2024. Június 04. - 21:05:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460296 alkalommal)

ragadozo és 12 vendég van a témában

2021. Július 26. - 10:14:04
Válasz #2295
Nem elérhető

GB


Sziasztok
Valakinek volt már tablettás szteroidtol fertözö májgyulladása?

2021. Július 26. - 13:42:24
Válasz #2296
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok
Valakinek volt már tablettás szteroidtol fertözö májgyulladása?
Nem hála istennek. Szuris nem ment mellette? attól jobban el tudom képzelni.

2021. Július 26. - 15:21:32
Válasz #2297
Nem elérhető

GB


Sziasztok
Valakinek volt már tablettás szteroidtol fertözö májgyulladása?
Nem hála istennek. Szuris nem ment mellette? attól jobban el tudom képzelni.
Nem  nekem volt egy ismerösömnek!

2021. Július 27. - 18:45:44
Válasz #2298
Nem elérhető

Gábor77


Mondtam kipróbálom. A Master Testmix350 2025.11 lejárattal enyhén gyullad. Kis fájdalom érzet és némi bőrpír a vállamban. 0,6ml lett beadva Swiss Testo enával (1ml) ossze szívva

2021. Július 27. - 22:27:22
Válasz #2299
Nem elérhető

Gyuf


Mondtam kipróbálom. A Master Testmix350 2025.11 lejárattal enyhén gyullad. Kis fájdalom érzet és némi bőrpír a vállamban. 0,6ml lett beadva Swiss Testo enával (1ml) ossze szívva
Nekem is az a lejáratú van itthon, én magába használom, de nekem semmiféle baj nincs.
Egyedül talán annyi, hogy a piros gumis jobban morzsolódik, és kis gumi darabok kerülnek az olajba vissza
de a piros gumisnál mindig leszedem a tetejét és úgy szivom fel, hogy elkerüljem a morzsolódását.

2021. Július 28. - 05:48:01
Válasz #2300
Nem elérhető

Gábor77


Mondtam kipróbálom. A Master Testmix350 2025.11 lejárattal enyhén gyullad. Kis fájdalom érzet és némi bőrpír a vállamban. 0,6ml lett beadva Swiss Testo enával (1ml) ossze szívva
Nekem is az a lejáratú van itthon, én magába használom, de nekem semmiféle baj nincs.
Egyedül talán annyi, hogy a piros gumis jobban morzsolódik, és kis gumi darabok kerülnek az olajba vissza
de a piros gumisnál mindig leszedem a tetejét és úgy szivom fel, hogy elkerüljem a morzsolódását.
Nekem van beleszúrva egy 18g s tű nem is veszem ki. Így próbálom elkerülni a gumidarabokat. Jövő héten teszt 2.0 akkor magában megy majd csak be az 1ml. Próbálom fokozatosan annyira levinni az adagot amennyire csak lehet és ott szintentartani. Most úgy saccolom,hogy heti 0.5-0.8ml lesz ebből. De majd szeptemberben csináltatok egy tesztoszteron szint mérést . ( meg egy nagylabort is,mert csak fél évig ment magasabb dózisban,teszto,boldi,tren)Addigra beáll a rendszer.Az majd megmutatja. Egyébként most hogy már csak ez a kis teszto megy. Olyan jókat alszok. Már el is felejtettem milyen érzés kipihenten ébredni 7-8 óra folyamatos alvás után .🙂

2021. Július 28. - 12:10:32
Válasz #2301
Nem elérhető

cczw95


Genesis fekete kupakos kódos stana működik?
2 hete szedem de egy darab pattanás sem jött ki,mint a régi stana kúráimnál. Ami furcsa.
Viszont a hormonpanel szerint a természetes tesztoszteront elnyomta,tehát valami van benne kérdés hogy az e.

2021. Július 28. - 21:54:45
Válasz #2302
Nem elérhető

Mirco


Genesis fekete kupakos kódos stana működik?
2 hete szedem de egy darab pattanás sem jött ki,mint a régi stana kúráimnál. Ami furcsa.
Viszont a hormonpanel szerint a természetes tesztoszteront elnyomta,tehát valami van benne kérdés hogy az e.


Én most vettem Magnus stanát és metát de csak azért mert itt is elkezdték fiúk és nagyon jónak mondják.

2021. Július 28. - 22:23:52
Válasz #2303
Nem elérhető

Karcsi!!!


