2024. Április 29. - 12:00:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2495694 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2014. Augusztus 26. - 11:06:27
Válasz #9915
Nem elérhető

eo2eo


A szomszéd törpepapagájának szeretnék rendelni külföldról egy kis Anavart. Nem ástam még bele magam az új törvényekbe, lehet belőle gondom?



őőőő.... csip-csip ! :D

2014. Szeptember 03. - 08:46:05
Válasz #9916
Nem elérhető

kefoh


Sziasztok.
Első kùràm lesz, retabol es depo fog menni. Azt javasoltak, hogy heti 2alkalommal eleg az 50-50mg os reta es 250-250mg depo. Most tudtam meg hogy a retabol 200-300mg kell hetente? Elèg lehet a 100mg vagy kell a több? Ha kell akkor hogyan osszam el a hèten? Köszi

2014. Szeptember 13. - 00:25:04
Válasz #9917
Nem elérhető

Foglaltnév


Sziasztok!

Kéne egy kis tanács.
Szóval kb 1 évvel ezelőtt, lehet már kicsit több is, csináltam egy testosterone enanthate + propi kúrát, hcg, adex kúra alatt, nolva, clomid pct-ben, tesztoszteron fokozók stb. Első kúra volt, kipróbáltam milyen ez a világ, de aztán nem is foglalkoztatott a dolog, visszaállt minden, nem is gondolkoztam több kúrában, jó nekem a'la natur. Nem is volt semmi gond, el telt egy év.

Na most kb egy hete észrevettem, hogy a bal mellembe lett egy csomó, mellbimbó alatt, kicsit hosszúkás, borsószem nagyságú, kemény, ernyedt állapotba alig érezni, ha megfeszül az izom akkor tapintható ki kb. Érzékenység kb zero, ha jobb mellem 100%, akkor ez 98%. Külsőleg kb észrevehetetlen. Először azt se tudtam mitől lehet, gondoltam a kúrára, de nem gondoltam, hogy sima propitól, meg enanthattól (3 naponta 250 ena + utolsó 2 hétben 2 naponta 125 propi, mármint ena helyett)  ez kialakulhat, aztán kis guglizás után kiderült, hogy tényleg létezik ilyen.

Na most, engem igazából nem zavar a dolog, látszani nem látszik, érzékenynek nem érzékeny, szóval a csomó jelenlétén túl tünetmentes vagyok tulajdonképpen. Kérdés, próbálkozzak esetleg letrozollal, vagy bármivel? Vagy hagyjam, ahogy van?

Egyébkén mostanában volt egy kicsit stresszesebb időszakom, na meg visszavettem az edzések számát heti 1-2-re, de azon túl semmi változás nem volt az életemben az elmúlt 1 évben, szóval nem tudom mi indította be ezt a "folyamatot".


2014. Szeptember 14. - 11:53:12
Válasz #9918
Nem elérhető

eo2eo


Sokat hallani, hogy elmúlik magától.

Szerintem próbálkozz meg egy diétával, magas ismétléses intenzív edzésekkel és sok kardióval + egyéb wellness szolgáltatásokkal :D ( úszás, szauna pl. ) és hagyd hogy a szervezeted működjön. Mint ahogy írtad, valószínüleg a stresszes életmód okozta hormonális változásokhoz köthető a megjelenése, ennek ellensúlyozására szerintem pedig a legjobb ha szigorúan fogod magad, jól eszel, edzel és pihensz.

Majd biztos olyan is lesz aki megmondja, hogy mit érdemes szedni, kialakult gynora elvileg nolvadex kell, de mivel ilyennel még nem találkoztam konkrét tanácsot nem adnék.

Üdv.

