2024. Május 28. - 22:57:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457287 alkalommal)

Needfor940 és 4 vendég van a témában

2022. Március 16. - 00:22:47
Válasz #3045
Nem elérhető

Rhino


Nem ide tartozik, úgyhogy előre is elnézést a témáért, de nen szerettem volna emaitt új topikot nyitni.
A kérdésem az lenne, közel egy éve kúrában vagyok, persze voltak pihenők, de TRT vel. Az utóbbi fél évben konkrétan a 5. alkalommal jön elő egy komolyabb gyomorrontás, ami általában napokig, de volt hogy 2 hétig is eltartott, most pedig ha többet ennék valamiből, puffadás jelentkezik, bal borda alatti fájdalommal, pedig figyelek az étel frissességére, minőségére. Gyomorbetegség valamelyik fajtájára gondolok, vagy a másik opció, hogy valamelyik szteroidfajta okozza. Szerintetek van összefüggés? Amiket hasznàltam az elmúlt időszakban: Susta, deca, boldenon, propi, clen, tren, provi, stanazolol.

Másik téma: Megfigyeltem, minden kúra kezdésnél az első 3-5 hétben elég magas a libido szint, majd lecsökken annyira, hogy naturálban nagyobb kedvem volt a szexhez. Ez mi okozhatja? Magas prolaktin szint talán?

2022. Március 16. - 00:32:44
Válasz #3046
Nem elérhető

Logan


 :violinplay3:
Nem ide tartozik, úgyhogy előre is elnézést a témáért, de nen szerettem volna emaitt új topikot nyitni.
A kérdésem az lenne, közel egy éve kúrában vagyok, persze voltak pihenők, de TRT vel. Az utóbbi fél évben konkrétan a 5. alkalommal jön elő egy komolyabb gyomorrontás, ami általában napokig, de volt hogy 2 hétig is eltartott, most pedig ha többet ennék valamiből, puffadás jelentkezik, bal borda alatti fájdalommal, pedig figyelek az étel frissességére, minőségére. Gyomorbetegség valamelyik fajtájára gondolok, vagy a másik opció, hogy valamelyik szteroidfajta okozza. Szerintetek van összefüggés? Amiket hasznàltam az elmúlt időszakban: Susta, deca, boldenon, propi, clen, tren, provi, stanazolol.

Másik téma: Megfigyeltem, minden kúra kezdésnél az első 3-5 hétben elég magas a libido szint, majd lecsökken annyira, hogy naturálban nagyobb kedvem volt a szexhez. Ez mi okozhatja? Magas prolaktin szint talán?

Nálam mindig a magas prolaktin miatt volt ilyen gond. Kúra közbe ha érzed h gaz van nézess egy prolaktint és ha magas akkor az lessz. Én mindig így jöttem ra és tudtam is orvosolni egyből …

2022. Március 16. - 09:18:17
Válasz #3047
Nem elérhető

frankzane


Nem ide tartozik, úgyhogy előre is elnézést a témáért, de nen szerettem volna emaitt új topikot nyitni.
A kérdésem az lenne, közel egy éve kúrában vagyok, persze voltak pihenők, de TRT vel. Az utóbbi fél évben konkrétan a 5. alkalommal jön elő egy komolyabb gyomorrontás, ami általában napokig, de volt hogy 2 hétig is eltartott, most pedig ha többet ennék valamiből, puffadás jelentkezik, bal borda alatti fájdalommal, pedig figyelek az étel frissességére, minőségére. Gyomorbetegség valamelyik fajtájára gondolok, vagy a másik opció, hogy valamelyik szteroidfajta okozza. Szerintetek van összefüggés? Amiket hasznàltam az elmúlt időszakban: Susta, deca, boldenon, propi, clen, tren, provi, stanazolol.

Másik téma: Megfigyeltem, minden kúra kezdésnél az első 3-5 hétben elég magas a libido szint, majd lecsökken annyira, hogy naturálban nagyobb kedvem volt a szexhez. Ez mi okozhatja? Magas prolaktin szint talán?
Gyomor probléma ezer dolog miatt lehet amúgy én a trentől bolditól hallottam már hasonlót talán. Oráloktól is akár. Ami a második részt illeti G írt erről korábban, bemásolom:
Kúra közbeni szexuális zavar gyakran van attól hogy a szteroidok leszorítják az SHBG szintet meg mivel külsőleg viszünk be tesztót nem termelődnek az agyi neuro szteroidok amik közvetve stimulálnak bizonyos hormonokat pl allopregnanolone ami jelentős hatással van szexuális téren.
Elég a heti 2 arimidex, HCG heti 2-3*500 IU, 25-50 mg DHEA, 10-20 mg pregnenolon.

2022. Március 16. - 09:40:29
Válasz #3048
Nem elérhető

frankzane


És még annyival kiegészíteném ,hogy azért is fontos a minden napi vagy minden másnapi injektálási protokoll mert az ösztrogén alacsonyabban tartása mellett az Shbg-t meg relatív magasabban lehet tartani Trt-ben mindenapi adagolással. Nekemis ez a tapasztalatom hcg nélkül se volt soha libidó probléma (minden napi protokol.)

2022. Március 16. - 19:07:46
Válasz #3049
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok!
Melyik a legmegbízhatóbb választás npp, droszta, tren ügyben ?

