2024. Június 04. - 18:04:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460104 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2020. Június 17. - 07:38:14
Válasz #630
Nem elérhető

Gyuf


Ez jó kérdés....még nemtudom. Igazából mától kezdve megy 0.5 tren ace a 0.5 tren enához és 1ml 350mixhez....Most nemtudom....szivjak még hozzá 1ml winit? Mi az a mennyiség amit egybe belehet adni?
Ez egy jó kérdés mennyi a max egy adott helyre, van aki azt mondja 2ml többet nem kell ( bár gondolom ez hely függő is)
Ismerősöm anno kokszolt kinem állhatta a tűt, ő heti 1x adatta magának 4ml, de ez már jó pár éve volt, sose mondta h gyullad volna neki

2020. Június 17. - 07:55:43
Válasz #631
Nem elérhető

La911


Ohh....az szép. Én farba adom...de 2ml 2.5ml volt eddig a max

2020. Június 17. - 08:24:12
Válasz #632
Nem elérhető

kemi


Ez jó kérdés....még nemtudom. Igazából mától kezdve megy 0.5 tren ace a 0.5 tren enához és 1ml 350mixhez....Most nemtudom....szivjak még hozzá 1ml winit? Mi az a mennyiség amit egybe belehet adni?
Ez egy jó kérdés mennyi a max egy adott helyre, van aki azt mondja 2ml többet nem kell ( bár gondolom ez hely függő is)
Ismerősöm anno kokszolt kinem állhatta a tűt, ő heti 1x adatta magának 4ml, de ez már jó pár éve volt, sose mondta h gyullad volna neki

Valaki napi 10-et ad.

2020. Június 17. - 08:36:35
Válasz #633
Nem elérhető

La911



2020. Június 17. - 09:24:38
Válasz #634
Nem elérhető

Satufake


Fenékbe 3 max 4ml. Nekem 3 volt eddig a legtöbb.

2020. Június 17. - 10:43:35
Válasz #635
Nem elérhető

Mirco


Fenékbe 3 max 4ml. Nekem 3 volt eddig a legtöbb.

Nem volt érzékeny utánna?  Egy héten hányszor? Mi volt amit adtál?

2020. Június 17. - 10:44:18
Válasz #636
Nem elérhető

kemi


Egy helyre????

Ja. Meglepődnél, ha tudnád mennyi olajat képes felvenni egy izom...

2020. Június 17. - 10:46:08
Válasz #637
Nem elérhető

Hardy


A Németh Pistinek volt pár hete egy ilyen kérdésre válasza insta storyban.
 Ő azt írta, hogy egy helyre max 3 ml.
 A testolicos tesztó propival van valakinek tapasztalata?
 Mostanság hogy muzsikál?  :azn:

2020. Június 17. - 10:49:50
Válasz #638
Nem elérhető

Mirco


Srácok....megjott...olajos wini....kivancsi vagyok milyen lesz...
Valakinek tapasztalat?

Huh ez eléggé gagyi még mindig. Tavaly próbáltam lófos volt akkor.  Mehet naponta 1ml a Winstrolbol csak ha a diétád nem a legjobb akkor baszhatod.

2020. Június 17. - 11:20:35
Válasz #639
Nem elérhető

Gyuf


Ez jó kérdés....még nemtudom. Igazából mától kezdve megy 0.5 tren ace a 0.5 tren enához és 1ml 350mixhez....Most nemtudom....szivjak még hozzá 1ml winit? Mi az a mennyiség amit egybe belehet adni?
Ez egy jó kérdés mennyi a max egy adott helyre, van aki azt mondja 2ml többet nem kell ( bár gondolom ez hely függő is)
Ismerősöm anno kokszolt kinem állhatta a tűt, ő heti 1x adatta magának 4ml, de ez már jó pár éve volt, sose mondta h gyullad volna neki

