2024. Június 04. - 22:33:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460397 alkalommal)

Rise és 15 vendég van a témában

2023. November 28. - 14:14:51
Válasz #5790
Nem elérhető

Snatural



27-essel vagy annál kisebbel simán adhatod minden nap izomba is, nem csinál nagy heget. Hosszú évek után se. Farizom mellett oldaladnál van a Ventroglute nevezetű izom, olvassatok utána, plussz két rotációs lehetőség.

Köszi a tippet!

2023. November 28. - 19:12:00
Válasz #5791
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok!

Íme a Driada ena ami (nálam) működik:

Van még valakinél ebből a gyártásból? Kíváncsi lennék az észrevételére.


Van még valakinek hasonló márkából deca, vagy nandrolone npp?

  /7% /7%

Mik az észrevételek? Mennyibe kerülnek ? Pm

Deca 3. Héten agyonverte a rèpàt , természetesen a prolaktin az egekben volt… szóval muzsikál szépen.
Nekem anno a Titán decaja tette használhatatlanná a cerkát. Van is még belőle vagy 20ml de az ott is marad azt hiszem! :-)
Tolj mellé alap tesztót és nincs gond, nekem sose volt ilyen bajom
volt mellette de mégis félárbócot generált :-)
akkor max a tesztó arányok nem voltak jók, ha még is akkor az érdekes
Azért ez nem ilyen egyszerű, hagyjuk màr ezt a hülyeséget, hogy 2x annyi tesztó kell a decahoz.
Amúgy nekem 2x annyi tesztóval is puhult a műszer .
Ahogy beállítottam a prolaktin szintem semmi gond nem volt vele.
.      Szia, mivel állítottad be? Én most masteront nyomok az npp mellé, de azért kell az eltorito (pontencia növelő tabletta) de b@szottul ég tőle a gyomrom, meg elég erős fejfájást is csinál, így ha van jobb alternatîva azt megköszönöm. Üdv

Cabergoline (inkább ezzel)
Bromocriptin

Itt van patikai

https://legitanabolics.net/Bromocriptine-Sopharma

2023. November 28. - 22:51:09
Válasz #5792
Nem elérhető

EDR


Sziasztok!

Szeretném felméretni a hormoniszintjeimet, amolyan kiindulási alapnak, vagyhogyismondjam :)

47 éves vagyok, eddig max szürkezónás cuccokat próbáltam - ez simán jelentheti azt is, hogy becsúszott ez az az évek során (ki tudja miket vettem prohormon elnevezéssel anno)

Azt kérdezném, hogy szerintetek mit tartalmazzon a felmérés, mely vizsgálatokat? Szeretnék egy mindenre kiterjedő felmérést, de persze csak azt nézetném, aminek értelme van..


Tesztoszteron
Szabad tesztoszteron
bioaktív tesztoszteron
Ösztrogén
LH, FSH
SHGB
PSA

Ezek mellett prolaktin vagy progeszteron? Vagy mehet mindkettő?

Ez mehet mind, van esetleg még valami, vagy valami felesleges?

Még nem tudom, hogy kipróbálok-e ezt ... azt ... de egy ilyen alapos felmérést mindenképp szeretnék csináltatni.

Köszi a segítséget!

2023. November 28. - 23:37:27
Válasz #5793
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Szeretném felméretni a hormoniszintjeimet, amolyan kiindulási alapnak, vagyhogyismondjam :)

47 éves vagyok, eddig max szürkezónás cuccokat próbáltam - ez simán jelentheti azt is, hogy becsúszott ez az az évek során (ki tudja miket vettem prohormon elnevezéssel anno)

Azt kérdezném, hogy szerintetek mit tartalmazzon a felmérés, mely vizsgálatokat? Szeretnék egy mindenre kiterjedő felmérést, de persze csak azt nézetném, aminek értelme van..


Tesztoszteron
Szabad tesztoszteron
bioaktív tesztoszteron
Ösztrogén
LH, FSH
SHGB
PSA

Ezek mellett prolaktin vagy progeszteron? Vagy mehet mindkettő?

Ez mehet mind, van esetleg még valami, vagy valami felesleges?

