2024. Április 28. - 21:51:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2495302 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2015. November 12. - 11:55:31
Válasz #10365
Nem elérhető

dino




Jó minőségű oxa, magában, napi 30-40 mg aztán jó idő! ;)
Van még ilyen???
[/quote]

De van ám! :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. November 12. - 17:46:38
Válasz #10366
Nem elérhető

Rebel




Jó minőségű oxa, magában, napi 30-40 mg aztán jó idő! ;)
Van még ilyen???

De van ám! :)
[/quote]
Nagyon sejtelmes vagy! :)
Valami infót tudsz adni?

2015. November 26. - 12:04:59
Válasz #10367
Nem elérhető

dino


Mindenki pihenő időszakban van ????  :-/-(-:
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. November 28. - 18:08:55
Válasz #10368
Nem elérhető

supchh


Mindenki pihenő időszakban van ????  :-/-(-:

Nem, csak csendben :-)

2015. December 22. - 10:26:40
Válasz #10369
Nem elérhető

muri


Sziasztok!
4 éve edzem és az utóbbi időben már nem nagyon fejlődtem és ezért elgondolkodtam egy szteroid kúrán!
Igazából semmit nem tudok a témáról és szeretnék kicsit okosabb lenni. Mit érdemes szedni a kúra közben, illetve utána. Tudtok ajánlani magyar nyelvű könyvet?  Az anabolicsot néztem, hogy van magyarul, de nem találtam működő letöltő linket. Esetleg valaki tudja honnan tudnám letölteni vagy valaki akinek meg van nem tudná emailban átküldeni?

2016. Január 03. - 17:16:28
Válasz #10370
Nem elérhető

eo2eo


Koxos újévet mindenkinek ! :-)

2016. Január 15. - 01:42:38
Válasz #10371
Nem elérhető

kemi


Egyszerű kérdés: testo mellé 2. anyagnak 10 hétig deca, primo vagy boldi? Utána 7 hétig anavar stana (tesztó végig)

2016. Február 01. - 09:08:53
Válasz #10372
Nem elérhető

retardált


Sziasztok, üdvözlük mindenkit!

8 évnyi edzés után elérkezetnek látom az időt kipróbálni más teljesítmény növelő készítményeket. Jelenleg 190cm magas és 101kg vagyok.
Segítségeteket szeretném kérni az első kúrámhoz.
Egy csak szemes kúrát állítottam össze. (Igen tudom, hogy puhap.cs vagyok és ez így eléggé terhel, de sajnos rossz emlékeim vannak a tűvel)
Rengeteget olvastam a témában és talán van remény egy ha minimálisan is de eredményes szemes kúrához. Talán nem csak kidobott pénz, idő és egészség.  o--O Elsőre nem gondolkodnék nagy dózisokban, nem ismerem a szervezetem még ehhez a témához.
Szóval a következő lenne:

Nap 1-4 Alhabol napi 10mg + Rexobol napi 10mg + legalon140 napi 1 szem + proviron napi 0,5 szem
Nap 5-28 Alhabol napi 20mg + Rexobol napi 20mg + legalon140 napi 1 szem + proviron napi 1szem
Nap 29-45 Rexobol napi 40mg + legalon 140 napi 1 szem + proviron napi 0,5szem
Nap 30-60 Rexobol napi 30mg + Clenbuterol napi 120mcg +legalon 140 napi 1szem+ proviron napi 1szem
Nap 61-75 terpafen (Clomid) napi 1szem (Nolvadex jobb lenne?)

A kúra első felében szeretnék kevesebb vizvisszatartás mellett erőben fejlődni, majd az erőt megtartva definícióban javulva zárni a kúrát.
A proviron azért van a Stanazolol és clenbuterol mellett is mert hát persze szép a világ de nem tudhatom milyen minőségűt kapok, jobb félni,mint...
Ezek mellett A Clenbuterol ideje alatt magasabb taurin és magnézium bevitellel, összességében pedig magas cink bevitellel próbálkoznék.
Az étrend és a vitaminok mind rendben vannak, annak rendbe tételére a 8 év elég volt.

Szerintetek nagyon mellé nyúlok?

A segítségeteket előre is tisztelettel megköszönöm.
Szép napot!

2016. Február 03. - 00:55:54
Válasz #10373
Nem elérhető

mangela87


Te veréb kemi,hiszen te nem is koxolsz ...  :-)->   :-)-    #:-) 

2016. Február 03. - 19:19:59
Válasz #10374
Nem elérhető

kemi


Te veréb kemi,hiszen te nem is koxolsz ...  :-)->   :-)-    #:-)

haverom szeretné tudni :D

2016. Február 03. - 19:30:00
Válasz #10375
Nem elérhető

kemi


Sziasztok, üdvözlük mindenkit!

