2024. Május 28. - 21:26:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457222 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2022. Február 09. - 22:25:50
Válasz #2940
Nem elérhető

G


Omegas primabolanról vélemény valakinek?

Srácok írtam már hogy jobban jártok ha elfelejtitek kb a primót mert a legdrágább alapanyag ritka a jó meg úgysem fog senki bebökni heti min 1000 mg (10 ml-t)...

2022. Február 09. - 22:49:14
Válasz #2941
Nem elérhető

Glacika


Omegas primabolanról vélemény valakinek?

Srácok írtam már hogy jobban jártok ha elfelejtitek kb a primót mert a legdrágább alapanyag ritka a jó meg úgysem fog senki bebökni heti min 1000 mg (10 ml-t)...


10 mili? Oooo egy nap is akár!!!  :D amúgy heti 400 mgtól hatásos elvileg, vagy rosszul tudom? Amúgy hosszútávon megérné, trt teszto meg heti 400-500 mg primo, hosszú távon sem olyan káros...elvileg...

2022. Február 10. - 13:10:13
Válasz #2942
Nem elérhető

G


Omegas primabolanról vélemény valakinek?

Srácok írtam már hogy jobban jártok ha elfelejtitek kb a primót mert a legdrágább alapanyag ritka a jó meg úgysem fog senki bebökni heti min 1000 mg (10 ml-t)...


10 mili? Oooo egy nap is akár!!!  :D amúgy heti 400 mgtól hatásos elvileg, vagy rosszul tudom? Amúgy hosszútávon megérné, trt teszto meg heti 400-500 mg primo, hosszú távon sem olyan káros...elvileg...

TRT mellé egy kis plusznak a legjobb választás igazából bármi hatásos már 1mgtól is, nyilván az izomépítő hatás már min dózistól is van én azt tapasztaltam hogy a kinézet az 600 mg után jön nekem a 800-1000 jött be legjobban.

2022. Február 11. - 08:46:51
Válasz #2943
Nem elérhető

Glacika


Omegas primabolanról vélemény valakinek?

Srácok írtam már hogy jobban jártok ha elfelejtitek kb a primót mert a legdrágább alapanyag ritka a jó meg úgysem fog senki bebökni heti min 1000 mg (10 ml-t)...


10 mili? Oooo egy nap is akár!!!  :D amúgy heti 400 mgtól hatásos elvileg, vagy rosszul tudom? Amúgy hosszútávon megérné, trt teszto meg heti 400-500 mg primo, hosszú távon sem olyan káros...elvileg...

TRT mellé egy kis plusznak a legjobb választás igazából bármi hatásos már 1mgtól is, nyilván az izomépítő hatás már min dózistól is van én azt tapasztaltam hogy a kinézet az 600 mg után jön nekem a 800-1000 jött be legjobban.

Értelek. Gondoltam trt mellé heti 100mg NPPre is. Lehet akkor majd az lesz...

2022. Február 11. - 21:54:07
Válasz #2944
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok srácok!
Omegás Boldenonról van valakinek tapasztalata? Működik?
Kösz előre is!
Remélem. Most vettem. Ha lehet hinni a szóbeszédnek. Akkor az egyik legjobb ami most a piacon van. De majd beszámolok. Áprilissal indul a bevetés vele.

2022. Február 11. - 22:49:48
Válasz #2945
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok srácok!
Omegás Boldenonról van valakinek tapasztalata? Működik?
Kösz előre is!

Hali én BM boldi enat kezdtem a héten majd arról beszámolók

2022. Február 12. - 20:07:26
Válasz #2946
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!
Olvasgatom itt, hogy miket tartotok jónak, de a vedi, kenwoot nem nagyon látom, pedig most állitólag azok is jól muzsikálnak. Van valakinek friss tapasztalata valamelyikkel? Nem havernak, haver haverjanak stb, hanem szemelyesen innen valakinek. Köszi!
A vediről régebben is le akartak beszélni, de ha aluldózisolt volt is jobb volt mint a master, meg az egyetlen gyarto ami minimalisan sem gyulladt 1x sem.
Egyébként testo ena vagy susta lenne majd április körül amivel indítani akarok, meg nagyon más nem is lesz később sem.

