2024. Június 03. - 23:52:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Majestic Lab vélemények tapasztalatok  (Megtekintve 18136 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Május 03. - 07:09:48
Válasz #90
Nem elérhető

guzzi


Gábor nem nyirja itt senki egymást!
Kicsit túlzásba esel te is néha a meglátásaiddal!
 :-}

Akkor tisztázzunk valamit… Az hogy én milyen “Stillbe” beszélek ez már Logen a te értő olvasásodat tükrözi!
 8-)
Hogy kiáll belém, és ki nem az engem nagyon nem érdekel!  8-) :-}
Különben is ezek a fórumok ezért is vannak! 8-)
 Nekem van egy véleményem arról miszerint a drága hatóanyagot nem lehet az olcsó hatóanyag árával összehasonlítani, megkapni meg főleg NEM lehet!!!!  ****) **:))))*
Olyan meg végképp nincs hogy valaki csak azért adja a drágább hatóanyagút olcsóbban mert a “kedve úgy tartja”!! +"% ****:))) @-o
Ilyen nincs!…
Gyerekek ne nevettessetek már ki magatokat hogy egy Trent meglehet venni Deka vagy Testo árba!  **:))))* !+"% ˝=/
Nem lehet megvenni!!!!
Persze vannak a hülyék akik mindezt elhiszik, hogy…: jaj akció stb.!
Logen azt hogy te mennyit nyomsz az látszik a fotódon is!  ****:)))
De most ismét a múltkori önmagam tipikus sittes cigány duma hogy hány kg...
Tehát jó nagy legyen a tömeg  és minél nagyobb  a kar??  !+"%
Mennyivel guggolsz??  8-) Kérdem én? Mekkora a láb körnéreted?
Te öreg, a testépítés marhára nem arról szól hogy kinek mekkora legyen a karja, hanem a forma lenne a lényeg!
Minden sértegetés nélkül 28 éves vagy, igen és?
 Akkor felhívom a figyelmed én már akkor emeltem a vasat és csináltam mellette még mást is mikor te még nem, és még akkor is emelni fogom a vasat és csinálni fogok mellette mást is mikor te már nem!  8-) ****)
Csak a tisztánlátás végett mert nagyon kíváncsi vagy rá meg gondolom mások is…
Nos heti 4-500mg testót nyomok, mellé időszakos váltásokkal deka/boldi. Ez sok mindentől függ hogy mikor melyiket.  Majd nyáron cserélem a dekat vagy ha boldi megy azt trenbolonra. Mind ez a Tren-Testo duó kb. olyan 8-10-12 hét, mikor hogy érzem és mennyire van szükség de szerencsére genetikailag jók az adottságaim olyan téren hogy nagyon jól tudom magam formálni persze emellett azért rettenetesen odafigyelek az étkezésre mindez persze nem esik nehezemre mivel hogy ez már az életem része tehát egy életforma fogalmazhatunk így is!
Súly? Jelenleg 107kg kar? 48-48,5 ( ez változó)
Viszont nagyjából több mint 20 éve tartom ezt a szintet!  8-) :-}

UI: Srácok nem kell ezt túl bonyolítani!!
Mindenki olvas mindenki laborba jár méret stb. lassan egy fórumon már többet fog tudni némelyik ember mint egy vegyész a különböző hatóanyagok felszívódási idejéről kémiai összetételéről stb. stb.!  !+"% ****) ****:)))
Gyerekek ez vicc amit csinál itt némelyik ember és ez mind sértegetés nélkül mondom!
Annyira túl bonyolítjátok az egészet, hogy néha azt sem tudjátok mit írtok! Hiddjétek el ez a túlzott információ beáramlás ami nálatok van ez nem hogy a hasznotokra válna hanem gyakorlatilag ennek az egésznek a végeredménye egy óriási zűrzavar lesz a fejetekbe és így fogjátok elkövetni azt a rettenetes hibát amivel később orvoshoz kell hogy menjetek! Persze nem azt mondom hogy nem kell olvasni vagy hogy nem kell információt cserélni de ez amit itt jó néhányan csináltok ez borzalmasan nevetséges és egyben elszomorító is! Gyerekek először is legyetek tisztába önmagatokkal hogy mire vagytok képesek a ti genetikátok mit bír el mi a célotok tehát mit szeretnétek külső kinézet szempontjából elérni (mert szerintem itt mindenkinek ez a lényeg) és aztán döntsétek el hogy nektek kell-e az a hatóanyag vagy nem! De azzal mindenki legyen tisztába hogy ami az egyik embernek jó és több évig el tud vele lavírozni az nem biztos hogy a másik embernek is jó lesz és hogy ő is több évig bírni fogja mert lehet Géza bírja 2000 mg valós hatóanyagú testóval Jancsika meg ennek az egy tizedéttől fejre áll és agyvérzést kap!
Azt látni itt a hozzászólásokból kérdésekből hogy nagyon sokan rettenetesen türelmetlenek vagytok nem kell kapkodni fiúk nagyon sok idő van még előttetek és köszönhetően a kémiának nagyon hamar el lehet érni vele nagyon sok mindent! Ha és azt hangsúlyozzuk ki ha okosak vagytok ha nem akkor nagyon hamar meg is lehet halni vagy lehet járni vesedializisre vagy urológushoz vagy bár hova máshova!

