2024. Június 04. - 22:09:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460367 alkalommal)

Alexx, Szuszi és 9 vendég van a témában

2020. Szeptember 23. - 22:36:31
Válasz #975
Nem elérhető

Gyuf


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)


2020. Szeptember 25. - 09:14:30
Válasz #976
Nem elérhető

Benceller


Sziasztok,

Héten jutottam hozzá Omegás winihez és prophoz!
Nekem gyulladt már be pár éve Wini (elites :D). De ezzel semmi gáz sincs, kicsi a szemcse mérete, könnyen be megy és nem akad el. Beadás után enyhén érzékeny a területe nyomásra, de gyulladni nem gyullad.. hatásra teljessen Wini,kerekít ereket kirakta nálam.
Propija is ugyanez,nem gyullad,tudja amit tudnia kell.

Ez egy informatív bejegyzés volt, remélem segítettem.. én tényleg féltem a winitől, 1 hétig lázas voltam 2 hétig szar volt a combom az elitestől senkinek nem kívánom azt az érzést ,de aki kurvának megy ne csodálkozzon ha megb*sszák.

Egy szó mint száz, ez az Omega jó! ( csomagolás igényességéről ne is beszéljünk :) ).. Csak ajánlani tudom!

2020. Szeptember 25. - 09:36:32
Válasz #977
Nem elérhető

Gyuf


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)

Tegnap délelőtt adtam be combba kistűvel, semmi gond nincs, nem gyulladt be, annyi hogy a beadás helye picit érzékeny, ez persze az én beadásom miatt van
Mert kb ez volt életem 3. beadása magamnak combba szóval nem biztos hogy a legprofibb szögbe ment be.


2020. Szeptember 25. - 22:46:43
Válasz #978
Nem elérhető

Gábor77


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)
Nekem nagyon gyulladz! Láz és egyebek!

2020. Szeptember 25. - 22:53:27
Válasz #979
Nem elérhető

Gyuf


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)
Nekem nagyon gyulladz! Láz és egyebek!
Nalam azota sincs semmi ahogy fentebb is irtam
Holnap mar haver adja farba 
De ha addig nem gyulladt ezutan se fog mar.

Viszont mivel a wini vizbazisu, van aki nem sziv vissza beadas elott? Tudom hulye kerdes meg az a par masodperc mar nem oszt nem szoroz, csak kivancsi volnek erre, mert a dokik se szivjak ezeket vissza. pl tetanusz es tarsaiknal.

2020. Szeptember 25. - 22:59:50
Válasz #980
Nem elérhető

Gábor77


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)
Nekem nagyon gyulladz! Láz és egyebek!
Nalam azota sincs semmi ahogy fentebb is irtam
Holnap mar haver adja farba 
De ha addig nem gyulladt ezutan se fog mar.

Viszont mivel a wini vizbazisu, van aki nem sziv vissza beadas elott? Tudom hulye kerdes meg az a par masodperc mar nem oszt nem szoroz, csak kivancsi volnek erre, mert a dokik se szivjak ezeket vissza. pl tetanusz es tarsaiknal.
Igazán örülök hogy nincs gondod vele. Nálam hidegrázásig bezárólag minden volr. Én winit soha többet annyit szenvedtem vele.

2020. Szeptember 26. - 08:51:55
Válasz #981
Nem elérhető

Gyuf


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)
Nekem nagyon gyulladz! Láz és egyebek!
Nalam azota sincs semmi ahogy fentebb is irtam
Holnap mar haver adja farba 
De ha addig nem gyulladt ezutan se fog mar.

Viszont mivel a wini vizbazisu, van aki nem sziv vissza beadas elott? Tudom hulye kerdes meg az a par masodperc mar nem oszt nem szoroz, csak kivancsi volnek erre, mert a dokik se szivjak ezeket vissza. pl tetanusz es tarsaiknal.
Igazán örülök hogy nincs gondod vele. Nálam hidegrázásig bezárólag minden volr. Én winit soha többet annyit szenvedtem vele.
Milyen gyártási, és lejárati idő van a dobozán ha még megvan?

