2024. Június 16. - 10:40:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1040777 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. Szeptember 08. - 18:50:55
Válasz #1395
Nem elérhető

Telipó


Ha igaz is, akkor is mulatságos egy kicsit ****:)))

Made in China...

Néhány részlet egy kínai fogamzásgátló tabletta magyar nyelvű tájékoztatójából.
A tabletta nem kapható Magyarországon,mert megbukott a törzskönyveztetési eljárás során. Vajon miért?

"Köszöni a miénk cég hogy Ön választja miénk által gyártódott fogamzódás gátlásos pirula. Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékozató hogy Ön elolvasni és utasítások fenntartani. Nem fenntartja miénk cég nem
tart felelősség de más esetben nem tart felelősség fenn szintén."

"Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik hogy
Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, előfordulása Önbelees a teherbe növekedett valószínűséggel bír. A pirula evése vízet követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga
teljességében nyelendő bele Önnek szevezetetében. Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha felszívódás előtti hasmegy. Nem hany
magatol, nem jó. Teherbe beleshet ha hany maganak ujjatol. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula nyelésének előtte és után 2 óra minimum."

"Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követőt vár, hogy Ön vére folyása kezdődik. Ez áltánosságot megvéve egy hét. Egy nap vére folyása követőt pirula ismét nyeldes. Összes idő négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét ."

"Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét. Egyéb eshetőség Ön belees a teherbe. Ha kihagy kettő pirula nyelése nem csinál szexuális dolog következő ciklus kezdete egy hét után való."

"Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, első esetnél kivérezi magát nem megfelelő időpontál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme lehetségesség szőrszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és
esztétitikátalan."

"Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek! Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím: kizárólagos csak nőstény nyeldes pirula. Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen
vagy Önnek szíve ritmusosan zavart."

"Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdeződjön Önnek orvos vagy gyógyszert készítő szakember."

"Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek hogy miént terméket Ön nyeli."

2008. Szeptember 08. - 18:57:23
Válasz #1396
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
ez azt hiszem a hihet. sz. emberek topicban van már  ;)

ÉS???  ::)    ;)

2008. Szeptember 09. - 00:41:13
Válasz #1397
Nem elérhető

Gabe


ez azt hiszem a hihet. sz. emberek topicban van már  ;)

ÉS???  ::)    ;)
ööö most beszó'tá' te vindízel?  ????... O0
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 09. - 07:17:18
Válasz #1398
Nem elérhető

God Vazzeg


ez azt hiszem a hihet. sz. emberek topicban van már  ;)

ÉS???  ::)    ;)
ööö most beszó'tá' te vindízel?  ????... O0

Nem vindízel, hanem lúzerbenzin  ****:)))

2008. Szeptember 09. - 10:14:27
Válasz #1399
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 09. - 18:07:38
Válasz #1400
Nem elérhető

NaturalBoy


Ma az interneten szörfölve nem akármilyen karaktert találtam  ;D

Aki ott volt az Extremefit által rendezett versenyen ahol többek között Ronnie Colemannal is találkozhattunk az sejti hogy kiről beszélek.ugyanis bárminemű atrakció és Coleman előtt volt egy úriember hihetetlen karatés múltal és brutális izomtömeggel.
Ha valakinek még nem ugrott be hogy kiről beszélek akkor néhány mozanat tőle: fekvetámaszozott a biztonsági őröknek,nem akárhogy táncolt (megkérdezte a biztonsági embereket hogy felmehet e a színpedra mielőtt kezdődne a verseny táncolni) mai napig nem értem hogy milyért dew végül nem egedték fel  ;D
Végül az i-re a pontot szerintem azzal tette fel hogy az Extremefit üzlete előtt a Lurdy házban letolta a gatyáját és alsónadrágban büszkén csak azt hajtogatta hogy Szabó izom szabó izom és mutogatott a lábára.

Barátunk ma felkerült a netre a subba oldalára.sajnos közvetlenül a videót enm tudom linkelni csak magát az oldalt.

http://subba.blog.hu/ itt az első videó.Illetve egyelőre az első míg nem frissítik az oldalt.Piros felsős napszemüveges úriember újabb produkció.Főleg azoknak ajánlom akik ott voltak tavaly és bennük kellemes élményeket idézhet ;D

2008. Szeptember 09. - 18:09:13
Válasz #1401
Nem elérhető

NaturalBoy


Most nézem hogy tudom a videót direktbe is linkelni az indavideo.hu-ról,így könyebb megtalálni: http://www.indavideo.hu/video/ZP_Ninja

2008. Szeptember 09. - 18:16:04
Válasz #1402
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ma az interneten szörfölve nem akármilyen karaktert találtam  ;D

Aki ott volt az Extremefit által rendezett versenyen ahol többek között Ronnie Colemannal is találkozhattunk az sejti hogy kiről beszélek.ugyanis bárminemű atrakció és Coleman előtt volt egy úriember hihetetlen karatés múltal és brutális izomtömeggel.
Ha valakinek még nem ugrott be hogy kiről beszélek akkor néhány mozanat tőle: fekvetámaszozott a biztonsági őröknek,nem akárhogy táncolt (megkérdezte a biztonsági embereket hogy felmehet e a színpedra mielőtt kezdődne a verseny táncolni) mai napig nem értem hogy milyért dew végül nem egedték fel  ;D
Végül az i-re a pontot szerintem azzal tette fel hogy az Extremefit üzlete előtt a Lurdy házban letolta a gatyáját és alsónadrágban büszkén csak azt hajtogatta hogy Szabó izom szabó izom és mutogatott a lábára.

Barátunk ma felkerült a netre a subba oldalára.sajnos közvetlenül a videót enm tudom linkelni csak magát az oldalt.

http://subba.blog.hu/ itt az első videó.Illetve egyelőre az első míg nem frissítik az oldalt.Piros felsős napszemüveges úriember újabb produkció.Főleg azoknak ajánlom akik ott voltak tavaly és bennük kellemes élményeket idézhet ;D
Ő Krisztián, a testőröm!

 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 09. - 18:22:28
Válasz #1403
Nem elérhető

NaturalBoy


Ma az interneten szörfölve nem akármilyen karaktert találtam  ;D

Aki ott volt az Extremefit által rendezett versenyen ahol többek között Ronnie Colemannal is találkozhattunk az sejti hogy kiről beszélek.ugyanis bárminemű atrakció és Coleman előtt volt egy úriember hihetetlen karatés múltal és brutális izomtömeggel.
Ha valakinek még nem ugrott be hogy kiről beszélek akkor néhány mozanat tőle: fekvetámaszozott a biztonsági őröknek,nem akárhogy táncolt (megkérdezte a biztonsági embereket hogy felmehet e a színpedra mielőtt kezdődne a verseny táncolni) mai napig nem értem hogy milyért dew végül nem egedték fel  ;D
Végül az i-re a pontot szerintem azzal tette fel hogy az Extremefit üzlete előtt a Lurdy házban letolta a gatyáját és alsónadrágban büszkén csak azt hajtogatta hogy Szabó izom szabó izom és mutogatott a lábára.

Barátunk ma felkerült a netre a subba oldalára.sajnos közvetlenül a videót enm tudom linkelni csak magát az oldalt.

http://subba.blog.hu/ itt az első videó.Illetve egyelőre az első míg nem frissítik az oldalt.Piros felsős napszemüveges úriember újabb produkció.Főleg azoknak ajánlom akik ott voltak tavaly és bennük kellemes élményeket idézhet ;D
Ő Krisztián, a testőröm!

 ****:)))

Bocs Steve nem akartam leszólni.csak tudod vidéki vagyok és nem ismerem  a Pesti híreségek mindegyikét ;D

2008. Szeptember 09. - 18:42:59
Válasz #1404
Nem elérhető

Boresz


még mindig sörös téma részemről :

Sörivók hibakereső táblázata

Jelenség: Az ivás nem nyújt élvezetet, nem esik jól, az inged eleje benedvesedik
Hiba: Nincs nyitva a szád ivás közben, vagy nem az arcod megfelelő részéhez tartod a korsót
Teendő: Vegyél még egy korsóval és gyakorolj tükör előtt, amíg az ivás technikája tökéletesedik

Jelenség: Az ivás nem nyújt élvezetet, nem esik jól, a sör szintelen, átlátszó
Hiba: Üres a korsód
Teendő: Vegyél még egy korsóval

Jelenség: A lábad hideg és nedves.
Hiba: Rossz szögben tartod a korsót.
Teendő: Fordítsd a korsót úgy, hogy nyitott vége a mennyezet felé nézzen.

Jelenség: A lábad meleg és nedves.
Hiba: A hólyagod önállósította magát.
Teendő: Keress egy kutyát és állj mellé. Kis idő múlva szídd le a gazdáját és kártérítésként kérj egy sört.

Jelenség: A bárpult homályos.
Hiba: Üres korsó fenekén nézel keresztül.
Teendő: Vegyél még egy korsó sört.

Jelenség: A bárpult elindul.
Hiba: Kidobnak.
Teendő: Ellenőrizd, hogy egy másik kocsmába vittek-e. Ha nem, panaszkodj hogy elrabolt az Üdvhadsereg.

Jelenség: Ébredéskor az ágyad kemény, hideg és nedves. Nem látod a szobád falait és a mennyezetet.
Hiba: A csatornában töltötted az éjszakát.
Teendő: Nézd meg az órád, kinyitott-e már a kocsma. Ha még nem, feküdj vissza

Jelenség: A szemben lévő fal plafonra emlékeztet.
Hiba: Hanyatt estél.
Teendő: Ha a korsó még tele van, idd ki. Ha üres, keress valakit, aki felsegít és kötözd magad a pulthoz.

Jelenség: Minden elhomályosul.
Hiba: Hasra estél.
Teendő: Lásd az előző pontban.

Jelenség: A környezet nagyon díszes, értékesnek tűnik, de a kiszolgálás lassú
Hiba: Egy régiségboltban vagy
Teendő: Menj vissza a szomszédos kocsmába

Jelenség: A húspástétom teteje nagyon kemény.
Hiba: A tulajdonos kedvenc teknőcét eszed.
Teendő: Kérd, hogy ne üssön meg (a tul.)

Jelenség: Hirtelen észreveszed, hogy még egy korsó sörre futja a pénzedből.
Hiba: A kezed a melletted ülő zsebében van.
Teendő: Vegyél neki egy korsó sört és mondd azt, hogy a következő kört ő fizeti.

Jelenség: Minden elsötétedik.
Hiba: Záróra van.
Teendő: PÁNIK
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 09. - 23:19:48
Válasz #1405
Nem elérhető

fastor


Ma az interneten szörfölve nem akármilyen karaktert találtam  ;D

Aki ott volt az Extremefit által rendezett versenyen ahol többek között Ronnie Colemannal is találkozhattunk az sejti hogy kiről beszélek.ugyanis bárminemű atrakció és Coleman előtt volt egy úriember hihetetlen karatés múltal és brutális izomtömeggel.
Ha valakinek még nem ugrott be hogy kiről beszélek akkor néhány mozanat tőle: fekvetámaszozott a biztonsági őröknek,nem akárhogy táncolt (megkérdezte a biztonsági embereket hogy felmehet e a színpedra mielőtt kezdődne a verseny táncolni) mai napig nem értem hogy milyért dew végül nem egedték fel  ;D
Végül az i-re a pontot szerintem azzal tette fel hogy az Extremefit üzlete előtt a Lurdy házban letolta a gatyáját és alsónadrágban büszkén csak azt hajtogatta hogy Szabó izom szabó izom és mutogatott a lábára.