Még nem tudom, hogy kipróbálok-e ezt ... azt ... de egy ilyen alapos felmérést mindenképp szeretnék csináltatni.

Köszi a segítséget!
Jó amiket írtál, de én hozzátennék egy általános teljes nagy labori vérképet is.
bizonyos laboroknál vannak erre csomagok, pl synlab



2023. November 29. - 05:15:46
Válasz #5794
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Szeretném felméretni a hormoniszintjeimet, amolyan kiindulási alapnak, vagyhogyismondjam :)

47 éves vagyok, eddig max szürkezónás cuccokat próbáltam - ez simán jelentheti azt is, hogy becsúszott ez az az évek során (ki tudja miket vettem prohormon elnevezéssel anno)

Azt kérdezném, hogy szerintetek mit tartalmazzon a felmérés, mely vizsgálatokat? Szeretnék egy mindenre kiterjedő felmérést, de persze csak azt nézetném, aminek értelme van..


Tesztoszteron
Szabad tesztoszteron
bioaktív tesztoszteron
Ösztrogén
LH, FSH
SHGB
PSA

Ezek mellett prolaktin vagy progeszteron? Vagy mehet mindkettő?

Ez mehet mind, van esetleg még valami, vagy valami felesleges?

Még nem tudom, hogy kipróbálok-e ezt ... azt ... de egy ilyen alapos felmérést mindenképp szeretnék csináltatni.

Köszi a segítséget!
Bemész háziorvosodhoz és szívhez kapcsolódó nagylabort kérsz tőle az egy elég részletes labor. Ezt meg magánba megcsináltatod. Így lesz egy nagyon részletes vérkép elemzésed. PSA-t még kérjed hozzá.

2023. November 29. - 08:34:11
Válasz #5795
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok!

Íme a Driada ena ami (nálam) működik:

Van még valakinél ebből a gyártásból? Kíváncsi lennék az észrevételére.


Van még valakinek hasonló márkából deca, vagy nandrolone npp?

  /7% /7%

Mik az észrevételek? Mennyibe kerülnek ? Pm

Deca 3. Héten agyonverte a rèpàt , természetesen a prolaktin az egekben volt… szóval muzsikál szépen.
Nekem anno a Titán decaja tette használhatatlanná a cerkát. Van is még belőle vagy 20ml de az ott is marad azt hiszem! :-)
Tolj mellé alap tesztót és nincs gond, nekem sose volt ilyen bajom
volt mellette de mégis félárbócot generált :-)
akkor max a tesztó arányok nem voltak jók, ha még is akkor az érdekes
Azért ez nem ilyen egyszerű, hagyjuk màr ezt a hülyeséget, hogy 2x annyi tesztó kell a decahoz.
Amúgy nekem 2x annyi tesztóval is puhult a műszer .
Ahogy beállítottam a prolaktin szintem semmi gond nem volt vele.
.      Szia, mivel állítottad be? Én most masteront nyomok az npp mellé, de azért kell az eltorito (pontencia növelő tabletta) de b@szottul ég tőle a gyomrom, meg elég erős fejfájást is csinál, így ha van jobb alternatîva azt megköszönöm. Üdv

Cabergoline (inkább ezzel)
Bromocriptin

Itt van patikai

https://legitanabolics.net/Bromocriptine-Sopharma
.           Nagyon köszi! 👍

2023. November 29. - 10:57:27
Válasz #5796
Nem elérhető

EDR


Köszi a tanácsokat - amúgy gondoltam arra, hogy végül is ha már fizetem a kötelező eü biztosítást akkor akár kiírathatnám háziorvossal az egészet, de nálunk (Románia) nincs ilyesmire lehetőség - csak akkor írnak ki ilyesmit, ha már beteg vagy, megelőzésre, ellenőrzésre nem..
Ezzel együtt a háziorvos írja fel nekem, aztán megcsináltatom privátban.

Köszi!

2023. November 29. - 23:16:56
Válasz #5797
Nem elérhető

Gyuf


Köszi a tanácsokat - amúgy gondoltam arra, hogy végül is ha már fizetem a kötelező eü biztosítást akkor akár kiírathatnám háziorvossal az egészet, de nálunk (Románia) nincs ilyesmire lehetőség - csak akkor írnak ki ilyesmit, ha már beteg vagy, megelőzésre, ellenőrzésre nem..
Ezzel együtt a háziorvos írja fel nekem, aztán megcsináltatom privátban.