2022. Március 16. - 21:03:40
Válasz #3050
Nem elérhető

G


Nem ide tartozik, úgyhogy előre is elnézést a témáért, de nen szerettem volna emaitt új topikot nyitni.
A kérdésem az lenne, közel egy éve kúrában vagyok, persze voltak pihenők, de TRT vel. Az utóbbi fél évben konkrétan a 5. alkalommal jön elő egy komolyabb gyomorrontás, ami általában napokig, de volt hogy 2 hétig is eltartott, most pedig ha többet ennék valamiből, puffadás jelentkezik, bal borda alatti fájdalommal, pedig figyelek az étel frissességére, minőségére. Gyomorbetegség valamelyik fajtájára gondolok, vagy a másik opció, hogy valamelyik szteroidfajta okozza. Szerintetek van összefüggés? Amiket hasznàltam az elmúlt időszakban: Susta, deca, boldenon, propi, clen, tren, provi, stanazolol.

Másik téma: Megfigyeltem, minden kúra kezdésnél az első 3-5 hétben elég magas a libido szint, majd lecsökken annyira, hogy naturálban nagyobb kedvem volt a szexhez. Ez mi okozhatja? Magas prolaktin szint talán?

Magas androgén szint és a nagy mennyiségű étel táptalaja az (autóimmun) emésztőrendszeri betegségeknek IBS de akár crohn betegség is kialakulhat, talán értelmes lenne egy simán patikában kapható pár ezer forintos tesztnek helicobacter pylori főleg ha az utóbbi években voltam balkánon, afrikában, főleg ázsiában.
Nézess szinteket addig csak lutri az egész de ahogy írták főleg ha SHBG szint szóval ne szedj provit

2022. Március 16. - 23:05:02
Válasz #3051
Nem elérhető

Rhino


Köszönöm szépen nektek a válaszaitokat. Provit azért szedtem, mert heti 1g testo mellett már érzékeny volt a jobb mellem. Egyébként csupán érdekességként, mikor szigorú diétán voltam egyáltalán nem éreztem a mellem, de mihejtst tartottam egy magasabb ch-s napot, cukros csalókajákkal kiegészítve, még aznap a libido extrém magas  lett, illetve másnapra a mellem is érzékeny lett napi 50mg provi mellett is. Minden egyes alkalommal ez volt. Nem tudom milyen kémiai biologiai összefüggés van köztük, ez csak saját tapasztalat.

2022. Március 18. - 17:58:08
Válasz #3052
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! Sopron környéke Győr esetleg valami Kontaktot tudtok egy két omegas dolog kellene. Köszi. E-mail: botosaladar2@gmail.com

2022. Március 20. - 15:52:03
Válasz #3053
Nem elérhető

bbuilder


Valakinek tapasztalat most működő hcg vel?
Láttam ezt a biotech et pár hozzaszolassal feljebb, de nem tudnak olyat hozni nekem.
Aprilisban kezdem a kuram, heti 3x0,5ml omega testomix fog menni az elejen. Van egy doboz patikai hcg-m de azt inkabb a vege fele akarom majd megbontani.
Használ most jót valaki? Ovigil? A gorog pregnylel egyszer atvertek olyat tobbet nem tervezek venni
Köszi

2022. Március 21. - 12:24:34
Válasz #3054
Nem elérhető

Yeeep


Valakinek tapasztalat most működő hcg vel?
Láttam ezt a biotech et pár hozzaszolassal feljebb, de nem tudnak olyat hozni nekem.
Aprilisban kezdem a kuram, heti 3x0,5ml omega testomix fog menni az elejen. Van egy doboz patikai hcg-m de azt inkabb a vege fele akarom majd megbontani.
Használ most jót valaki? Ovigil? A gorog pregnylel egyszer atvertek olyat tobbet nem tervezek venni
Köszi



Lehet meg leszek kövezve de nekem az omega tesztomix nem igazán adta azt a pluszt... Pedig sokan írnak róla az oldalon is hogy az egyik legjobb.

2022. Március 21. - 14:45:00
Válasz #3055
Nem elérhető

Küklopsz


Hulladék nekem is,egyik leggyengébb ami valaha volt,soha többet semmi omega

2022. Március 21. - 15:31:31
Válasz #3056
Nem elérhető

Gábor77


Valakinek tapasztalat most működő hcg vel?
Láttam ezt a biotech et pár hozzaszolassal feljebb, de nem tudnak olyat hozni nekem.
Aprilisban kezdem a kuram, heti 3x0,5ml omega testomix fog menni az elejen. Van egy doboz patikai hcg-m de azt inkabb a vege fele akarom majd megbontani.
Használ most jót valaki? Ovigil? A gorog pregnylel egyszer atvertek olyat tobbet nem tervezek venni
Köszi
A Testo Depot  működik és a propija is. A mixet nem tudom. Kenwoo 400 is megy most. Más is tapasztalt gyulladást vele kapcsolatban?


Lehet meg leszek kövezve de nekem az omega tesztomix nem igazán adta azt a pluszt... Pedig sokan írnak róla az oldalon is hogy az egyik legjobb.

2022. Március 21. - 15:56:16
Válasz #3057
Nem elérhető

Logan


Sziasztok háznált itt valaki npp mostanában tudtok mondani valamit hogy melyik jó? Köszi

2022. Március 22. - 11:01:33
Válasz #3058
Nem elérhető

Gábor77


NPP-t végül nem tudtam venni. De forrásom a B.M-et mondta/ajánlotta vagy az Omegat.

Más. Ma teszteltem fagyasztás után kiolvasztott Ovigilt. Erős pozitív eredményt hozott.

2022. Március 22. - 11:17:38
Válasz #3059
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok!
Mk677 - re jól működő termékek érdekelnek , megpróbálok megszerezni iha iratok pár jólbeváltat. Illetve athidalas alatt míg szoktatok használni köszi előre is 😁