8 évnyi edzés után elérkezetnek látom az időt kipróbálni más teljesítmény növelő készítményeket. Jelenleg 190cm magas és 101kg vagyok.
Segítségeteket szeretném kérni az első kúrámhoz.
Egy csak szemes kúrát állítottam össze. (Igen tudom, hogy puhap.cs vagyok és ez így eléggé terhel, de sajnos rossz emlékeim vannak a tűvel)
Rengeteget olvastam a témában és talán van remény egy ha minimálisan is de eredményes szemes kúrához. Talán nem csak kidobott pénz, idő és egészség.  o--O Elsőre nem gondolkodnék nagy dózisokban, nem ismerem a szervezetem még ehhez a témához.
Szóval a következő lenne:

Nap 1-4 Alhabol napi 10mg + Rexobol napi 10mg + legalon140 napi 1 szem + proviron napi 0,5 szem
Nap 5-28 Alhabol napi 20mg + Rexobol napi 20mg + legalon140 napi 1 szem + proviron napi 1szem
Nap 29-45 Rexobol napi 40mg + legalon 140 napi 1 szem + proviron napi 0,5szem
Nap 30-60 Rexobol napi 30mg + Clenbuterol napi 120mcg +legalon 140 napi 1szem+ proviron napi 1szem
Nap 61-75 terpafen (Clomid) napi 1szem (Nolvadex jobb lenne?)

A kúra első felében szeretnék kevesebb vizvisszatartás mellett erőben fejlődni, majd az erőt megtartva definícióban javulva zárni a kúrát.
A proviron azért van a Stanazolol és clenbuterol mellett is mert hát persze szép a világ de nem tudhatom milyen minőségűt kapok, jobb félni,mint...
Ezek mellett A Clenbuterol ideje alatt magasabb taurin és magnézium bevitellel, összességében pedig magas cink bevitellel próbálkoznék.
Az étrend és a vitaminok mind rendben vannak, annak rendbe tételére a 8 év elég volt.

Szerintetek nagyon mellé nyúlok?

A segítségeteket előre is tisztelettel megköszönöm.
Szép napot!


1. tesztoszteron végig
2. nagyobb dózis, 10mg-al semmi eredményt nem érsz el, ha nagyon féklsz akkor az első héten szedj 10mg-ot, utána meg annyit, hogy fejlődj
3 stanazololt látni fogod ha jó (persze ha nem 20%+ a testzsírod :D ) amellé is kell proviron, mivel a tesztoszteronnak végig kell mennie, sőt a proviron erősíti a tesztoszteron pozitív hatásait

nem tudom mit akarsz elérni ezzel a kúrával, de azt jobb, ha tudod, hogy addig nézel ki "jól" amíg megy a cucc, ez főleg igaz a stanára

methát nem szednék, max a kúra elején ha a tesztoszteron és a 2. compround is lassú és nagyon türelmetlen lennék

8 hétnél tovább nem szednék májmérgezőt

ha van rajtad elég izom és tényleg csak definiálni akarod a formát, akkor szerintem sokkal jobb egy 3 hónapos tesztoszterin kúra a végén 8 hét stanával kombóban
végig hcg úgy a 2. vagy 3. héttől kb 2x200 egység hetente, ha minden kiürült 100mcg triptro és kész a levezetés

ja amúgy provironból is 1x1 később 2x1 szem kell legalább

2016. Február 14. - 23:13:45
Válasz #10376
Nem elérhető

kemi


Black Eagle-t használ valaki? :D
2 hét után egész jól látszik már, Tesztó mix és Boldenon megy. Elvileg 195mg/ml a tesztó 200 a boldi. Valaki esetleg másképp tudja/érzi?

2016. Március 31. - 10:06:29
Válasz #10377
Nem elérhető

dino


Szomorúan vettem tudomásul, hogy a "kedvenc kokszom" topikot lezárták. Pedig most írtam volna oda az első bejegyzésem, az Agovirin kapcsán.. Dehát mindegy is.. a lényeg, hogy erős idegzetűeknek való  ****:)))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Március 31. - 13:43:10
Válasz #10378
Nem elérhető

öüó


jó lett a forma dinó?tolj egy képet!ne szégyenlősködj!

2016. Március 31. - 14:00:55
Válasz #10379
Nem elérhető

dino


jó lett a forma dinó?tolj egy képet!ne szégyenlősködj!
Szia! Tegnap kezdtem, életem legjobb natural alapjairól. 4. hétnél tolok majd képet.  =/+'
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!