2024. Június 04. - 06:32:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Majestic Lab vélemények tapasztalatok  (Megtekintve 18166 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2023. Június 05. - 07:02:11
Válasz #135
Nem elérhető

Izmos11


Sziasztok!

nekem 3 hete megy cypionate és masteron. 1-1ml megy mindkettőből, testo kúra előtt 19,050nmol/L volt. 3 héttel kúra kezdete után most 35nmol/L. Szerintetek akkor mennyi lehet benne abból a 250mg/ml-ből?
250mg kb azt a 40-50 és értéket tudja  ,ha jó ! ;-oo-;

2023. Június 05. - 18:39:13
Válasz #136
Nem elérhető

Snatural


Holnap reggel megyek laborba.
7 hete megy háromnaponta 0,6 ml cyp.
az elején 13,4 volt a natur össztesztó, holnap beírom, hogyan alakult azóta...

2023. Június 06. - 08:48:51
Válasz #137
Nem elérhető

Karcsi!!!


Holnap reggel megyek laborba.
7 hete megy háromnaponta 0,6 ml cyp.
az elején 13,4 volt a natur össztesztó, holnap beírom, hogyan alakult azóta...


Nagyon várom , az eredményed , kiváncsi vagyok mit mutat ! Nagyon köszönöm az infót és a segítséged! respect!

2023. Június 06. - 09:52:38
Válasz #138
Nem elérhető

Snatural





Nagyon várom , az eredményed , kíváncsi vagyok mit mutat ! Nagyon köszönöm az infót és a segítséged! respect!

Természetes, hogy megosztom. Ez a minimum amit tehetek, cserébe a sok itt kapott infóért.

A vért ma levették, várom az eredményt...

2023. Június 06. - 21:59:43
Válasz #139
Nem elérhető

Snatural


És eljött az igazság pillanata...


Tehát minden 3. napon megy 0,6 ml teszto cypionát.
Április 16-án adtam be az elsőt, 7 hete.
Ma reggel vették le a véremet 7.45-kor és ma adtam be egy újabb adagot este 6-kor.
Tehát a vérvétel előtt három nappal ment be egy adag, ha ez számít valamit...

Totál tesztoszteron 13,41 nmol/L-ről 62,03 -ra

ösztradiol 157,pmol/L-ről 609,9-re növekedett (referencia 0-146,1)!

Ezek alapján úgy gondolom, hogy fasza a cucc.

Az ösztrogén szintet sokallom, bár nem okoz tüneteket (még) - van ezzel teendőm szerintetek?
Ettől zsírosodhat a bőröm mint az állat?

 8)



2023. Június 06. - 22:05:30
Válasz #140
Nem elérhető

Gyuf


És eljött az igazság pillanata...


Tehát minden 3. napon megy 0,6 ml teszto cypionát.
Április 16-án adtam be az elsőt, 7 hete.
Ma reggel vették le a véremet 7.45-kor és ma adtam be egy újabb adagot este 6-kor.
Tehát a vérvétel előtt három nappal ment be egy adag, ha ez számít valamit...

Totál tesztoszteron 13,41 nmol/L-ről 62,03 -ra

ösztradiol 157,pmol/L-ről 609,9-re növekedett (referencia 0-146,1)!

Ezek alapján úgy gondolom, hogy fasza a cucc.

Az ösztrogén szintet sokallom, bár nem okoz tüneteket (még) - van ezzel teendőm szerintetek?
Ettől zsírosodhat a bőröm mint az állat?

 8)
Eredmény nagyon patika, jó a cucc
Ösztro sok, és siman tudsz tőle zsírosodni, szedj blokkolót.
én egyszer elengedtem majdnem 800 volt, de nekem nem volt se zsirosodásom, se gyno se egyéb gondom
olyan száraz volt a combom úgy is..

2023. Június 07. - 07:32:43
Válasz #141
Nem elérhető

Gábor77


És eljött az igazság pillanata...


