2024. Május 29. - 06:40:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MUSCLETECH IFBB GRAND PRIX Hungary - in memoriam Louie Koncz 2007  (Megtekintve 56000 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Október 26. - 07:08:04
Válasz #165

SBI

Vendég
Sziasztok!Lassan kezdem kiheverni a pörgést, és belevágok az értékelésbe.Maholnap.Sok korábbi hibánkat sikerült kiküszöbölni,aztán persze mindig vannak újak.Emlékszel Sztereo a kismalac kismalac engedj be...storyra? Nos most a modell versennyel kapcsolatban pont ezt érzem.Miért nem ir senki arról,hogy itt free volt a fodrász , a sminkes annak aki jelentkezett rá.A regajándékok sajna mérethiányosak voltak de ezt a szponzor cseréli a jövő héten.A sebastiano visszalépett amikor már rajta volt a versenykiiráson, de a gymplakátokon már az szerepelt aki a végleges Danza és Moschino ajándékokat adta.A változtatás jogát pedig végig fentartották a rendezük.A méreteket pedig természtesen cseréljük.Nos 5OOOFt előregisztrációért több mit 2Oezres csukákat kapni a free fodrász és smink mellett az szerintem nem rossz.A Naturland ajéndéka tavaly pazarabb volt, irtunk is nekik levelet a korrekcióért, ez még nincsen lezárva, de erről mi is a helyszinen értesültünk.A lányok még az emlkélapot sem vették át, majd postázzuk.Amúgy  a biróikar összetétele más volt mint tavaly, és a közelükbe sem mentem amig dolgoztak. A Toldi Zsuzsi messze a legjobb formáját hozta az idén,abszolut jogosan nyert.Az persze egy kérdés,hogy szabad-e indulnia a következő évben a dobogósoknak?Ezt még el kell döntenünk, ami kételyeket ébreszt bennem az az,hogy az IFBB-nél nincsen ilyen tiltás, és a Monica Brandt a Suzy Curry is nyert többször, persze akkor is pukkadoztak a vetélytársak. Nekünk azt kell átértékelni, hogy mi szolgálja a verseny a mezőny fejlődését, és éppen ezen vagyunk.Egyébként a Zsuzsi még a nyereményét sem vette át eddig. Sztereo a női bodyban  egy hétvégi üdülési csomag nem került kiosztásra mert később ért vele oda a szponzor, de ezt mindenképpen elfogjuk juttatni a nyertesnek. :-):-)::

2007. Október 26. - 08:57:47
Válasz #166
Nem elérhető

tomi


Persze, hogy javultál én le vagyok taglózva.  :-){

Ildi ezek a dolgok sajnos nem rajtatok múltak, azért sajnos mert ami rajtatok múlt, az jól is sikerült a rendezvényen. Szerintem a közönség elégedett volt!
Up the dose, lift the most!

2007. Október 28. - 17:25:54
Válasz #167
Nem elérhető

izomboy


Köszönet az ajándékcsomag alján fekvő elektromos szőrtelenítőgépért.
Még ma is tele van a mell Łł=em begyulladt sebekkel amit a krém és a borotva okozott.
Viszont ezzel a géppel minden gond nélkül lehet szőrteleníteni, még szárazon is je:)))) Łł=

2007. Október 28. - 17:33:02
Válasz #168
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na látod?  ;D

Elvileg kész a beszámoló és hamarosan kint is lesz,téged is ugye értékeltelek...és szerintem korrekt volt a helyezés. Nem a forma és a definició volt a gond.Az jó...de a Tóth Józsi tömege valóban jobb volt nálatok. Farda Krisztián nagyon jól definiált és hihetetlen előadóművész...ő egy kicsit olyan illuzionista mint a "mestere" Tozó. Nagyon jól megtudja mutatni az előnyös oldalait. Érettebb izomzattal rendelkezett mint te. Pár kiló plusszal az izomformád rakhatna feljebb is helyezésben. Én így láttam ezt!

2007. Október 29. - 06:09:22
Válasz #169

SBI

Vendég
Persze, hogy javultál én le vagyok taglózva.  :-){

Ildi ezek a dolgok sajnos nem rajtatok múltak, azért sajnos mert ami rajtatok múlt, az jól is sikerült a rendezvényen. Szerintem a közönség elégedett volt!

