2024. Június 04. - 21:33:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460328 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2020. Október 28. - 12:43:13
Válasz #1050
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Sustanonból Master Mix (2025 lejáratú) vagy Omega Sustanon az erősebb?
Ki milyen hatóanyagot ajánlana Susta / Meta / Boldi mellé? Valós "megtalálható" hatóanyagra gondolok :) (Tömegelés)
Köszi! Mindenkinek JÓ Egészség! ;)



Továbbra is várom a tanácsokat!  ****:)))
Most olvasom hogy "sustába" se lehet bízni.Természetesen azt én se hittem hogy 4 féle megvan benne.Lehet érdemi különbség pl: Master TestoMix és Master TestoEna között?
Masterből kinek mi a tapasztalatai egy komponensű tesztóiból ? (ena / cypi)
Köszi! Jóegészség!!

Most nálam a Master testo.enaja megy. Heti 3ml-t tolok. Nem gyullad egyáltalán erőt és látványos tömeget most kezd hozni 6hét után ( erő előbb megjött) boldival karöltve. Egyszóval működik és az időtényező is enára utal.(2025 lejáratú mindkettő) Tavaj használtam Mastertől a mixet az picit gyulladt ,szóval valami különbség biztosan van.

2020. Október 28. - 12:45:08
Válasz #1051
Nem elérhető

Gábor77


Köszönöm Neked, hdd87!
 Sokat segítettél. A lábtartásommal tuti lehet gond, hiszen bokasüllyedéses vagyok eléggé. Viszont, ha teszek az edzőcipőmbe betétet nagyon instabillá válik a gyakorlat.
 De abban is igazad lehet, hogy akár gerincből eredhet a probléma.
 Mégegyszer nagyon köszönöm a tippeket!!!!!
Én vettem speciális súlyemelő cipőt. Merev kemény talp és jól tartja a bokát. Megéri beruházni rá. Bár az is igaz hogy inkább lábtolózok,öreg vagyok kímélem a derekam.😊

2020. Október 28. - 14:49:03
Válasz #1052
Nem elérhető

Hardy


Gábor 77, Lolka, Nektek is nagyon köszönöm a tippeket!  :azn:

2020. Október 28. - 17:16:52
Válasz #1053
Nem elérhető

Gyuf


Én annyit tudok, hogy Nekem a 2025-ös lejáratú master mix hihetetlenül begyulladt.
 Első két hétben semmi gyulladást nem tapasztaltam. Aztán a következő szurik olyannyira gyulladtak, hogy konkrétan 1,5 napig alig voltam képes járni egyáltalán.
 Azt tudom, hogy nagyon sűrű a cucc. 23 g-s tűvel adtam és bizony nehezen ment be. Lehet ez is hiba volt, és nagyobb tűvel kellett volna. Pedig 8 éve magamnak adom be.
 Én emiatt 3 hét után be is fejeztem a használatát. A flector por és krém húzta le Nekem a gyulladást.
 Tényleg nagyon szar időszak volt.  :laugh:
 De ez lehet Nálam volt egy egyéni immunreakció, nem tudom.
Nekem is 2025ös van bontva de nem volt egy alkalommal se gyulladás
Igaz mi 21g-vel adtuk.

2020. Október 28. - 17:26:33
Válasz #1054
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok Srácok!
Veletek volt már olyan, hogy a térdetek minden egyes lábedzésnél guggolásnál erőteljesen fáj?
 Mindig szabadsúllyal guggolok, bár tényleg nem túl nagy súlyokkal.
 140 kg-val szoktam rendes guggolást végezni, 90 kg-val pedig front guggolást. Érdekes mód frontguggolásnál kevésbé érzek fájdalmat a térdeimben. Talán ennél nem kap akkora terhelést a térdízület. Lehet el kellene gondolkozzak egy komplex ízületvédőben. Évek óta edzem, de korábban sosem fájt a térdem. Kopás lehet, vagy csonthártya gyulladás esetleg?
 Gondolkozok proenzin esetleg animal flexen. Tény, hogy multivitaminból egy nagyon alapot fogyasztok, a biotech usa men-t. Lehet, hogy több kálciumra lenne szükségem.
 Meglátásotok előre is nagyon köszi!
MUlti jó ötlet lenne egy erősebb, én a Multi Pro alá nem adok, ezt szoktam plusz C és D3-mal kiegészíteni.
Animal flex-et haverom szedte több hónapon át neki az összes gondja elmúlt, de azért havi adagra nézve nem olcsó
Akár a kopás is elképzelhető, viszont ha csak lábedzésnél fordul elő a gond, az is lehet hogy a bemelegítés kevés
próbálj meg egy térdbandázst venni, azt a belebújós tépőzárast, guggolásnál lehet tartana annyit a térd résznél hogy nem fájna


