2024. Június 05. - 08:35:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460827 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2021. Július 08. - 18:33:47
Válasz #2220
Nem elérhető

Kamagraking


Csak akkor koxolj, ha 100%-ban rendben van minden!

Ezzel annyiban vitatkoznék, illetve hozzáfűznék annyit, hogy kb. 10 éve azt hittem, hogy a kaja rendben, és nagyon faszán is edzek, mert változatosak voltak a gyakorlatok, meg elegendőt is edzettem, a kajám az ki volt számolva, kajás dobozokkal jártam mindenhova. azt hittem minden tökéletes, és lehet akkor tényleg az is volt, aztán teltek az évek, és meg kellett változtatni az edzést a pihenőt meg mindent. Pihenésből is több kell, már nem megy az hogy 7 napból 7 napot edzeni, napi 2 órát, mert már nem birom. Csak azt akarom kihozni, hogy a tökéleteset szerintem csak rövid ideig, pár évre, vagy fél évre lehet elérni, aztán változtatni kell. (szerintem)

A stressz meg nagy ellenség az biztos. ha valami gebasz van, akkor képes vagyok napi (!!!!) 1 kilót is fogyni, és természetesen nem zsirból, és akármi okosság is megy mellette, a stressz mindent visz!

Elméletileg a testépítésnek egy életformának kellene lennie ami a sírig elkísér.Nem kellenek féléves kúrák,ilyen meg olyan adagokkal,hanem helyette egy folyamatos konstans pl TRT dózis mellett lassan,de biztosan anabolikus állapotban lenni.

Tudom,hogy ez álomszerű annak aki grammra méri a kaját nan-mint-nap,de ha felfogod,hogy van élet a testépítésen kívül is,másképpen is tud alakulni az élet....Nem azt akarom mondani ezzel,hogy abba kell hagyni az egészet,hanem azt,hogy ésszerűen csinálni,és nem mindent ennek alárendelni...

Na meg meg kell tanulni a KEVESEBB anabolikából kihozni a TÖBB eredményt,nem pedíg fordítva mert abból probléma lesz később.Nagyon szerteágazó téma ez,több egyén több cél,de a klasszikus cél szerintem ez lenne:egészséges étkezés+sport+anabolika(TRT) lifelong.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Július 08. - 20:20:52
Válasz #2221
Nem elérhető

G


Csak akkor koxolj, ha 100%-ban rendben van minden!

Ezzel annyiban vitatkoznék, illetve hozzáfűznék annyit, hogy kb. 10 éve azt hittem, hogy a kaja rendben, és nagyon faszán is edzek, mert változatosak voltak a gyakorlatok, meg elegendőt is edzettem, a kajám az ki volt számolva, kajás dobozokkal jártam mindenhova. azt hittem minden tökéletes, és lehet akkor tényleg az is volt, aztán teltek az évek, és meg kellett változtatni az edzést a pihenőt meg mindent. Pihenésből is több kell, már nem megy az hogy 7 napból 7 napot edzeni, napi 2 órát, mert már nem birom. Csak azt akarom kihozni, hogy a tökéleteset szerintem csak rövid ideig, pár évre, vagy fél évre lehet elérni, aztán változtatni kell. (szerintem)

A stressz meg nagy ellenség az biztos. ha valami gebasz van, akkor képes vagyok napi (!!!!) 1 kilót is fogyni, és természetesen nem zsirból, és akármi okosság is megy mellette, a stressz mindent visz!

Elméletileg a testépítésnek egy életformának kellene lennie ami a sírig elkísér.Nem kellenek féléves kúrák,ilyen meg olyan adagokkal,hanem helyette egy folyamatos konstans pl TRT dózis mellett lassan,de biztosan anabolikus állapotban lenni.

Tudom,hogy ez álomszerű annak aki grammra méri a kaját nan-mint-nap,de ha felfogod,hogy van élet a testépítésen kívül is,másképpen is tud alakulni az élet....Nem azt akarom mondani ezzel,hogy abba kell hagyni az egészet,hanem azt,hogy ésszerűen csinálni,és nem mindent ennek alárendelni...

Na meg meg kell tanulni a KEVESEBB anabolikából kihozni a TÖBB eredményt,nem pedíg fordítva mert abból probléma lesz később.Nagyon szerteágazó téma ez,több egyén több cél,de a klasszikus cél szerintem ez lenne:egészséges étkezés+sport+anabolika(TRT) lifelong.