Köszi!
Itt MO-n is fizetjük a tb-t még se ad ilyenre lehetőséget, minden magán úton megy, legalább is a teszto, és társai.
kivéve persze egy teljes nagylabori vérkép, amit ha megtud tenni a házidoki akkor ad beutalót, de több helyről hallottam már hogy nem adnak ha nincs bajod..

2023. December 01. - 07:34:59
Válasz #5798
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! Pár hete én kértem tanácsot a nebidós sráctól trt ügyben. A rövid sztori, fiatal korom óta alacsony a tesztóm, 290-310. Minden mellékhatását éreztem, gyenge libidó, erekció, fáradékonyság, nem fejlődtem stb.... Dokik csak viagrost írnak, mert alsó határértéken vagyok, így magamat állítottam trt-re. A kontaktomnál a legjobb a kenwoo ena volt, visszajelzések alapján. Tudom, nincs benne 400mg, mert nem lehet ennyit feloldani olajban, de én azt olvastam egy külföldi fórumon, hogy ebben az új szintetikus olajban sokkal több hatóanyagot lehet feloldani még oldószer nélkül is, mint a régi olajokban oldószerrel. Na elkezdtem, feltörtem az első ampullát, megnyaltam az ujjamról, megszagolgattam, van tesztó szaga. Emlékszek régről a galenikásra, na olyan szaga van. Minden másnap megy 0.2ml egy milis inzulinos fecskendővel 25g tűvel subcutan. Beadás után marad egy kis csomó pár napig, de nem gyullad egyáltalán, jó sűrű az olaj. Na mostanra minden bajom megszünt. Elmúlt a szorongás, fáradékonyság és ami a legfontosabb, libidóm az egekben. Minden reggel van merevedésem. Úgy kelek mint 20 éves koromban. Ez már nekem kb 10 éve nem volt. Eddig nagyon jónak tűnik ez a kenwoo ena. Egyelőre nincs aromatizáció sem, de szereztem letrozolt ha baj lenne legyen kéznél. Illetve van magyar hcg-m rendes gyógyszertári lombikos ismerőstől és magyar clostilbegyt 10 szemes. Ezt majd csak úgy egy év múlva szeretném ellőni, akkor csinálnék egy pár hónapos visszaállítást, utána megint egy év trt. Csak hogy ne álljon le véglegesen a mellékvese és a here. Minden tánacsot szivesen fogadok, ha valamit nem jól csinálok, vagy bármi, nyugodtan írjatok. Szerintetek meddig tolhatom ebben az adgolásban, hogy ne okozzak visszafordíthatatlan károkat a herében és a mellékvesében, illetve ne ugorjon meg a vörösvértest szám? Azt olvastam ha tesztót viszünk be, nem csak a herét állítja le, hanem a mellékvesét is, mert az termeli a dheat amiből a here csinál tesztót. Ha leáll a tesztó, nemsokkal utána magas lesz a dhea szint, ami lekapcsolja a mellkvese dhea termelését is.