2020. Október 28. - 21:54:34
Válasz #1055
Nem elérhető

Hardy


 Még hogy a gyúrós társadalom nem összetartó.
 Köszönöm a tippet Neked is, Gyuf!
 Feltettem egy olyan kérdést, ami nem is vág a témába, és Ti mindannyian mégis egy-egy tippel, jó tanáccsal láttatok el.
 Kúrám végén vagyok egy iszonyat depresszív időszak ez számomra, és akkor most még jön ez a kínzó térdfájás is.
 De ezzel nem vagyok egyedül, mindannyian küzdünk az élet mindennapos kihívásaival.
 Na de nem akarok ömlengeni.  :laugh: Csak tényleg nagyon jól esett, hogy válaszokra leltem Tőletek!
 Köszönöm, hogy ilyenek vagytok!

2020. Október 29. - 01:00:54
Válasz #1056
Nem elérhető

Zero


Mint erőemelő annyi tippet adnék, hogy csípő hátratolással kezd a guggolást ne a térd előre tolásával, ill. guggolj le teljesen ne vízszintig, mert sok bodysnak ezért szokott fájni, mert megállnak vízszintnél. Térdgumi simán elég szerintem, ill súlyemelő cipő mindig jó, de ha a bokamobilitás rendbe akkor elég egy lapos, keménytalpú cipő is.

2020. Október 29. - 11:26:40
Válasz #1057
Nem elérhető

Norborg34


Sziasztok! Még új vagyok a csoportban és egy kis infót szeretnék megosztani a gyulladásos dolgokkal kapcsolatban! Főleg a master cuccoknál fordul elő, amik egyébkent eddig nagyon működnek, viszont volt, hogy ugyan abból az ampullaból volt, amelyik begyulladt, volt amelyik nem és rájöttem, hogy a gumikupakból már az első átszúrás után is előfordult, hogy apró, alig látható darabka szakad át és kerül az olajba, amit szinte van, hogy kb neon lámpa alatt lehet észrevenni a fecsiben, ebből pedig elég egy mikro méretű is és már is káosz lesz a hátsó fertályban!! Ez több fajta, márkájú terméknél is előfordult egyébként, de amióta kapásból a kupak levés?sével és a cumó azonnali fecsikbe való szétosztásával kezdem a mutatványt, ez a probléma szinte teljesen megszűnt, maximum néha lehet érezni annak a 3 mili anyagnak a feszítését, amit beküldök egyszerre, de semmi több!!! Nem azt mondom, hogy ez feltétlenül így van mindegyiknél, mert nyílván az anyag is lehet egy utolsó utáni, nem igazán steril moslék, de pl a masternél totál ez a felállás!! Egyébként az omegát párszor olvastam, hogy kérdeztétek, a dekája az valami iszonyat jó, direkt kevés tesztóval próbáltam tesztelésként, libidó le, vérnyomi fel, totális durranás, szóval az, ami.....utána rátoltam egy rakás omega propit is, hogy a tesztó szintet gyorsan visszalökjem, azonnal érezhető volt, szóval ipari brutálnak tűnt ez a 2 terméke, de a szuszijáról is csak jókat hallok! Sajnos ezekből nem tudok most szerválni,így hirtelen Elitet rendeltem, (Cipi, Propi, Deka, heti 3 mili mindegyikből)amikben anyag úgy érzem,, hogy van, de nem kicsit aluldózisolt szerintem!! Ha omegát nem sikerül majd szervíroznom, akkor vissza térek Masterre! Abból ezt a 3-as kombót úgy sem próbáltam még!

2020. Október 29. - 12:19:46
Válasz #1058
Nem elérhető

Hardy



2020. Október 29. - 13:34:19
Válasz #1059
Nem elérhető

Gyuf


Sracok. Tudom leragott csont de aki ismer mar innen az tudja hogy nekem semmi nem hasznal.
Most beszeltem egy masik teremben levo sraccal.
100% hogy receptor bajom van, valamiert blokkolja a bevitt kokszot. Ebben a varosban 3 ilyen srac van akirol tudnak
Kerdesem:
Tud e valaki barmi infot receptor blokkolasrol, illetve van e valakinek kinti kapcsolata versenyzovel, edzovel. Hatha kint tobbet tudnanak rola mert biztos kint is van hasonlo problemas ember.
Koszi.