2020. Szeptember 26. - 22:21:42
Válasz #982
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok!
Aki boldit használ és rendesen érzi annak mennyi megy hetente? Nálam megy testomix+boldi, a testmix fasza de a boldit nem nagyon érzem. Arra gondoltam felemelem 3ml-re hetente. Masteres mind a kettő.

Kösz!

2020. Szeptember 27. - 20:21:52
Válasz #983
Nem elérhető

Predator50


Master testo mix
2025 lejáratú UJ KUPAKOS NINCS RÁ ÍRVA SEMMI A KUPAK TETEJÉRE,2 ML MENT BE MÁSNAP ESTÉRE SZAR KÖZÉRZET LÁZ HIDEGRÁZÁS GYULLAD IS ERŐSEN!  (NEKEM)

2020. Szeptember 27. - 21:14:40
Válasz #984
Nem elérhető

Gyuf


Master testo mix
2025 lejáratú UJ KUPAKOS NINCS RÁ ÍRVA SEMMI A KUPAK TETEJÉRE,2 ML MENT BE MÁSNAP ESTÉRE SZAR KÖZÉRZET LÁZ HIDEGRÁZÁS GYULLAD IS ERŐSEN!  (NEKEM)
Nalam vagy 3 üveg abból ment be, exp: 12.2025
heti 3ml, egyszer se gyulladt, gondolom nem első beadásod volt, mert akkor elhiszem hogy olyan bajod lenne
Viszont 2ml egyszerre (szerintem) felesleges. oszd el, lehet az is gond hogy egyszerre ment sok, vagy ha tolsz mellette mást, fele fele
próbát megér.

2020. Szeptember 27. - 22:55:11
Válasz #985
Nem elérhető

Predator50


Heti 3 X szokott menni 2ml, vagy naponta 1, bírni szoktam de most ez erősebbe gyullad, Master boldi heti 5ml egyáltalán nem gyullad

2020. Szeptember 28. - 02:21:51
Válasz #986
Nem elérhető

Zero


Nem szarozol a mennyiségekkel  :-)(-:

2020. Szeptember 28. - 07:15:21
Válasz #987
Nem elérhető

Gyuf


Nem szarozol a mennyiségekkel  :-)(-:
Kitudja ezekbe is mennyi van. Lehet csak a fele.

2020. Szeptember 28. - 11:48:51
Válasz #988
Nem elérhető

Küklopsz


Persze h nem gyullad en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat. Csak a mix szokott akadni meg a test propija, illetve bocsánat még régen ment egy olyan h bulk 400 vagy mi az isten(250enanthat 150 mg deca mlkent ELVILEG)
Abból 2ml vállba és egy hét ágyban fekvés azt nem is mondva h a vallam es az abbol kiindulo mozdulatok ugyebár minden abbol indul az el is volt felejtve jó ideig:D
2ml sok egyszerre akár a mixból is én összehúzom valami nem gyulladóval mondjuk balkan ena és úgy frankó.
Amúgy ami gyulladt mix az nem működött rosszul nem?

2020. Szeptember 28. - 12:29:12
Válasz #989
Nem elérhető

Gyuf


Persze h nem gyullad en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat. Csak a mix szokott akadni meg a test propija, illetve bocsánat még régen ment egy olyan h bulk 400 vagy mi az isten(250enanthat 150 mg deca mlkent ELVILEG)
Abból 2ml vállba és egy hét ágyban fekvés azt nem is mondva h a vallam es az abbol kiindulo mozdulatok ugyebár minden abbol indul az el is volt felejtve jó ideig:D
2ml sok egyszerre akár a mixból is én összehúzom valami nem gyulladóval mondjuk balkan ena és úgy frankó.
Amúgy ami gyulladt mix az nem működött rosszul nem?
"en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat"
ezt cáfolnám, van nálam még itthon gyulladós boldi, volt 1 széria amibe eléggé sok alkoholt csaptak aztán rendesen lázasodtál 1ml-től is. Hiába szívtuk bármivel össze ugyan úgy szar volt.
Ezt leszámítva nekem azóta nem gyulladt egy master cucc se, pedig most is megy 3x 1,5ml propi, és 3x1ml ace, se a wini
Bár az ace-t lecseréltem most Elit-esre és az se gyullad