2014. Szeptember 15. - 23:25:00
Válasz #9919
Nem elérhető

Maszat


Mint már számtalanszor leírtam, nekem is kúra után jött elő, több mint egy évvel. Így utólag visszagondolva kutya egy időszak volt, sokat fogytam, de én a nandrolonra fogtam a dolgot. Nekem mirigyes csomó volt először. Nagyon érzékeny volt, a barátnőmnek már kialakult reflexe volt a mellemre, soha nem érhetett hozzá. Néha szedtem nolvadexet, magába, kúra közben is ment a proviron mellé. Amikor szedtem kicsit jobb lett, de volt, hogy már a póló is rossz volt ha hozzáért. Aztán megfejeltem a dolgot egy treni kúrával, nem ment sok, de elég volt, hogy csúnya zsír szaporulat keletkezzen. Kúra után még ment egy kis nolvadex, aztán abbahagytam. Fogalmam sincs, hogy van-e hozzá köze, szerintem szinte semmi, de volt egy időszak amikor baszott durván nyomtam az edzést, methyl arimatest ment emelt dózisban, és azt vettem észre, hogy nem érzékeny a mellem. Teljesen elmúlt a csomó. Most meg már olyan szinten nem vagyok érzékeny a tesztóra, hogy amikor ilyen heti 350ment, terápiás jelleggel, nem is ment proviron, sőt van, hogy heti 700nál is kimarad 1-2 hét, mert éppen nincs. Most van egy nagyon kicsi zsíros rész a bimbó körül, mert megint ilyen napi 1 darabokat szedtem, ha éppen eszembe jutott, de ez mindig visszahúzódik ha megint szedek nolvát, vagy provit. Mirigyes csomó teljesen megszűnt. Fogalmam sincs, hogy a sok dolog közül éppen mi lehet az oka annak, hogy nem vagyok rá érzékeny, de nekem elmúlt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Szeptember 16. - 08:46:50
Válasz #9920
Nem elérhető

dino


Sziasztok.
Első kùràm lesz, retabol es depo fog menni. Azt javasoltak, hogy heti 2alkalommal eleg az 50-50mg os reta es 250-250mg depo. Most tudtam meg hogy a retabol 200-300mg kell hetente? Elèg lehet a 100mg vagy kell a több? Ha kell akkor hogyan osszam el a hèten? Köszi
boven jo lesz ez! csak az elnyujtott felszivodasi ido miatt nem erdemes 10 hetnel rovidebbre tervezni!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Szeptember 16. - 12:11:22
Válasz #9921
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Október 01. - 13:03:34
Válasz #9922
Nem elérhető

eo2eo


Vége van a nyárnak, hűvös szelek járnak... senki nem néz a fenekére az ampulláknak! :D

2014. Október 01. - 14:26:42
Válasz #9923
Nem elérhető

Maszat


Ez hülye  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Október 01. - 17:02:32
Válasz #9924
Nem elérhető

Milo


Vki ilyenkor kezd tömegelni.más meg off szezont tart,felvesz 3 pulóvert,2pólót hogy ne látszódjon AZ összeesés
Riceman

2014. Október 03. - 12:38:31
Válasz #9925
Nem elérhető

Gabe


más meg off szezont tart,felvesz 3 pulóvert,2pólót hogy ne látszódjon AZ összeesés
Mit kell állandóan Maszatot basztatni? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Október 04. - 11:25:56
Válasz #9926
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
más meg off szezont tart,felvesz 3 pulóvert,2pólót hogy ne látszódjon AZ összeesés
Mit kell állandóan Maszatot basztatni? ;D

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Október 04. - 14:04:25
Válasz #9927
Nem elérhető

Maszat


Nem mondom jól jön októberben a bőrkabát. Még egy pulcsi is befér alá  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Október 07. - 08:37:13
Válasz #9928
Nem elérhető

melpi81


Kúra után,  PCT-ben a HCG-provi-zita kombón túl milyen legális tesztó fokozót érdemes venni, ha csak egy félét akarok? Egyáltalán érdemes-e, vagy csak felesleges pénzkidobás ? DAA vagy Tribulus, kinek melyik ért valamit ? (túl vagyok a 30-on)

2014. Október 11. - 18:16:51
Válasz #9929
Nem elérhető

dumbass


Teljesen elvi síkon, a lexikális tudást fejlesztve ez a kúra rendben van?

1-12hétig              500mg test. ena
1-4hétig               40mg metha, első héten felvezetve, utolsón levezetve piramisban
1 vagy 2. héttől napi 2 proviron

Utókúra utolsó bökés után 2 héttel.
4 hétig 20mg tamoxi
1-2hétig 100mg clomid, utána 2 hétig 50mg clomid
Valami erős tesztófokozó