 /:-) ;-oo-;

2023. Május 03. - 19:12:42
Válasz #91
Nem elérhető

Gábor77


 ****:)))))) Łł=  Igazad van! Nem mindegy hogy a hülye okoskodik, vagy az okos hülyéskedik! Nekem ez a fórum arra volt jó hogy rájöjjek az első voltam/vagyok! Ahogy jönnek az infok úgy egyre jobban látom, hogy mennyi mindent nem tudok még. Mennyire hiányos és felszínes a tudásom. Pedig rengeteget kupálódtam. De azt is látni kell hogy hiába egy sztenderd használati séma. Az embernek mindent magára kell szabni hogy optimális legyen minden. Ez a nehéz!

2023. Május 04. - 13:46:57
Válasz #92
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok a Majesticlab üzenete !!! + Labaor tesztek.

Mindenki, aki vásárolt tőlünk dianabol injekciót és oxymetholone injekciót, 50% pénzvisszatérítést kap, mert a tétel nem volt jó.

Már új tételeket készítettünk, és újra elküldik a janoshikhoz, mert azt akarjuk, hogy minden rendben legyen.

2023. Május 04. - 17:07:27
Válasz #93
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok a Majesticlab üzenete !!! + Labaor tesztek.

Mindenki, aki vásárolt tőlünk dianabol injekciót és oxymetholone injekciót, 50% pénzvisszatérítést kap, mert a tétel nem volt jó.

Már új tételeket készítettünk, és újra elküldik a janoshikhoz, mert azt akarjuk, hogy minden rendben legyen.
Érdekes ez az egész. Szerintem én is kipróbálom ha el fogy a noname cucc. (vagy közben) mert most a teszto teljesen jó alig kell szurni és megvan a természetes szint (0.35ml hetente ami megy belőle) Ahogy Guzzi is írta nekem a drága cuccok ára gyanús. De ha a tesztoja jó akkor lehet váltok mert most azért majd dupla áron jutok hozzá. Bár az igaz hogy hibátlan a cucc.

2023. Május 04. - 18:12:35
Válasz #94
Nem elérhető

Amigos


Innen hogy működik a rendelés? Üzenetben kell nekik írni és utalás?

2023. Május 04. - 19:12:20
Válasz #95
Nem elérhető

Zsoltiroid



2023. Május 04. - 20:12:57
Válasz #96
Nem elérhető

attika81


Sziasztok. Gábor77, a teszto cypit és propit használtam felváltva. Nekem gyengének tűnt, de van hatása. Csak bosszantó, hogy gyenge és nagyon vastag az olaj. 23g-től vastagabb tű kell hozzá.

2023. Május 04. - 21:48:10
Válasz #97
Nem elérhető

Karcsi!!!


sziasztok! Megjöttek nekem is a dolgok!  test cyp, deca most kezdem írok véleményt! Rendesek nagyon egyből válaszolnak emailbe szinte, segiítő készek jó a csomagolás is profik, remélem a termékek is azok! annyit tudok most mondani hogy nagy sűrű az olaj 23g tűvel alig bírtam benyomni!

2023. Május 07. - 21:01:38
Válasz #98
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok a Majesticlab üzenete !!! + Labaor tesztek.

Mindenki, aki vásárolt tőlünk dianabol injekciót és oxymetholone injekciót, 50% pénzvisszatérítést kap, mert a tétel nem volt jó.