Abszolút életformának kéne lennie bár bevallom én abszolút nem akarok így élni már mert megcsináltam láttam mennyi lemondás meg élményt meg az életben előre jutást vesztettem el azzal hogy ekkorra kell mennem edzeni minden nap és ennyit kell aludnom, meg kajás dobozokat cipelni és a legnagyobb nyárban is a félhideg vagy langyos kaját enni az undorító dobozból.
Én a kokszal tényleg csalni akarok hogy ektomorfként meg maradjon egy viszonylagos tömegem meg az "szteroidos" kinézet és évente párszor 1-2 hónapra figyelni tényleg a kajára amikor kicsit tömegelni akarok vagy éppen diétázni, amúgy meg a minimál kajálást és minimál edzést tartani és átlag ember szemmel jól kinézi.
És sajnos azért azt nem árt tudni hogy a TRT csak akkor egészség ha tényleg a nevéből adódó hormon pótló mennyiség ami max 100-120 mg ena/hét.
Én amúgy ha most úgy döntenék hogy nagyon nőni akarok és épeszű összegből akkor nyilván kaja, edzés, tápkieg full testépítő módba és min 1 éves kúra 300 mg-tól felnövelni a tesztót 1,5-2 g-ra az egy éves időtartam alatt meg kis növi és inzulin időszakosan mert ezek mint bioidentikus hormonok szóval ár/érték arányban ez lenne a "legegészségesebb".

2021. Július 08. - 23:09:49
Válasz #2222
Nem elérhető

Gábor77


Szóval egy "egészséges" TRT 120mg testot jelent és mellé 2x500IU HCG? Ha testo.propiból viszem ezt be  4x30mg leosztásba az nem jobb megoldás? Egyenletesebb hormonszint miatt kérdezem. Vagy a testo.ena a kényelm miatt jobb. Heti 1 szuri és kész. Vérből be lehet lőni a szükséges teszto mennyiséget? Gondolok itt arra hogy ezek az UG cuccok aluldózisoltak. A ráírt mennyiséggel köszönő viszonyban sincsenek. 120mg testo ena bevitel esetén milyen véreredményt kellene látni?

2021. Július 09. - 15:17:55
Válasz #2223
Nem elérhető

G


Szóval egy "egészséges" TRT 120mg testot jelent és mellé 2x500IU HCG? Ha testo.propiból viszem ezt be  4x30mg leosztásba az nem jobb megoldás? Egyenletesebb hormonszint miatt kérdezem. Vagy a testo.ena a kényelm miatt jobb. Heti 1 szuri és kész. Vérből be lehet lőni a szükséges teszto mennyiséget? Gondolok itt arra hogy ezek az UG cuccok aluldózisoltak. A ráírt mennyiséggel köszönő viszonyban sincsenek. 120mg testo ena bevitel esetén milyen véreredményt kellene látni?

A 100-120 mg csak kb-ra írtam ez függ az egyéni toleranciától, észter metabolizáló képességtől stb, mivel a normál endogén tesztoszteron termelés napi 3-10 mg (persze lehetnek genetikai csodák) így ez heti max 70 mg tesztó mivel az enának 70% a tesztó tartalma így jön ki az hogy 100 mg ena hetente.
Az észter teljesen mindegy az enát is be lehet adni hetente többször én pl hétfő/szerda/pénteken adom be azt is inzulinossal.
Abszolút be lehet lőni a tesztó mennyiséget vérvétellel, ha TRT-t írnak fel ők is ezt csinálják nézetsz egy totál tesztót 3 hét használat után (ha ena, propinál elég a 2 hét) mondjuk én főleg a synlabnál szoktam nézetni ott kicsit óvatos a normál tartomány én 26-34 nmol/L közé lőném be heti 2*250-500 IU HCG-vel ideális esetben még heti 2*37,5 IU HMG-vel, 25 mg DHEA és 10 mg pregnenolon és ha kell egy kis AI az főleg aromasin ha lehet.
És ha vérnyomás, szívritmus emelkedik, vérzsír profil rosszabb lesz akkor az nálam már azt jelenti hogy sok a tesztó mennyiség.