Valaki napi 10-et ad.
Szent isten  @-o
Nekem ez a 2ml is néha kellemetlen :D

2020. Június 17. - 11:22:59
Válasz #640
Nem elérhető

Gyuf


A Németh Pistinek volt pár hete egy ilyen kérdésre válasza insta storyban.
 Ő azt írta, hogy egy helyre max 3 ml.
 A testolicos tesztó propival van valakinek tapasztalata?
 Mostanság hogy muzsikál?  :azn:
Én is ezen az elven vagyok hogy 1 helyre max 3ml

2020. Június 17. - 11:34:51
Válasz #641
Nem elérhető

Satufake


Hát valamikor igen, valamikor nem. Propi, Master, Npp

2020. Június 18. - 02:21:23
Válasz #642
Nem elérhető

Küklopsz


Itt volt 5ml Balkán susi is seggbe kicsit lezavarodtam utána kicsattant a pacek is, de semmi más.
GYUF-NAK üzenem olvasom rendszeresen a fórumot nálam is ez a helyzet adjátok barmibol bármennyit semmit nem érzek, 2000mg felett van mikor úgy érzem mint sztem más egy heti 300mg propitol.. De hát mit is tehetné egy testileg lelkileg zavarodott ember ha még még több kell ?:-/

Na infó infó.. winire rápörögtetek diamond működik olajos nem gyullad de figyelni kell van egy silanyabb verzió a piacon ami működik erős szúrós íze van nem tudom csak én szoktam e megkostolni @:-) @:-)
Vedi test 400 megy jó sok érezni, meg vedi tren ena azt meg nem annyira bár az csak másfél hete de checkin szerint az is jó, edzések előtt meg master propi az is jó na meg a wini
Sziasztok :-)o-:

2020. Június 18. - 05:18:46
Válasz #643
Nem elérhető

La911


Itt volt 5ml Balkán susi is seggbe kicsit lezavarodtam utána kicsattant a pacek is, de semmi más.
GYUF-NAK üzenem olvasom rendszeresen a fórumot nálam is ez a helyzet adjátok barmibol bármennyit semmit nem érzek, 2000mg felett van mikor úgy érzem mint sztem más egy heti 300mg propitol.. De hát mit is tehetné egy testileg lelkileg zavarodott ember ha még még több kell ?:-/

Na infó infó.. winire rápörögtetek diamond működik olajos nem gyullad de figyelni kell van egy silanyabb verzió a piacon ami működik erős szúrós íze van nem tudom csak én szoktam e megkostolni @:-) @:-)
Vedi test 400 megy jó sok érezni, meg vedi tren ena azt meg nem annyira bár az csak másfél hete de checkin szerint az is jó, edzések előtt meg master propi az is jó na meg a wini
Sziasztok :-)o-:
Küklopsz. Köszönjük szépen. 
Először elgondolkoztam azon amit a winivel kapcsolatban írtál...aztán hirtelen felindulásból és a kíváncsiságtól vezérelve felbontottam a winit...Nem értettem milyen erős szűrős ízről írsz.
.....kibontottam....kiszívtam belőle egy kicsit....megkóstoltam......erős íz jött elö...majd pár másodperc múlva szúrós íz váltotta fel....ittam rá de még így 10p elteltével is érzem a torkomba picit ...
Igaz az enyém nem Diamond.....de reménykedhetek ezek szerint hogy működik?....fentebb töltöttem fel képet...
Köszönöm mégegyszer.

2020. Június 18. - 08:36:10
Válasz #644
Nem elérhető

Hardy


Köszönjük nagyon az infókat Küklopsz!  :azn:
 Srácok egy kérdés. Ti milyen krémet használtok szúnyogcsípésre, hogy ne gyulladjon be a csípés helye, vagy ha már gyullad mivel kezelitek?  :laugh:
 Én körömvirág krémet és kenőcsöt és phenylbutazon krémet. Ez utóbbi egyszer pl. egy wini szúnyog csípés erős gyulladását 2 nap alatt rendbe hozta. Sokszor megelőző jelleggel is használom ezeket.