2024. Április 29. - 12:14:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2495703 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2014. Október 16. - 23:39:32
Válasz #9945
Nem elérhető

Maszat


Én ha jól emlékszem 4naponta nyomtam egy sustát, de biztos, hogy nem mennék 500 alá! Kezdésnek felé se mondjuk! 3-4 naponta kell egy 200as ena!
ha betennek heti 250 enát megváltanám a világot, és még arra is maradna időm, hogy a 7. napon megpihenjek ;)

Oké Dino, de ha 200nak a duplájával se váltottál világot, akkor, hogy van ez? ;D Nem akarom lehúzni a naturál felfogásod, mindenképpen egy jó dolog, hogy letetted ezt a szart, mert azért csak nem jó agyon koxolnia magát az embernek, egészségtelen meg minden...de kicsit úgy érzem átestél a ló túlsó oldalára már :D Mondok egy példát,amikor nem koxolok és odafigyelek kicsit jobban, úgy érzem, hogy "hmmm, nem is olyan rossz ez" Hmmm, minek koxolni". Aztán meglátom egy haverom aki tolja és rájövök, hogy baszki, egy fos vagyok :D Aztán bekoxolok, és megint rájövök, baszki, egy fos voltam. Ez sajnos ilyen. Te sem tudod szerintem felmérni most, hogy igazából mégse váltanád meg a világot, hisz régen se váltottad meg. De ezt nem rossz indulatból írom, csak érted, na... ;D  Ha meg már valaki szúrja magát, akkor ne csak épphogy jó legyen, hanem legyen értelme, mert akármit mondasz, heti 200enáért szurkálná magát a faszom! ...és most ezzel nem az 1000-1200mg-os kúrákat támogatom, de a minimális dózist, aminek értelme van. Az pedig 7-8naponta 500mg tesztoszteron. (nyilván nem propira gondolok, hanem enára, amiről eddig is szó volt)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Október 18. - 15:34:24
Válasz #9946

11-oxo

Vendég
Dino köcsög vagy,vedd már észre. :-*

2014. Október 18. - 15:35:25
Válasz #9947
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Október 19. - 17:42:01
Válasz #9948
Nem elérhető

Maszat


feelinges kis első komment :D :D :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Október 20. - 09:31:52
Válasz #9949
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
feelinges kis első komment :D :D :D
Én is ezen lepődtem meg, így elsőre erős  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Október 20. - 17:51:16
Válasz #9950
Nem elérhető

Milo


Meg kell adni a módját! 1.hozzàszólás nem lehet akármilyen
Riceman

2014. Október 26. - 22:23:49
Válasz #9951
Nem elérhető

csaba228


hali, tudna valaki segíten abban, hogy a stanazol tabletta jo kombo e a primobolan tablettával. tudom szemest nem illene keverni szemes készítménnyel, de az injekciot szeretném kihagyni, versenyre készülök, és ugy vettem észre naturálba nem sok babér terem. milyen jellegű izomstrukturát építa tabletta, és a verseny előtti diétában egy kis vízhajtoval igazán éles formát hoz e? nem e esik le a felhozott izomtömeg? vagy a stanazol tablettát milyen tablettás kombinácioval keverjem meg? segítséget megköszönném. :)

2014. Október 26. - 22:25:32
Válasz #9952
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
hali, tudna valaki segíten abban, hogy a stanazol tabletta jo kombo e a primobolan tablettával. tudom szemest nem illene keverni szemes készítménnyel, de az injekciot szeretném kihagyni, versenyre készülök, és ugy vettem észre naturálba nem sok babér terem. milyen jellegű izomstrukturát építa tabletta, és a verseny előtti diétában egy kis vízhajtoval igazán éles formát hoz e? nem e esik le a felhozott izomtömeg? vagy a stanazol tablettát milyen tablettás kombinácioval keverjem meg? segítséget megköszönném. :)
Nem biztos, hogy ilyen tudással versenyezni kellene........
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Október 26. - 22:31:55
Válasz #9953
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Előző hozzászólásom kissé cinikusra sikeredett, de tényleg ezekkel tisztában kellene lenni egy versenyre felkészülés előtt, pl. mi van, ha elrontod a vízhajtást? No nem a gyógynövényes vízhajtó teákra gondolok, azzal nagy kárt nem lehet okozni  ;D.
Inkább arra próbálok célozni, hogy megvan-e a tudás egy versenyfelkészüléshez? Egyébként meg első versenyfelkészüléskor, egy hozzáértő edző segítségét kellene kérni, és nem itt a fórumon, pár kétmondatos válaszra hagyatkozni.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Október 31. - 18:23:57
Válasz #9954
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok.