Spekuláltam ezen az egészen.A bírói kar más volt mint tavaly, az IFBB bírók kivételével akiket én magam is nagyra tartok.A modell pont az a kategória amit nehéz reálisan értékelni de azért vannak fix alapjai.Nem lehet zsíros a fenék,és a derék sem,kell,hogy legyen váll,has és feszes comb meg persze fenék. Tóth Boglárka aki szintén meghívott zsűritag volt, azt mondta ,hogy visszatér mert belülről látta, hogy korrekt volt a pontozás.Azt is írta nekem, hogy már Ő is nagyon szerette volna látni azt a versenyzőt aki legyőzi a Zsuzsit de itt nem volt ilyen.Gondoljátok át, az egykori ellenfélnek azért mégiscsak elsimerő megnyilatkozása ez.Azt is mondta, hogy jövőre visszatér...Én ennek nagyon örülök. Kaptunk olyan panaszt is, hogy nagyon gyorsan lett vége a versenynek.Igen, a második fordulóban döntést kellett hoznunk, több lány egész nap nem evett nem ivott és a színapdon is láttátok,hogy volt olyan aki szédelgett.Mi így döntöttünk, hogy ne legyen probléma.Mindenesetre a 3 lány nagyon sok versenyt megnyert azóta is, bizonyára nem véletlenül. Berkes Lacó azt kérdezte tavaly, hogy miért a modellek vannak előtérben amikor azok nem is sportolók, a fitness, forma és a bodys versenyzőknek sokkal többet kell edzeniük?Most látva azt, hogy a többi kategóriában milyen szerényen viselkedtek a sportolók talán át kell ezt gondolnunk újra..A világ azt mondta amikor a Ronnie Coleman 7x megnyerte az Olympiát, hogy csaltak?Nem, azt mondta mindenki, hogy lehet,hogy a Jay jobb volt lehet ,hogy nem de majd ja jobb lesz fölényesen ő fog nyerni.Egyébként még a 2. helyezett pécsi lány sem tudott kinyögni egy apró köszönetet.Azt mondta amikor átvette a pénzt, hogy atavaly a3.-ért kaptam ennyit.No, köszönet, no mosoly.Nos fairplay díjat nálunk nem fog kapni, erre mérget vehet. Tavaly amikor fotóztunk valamelyik lánynak nem volt fehér cipője, és az kellett a fotóra, ott volt előtte és úgy kellett rászolni,hogy adja oda a másik lánynak.Nos,nem a kedvencem ez ugye világosan kiderül eből a pár sorból.Mégis dobogós lett, mert annyira sikerült kilépnem ebből a szubjektumból,hogy azt mondtam ha indulni akar hát induljon, nem tőlünk kapja a pontokat hanem a bíróktól.Akiknek a közelébe sem ültem.Az a helyzet, hogy ez a modell verseny összeségében több gondot okozott mint az egész rendezvény, köszönet pedig nyente.

2007. Október 29. - 06:15:05
Válasz #170

SBI

Vendég
Köszönet az ajándékcsomag alján fekvő elektromos szőrtelenítőgépért.
Még ma is tele van a mell Łł=em begyulladt sebekkel amit a krém és a borotva okozott.
Viszont ezzel a géppel minden gond nélkül lehet szőrteleníteni, még szárazon is je:)))) Łł=
[:-o]

 O0 Ez a Philips ajándéka,és férfiaknak fejlesztették ki, a legérzékenyebb részeken is panasz mentesen használhatod.A jelige No Hair! Erre megy a világ, a pasikat ma már a magénéletben is jobban szeretjük szőr nélkül, akkor meg had tolják le a subát a hatalmas nagy mellkasukról....meg mindehonnan! Köszi a visszajelzést, örülünk ,hogy gyakorlatban is jól működik...Minden dobogósnak volt a szatyrában... Łł= Képezljétek vannak olyan versenyzők akik nem vették át a pénzdíjat. A www.fitparade.hu oldalon kiírtuk a nevüket.Még ilyet...

2007. Október 29. - 06:34:33
Válasz #171
Nem elérhető

izomboy


Kössz Zsolt, azóta Palatinusz Tündi is meggyőzött és pár kép is árúlkodott amit megnéztem.

Hát igen .. persze hogy én is köztük voltam akik ott hagyták:))
De felvettem és Farda Krisztiánnak is szóltam már.


