2024. Június 04. - 16:39:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460051 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2022. Március 06. - 19:42:17
Válasz #3030
Nem elérhető

Zoli303



2022. Március 06. - 21:38:55
Válasz #3031
Nem elérhető

kemi


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ,hogy ti mit csinálnátok a helyembe ,vagy ha voltatok hasonlóba ,hogyan oldottátok meg . Elkell utaznom külföldre (másik kontinens ) repülővel megyek . 1 hetet leszek távol. Igazábol 5 napot csak konkrétan . Kúra közben vagyok . Gondolom repülőn nem szerencsés magammal vinni a szurit stb. Előtte be adnék 1 et a szusztából majd rögtön ahogy hazaérel az nagy gáz lenne ? Vagy esetleg valami szemeset vigyek magammal ? Azt el tudnám suvasztani valahova ?  Nem tudom mit csináljak ..

előbb a helyi törvényt nézd meg erre vonatkozóan
adj be 2 sustát
vigyél 1-2 szem aromatizálódásgátlót
mit szedsz még?

2022. Március 07. - 04:43:18
Válasz #3032
Nem elérhető

Zoli303


Susta megy meg mellé 2 szem proviron. Hetente 500 ui hcg.Van anastrazolom lehet abból elviszek 2 szemet aztán 2 naponta egy felet beveszek. Bár nem vagyok hajlamos a csöcsösödésre azért nem is szedem csak kéznél van hátha... .

2022. Március 07. - 09:17:49
Válasz #3033
Nem elérhető

Miki86


Sziasztok!

Royal pharmarol mit hallani mostanába? Most úgy tűnik ezt tudom csak szerezni :laugh:


2022. Március 07. - 21:05:07
Válasz #3034
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!

Royal pharmarol mit hallani mostanába? Most úgy tűnik ezt tudom csak szerezni :laugh:

Az ismerősi körömben azok használják akik eddig Genotexet használtak. Gondolom egy helyről jöhet

2022. Március 07. - 22:23:49
Válasz #3035
Nem elérhető

Miki86


Sziasztok!

Royal pharmarol mit hallani mostanába? Most úgy tűnik ezt tudom csak szerezni :laugh:

Van ettől jobb márka miért kisérletezel magadon.

Sajnos ezt tudom most csak, koszi a valaszokat

2022. Március 08. - 09:34:18
Válasz #3036
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ,hogy ti mit csinálnátok a helyembe ,vagy ha voltatok hasonlóba ,hogyan oldottátok meg . Elkell utaznom külföldre (másik kontinens ) repülővel megyek . 1 hetet leszek távol. Igazábol 5 napot csak konkrétan . Kúra közben vagyok . Gondolom repülőn nem szerencsés magammal vinni a szurit stb. Előtte be adnék 1 et a szusztából majd rögtön ahogy hazaérel az nagy gáz lenne ? Vagy esetleg valami szemeset vigyek magammal ? Azt el tudnám suvasztani valahova ?  Nem tudom mit csináljak ..

Szia!
Ha nem csak kézi poggyászod van amit fel viszel magaddal a fedélzetre, hanem bőröndöd is amit leadsz, akkor abba nyugodtan betehetsz pár ampullàt, a kutyát sem fogja érdekelni .
Tapasztalat

2022. Március 08. - 12:16:25
Válasz #3037
Nem elérhető

Norborg34


Sziasztok! Láttam, többen kérdezték már a Royalt! Hasonlítsátok össze az üveget a genotexessel és már látjátok is, mi a pálya! Genora mivel sokan rájöttek, hogy kuka és panaszkodtak,hogy nincs doboza, így kapott egy kis átalakítást! Piros-fekete címkét meg a legolcsóbb legyártani! De kipróbálod a propiját és 1-2 héten belül rájössz, hogy egy extra szűz olivával kb jobban jártál volna! XD

2022. Március 08. - 15:42:54
Válasz #3038
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ,hogy ti mit csinálnátok a helyembe ,vagy ha voltatok hasonlóba ,hogyan oldottátok meg . Elkell utaznom külföldre (másik kontinens ) repülővel megyek . 1 hetet leszek távol. Igazábol 5 napot csak konkrétan . Kúra közben vagyok . Gondolom repülőn nem szerencsés magammal vinni a szurit stb. Előtte be adnék 1 et a szusztából majd rögtön ahogy hazaérel az nagy gáz lenne ? Vagy esetleg valami szemeset vigyek magammal ? Azt el tudnám suvasztani valahova ?  Nem tudom mit csináljak ..