2021. Július 11. - 14:49:39
Válasz #2224
Nem elérhető

Küklopsz


 sziasztok!
Propit használ most itt valaki amire azt mondja hogy működik is? Illetve tren ace bol?

2021. Július 11. - 17:47:24
Válasz #2225
Nem elérhető

Gábor77


sziasztok!
Propit használ most itt valaki amire azt mondja hogy működik is? Illetve tren ace bol?
Szia! Propi az minden amivel találkoztam működott. Master,Swiss,Sterling. Haver Master propit nyomott most lett vége. Jó formaváltozáson ment át. Nagyot nőtt és csak heti 3ml ment neki azt hiszem. Igaz Ő közel egy évet kihagyott teljesen üres volt. Nekem most Swiss megy és minden beadás után következő napon érezhetően megdob.

2021. Július 12. - 13:37:34
Válasz #2226
Nem elérhető

Predator50



2021. Július 12. - 14:06:40
Válasz #2227
Nem elérhető

Gábor77


Vedi meta működik?
Egyik cimborám használta a sustájával együt( vedi450 vagy mi a bánat a neve) azt mondta egyik se ért semmit. Váltott master testmix350 re és swiss metára ,ezt már jól érzi. Én omega és swiss metát próbáltam. 10mg elég volt edzés előtt. A magasabb 20-30mg os dózisok már rossz közérzetet produkáltak nálam.

2021. Július 12. - 20:00:45
Válasz #2228
Nem elérhető

Predator50


Vedi meta működik?
Egyik cimborám használta a sustájával együt( vedi450 vagy mi a bánat a neve) azt mondta egyik se ért semmit. Váltott master testmix350 re és swiss metára ,ezt már jól érzi. Én omega és swiss metát próbáltam. 10mg elég volt edzés előtt. A magasabb 20-30mg os dózisok már rossz közérzetet produkáltak nálam.
Akkor napi 10szemmel bekapkodom úgyis aluldozisolt nagyon

2021. Július 12. - 22:29:51
Válasz #2229
Nem elérhető

La911


Sziasztok.
Nemrég kezdtem Master mix350es kurám....a 3.nál tartok....mindhárom úgy gyulladt... Szerintetek? Valami praktika? Vagy valami ajánlás ami jobb?

2021. Július 12. - 22:59:52
Válasz #2230
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok.
Nemrég kezdtem Master mix350es kurám....a 3.nál tartok....mindhárom úgy gyulladt... Szerintetek? Valami praktika? Vagy valami ajánlás ami jobb?
Ez érdekes. Haver meg pont azt mondja hogy egyáltalán nem gyullad. Mondjuk ő Master Tren.enával egybaszívva adja be magának. Lehet ez a kulcsa!

2021. Július 12. - 23:01:31
Válasz #2231
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok.
Nemrég kezdtem Master mix350es kurám....a 3.nál tartok....mindhárom úgy gyulladt... Szerintetek? Valami praktika? Vagy valami ajánlás ami jobb?
Van nekem is pár üveggel. Ki fogom próbálni magában és egybe szívva mással. Egyszerre mennyit adsz be belőle?

2021. Július 13. - 03:35:41
Válasz #2232
Nem elérhető

La911


1ml megy belőle. Lehet megprobalom ten enaval vagy propival egybeszivni....   
Idézetet írta: Gábor77
link=topic=2599.msg270505#msg270505 date=1626123691
Sziasztok.
Nemrég kezdtem Master mix350es kurám....a 3.nál tartok....mindhárom úgy gyulladt... Szerintetek? Valami praktika? Vagy valami ajánlás ami jobb?
Van nekem is pár üveggel. Ki fogom próbálni magában és egybe szívva mással. Egyszerre mennyit adsz be belőle?

2021. Július 13. - 04:11:43
Válasz #2233
Nem elérhető

Küklopsz


Mi gyullad allandoan cseszegedtek itt a master mixel huzd egybe valamivel ahogy irtak is, eleg ha barmi masbol ami nem gyullad fel ml t melle vagsz, vagy vegyel egy 5cmes 25g s tűt nekem is az van és kész, semmit se lehet erezni.

2021. Július 13. - 04:12:39
Válasz #2234
Nem elérhető

Küklopsz


Mi a lejarati datuma a gyullado masternek nekem van vagy 5 fele egyik se gyullad