzíteni a pct-t?

2015. Augusztus 20. - 11:35:25
Válasz #10338
Nem elérhető

Milo


kevert tesztó.ugyanaz mint a sustanon. utolsó szuri után két héttel kezdheted a pct-t
Riceman

2015. Augusztus 27. - 22:42:36
Válasz #10339
Nem elérhető

sirmondez124


Sziasztok!

Életem első szteroid kúráját szeretném elkezdeni, ebben kérném a segítségeteket. Ugyan már elég sokat olvastam, cikkeket, itt topicokat még mindig van néhány információ ami kellene ahoz, hogy ténlyeg 100%-ig megtervezve tudjam elkezdeni.  Célom: lehető legtisztább izomtömeg növelés, formálódás.



A kúra tehát:

*1-6. hét Winstrol + T.Propi (minden másnap 50mg)

*1-6. hét Provi (napi 1db)

*1.nap T.Propi (50mg) + Provi (1db) | 2.nap Winstrol (50mg) + Provi (1db) | 3.nap T.Propi (50mg) + Provi (1db) | 4.nap ...

Levezetés:

*HCG: 5000 UI - 2500 UI - 1250 UI - 1250 UI

*válaszok alapján



Kúrával kapcsolatos kérdések:

1. Szerintetek megfelelne ez első kúrának vagy esetleg megtoljam még néhány héttel, ha toljam akkor mennyivel?

2. Napi 1db Provi megfelelne tekintve, hogy egy elég kis dózisú kúráról beszélünk?



Levezetéssel kapcsolatos kérdések:

1. HCG mennyisége megfelelne tekintve, hogy egy elég kis dózisú kúráról beszélünk? Abban az esetben is, hogy ha hosszabb lenne a kúra?

2. Továbbiakban letudnátok írni, hogy mi szükséges még a levezetéshez (Provi,Zita stb.)? Letudnátok írni a használatukat is tehát a komplett levezetést lényegében, hogy a HCG-t mikor kezdjem stb?

3. HCG-hez mit vegyek amibe feltudjam oldani majd és pontosan, hogy is kell azt?



Termékekkel kapcsolatos kérdések:

1. Melyiket válasszam? (tekintve, hogy mennyit nyomnék belőle, valamint biztonság és megbízhatóság szempontjából)

-Elite Testosteron Propionat 10ml (150mg / 1ml)  <--- 75mg-ot nyomnék belőle minden másnap, hogy kb 50mg-ra jöjjön ki a valós tartalma

-Ukrán patikai Testosteron Propionat 1ml (50mg / 1ml) <--- 50mg-ot használnék belőle

2. Megfelelne ez vagy más gyártó után kutassak?

- Elite Winstrol 10ml (80mg / 1ml) <--- 80mg-ot nyomnék belőle minden másnap, hogy kb 50mg-ra jöjjön ki a valós tartalma

3. Melyiket válasszam?

-Proviron: Magyar patikai vagy pedig Görög patikai

4. Melyiket válasszam?

-HCG: Magyar patikai vagy pedig Ovigil



Köszönöm szépen a válaszotokat előre is!

2015. Augusztus 28. - 20:06:00
Válasz #10340
Nem elérhető

Baranyai Gábor Gabesz


Sziasztok valaki adhatna valami tanácsot hogy Mitis kéne szednem használnom 2 hónapja edzek és kéne valami plusz válaszotokat előre köszönöm

2015. Augusztus 29. - 09:23:51
Válasz #10341
Nem elérhető

Patrik085


Üdv.!
Nem találtam infót ezért kérdezem, hogy a masteront beadásnál össze lehet szívni tesztoval?  =/+'
Kúrában menjen az elejétől vagy jó úgy hogy a 2. héttől csak, végig?
Köszönöm előre is a válaszokat!  :-){
A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni.

2015. Augusztus 29. - 10:02:04
Válasz #10342
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok valaki adhatna valami tanácsot hogy Mitis kéne szednem használnom 2 hónapja edzek és kéne valami plusz válaszotokat előre köszönöm
Először is, a mondat közepén van egy elgépelés, tehát mit is kellene szedned?
Szteroidokban ne gondolkozz. Alapok.

1 - Fórum olvasgatása serényen, mert arról szól, hogyan legyünk izmosak, még ha ez évekbe telik is.
2 - Egyél több szilárd fehérjét, majd frankón meg fogod utálni az ételeket, de sebaj.
3 - Ha már pénz költhetnéked van, akkor egy jó multi vitamin csomag, és glutamin, egyenlőre ennyi, és edz kitartóan, alapok, erő és tömeg növelés.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Október 09. - 14:50:57
Válasz #10343
Nem elérhető

sarti


Hello
Valaki tolt már növit két kúra között? Mik a tapasztalatok? 20 hét szünet lesz kb most anabolikával, addidg napi 5 iu növire gondoltam, a cél a tömeg, forma tartásának segítése, persze kaja, kiegek belőve.

2015. Október 12. - 21:42:02
Válasz #10344
Nem elérhető

Maszat


Hello
Valaki tolt már növit két kúra között? Mik a tapasztalatok? 20 hét szünet lesz kb most anabolikával, addidg napi 5 iu növire gondoltam, a cél a tömeg, forma tartásának segítése, persze kaja, kiegek belőve.

Én kéztörésnél toltam napi 5 egységet. Pont kúra után volt. Az egy dolog,h 12napig volt rajtam a gipsz 5 hét helyett, de még száradtam is a végére kicsit. ;D Csak 100 egység ment be.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Október 19. - 02:34:22
Válasz #10345
Nem elérhető

kemi


Hello
Valaki tolt már növit két kúra között? Mik a tapasztalatok? 20 hét szünet lesz kb most anabolikával, addidg napi 5 iu növire gondoltam, a cél a tömeg, forma tartásának segítése, persze kaja, kiegek belőve.

