2024. Június 05. - 04:11:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460645 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2024. Június 04. - 10:03:22
Válasz #6630
Nem elérhető

Eliteboy


raw pharmagroup,imperia. ugyanaz.ugyanazt kapod más dobozba. mindbe tesztó van. jó hogy műkdöik. susta,deca,boldi,tren ena=test ena  npp,tren ace=test propi.   oxa=stanazol   stb. nőni fogsz tőle csak nem azt kapod amiért fizetsz

2024. Június 04. - 11:44:36
Válasz #6631
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Hilmát kezdtem el használni propi,drosta ena, tren ace nyilván nem egyszerre mindent is ..
Propi jo de messze nincs meg benne a teljes dózis ..
Drosta ena szintén jo mert eltudtam hagyni az ösztro blokkolot tehát valami van benne!
Tren Ace szerintem viszont kuka semmi trenhez köthető mellékhatást nem érzek se negatív se pozitív oldalról .. ha a tavaly évi majestichez hasonlítom akkor nulla a hatása!!

2024. Június 04. - 15:20:58
Válasz #6632
Nem elérhető

M.a.


Sziasztok, driada susta 2x10ml és pharmacom test propi 4x10ml van felesleg, jobban mondva nem felesleg, hanem nem fogom elhasználni, mert az enat nekem egyszerűbb adagolni.

2024. Június 04. - 19:54:00
Válasz #6633
Nem elérhető

Alex111


raw pharmagroup,imperia. ugyanaz.ugyanazt kapod más dobozba. mindbe tesztó van. jó hogy műkdöik. susta,deca,boldi,tren ena=test ena  npp,tren ace=test propi.   oxa=stanazol   stb. nőni fogsz tőle csak nem azt kapod amiért fizetsz
Persze te mar csak tudod en meg hasznaltam is imperiat es pharma group tol is nehany termeket.Trenbolonet is es jol mukodik szoval ne hazudj nyiltan.Teljesen kulonbozo gyartok.Persze mivel ez az erdeked ezt kell kamuznod.Gondolom mindenki tudja itt mire gondolok.