Tehát minden 3. napon megy 0,6 ml teszto cypionát.
Április 16-án adtam be az elsőt, 7 hete.
Ma reggel vették le a véremet 7.45-kor és ma adtam be egy újabb adagot este 6-kor.
Tehát a vérvétel előtt három nappal ment be egy adag, ha ez számít valamit...

Totál tesztoszteron 13,41 nmol/L-ről 62,03 -ra

ösztradiol 157,pmol/L-ről 609,9-re növekedett (referencia 0-146,1)!

Ezek alapján úgy gondolom, hogy fasza a cucc.

Az ösztrogén szintet sokallom, bár nem okoz tüneteket (még) - van ezzel teendőm szerintetek?
Ettől zsírosodhat a bőröm mint az állat?

 8)

Ez alapján teljesen rendben van hatóanyag terén. Ez jó mert ár szempontjából kedvező a gyártó. Az ösztrogénedet vidd lejjebb mindenképp. Hosszú távon nem egészséges a nagyon magas szint. Szerintem 200 köré ha leszorítod az már okés lehet. De lesz itt szerintem nálam kompetensebb személy aki ad tanácsot.

2023. Június 07. - 08:52:46
Válasz #142
Nem elérhető

Ritchey


A tren ace is hozza amit kell. A kötelező mellékhatásokkal együtt. (Köhögés, izzadás, idióta.álmok) Nekem nagyon bejött az oldal.
     És szép pirosat is pisilsz tőle? Tudod e tren megnöveli a vese vér áteresztő képességét innen is lehet tudni, hogy jó a cucc… a lényeg, hogy meg legyen a beach body… a vérnyomás és pulzus emelkedés mellett az még a jó benne, hogy teljesen hazavágja a Gaba termelést.. nem bántásból, de aki nem profi versenyző, tényleg nem értem miért kisérti a sorsot trenbolonnal. Szerintem nem éri meg a kockázatot. Csak azért reflektálok, hogy olyan vidáman írtad, hogy meg van a köhögés meg az idióta álmok, jó a cucc. A többi mellékhatásra is felkészültél?  ;-oo-;

2023. Június 07. - 09:09:32
Válasz #143
Nem elérhető

Karcsi!!!


Hát nekem nem jött be !  Nem azt mondom hogy semmi de a masteres ena és deca combo sokkal jobb volt nekem! ugyanezzel a dózisal ugyanezzel  a combóval!  Persze ez az én tapasztalatom ! köszi hogy fel raktad az eredményeid!

2023. Június 07. - 09:22:03
Válasz #144
Nem elérhető

Snatural




Ez alapján teljesen rendben van hatóanyag terén. Ez jó mert ár szempontjából kedvező a gyártó. Az ösztrogénedet vidd lejjebb mindenképp. Hosszú távon nem egészséges a nagyon magas szint. Szerintem 200 köré ha leszorítod az már okés lehet. De lesz itt szerintem nálam kompetensebb személy aki ad tanácsot.

Már csak az a kérdés, hogy mivel vigyem le és honnan lehet f@szát venni...

2023. Június 07. - 09:23:45
Válasz #145
Nem elérhető

Snatural


Nem szeretném leírni a majesticet de a filctollas cimkenélkukinek csak az árnyéka! Most használtam 4,5hétig próbaként kíváncsiságból a cipyjét ugyan annyi volt a heti adag mindkettőnél de a majesticnél a 3. hételejétől erő és súly csökkenés. Biztos jó valakinek de senem le írni akarom senem sztárolni mint sokan. Sztem több kellene belőle hogy olyan legyen amilyennek kell.

Nekem sajnos nincs összehasonlítási alapom...
de a labor alapján működőnek tűnik, vagy van más szempont is?

2023. Június 07. - 09:26:15
Válasz #146
Nem elérhető

Snatural


Hát nekem nem jött be !  Nem azt mondom hogy semmi de a masteres ena és deca combo sokkal jobb volt nekem! ugyanezzel a dózisal ugyanezzel  a combóval!  Persze ez az én tapasztalatom ! köszi hogy fel raktad az eredményeid!