Én kéztörésnél toltam napi 5 egységet. Pont kúra után volt. Az egy dolog,h 12napig volt rajtam a gipsz 5 hét helyett, de még száradtam is a végére kicsit. ;D Csak 100 egység ment be.

magyar volt, vagy kínai? :D nem is mondtad, h ilyen okosságok mentek :D persze csak a kéztörés miatt :D

2015. Október 24. - 02:56:22
Válasz #10346
Nem elérhető

Maszat


Hello
Valaki tolt már növit két kúra között? Mik a tapasztalatok? 20 hét szünet lesz kb most anabolikával, addidg napi 5 iu növire gondoltam, a cél a tömeg, forma tartásának segítése, persze kaja, kiegek belőve.

Én kéztörésnél toltam napi 5 egységet. Pont kúra után volt. Az egy dolog,h 12napig volt rajtam a gipsz 5 hét helyett, de még száradtam is a végére kicsit. ;D Csak 100 egység ment be.

magyar volt, vagy kínai? :D nem is mondtad, h ilyen okosságok mentek :D persze csak a kéztörés miatt :D

Attól függetlenül,h nem volt fenn 2 hétig a gipszem, nem edzettem 2 hónapot. Egyrészt a sérülés miatt, másrészt mert nem volt rá időm és, h őszinte legyek, nem is hiányzott, élveztem,h nem kell edzésre loholni késő este. Szóval tényleg kizárólag csak a törés miatt ment, magamtól faszom adott volna ki erre ennyi pénzt. Viszont mivel várakozáson felül teljesített, nyáron is ki fogom próbálni egy jobb fazon reményében, kíváncsiságból.

Egyébként meg nem kell komolyan venni amiket írok, nem használok semmilyen hormont annak ellenére sem,h úgy jöhet le a kommentjeimből, mintha konkrét eseteket írnék le.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Október 24. - 11:02:36
Válasz #10347
Nem elérhető

kemi


Hello
Valaki tolt már növit két kúra között? Mik a tapasztalatok? 20 hét szünet lesz kb most anabolikával, addidg napi 5 iu növire gondoltam, a cél a tömeg, forma tartásának segítése, persze kaja, kiegek belőve.

Én kéztörésnél toltam napi 5 egységet. Pont kúra után volt. Az egy dolog,h 12napig volt rajtam a gipsz 5 hét helyett, de még száradtam is a végére kicsit. ;D Csak 100 egység ment be.

magyar volt, vagy kínai? :D nem is mondtad, h ilyen okosságok mentek :D persze csak a kéztörés miatt :D

Attól függetlenül,h nem volt fenn 2 hétig a gipszem, nem edzettem 2 hónapot. Egyrészt a sérülés miatt, másrészt mert nem volt rá időm és, h őszinte legyek, nem is hiányzott, élveztem,h nem kell edzésre loholni késő este. Szóval tényleg kizárólag csak a törés miatt ment, magamtól faszom adott volna ki erre ennyi pénzt. Viszont mivel várakozáson felül teljesített, nyáron is ki fogom próbálni egy jobb fazon reményében, kíváncsiságból.

Egyébként meg nem kell komolyan venni amiket írok, nem használok semmilyen hormont annak ellenére sem,h úgy jöhet le a kommentjeimből, mintha konkrét eseteket írnék le.

de a leglényegesebb kérdésre nem válaszltál :D sebaj, én is kipróbálom jövő nyáron majd :D

2015. Október 26. - 13:59:04
Válasz #10348
Nem elérhető

dino


Hello
Valaki tolt már növit két kúra között? Mik a tapasztalatok? 20 hét szünet lesz kb most anabolikával, addidg napi 5 iu növire gondoltam, a cél a tömeg, forma tartásának segítése, persze kaja, kiegek belőve.

Én kéztörésnél toltam napi 5 egységet. Pont kúra után volt. Az egy dolog,h 12napig volt rajtam a gipsz 5 hét helyett, de még száradtam is a végére kicsit. ;D Csak 100 egység ment be.

magyar volt, vagy kínai? :D nem is mondtad, h ilyen okosságok mentek :D persze csak a kéztörés miatt :D

Attól függetlenül,h nem volt fenn 2 hétig a gipszem, nem edzettem 2 hónapot. Egyrészt a sérülés miatt, másrészt mert nem volt rá időm és, h őszinte legyek, nem is hiányzott, élveztem,h nem kell edzésre loholni késő este. Szóval tényleg kizárólag csak a törés miatt ment, magamtól faszom adott volna ki erre ennyi pénzt. Viszont mivel várakozáson felül teljesített, nyáron is ki fogom próbálni egy jobb fazon reményében, kíváncsiságból.

Egyébként meg nem kell komolyan venni amiket írok, nem használok semmilyen hormont annak ellenére sem,h úgy jöhet le a kommentjeimből, mintha konkrét eseteket írnék le.

de a leglényegesebb kérdésre nem válaszltál :D sebaj, én is kipróbálom jövő nyáron majd :D

 kurvára kell nektek a növi.. :-)! !+"% :D :D :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Október 26. - 17:55:55
Válasz #10349
Nem elérhető

Maszat


Menj már a rossz dumáddal Dino..mi van, irigy vagy,h telik rá? Vagy mi a faszt cinikuskodsz egy koxtopicban? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26