Ami meg a szőrt illeti anyám szerint a férfiasság szimbóluma így szezonon kívűl  maradjon csak szőr a mellkason.

(ő az úr a háznál o:) )

2007. Október 30. - 17:14:52
Válasz #172
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
 :-< Pár kép a bankettről!
Volt ám hangulat itt is!!!! O0


2007. Október 30. - 21:28:38
Válasz #173
Nem elérhető

tomi


Freeman Karaokee-zott? Ekkora király nem lehet egy ember!!!
Up the dose, lift the most!

2007. Október 30. - 23:21:49
Válasz #174
Nem elérhető

powerbeco


nekem az istván a király jött be nagyon, mert nekem az az egyik kedvenc dallamom! laciék jó előadók is voltak!! egész belekesedtem én is, de sajna 6 töltöttkáposzta, 4 csirkecomb, 2 tányér törtkrumpli, sütik, kólák és gyümölcsök után egy kicsit kikészült a gyomrom és haza kellett mennem..de az tuti az utóbbi fél évben nem ettem ilyen jót, nagyon jók voltak a szakácsok!!! mennyekben éreztem magam!:):)

2007. November 05. - 17:03:34
Válasz #175
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nekem a Szárátlák is mág nám is tetszett a legjobban, meg az előadók beleélése volt ami úgy megfogott :-)->

De az biztos, hogy mindenki bánhatja, aki nem volt ott a VIP partyn! Mondhatni, hogy olyan jól éreztem magam, hogy egész este fájt a röhögéstől a hasam! Łł= ;-oo-;

 :-):-):: :-):-):: :-):-)::

2007. November 07. - 09:43:28
Válasz #176

SBI

Vendég
Freeman Karaokee-zott? Ekkora király nem lehet egy ember!!!

Méghogy kareokizott?Olyan hangja van,hogy dobtunk egy hátast.És mit énekelt a kicsike? Úgysem találjátok ki!!!A Yesterdayt!!!De még,hogyan az a gyönyörű nagydarab ember, csupaszív! Egyébként azóta nekem már megsúgta,hogy a tesóival szokott akapellázni, azaz hangszer nélkül több szólamban énekelnek és fel is lépnek.De a végén a We are the world-ot kórusban énkeltük, együtt, fantasztikus volt!  :-)!És a Yaxeni meg a Macarenát, ha látnátok hogyan táncol!!! Én láttam salsazni is, mint Rioban...de az sem volt semmi amikor a dalolgatás közben nyomott egy freepsingot a Muszkli Duo-val.(Berkes-Jenei) =/+'

2007. November 07. - 09:52:05
Válasz #177

SBI

Vendég
nekem az istván a király jött be nagyon, mert nekem az az egyik kedvenc dallamom! laciék jó előadók is voltak!! egész belekesedtem én is, de sajna 6 töltöttkáposzta, 4 csirkecomb, 2 tányér törtkrumpli, sütik, kólák és gyümölcsök után egy kicsit kikészült a gyomrom és haza kellett mennem..de az tuti az utóbbi fél évben nem ettem ilyen jót, nagyon jók voltak a szakácsok!!! mennyekben éreztem magam!:):)

A Lycium Hotelben volt a VIP Party, illetve a Lycium adta a fogadást a Kölcsey Központ báltermében, ilyen még soha nem volt,hopgy full teltház volt a banketten!Köszönöm, hogy eljöttetek!

2007. November 07. - 09:54:41
Válasz #178

SBI

Vendég
Nekem a Szárátlák is mág nám is tetszett a legjobban, meg az előadók beleélése volt ami úgy megfogott :-)->

De az biztos, hogy mindenki bánhatja, aki nem volt ott a VIP partyn! Mondhatni, hogy olyan jól éreztem magam, hogy egész este fájt a röhögéstől a hasam! Łł= ;-oo-;

 :-):-):: :-):-):: :-):-)::

Igen ennek a dalnak az eredetije is szörnyű, de min élveztük nagyon a kornyikálást.A Timi üvöltött a mikrofonba, a Muszkli Duo meg a romantikus formájával trillázgatott.Sokat rühügtünk az biztos...

2007. November 08. - 21:00:18
Válasz #179
Nem elérhető

izomboy


Hát úgylátszik  még a modell kategória is izgalmasabb volt moint az open -80 mert bele sem tették a gyurma adásba:(
Szomi vagyok:(