Nem tudom mi lehet a difi, mert a labor alapján a tesztót felviszi rendesen...
és ez volt a cél :-)

2023. Június 07. - 12:26:51
Válasz #147
Nem elérhető

pettendia


A tren ace is hozza amit kell. A kötelező mellékhatásokkal együtt. (Köhögés, izzadás, idióta.álmok) Nekem nagyon bejött az oldal.
     És szép pirosat is pisilsz tőle? Tudod e tren megnöveli a vese vér áteresztő képességét innen is lehet tudni, hogy jó a cucc… a lényeg, hogy meg legyen a beach body… a vérnyomás és pulzus emelkedés mellett az még a jó benne, hogy teljesen hazavágja a Gaba termelést.. nem bántásból, de aki nem profi versenyző, tényleg nem értem miért kisérti a sorsot trenbolonnal. Szerintem nem éri meg a kockázatot. Csak azért reflektálok, hogy olyan vidáman írtad, hogy meg van a köhögés meg az idióta álmok, jó a cucc. A többi mellékhatásra is felkészültél?  ;-oo-;

Évek óta használok trent, tisztában vagyok a mellékhatásokkal is. Napi 9 liter vizet iszok, rendben vamnak a vese értékeim is. Mindenki döntse el maga, higy kinek mi éri meg és mennyit kockáztat. De köszönöm a tájékoztatást!

2023. Június 08. - 08:44:17
Válasz #148
Nem elérhető

Ritchey


A tren ace is hozza amit kell. A kötelező mellékhatásokkal együtt. (Köhögés, izzadás, idióta.álmok) Nekem nagyon bejött az oldal.
     És szép pirosat is pisilsz tőle? Tudod e tren megnöveli a vese vér áteresztő képességét innen is lehet tudni, hogy jó a cucc… a lényeg, hogy meg legyen a beach body… a vérnyomás és pulzus emelkedés mellett az még a jó benne, hogy teljesen hazavágja a Gaba termelést.. nem bántásból, de aki nem profi versenyző, tényleg nem értem miért kisérti a sorsot trenbolonnal. Szerintem nem éri meg a kockázatot. Csak azért reflektálok, hogy olyan vidáman írtad, hogy meg van a köhögés meg az idióta álmok, jó a cucc. A többi mellékhatásra is felkészültél?  ;-oo-;

Évek óta használok trent, tisztában vagyok a mellékhatásokkal is. Napi 9 liter vizet iszok, rendben vamnak a vese értékeim is. Mindenki döntse el maga, higy kinek mi éri meg és mennyit kockáztat. De köszönöm a tájékoztatást!
.   Szívesen, persze igazad van, mindenki azt tol amit akar, ha meg eldöntötted úgy sem lehet lebeszélni. Csak ez az egyik legveszélyesebb cucc, szerencsére 95% hamis, vagy semmi vagy csak minimális hatóanyag van benne. Az omegás pl. full üres, de tulajdonképpen hálás vagyok, mert utólag meggondolatlan ötletnek tartom,hogy vettem. 

2023. Június 12. - 21:00:28
Válasz #149
Nem elérhető

Zsoltiroid


És eljött az igazság pillanata...


Tehát minden 3. napon megy 0,6 ml teszto cypionát.
Április 16-án adtam be az elsőt, 7 hete.
Ma reggel vették le a véremet 7.45-kor és ma adtam be egy újabb adagot este 6-kor.
Tehát a vérvétel előtt három nappal ment be egy adag, ha ez számít valamit...

Totál tesztoszteron 13,41 nmol/L-ről 62,03 -ra

ösztradiol 157,pmol/L-ről 609,9-re növekedett (referencia 0-146,1)!

Ezek alapján úgy gondolom, hogy fasza a cucc.

Az ösztrogén szintet sokallom, bár nem okoz tüneteket (még) - van ezzel teendőm szerintetek?
Ettől zsírosodhat a bőröm mint az állat?

 8)

Egyértelműen jó a cucc! @-o