2024. Május 23. - 10:20:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 455332 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2023. November 03. - 13:33:48
Válasz #5850
Nem elérhető

Snatural




Igen félreérted. Az tesztoszteron mennyisége ami milligrammban van adva és nem a tesztoszteron szint amit nmol/l ben adnak meg a vérképben. Én is rosszul értelmeztem először. 10mg tesztoszteron (ezt mutatja a steroidploter) mellett nagyjából 25-30nmol/l hormonszintet fogsz kapni

Aha, köszönöm!

De én 3 naponta 0,3ml-t használok, ami elvileg 75mg ena- erre a plotter 21-22mg-os csúcsokat mutat.
Amit mondtál, hogy 10mg 25-30nmol/l-es szintet okoz, akkor 21-22mg a dupláját kell, hogy okozza?

2023. November 03. - 14:00:32
Válasz #5851
Nem elérhető

Needfor940


Sziasztok!
Hátha tudok ebbe kicsit nektek segíteni hogy mibe mennyi lehet.
Nekem egy gyógyszt. Nebidom van, szóval ahhoz tudok nektek viszonyítani (-+ az észter miatt) (+- hogy kinek milyen a befogadó/receptora)

-Volt egy heti/100mg ott: 21,02 nmol/l <---- (ez a legalacsonyabb)

-Heti/125mg ott: 25.730 nmol/l <---- (ez a legalacsonyabb)

Ami azt jelenti hogy kb olyan 250mg/hét től kéne lenni kb olyan 51 (-+) Nmol/l -nak ha tényleg az van benne aminek kell!

500mg/hét kb olyan 102 Nmol/l.

2023. November 03. - 15:03:14
Válasz #5852
Nem elérhető

Gábor77




Igen félreérted. Az tesztoszteron mennyisége ami milligrammban van adva és nem a tesztoszteron szint amit nmol/l ben adnak meg a vérképben. Én is rosszul értelmeztem először. 10mg tesztoszteron (ezt mutatja a steroidploter) mellett nagyjából 25-30nmol/l hormonszintet fogsz kapni

Aha, köszönöm!

De én 3 naponta 0,3ml-t használok, ami elvileg 75mg ena- erre a plotter 21-22mg-os csúcsokat mutat.
Amit mondtál, hogy 10mg 25-30nmol/l-es szintet okoz, akkor 21-22mg a dupláját kell, hogy okozza?
0.3ml az kb 75mg ezt beszorzod 3-al és lesz belőle 225mg szűken.  8) ez szervezt függő is gondolom de matematikailag igen. De szerintem ha  duplázod a dózisokat nem fog vele egy bizonyos szint felett, duplázódni tesztoszinted. Szerintem jó anyaggal a heti 1ml teszto ena reálisan valahol 35-50nmol/l között fog produkálni. De ez egyénenkét eltérő lehet 
.

2023. November 03. - 15:31:09
Válasz #5853
Nem elérhető

Szuszi


Sziasztok!
Versenydiétában mennyire szoktak enát használni? Mennyire változott meg az erről alkotott kép mostanában?( ha egyáltalán változott valamit is)

2023. November 03. - 16:10:23
Válasz #5854
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok!
Versenydiétában mennyire szoktak enát használni? Mennyire változott meg az erről alkotott kép mostanában?( ha egyáltalán változott valamit is)


Többen is azt használnak sőt szerintem egyre jobban váltanak az emberek egy enara mint egy propira versenyre is. Habár én nem versenyeztem csak magamnak dietaztam de testo enaval eletem legszárazabb formáját hoztam

2023. November 03. - 17:18:10
Válasz #5855
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Versenydiétában mennyire szoktak enát használni? Mennyire változott meg az erről alkotott kép mostanában?( ha egyáltalán változott valamit is)
Teszto az teszto csak a felezési időkben van változás. Hagyjuk már el azt a baromságot hogy egyik szálkásításhoz másik tömegeléshez meg ilyen ökörségek. Adagolás mennyisége és ütemezése a meghatározó hatás szempontjából nincs külömbség.

2023. November 03. - 21:28:16
Válasz #5856
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok!
Versenydiétában mennyire szoktak enát használni? Mennyire változott meg az erről alkotott kép mostanában?( ha egyáltalán változott valamit is)
Teszto az teszto csak a felezési időkben van változás. Hagyjuk már el azt a baromságot hogy egyik szálkásításhoz másik tömegeléshez meg ilyen ökörségek. Adagolás mennyisége és ütemezése a meghatározó hatás szempontjából nincs külömbség.
.          Így van. Bulking Z. is pontosan erről beszél, bár sokan kritizálják, ebben teljesen igaza van. Egyenletes adagolás mellett ( szerinte enantát esetében pl. Hétfő reggel, majd szerda este és így tovább, tehát mielőtt  elkezdene leesni a tesztó szint, mérések alapján) ha ingadozik a vérben a tesztó szint aromatizálódik, jön a vizesedés stb.. és ezért is szidja a szusztát amit tömegeléshez használnak mivel a négy fèle észter miatt sokkal nehezebb kiszámolni a következő adminisztrációt. Bár lehet ha ezt is 3 naponta szúrod nagyjából beáll egy szint.