2020. Október 29. - 14:44:40
Válasz #1060
Nem elérhető

G


Még hogy a gyúrós társadalom nem összetartó.
 Köszönöm a tippet Neked is, Gyuf!
 Feltettem egy olyan kérdést, ami nem is vág a témába, és Ti mindannyian mégis egy-egy tippel, jó tanáccsal láttatok el.
 Kúrám végén vagyok egy iszonyat depresszív időszak ez számomra, és akkor most még jön ez a kínzó térdfájás is.
 De ezzel nem vagyok egyedül, mindannyian küzdünk az élet mindennapos kihívásaival.
 Na de nem akarok ömlengeni.  :laugh: Csak tényleg nagyon jól esett, hogy válaszokra leltem Tőletek!
 Köszönöm, hogy ilyenek vagytok!

Ha kúra után vagy lehet hogy nagyon leszorítottad az ösztrogént amúgy meg felesleges és szerintem pénzkidobás az ilyen összetett ízület "védő" készítmény glükozamin, msn 4 g/nap meg 20-30 g mezei bolti zselatin ... ja meg amin animal pakkot vennél inkább növi vegyél :D

2020. Október 29. - 18:27:43
Válasz #1061
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Még új vagyok a csoportban és egy kis infót szeretnék megosztani a gyulladásos dolgokkal kapcsolatban! Főleg a master cuccoknál fordul elő, amik egyébkent eddig nagyon működnek, viszont volt, hogy ugyan abból az ampullaból volt, amelyik begyulladt, volt amelyik nem és rájöttem, hogy a gumikupakból már az első átszúrás után is előfordult, hogy apró, alig látható darabka szakad át és kerül az olajba, amit szinte van, hogy kb neon lámpa alatt lehet észrevenni a fecsiben, ebből pedig elég egy mikro méretű is és már is káosz lesz a hátsó fertályban!! Ez több fajta, márkájú terméknél is előfordult egyébként, de amióta kapásból a kupak levés?sével és a cumó azonnali fecsikbe való szétosztásával kezdem a mutatványt, ez a probléma szinte teljesen megszűnt, maximum néha lehet érezni annak a 3 mili anyagnak a feszítését, amit beküldök egyszerre, de semmi több!!! Nem azt mondom, hogy ez feltétlenül így van mindegyiknél, mert nyílván az anyag is lehet egy utolsó utáni, nem igazán steril moslék, de pl a masternél totál ez a felállás!! Egyébként az omegát párszor olvastam, hogy kérdeztétek, a dekája az valami iszonyat jó, direkt kevés tesztóval próbáltam tesztelésként, libidó le, vérnyomi fel, totális durranás, szóval az, ami.....utána rátoltam egy rakás omega propit is, hogy a tesztó szintet gyorsan visszalökjem, azonnal érezhető volt, szóval ipari brutálnak tűnt ez a 2 terméke, de a szuszijáról is csak jókat hallok! Sajnos ezekből nem tudok most szerválni,így hirtelen Elitet rendeltem, (Cipi, Propi, Deka, heti 3 mili mindegyikből)amikben anyag úgy érzem,, hogy van, de nem kicsit aluldózisolt szerintem!! Ha omegát nem sikerül majd szervíroznom, akkor vissza térek Masterre! Abból ezt a 3-as kombót úgy sem próbáltam még!

Köszi a hasznos infokat! A gumidarabokkal amit írtál már én is találkoztam.

2020. Október 29. - 18:29:18
Válasz #1062
Nem elérhető

Gábor77


Még hogy a gyúrós társadalom nem összetartó.
 Köszönöm a tippet Neked is, Gyuf!
 Feltettem egy olyan kérdést, ami nem is vág a témába, és Ti mindannyian mégis egy-egy tippel, jó tanáccsal láttatok el.
 Kúrám végén vagyok egy iszonyat depresszív időszak ez számomra, és akkor most még jön ez a kínzó térdfájás is.
 De ezzel nem vagyok egyedül, mindannyian küzdünk az élet mindennapos kihívásaival.
 Na de nem akarok ömlengeni.  :laugh: Csak tényleg nagyon jól esett, hogy válaszokra leltem Tőletek!
 Köszönöm, hogy ilyenek vagytok!