Genesis fekete kupakos kódos stana működik?
2 hete szedem de egy darab pattanás sem jött ki,mint a régi stana kúráimnál. Ami furcsa.
Viszont a hormonpanel szerint a természetes tesztoszteront elnyomta,tehát valami van benne kérdés hogy az e.


Én most vettem Magnus stanát és metát de csak azért mert itt is elkezdték fiúk és nagyon jónak mondják.

Ellenőrző kódok stimmeltek? Nálam mindegyiken ugyanaz volt a kód !csekkoltam őket és már ellenőrizve voltak ezzel a kóddal! Kinézetre ugyanazz mint a frankó! Szerintem üresek voltak!

2021. Július 28. - 22:59:22
Válasz #2304
Nem elérhető

Rhino


Nekem is volt ugyanebből a magnusból, mindegyiken ugyanazok a kódok, és mikor beírtam, kiírta válasznak, hogy már használták ezt a kódot. Egyébként totál üresek voltak

2021. Július 29. - 07:20:49
Válasz #2305
Nem elérhető

Karcsi!!!


Nekem is volt ugyanebből a magnusból, mindegyiken ugyanazok a kódok, és mikor beírtam, kiírta válasznak, hogy már használták ezt a kódot. Egyébként totál üresek voltak

Pedig nagyon is eredetinek tünt! Brutál hogy meg tudják csinálni hologram, hologramos cimke az üvegen ,kaparos kód, tabletta szép nyomott m betűs, minőségi űveg!!! Állítólag bulgár hamisítványok! Kár hogy a tablettákból sporolták ki a hatóanyagot!  **:))))*

2021. Július 29. - 08:17:43
Válasz #2306
Nem elérhető

guzzi


Magnusból is van vagy 2 féle.  @-o

2021. Július 29. - 08:19:55
Válasz #2307
Nem elérhető

flavio


Egy kis segítséget ha kérhetnék tőletek! Belefutottam sajnos hatástalan üres cuccokba,de nem csak én ha nem páran még. Omega Trenbolon enantát és a Stromba. Melyik Gyártónak van Trenbolon valamelyik észtere,Stana,Wini,Masteronja amiben az van ami az üvegre van írva? Omega propija viszont nagyon jó,sajnos mást nem is érzek pedig beszúrtam 30amp tren enát,strombát pedig 8db szedtem...

2021. Július 29. - 08:20:29
Válasz #2308
Nem elérhető

Gábor77


Nekem is volt ugyanebből a magnusból, mindegyiken ugyanazok a kódok, és mikor beírtam, kiírta válasznak, hogy már használták ezt a kódot. Egyébként totál üresek voltak

Pedig nagyon is eredetinek tünt! Brutál hogy meg tudják csinálni hologram, hologramos cimke az üvegen ,kaparos kód, tabletta szép nyomott m betűs, minőségi űveg!!! Állítólag bulgár hamisítványok! Kár hogy a tablettákból sporolták ki a hatóanyagot!  **:))))*
Mindíg vissza érünk a Master hoz  :) az legalább működik még ha néha gyulladgat is kicsit

2021. Július 29. - 08:26:44
Válasz #2309
Nem elérhető

Gábor77


Egy kis segítséget ha kérhetnék tőletek! Belefutottam sajnos hatástalan üres cuccokba,de nem csak én ha nem páran még. Omega Trenbolon enantát és a Stromba. Melyik Gyártónak van Trenbolon valamelyik észtere,Stana,Wini,Masteronja amiben az van ami az üvegre van írva? Omega propija viszont nagyon jó,sajnos mást nem is érzek pedig beszúrtam 30amp tren enát,strombát pedig 8db szedtem...
Nekem a Swiss és a Master tren ena(és Master Tren.ace) biztosan az volt, mert magába beszurva mindkettő megköhögtetett. Testóval össze szívva már nem. Az hogy mennyi van bennük nem tudom. De a jobb vesémet is éreztem kicsit ami a használatuk elhagyása utánn kb 2-3héttel elmúlott. Izzadtam éjszaka,rosszul aludtam. Ami szintén megszűnt pár héttel a tren elhagyása utánn. Friss élmény mert kb 1 hete tudok rendesen aludni megint. Papíron (üvegen lévő mennyiség) alapján 350-400mg ment ennél azért biztosan kevesebb van bennük.