2022. Február 13. - 11:41:20
Válasz #2947
Nem elérhető

Gábor77


A Kenwoo érdekes számomra is mivel tegnap abból is hoztam 2db testo.enat. Majd tudósítok arról is.

2022. Február 14. - 14:20:47
Válasz #2948
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok!
Három naponta megy 1-1ml tesztomix-boldi (master). A problémám alvászavar.
Amikre gondolok:
Vagy immunválasz a tesztora, de előző kúrában nem volt ilyen gond.
Vagy túl sok a teszto, de még csak a 3. adag megy be ma (múlt hét kedden kezdtem)
Vagy egyszerűen szarul aludtam a héten.
Van esetleg valami ötletetek?
Köszönöm a válaszokat!

2022. Február 14. - 16:46:42
Válasz #2949
Nem elérhető

cczw95


A magyar webshopok közül: sz t e r o i d o k pont com és hasonlók, működik valamelyik?
Vagy néma levente fiktív oldalak?

2022. Február 14. - 17:55:52
Válasz #2950
Nem elérhető

G


A magyar webshopok közül: sz t e r o i d o k pont com és hasonlók, működik valamelyik?
Vagy néma levente fiktív oldalak?

Ezen lehet sokan megbotránkoznak de már annál a szónál hogy magyar kuka minden oldal... volt itt aki rendelt magyar oldalról nagyobb összegben és olvadt milka csokit kapott... előbb rendelnék bármelyik gagyi uk oldalról és kockáztatom hogy levámolnak mint akármelyik magyar érdekeltségű oldalról.

2022. Február 14. - 19:23:28
Válasz #2951
Nem elérhető

Glacika


A magyar webshopok közül: sz t e r o i d o k pont com és hasonlók, működik valamelyik?
Vagy néma levente fiktív oldalak?

Ezen lehet sokan megbotránkoznak de már annál a szónál hogy magyar kuka minden oldal... volt itt aki rendelt magyar oldalról nagyobb összegben és olvadt milka csokit kapott... előbb rendelnék bármelyik gagyi uk oldalról és kockáztatom hogy levámolnak mint akármelyik magyar érdekeltségű oldalról.

Így van. Pont én voltam aki az olvadt milkát kaptam 25 ezerért. Magyar oldalról soha többet, dealertől sem, mert sosem a megbeszéltet hozzák. ALPHAROIDSRÓL vagy gorillapharmacyról, legalább az jön amit rendelek, és árban is baráti. Steroids. T o is hitvány fos, pedig nemzetközi elismert oldal, de onnan se soha többet...

2022. Február 14. - 19:33:24
Válasz #2952
Nem elérhető

cczw95


Uhh az nagyon durva.
Azert koszonom, megnézem külföldöt.

2022. Február 14. - 19:52:56
Válasz #2953
Nem elérhető

JM


Sziasztok!
Kérdésem lenne hogy a Pharmtech gyártóról mi a véleményetek, tényleg olyan jó amilyennek mondják?
Anasztrozolt milyet érdemes venni?
Köszi ✌️

2022. Február 14. - 19:59:59
Válasz #2954
Nem elérhető

Kamagraking


A magyar webshopok közül: sz t e r o i d o k pont com és hasonlók, működik valamelyik?
Vagy néma levente fiktív oldalak?

Az összes magyar oldalon mind ugyanaz a "tömegszemét" kapható aranyáron,bulgáriából rendelik fillérekért.

Soha nem értettem ki az a madár aki képes 14 ezret fizetni egy "állítólag" 200mg/ml boldenonért.
Mindegy 13-ért hozok neki én is.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit