2024. Május 29. - 06:44:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Moderátoroknak  (Megtekintve 121436 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 19. - 22:47:17
Válasz #60
Nem elérhető

Seth


Én is lőttem egy kettőt a teszthez... és remélem nem csak én " fogom látni a Gaspari masszát"  :angry:  Łł=

2008. Március 20. - 01:38:24
Válasz #61
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!

Azt írja mikor fel akarok képet tölteni: "A feltöltési könvytár megtelt. Kérlek próbálj egy kisebb fájlt és/vagy lépj kapcsolatba egy adminisztrátorral."

Mitévő legyek?

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=186.msg21686#msg21686

Ma megint beszélek az illetékessel...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 20. - 02:13:59
Válasz #62
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
working on it... :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 20. - 20:35:45
Válasz #63
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv Efit!
Nemrégen nézelődtem az anabolicxtreme honlapján és észrevettem, hogy már nincs fent a retain a termékek között.Esetleg valami miat abbahagyták a gyártását?Mert ha van vaalmi hír arról hogy esetleg már nem lesz kapható akkor lehet hogy bespájzolnék belőle néhány dobozzal.Ha tudsz valamit ez ügyben akkor írd meg légyszives.

2008. Március 20. - 23:17:31
Válasz #64
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!

Azt írja mikor fel akarok képet tölteni: "A feltöltési könvytár megtelt. Kérlek próbálj egy kisebb fájlt és/vagy lépj kapcsolatba egy adminisztrátorral."

Mitévő legyek?

Mostmár újra lehet feltölteni fotókat!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 21. - 23:33:47
Válasz #65
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv moderátorok!
Nekem egy olyan problémám lenne,hogy nem tudok idézetet beszúrni.Lent ez alatt a fehér rész alatt ahová írni lehet,van egy oylan rész,hogy téma összegzése (bár gondolom ez neketek nem új ;D ) és ott kiválasztom a szöveget amit idézni szeretnék és ott a jobb felső sarokban rákattintok hogy idézet beszúrása.És nekem nem csinál semmit.Nem jelenik meg iylen kékben mint másoknál láttam az idézet.Mit csinálhatok rosszul?  ?:-/

2008. Április 09. - 14:06:17
Válasz #66
Nem elérhető

George


Üdv!
Én nem vagyok sértődős, de nem szeretném, ha a fórum színvonala odáig süllyedne, ahol az a hsz. van, amit ma hajnalban címzett nekem Izomenő user az Ez meg kicsoda topikban. Ezt a fórumot, és az ide író közösség nagyrészét egy elég tartalmas, kultúrált és információdús közegnek tartom, és ha valaki ebbe képtelen beilleszkedni, akkor el kellene gondolkodni rajta, hogy vajon ide való-e az illető(a hsz.-aival együtt). Kérem az illetékeseket, hogy tegyék meg a megfelelő lépéseket az általuk megfelelőnek vélt irányba!
Előre is köszönöm

George

2008. Április 09. - 14:13:12
Válasz #67
Nem elérhető

darknight


Üdv!
Én nem vagyok sértődős, de nem szeretném, ha a fórum színvonala odáig süllyedne, ahol az a hsz. van, amit ma hajnalban címzett nekem Izomenő user az Ez meg kicsoda topikban. Ezt a fórumot, és az ide író közösség nagyrészét egy elég tartalmas, kultúrált és információdús közegnek tartom, és ha valaki ebbe képtelen beilleszkedni, akkor el kellene gondolkodni rajta, hogy vajon ide való-e az illető(a hsz.-aival együtt). Kérem az illetékeseket, hogy tegyék meg a megfelelő lépéseket az általuk megfelelőnek vélt irányba!
Előre is köszönöm

George

Csak egyetérteni tudok...

                >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 09. - 14:19:08
Válasz #68
Nem elérhető

hopika


Üdv!
Én nem vagyok sértődős, de nem szeretném, ha a fórum színvonala odáig süllyedne, ahol az a hsz. van, amit ma hajnalban címzett nekem Izomenő user az Ez meg kicsoda topikban. Ezt a fórumot, és az ide író közösség nagyrészét egy elég tartalmas, kultúrált és információdús közegnek tartom, és ha valaki ebbe képtelen beilleszkedni, akkor el kellene gondolkodni rajta, hogy vajon ide való-e az illető(a hsz.-aival együtt). Kérem az illetékeseket, hogy tegyék meg a megfelelő lépéseket az általuk megfelelőnek vélt irányba!
Előre is köszönöm

George

Mint láthattad,én ezt meg is fogalmaztam ...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 09. - 15:10:04
Válasz #69
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv!
Én nem vagyok sértődős, de nem szeretném, ha a fórum színvonala odáig süllyedne, ahol az a hsz. van, amit ma hajnalban címzett nekem Izomenő user az Ez meg kicsoda topikban. Ezt a fórumot, és az ide író közösség nagyrészét egy elég tartalmas, kultúrált és információdús közegnek tartom, és ha valaki ebbe képtelen beilleszkedni, akkor el kellene gondolkodni rajta, hogy vajon ide való-e az illető(a hsz.-aival együtt). Kérem az illetékeseket, hogy tegyék meg a megfelelő lépéseket az általuk megfelelőnek vélt irányba!
Előre is köszönöm

George
Én nem engedtem be egy ennél sokkal rosszabb hsz-t... Ezt eddig nem láttam, de intézkedek...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 27. - 15:22:49
Válasz #70
Nem elérhető

Kola


Üdv a moderátoroknak...

szeretném töröltetni a tesztnaplómat ami My Transformation avagy Tinistack kolarovszki-módra néven fut mivel magánéleti zűrök miatt nme tudom rendszeresen vezetni és ezeket a termékeket se tudom megrendelni...

megértéseteket köszönöm
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 27. - 17:49:24
Válasz #71
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv a moderátoroknak...

szeretném töröltetni a tesztnaplómat ami My Transformation avagy Tinistack kolarovszki-módra néven fut mivel magánéleti zűrök miatt nme tudom rendszeresen vezetni és ezeket a termékeket se tudom megrendelni...

megértéseteket köszönöm
Ejnye.

Most tényleg?  ????...


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 27. - 17:51:57
Válasz #72
Nem elérhető

Kola


holnapig kiderül hoyg mi lesz valójában akkro jelentkezem majd...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 27. - 17:54:25
Válasz #73
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
holnapig kiderül hoyg mi lesz valójában akkro jelentkezem majd...
Akkor addig várunk türelmesen.  {-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 27. - 18:06:05
Válasz #74
Nem elérhető

Kola


hello Steve úgy néz ki hoyg maradhat a napló és tudom normálisan csinálni a dolgokat...  a mostani állás szerint a kaja+kieg.+edzés is menni fog ahoyg tőlem kitelik... :-):-)::

szeretnék elnézést kérni a félreinformálásért... nem kellett volna a legrosszabbra gondolnom...


még1szer elnézést... ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...