Már új tételeket készítettünk, és újra elküldik a janoshikhoz, mert azt akarjuk, hogy minden rendben legyen.

Azért ezek elég szar eredmények,úgylátszik nem lett letesztelve a nyersanyag gyártás előtt.
De az,hogy vizsgálat nélkül kiment egy széria...amatőr szerintem,megspórolhattak volna egy felesleges kört.

Zsoltiroid megkérdezhetem,hogy te milyen kapcsolatban vagy ezzel a céggel?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Május 08. - 06:07:51
Válasz #99
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok a Majesticlab üzenete !!! + Labaor tesztek.

Mindenki, aki vásárolt tőlünk dianabol injekciót és oxymetholone injekciót, 50% pénzvisszatérítést kap, mert a tétel nem volt jó.

Már új tételeket készítettünk, és újra elküldik a janoshikhoz, mert azt akarjuk, hogy minden rendben legyen.

Azért ezek elég szar eredmények,úgylátszik nem lett letesztelve a nyersanyag gyártás előtt.
De az,hogy vizsgálat nélkül kiment egy széria...amatőr szerintem,megspórolhattak volna egy felesleges kört.

Zsoltiroid megkérdezhetem,hogy te milyen kapcsolatban vagy ezzel a céggel?

Meg kérdezheted persze annyi hogy ami kivolt irva forumra thinken be másoltam ide google forditoval , segítségnek

https://thinksteroids.com/community/threads/majestic-lab-eu-domestic.134413699/

2023. Május 08. - 10:58:44
Válasz #100
Nem elérhető

Snatural


Sziasztok. Gábor77, a teszto cypit és propit használtam felváltva. Nekem gyengének tűnt, de van hatása. Csak bosszantó, hogy gyenge és nagyon vastag az olaj. 23g-től vastagabb tű kell hozzá.

Te a Majestic-cuccokról írsz itt?
Nekem a cyp nem tűnik sűrűnek, simán bemegy 23G-vel...
A hatásából sokat még nem érzek, most indul a 4. hét nálam.
... bár nagy összehasonlításom nincs (ez az első kúra :-) )

2023. Május 08. - 12:13:58
Válasz #101
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok. Gábor77, a teszto cypit és propit használtam felváltva. Nekem gyengének tűnt, de van hatása. Csak bosszantó, hogy gyenge és nagyon vastag az olaj. 23g-től vastagabb tű kell hozzá.

Te a Majestic-cuccokról írsz itt?
Nekem a cyp nem tűnik sűrűnek, simán bemegy 23G-vel...
A hatásából sokat még nem érzek, most indul a 4. hét nálam.
... bár nagy összehasonlításom nincs (ez az első kúra :-) )
Nekem is átmegy 23g n siman deca sűrűbb viszont. En nekem 4 edik hetnel mar libido az egekbe volt későbbiekbe a deca le lőtte  ****:)))

2023. Május 09. - 08:52:38
Válasz #102
Nem elérhető

Snatural



Nekem is átmegy 23g n siman deca sűrűbb viszont. En nekem 4 edik hetnel mar libido az egekbe volt későbbiekbe a deca le lőtte  ****:)))

A libidó nálam is nő, mondjuk eddig sem volt gond vele :-)
3 hét múlva labor, kíváncsi vagyok mi lesz a vérben...

2023. Május 12. - 11:24:24
Válasz #103
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok
Hoztam egy kis beszámolót én is erről a Majestic labról!
Szálítás rendelés menete nagyon korrekt rendben ment minden!
Azért annyira ne magasztaljuk tul a dolgokat mivel egy évig üres voltam pontosan tudom mit kell mitől mikor érezni!
Nos a sima filctóllas alul megírt Tren ace sokkal sokkal jobb mint ez a Majestic, van benne valami de nagyon kevés.. arról nem is beszélve hogy olyan sűrű az olaj hogy ugy kell beimadkozni 23gvel... Drostat nem probáltam, propija ugy ahogy de abból is a filctollas fiolas erősebb..

2023. Május 12. - 15:08:01
Válasz #104
Nem elérhető

Dobó1970


Nekem 2.hete megy tőlük Tren ace + Testo propi + diéta bomba keménység edzés közbe brutál erezettség vérnyomásom picit magasabb de hát mindennek meg van az ára.  @:-)