Növiben a Hygentropin működik? Tudsz erről valamit?

Ha kúra után vagy lehet hogy nagyon leszorítottad az ösztrogént amúgy meg felesleges és szerintem pénzkidobás az ilyen összetett ízület "védő" készítmény glükozamin, msn 4 g/nap meg 20-30 g mezei bolti zselatin ... ja meg amin animal pakkot vennél inkább növi vegyél :D

2020. Október 29. - 20:13:06
Válasz #1063
Nem elérhető

G


Még hogy a gyúrós társadalom nem összetartó.
 Köszönöm a tippet Neked is, Gyuf!
 Feltettem egy olyan kérdést, ami nem is vág a témába, és Ti mindannyian mégis egy-egy tippel, jó tanáccsal láttatok el.
 Kúrám végén vagyok egy iszonyat depresszív időszak ez számomra, és akkor most még jön ez a kínzó térdfájás is.
 De ezzel nem vagyok egyedül, mindannyian küzdünk az élet mindennapos kihívásaival.
 Na de nem akarok ömlengeni.  :laugh: Csak tényleg nagyon jól esett, hogy válaszokra leltem Tőletek!
 Köszönöm, hogy ilyenek vagytok!

Növiben a Hygentropin működik? Tudsz erről valamit?

Ha kúra után vagy lehet hogy nagyon leszorítottad az ösztrogént amúgy meg felesleges és szerintem pénzkidobás az ilyen összetett ízület "védő" készítmény glükozamin, msn 4 g/nap meg 20-30 g mezei bolti zselatin ... ja meg amin animal pakkot vennél inkább növi vegyél :D

Ez a kitudja kategória bárki aki mást mond hazudik csak a patikai növi amit receptre kapsz a patika hűtőjéből kivéve a biztos :D az ugl gyártóknál mikor gyártották hol és milyen körülmények között, mennyi idő alatt és hogyan ért ide Kínából meg a díler hogy tárolta, azért Kínában jókat gyártanak viszont amire ideér lehet 80-50-30-0 % a beltartalom....
De egyszerűen meg lehet tudni reggel éhgyomorra adj be 10 IU-t aztán pontosan 2 és fél óra múlva vérvétel és nézetni kell egy növekedési hormon szintet ha az érték 10 fölött van akkor már használható de persze ez csak arra a kitre érvényes.

2020. Október 29. - 21:48:40
Válasz #1064
Nem elérhető

Gábor77


Még hogy a gyúrós társadalom nem összetartó.
 Köszönöm a tippet Neked is, Gyuf!
 Feltettem egy olyan kérdést, ami nem is vág a témába, és Ti mindannyian mégis egy-egy tippel, jó tanáccsal láttatok el.
 Kúrám végén vagyok egy iszonyat depresszív időszak ez számomra, és akkor most még jön ez a kínzó térdfájás is.
 De ezzel nem vagyok egyedül, mindannyian küzdünk az élet mindennapos kihívásaival.
 Na de nem akarok ömlengeni.  :laugh: Csak tényleg nagyon jól esett, hogy válaszokra leltem Tőletek!
 Köszönöm, hogy ilyenek vagytok!

Növiben a Hygentropin működik? Tudsz erről valamit?

Ha kúra után vagy lehet hogy nagyon leszorítottad az ösztrogént amúgy meg felesleges és szerintem pénzkidobás az ilyen összetett ízület "védő" készítmény glükozamin, msn 4 g/nap meg 20-30 g mezei bolti zselatin ... ja meg amin animal pakkot vennél inkább növi vegyél :D

Ez a kitudja kategória bárki aki mást mond hazudik csak a patikai növi amit receptre kapsz a patika hűtőjéből kivéve a biztos :D az ugl gyártóknál mikor gyártották hol és milyen körülmények között, mennyi idő alatt és hogyan ért ide Kínából meg a díler hogy tárolta, azért Kínában jókat gyártanak viszont amire ideér lehet 80-50-30-0 % a beltartalom....
De egyszerűen meg lehet tudni reggel éhgyomorra adj be 10 IU-t aztán pontosan 2 és fél óra múlva vérvétel és nézetni kell egy növekedési hormon szintet ha az érték 10 fölött van akkor már használható de persze ez csak arra a kitre érvényes.

Köszönöm a válaszod!