2023. December 01. - 11:19:34
Válasz #5799
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Pár hete én kértem tanácsot a nebidós sráctól trt ügyben. A rövid sztori, fiatal korom óta alacsony a tesztóm, 290-310. Minden mellékhatását éreztem, gyenge libidó, erekció, fáradékonyság, nem fejlődtem stb.... Dokik csak viagrost írnak, mert alsó határértéken vagyok, így magamat állítottam trt-re. A kontaktomnál a legjobb a kenwoo ena volt, visszajelzések alapján. Tudom, nincs benne 400mg, mert nem lehet ennyit feloldani olajban, de én azt olvastam egy külföldi fórumon, hogy ebben az új szintetikus olajban sokkal több hatóanyagot lehet feloldani még oldószer nélkül is, mint a régi olajokban oldószerrel. Na elkezdtem, feltörtem az első ampullát, megnyaltam az ujjamról, megszagolgattam, van tesztó szaga. Emlékszek régről a galenikásra, na olyan szaga van. Minden másnap megy 0.2ml egy milis inzulinos fecskendővel 25g tűvel subcutan. Beadás után marad egy kis csomó pár napig, de nem gyullad egyáltalán, jó sűrű az olaj. Na mostanra minden bajom megszünt. Elmúlt a szorongás, fáradékonyság és ami a legfontosabb, libidóm az egekben. Minden reggel van merevedésem. Úgy kelek mint 20 éves koromban. Ez már nekem kb 10 éve nem volt. Eddig nagyon jónak tűnik ez a kenwoo ena. Egyelőre nincs aromatizáció sem, de szereztem letrozolt ha baj lenne legyen kéznél. Illetve van magyar hcg-m rendes gyógyszertári lombikos ismerőstől és magyar clostilbegyt 10 szemes. Ezt majd csak úgy egy év múlva szeretném ellőni, akkor csinálnék egy pár hónapos visszaállítást, utána megint egy év trt. Csak hogy ne álljon le véglegesen a mellékvese és a here. Minden tánacsot szivesen fogadok, ha valamit nem jól csinálok, vagy bármi, nyugodtan írjatok. Szerintetek meddig tolhatom ebben az adgolásban, hogy ne okozzak visszafordíthatatlan károkat a herében és a mellékvesében, illetve ne ugorjon meg a vörösvértest szám? Azt olvastam ha tesztót viszünk be, nem csak a herét állítja le, hanem a mellékvesét is, mert az termeli a dheat amiből a here csinál tesztót. Ha leáll a tesztó, nemsokkal utána magas lesz a dhea szint, ami lekapcsolja a mellkvese dhea termelését is.
TRT az TRT minek visszaállítás? Szar volt minden. Hiányzik az érzés? Teljesen feleslegesen stresszelnéd a szervezetedet. Ez már mehet a sírig! Egy labort azért csináltass mert ha jó a tesztó akkor lehet hogy sok is ez a mennyiség. Nekem heti 2x0,2ml hozott elég magas tesztószintet.

2023. December 02. - 10:00:04
Válasz #5800
Nem elérhető

Dudu


Van itt olyan, aki jártas az inzulin-növi kombó használatában?
Szint lèpèsen gondolkozom, de ezekkel nem nagyon vagyok képben , a növi használatáról még találni anyagot a neten, de az inzulinról nem igazán sikerült .

2023. December 02. - 10:07:43
Válasz #5801
Nem elérhető

Gyuf


Van itt olyan, aki jártas az inzulin-növi kombó használatában?
Szint lèpèsen gondolkozom, de ezekkel nem nagyon vagyok képben , a növi használatáról még találni anyagot a neten, de az inzulinról nem igazán sikerült .
hát az nem olyan egyszerű hogy leirja bárki, azt folyamatosan mérni kell ugye a vércukor szintet, felkelés, kajalás stb mellett
Én biztos nem játszanék vele, könnyű elbaszni és akár végzetes is lehet.

2023. December 02. - 12:08:58
Válasz #5802
Nem elérhető

Jbl


Van itt olyan, aki jártas az inzulin-növi kombó használatában?
Szint lèpèsen gondolkozom, de ezekkel nem nagyon vagyok képben , a növi használatáról még találni anyagot a neten, de az inzulinról nem igazán sikerült .

Pro kártyát szeretnel vagy milyen szint lépés? Ha nem versenyzel tok felesleges, szerintem szterioddal fogsz tudni egy alapvetőn jó formát hozni. De ha bele akarsz vágni akkor egy edzőt keres fel aki ért is hozza. Itt ha bármit is elbaszol hosszú álom elé nézel aztán hiába csókolgatnak nem fogsz felkelni az álomból nem játék a dolog.

2023. December 03. - 09:11:52
Válasz #5803
Nem elérhető

Jbl


Valaki esetleg hasznal Cat Cafe termeket, ha igen pmbe lenne hozza pár kérdésem ?😇💪🏼

2023. December 05. - 09:26:29
Válasz #5804
Nem elérhető

pittta92


Valaki esetleg hasznal Cat Cafe termeket, ha igen pmbe lenne hozza pár kérdésem ?😇💪🏼

Esetleg vki használja ezt a márkát irna egy véleményt?!