2023. November 04. - 07:10:12
Válasz #5857
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Versenydiétában mennyire szoktak enát használni? Mennyire változott meg az erről alkotott kép mostanában?( ha egyáltalán változott valamit is)
Teszto az teszto csak a felezési időkben van változás. Hagyjuk már el azt a baromságot hogy egyik szálkásításhoz másik tömegeléshez meg ilyen ökörségek. Adagolás mennyisége és ütemezése a meghatározó hatás szempontjából nincs külömbség.
.          Így van. Bulking Z. is pontosan erről beszél, bár sokan kritizálják, ebben teljesen igaza van. Egyenletes adagolás mellett ( szerinte enantát esetében pl. Hétfő reggel, majd szerda este és így tovább, tehát mielőtt  elkezdene leesni a tesztó szint, mérések alapján) ha ingadozik a vérben a tesztó szint aromatizálódik, jön a vizesedés stb.. és ezért is szidja a szusztát amit tömegeléshez használnak mivel a négy fèle észter miatt sokkal nehezebb kiszámolni a következő adminisztrációt. Bár lehet ha ezt is 3 naponta szúrod nagyjából beáll egy szint.
Nálam pl ha a TRT dózis ami heti 0,4ml egyszer adom be akkor észreveszek ösztrogenikus jeleket és még ekkora mennyiségnél is kellett kis mennyiségű aromatáz blokkoló. Amint szétvettem két részletre megszűnt a mellékhatás és beállt a normál ösztrogén szint. Optimális az lenne ha naponta vagy kétnaponta menne az adagolás akkor még inkább kedveznék a testemnek. Nagyobb dózisoknál ezek a dolgok még fokozottabban elő jönnek.

2023. November 04. - 08:33:01
Válasz #5858
Nem elérhető

agria88


Sziasztok!
Tolt valaki mostanában Bioniche Ena-t?
10 Ml az üvegcse.
Milyennek mondjátok?

2023. November 05. - 06:57:17
Válasz #5859
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Enantátot vennék, ha van valkinek jelezze. Köszi

2023. November 06. - 22:37:47
Válasz #5860
Elérhető

Küklopsz


Stanazolol akit érdekel keressen rámragadt vagy  300-400darab régi sas pharmás de anyag van benne 2026 lejárattal bontatlan,valszeg nem sok stanát látott metilteszto vagy valami mas van benne,akármire is jó lehet

2023. November 07. - 08:09:42
Válasz #5861
Elérhető

Dante6


Sziasztok, első kúrámat indítanám, (tesztoszteron propi+anavar). Egy olyan kérdésem lenne hogy ti honnan szerzitek be a cuccot? Gondolkodtam neten rendelésen de nem igazán tudok egy megbízható oldalt se, ismeretségem sajnos nincs és szerintem kicsit pofátlanság lenne oda menni valakihez a terembe és megkérdezni valakit hogy mit ajánl, ezért is inkább itt tájékozódom. A válaszokat előre is köszönöm.

2023. November 07. - 14:47:40
Válasz #5862
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Biosira enáról tud valaki vèlemènyt mondani, nagyjából! Köszönöm,skacok!👍

2023. November 07. - 14:48:47
Válasz #5863
Elérhető

Küklopsz


Sziasztok! Biosira enáról tud valaki vèlemènyt mondani, nagyjából! Köszönöm,skacok!👍

eleg jól muzsikál én szinte egész nyaron azt toltam semmi bajom nem volt vele,nagyon enyhén gyullad

2023. November 08. - 14:31:57
Válasz #5864
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok!
Hátha tudok ebbe kicsit nektek segíteni hogy mibe mennyi lehet.
Nekem egy gyógyszt. Nebidom van, szóval ahhoz tudok nektek viszonyítani (-+ az észter miatt) (+- hogy kinek milyen a befogadó/receptora)

-Volt egy heti/100mg ott: 21,02 nmol/l <---- (ez a legalacsonyabb)

-Heti/125mg ott: 25.730 nmol/l <---- (ez a legalacsonyabb)

Ami azt jelenti hogy kb olyan 250mg/hét től kéne lenni kb olyan 51 (-+) Nmol/l -nak ha tényleg az van benne aminek kell!

500mg/hét kb olyan 102 Nmol/l.
.         Szia, csak akkor honnan tudom eldönteni milyen a cucc? Mert mi van ha az androgén receptoraim befogadó képessége nem jó és ezért hoz pl. 50Nmol/l a labor heti 750mg enára? Én már itt most elakadtam. 😄