Szia!
Ha nem csak kézi poggyászod van amit fel viszel magaddal a fedélzetre, hanem bőröndöd is amit leadsz, akkor abba nyugodtan betehetsz pár ampullàt, a kutyát sem fogja érdekelni .
Tapasztalat
Szia ! Hát lehet ,hogy kicsit felborítom inkább a rendszeremet . 3 naponta megy . Max lesz egy kis hormon ingadozásom . De inkább nem kockáztatok 5 -6 napért. Ha többre mennék akkor bevállalnám .

2022. Március 09. - 07:08:09
Válasz #3039
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ,hogy ti mit csinálnátok a helyembe ,vagy ha voltatok hasonlóba ,hogyan oldottátok meg . Elkell utaznom külföldre (másik kontinens ) repülővel megyek . 1 hetet leszek távol. Igazábol 5 napot csak konkrétan . Kúra közben vagyok . Gondolom repülőn nem szerencsés magammal vinni a szurit stb. Előtte be adnék 1 et a szusztából majd rögtön ahogy hazaérel az nagy gáz lenne ? Vagy esetleg valami szemeset vigyek magammal ? Azt el tudnám suvasztani valahova ?  Nem tudom mit csináljak ..

Szia!
Ha nem csak kézi poggyászod van amit fel viszel magaddal a fedélzetre, hanem bőröndöd is amit leadsz, akkor abba nyugodtan betehetsz pár ampullàt, a kutyát sem fogja érdekelni .
Tapasztalat
Szia ! Hát lehet ,hogy kicsit felborítom inkább a rendszeremet . 3 naponta megy . Max lesz egy kis hormon ingadozásom . De inkább nem kockáztatok 5 -6 napért. Ha többre mennék akkor bevállalnám .
Semmit nem fogsz észrevenni ebben az 1 hétben. Szerintem is felesleges kockáztatni .

2022. Március 11. - 15:09:20
Válasz #3040
Nem elérhető

KBali


Sziasztok.
Megmaradt kurábol Omega dolgaim.
 4ml TesoEna , 9ml Deca , 80 szem Danabol
Mindegyik vaild az oldal szerint. 2023 széria.Nekem egészségügyi dolog miatt kellett felbehagyni a kúrát.Debrecenben.
Privátban írj rám és megbeszéljük.
Valaki?
Nem New version.

2022. Március 12. - 12:42:46
Válasz #3041
Nem elérhető

Dudu


Szia !
Ha van hozzá egy jó árad én átveszem .

Sziasztok.
Megmaradt kurábol Omega dolgaim.
 4ml TesoEna , 9ml Deca , 80 szem Danabol
Mindegyik vaild az oldal szerint. 2023 széria.Nekem egészségügyi dolog miatt kellett felbehagyni a kúrát.Debrecenben.
Privátban írj rám és megbeszéljük.
Valaki?
Nem New version.

2022. Március 15. - 05:30:49
Válasz #3042
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok! Van esetleg valakinek infoja erről az anastrazolról? Működik? Csöcsösödésnél vetném be és ha nem lenne jó akkor rábaszok.
Köszönöm a válaszokat!

2022. Március 15. - 13:54:06
Válasz #3043
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! Van esetleg valakinek infoja erről az anastrazolról? Működik? Csöcsösödésnél vetném be és ha nem lenne jó akkor rábaszok.
Köszönöm a válaszokat!




Szedtem már ilyet pár éve Patikai és jól működik.

2022. Március 15. - 15:05:19
Válasz #3044
Nem elérhető

Dzsoni


Kösz Guzzi a gyors választ!