Nem tudom, hallottatok-e rola, de van most egy vadi uj anyag... ez már géndopping, de elvileg biztonságos.

Egyelőre csak annyi info van a cuccról ami a képen van,  ha valakinek tapasztalata van vele, jelezze.

Szép estét.

2014. November 02. - 12:35:06
Válasz #9955
Nem elérhető

Kamagraking


sziasztok csajok  :D ha-ha-ha

back to biz

remélem mindenki jól van,külön üdvözlet Maszatnak  ;D
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2014. November 02. - 12:37:33
Válasz #9956
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok.

Nem tudom, hallottatok-e rola, de van most egy vadi uj anyag... ez már géndopping, de elvileg biztonságos.

Egyelőre csak annyi info van a cuccról ami a képen van,  ha valakinek tapasztalata van vele, jelezze.

Szép estét.




azért meg kell hagyni a doboz alatti képen már kemény a csávó :D
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2014. November 03. - 08:57:42
Válasz #9957
Nem elérhető

dino


Én ha jól emlékszem 4naponta nyomtam egy sustát, de biztos, hogy nem mennék 500 alá! Kezdésnek felé se mondjuk! 3-4 naponta kell egy 200as ena!
ha betennek heti 250 enát megváltanám a világot, és még arra is maradna időm, hogy a 7. napon megpihenjek ;)

Oké Dino, de ha 200nak a duplájával se váltottál világot, akkor, hogy van ez? ;D Nem akarom lehúzni a naturál felfogásod, mindenképpen egy jó dolog, hogy letetted ezt a szart, mert azért csak nem jó agyon koxolnia magát az embernek, egészségtelen meg minden...de kicsit úgy érzem átestél a ló túlsó oldalára már :D Mondok egy példát,amikor nem koxolok és odafigyelek kicsit jobban, úgy érzem, hogy "hmmm, nem is olyan rossz ez" Hmmm, minek koxolni". Aztán meglátom egy haverom aki tolja és rájövök, hogy baszki, egy fos vagyok :D Aztán bekoxolok, és megint rájövök, baszki, egy fos voltam. Ez sajnos ilyen. Te sem tudod szerintem felmérni most, hogy igazából mégse váltanád meg a világot, hisz régen se váltottad meg. De ezt nem rossz indulatból írom, csak érted, na... ;D  Ha meg már valaki szúrja magát, akkor ne csak épphogy jó legyen, hanem legyen értelme, mert akármit mondasz, heti 200enáért szurkálná magát a faszom! ...és most ezzel nem az 1000-1200mg-os kúrákat támogatom, de a minimális dózist, aminek értelme van. Az pedig 7-8naponta 500mg tesztoszteron. (nyilván nem propira gondolok, hanem enára, amiről eddig is szó volt)
komolyra forditva a szota magam reszerol nincs az a dozis, amivel megvaltanam a vilagot.. nincs meg a genetikai hatter, meg most mar az akarat is elveszett. en ezt csak azert irtam, hogy ha esetleg dumbi frankon reagalna ra, akkor nem kene rogton az elejen berugni az ajtot egy "ekkora" dozissal, hanem szepen lassan lehetne epitkezni  ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. November 04. - 13:27:59
Válasz #9958
Nem elérhető

doncicco


Feltétlenül egyetértek ****:))))))

2014. November 05. - 08:53:37
Válasz #9959
Nem elérhető

dino


Dino köcsög vagy,vedd már észre. :-*
ezt most látom csak ;D ;D
álmatlan éjszakák sora vár rám a véleményed miatt  ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!