Barátunk ma felkerült a netre a subba oldalára.sajnos közvetlenül a videót enm tudom linkelni csak magát az oldalt.

http://subba.blog.hu/ itt az első videó.Illetve egyelőre az első míg nem frissítik az oldalt.Piros felsős napszemüveges úriember újabb produkció.Főleg azoknak ajánlom akik ott voltak tavaly és bennük kellemes élményeket idézhet ;D
vele mr én is találkoztam, szintén a zp ben Subbas konecnrten tavaly elkezdett Jackózni :-/-(-: @-o ***)))) Łł=
nah azon majd beszzartam ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 09. - 23:40:49
Válasz #1406
Nem elérhető

NaturalBoy


Beszélgettem egy sráccal azon a versenyen ahol Ronnie is ott volt és ez a srác mondta hogy gyakran jár az extremefitbe és sokszor szokta látni a bolt környékén.Illetve azt is megosztotta velem hogy neki nem egy felvétele van már KRISZTIÁNRÓL (Steve kedvéért végig nagy betű ;D)

Nem tudom hogy melyikőtökkel találkoztam,bár lehet hogy nem is fórumozik itt mert anno mondta hogy ő sokat fórumozik,de akkor még az Extremefiten ment a fórum nem tudom hogy átregsiztrált e.

Ha valaki magára ismer az jelentkezzen ;D

2008. Szeptember 10. - 15:46:24
Válasz #1407
Nem elérhető

mack



2008. Szeptember 10. - 16:08:34
Válasz #1408
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ma az interneten szörfölve nem akármilyen karaktert találtam  ;D

Aki ott volt az Extremefit által rendezett versenyen ahol többek között Ronnie Colemannal is találkozhattunk az sejti hogy kiről beszélek.ugyanis bárminemű atrakció és Coleman előtt volt egy úriember hihetetlen karatés múltal és brutális izomtömeggel.
Ha valakinek még nem ugrott be hogy kiről beszélek akkor néhány mozanat tőle: fekvetámaszozott a biztonsági őröknek,nem akárhogy táncolt (megkérdezte a biztonsági embereket hogy felmehet e a színpedra mielőtt kezdődne a verseny táncolni) mai napig nem értem hogy milyért dew végül nem egedték fel  ;D
Végül az i-re a pontot szerintem azzal tette fel hogy az Extremefit üzlete előtt a Lurdy házban letolta a gatyáját és alsónadrágban büszkén csak azt hajtogatta hogy Szabó izom szabó izom és mutogatott a lábára.

Barátunk ma felkerült a netre a subba oldalára.sajnos közvetlenül a videót enm tudom linkelni csak magát az oldalt.

http://subba.blog.hu/ itt az első videó.Illetve egyelőre az első míg nem frissítik az oldalt.Piros felsős napszemüveges úriember újabb produkció.Főleg azoknak ajánlom akik ott voltak tavaly és bennük kellemes élményeket idézhet ;D

Akkor Xartam be amikor semmi melegítés nélkűl leugrott spárgában a pizza-hut elött és szétrepedt a nadrágja, majd szépen lassan elsomfordált, hogy magába eressze ki a fájdalmas ordítást, s legvégűl visszajött és megastérdemelésben bemelegített! ****:))) Łł= Łł=

2008. Szeptember 10. - 18:21:09
Válasz #1409
Nem elérhető

NaturalBoy


Ma az interneten szörfölve nem akármilyen karaktert találtam  ;D

Aki ott volt az Extremefit által rendezett versenyen ahol többek között Ronnie Colemannal is találkozhattunk az sejti hogy kiről beszélek.ugyanis bárminemű atrakció és Coleman előtt volt egy úriember hihetetlen karatés múltal és brutális izomtömeggel.
Ha valakinek még nem ugrott be hogy kiről beszélek akkor néhány mozanat tőle: fekvetámaszozott a biztonsági őröknek,nem akárhogy táncolt (megkérdezte a biztonsági embereket hogy felmehet e a színpedra mielőtt kezdődne a verseny táncolni) mai napig nem értem hogy milyért dew végül nem egedték fel  ;D
Végül az i-re a pontot szerintem azzal tette fel hogy az Extremefit üzlete előtt a Lurdy házban letolta a gatyáját és alsónadrágban büszkén csak azt hajtogatta hogy Szabó izom szabó izom és mutogatott a lábára.

Barátunk ma felkerült a netre a subba oldalára.sajnos közvetlenül a videót enm tudom linkelni csak magát az oldalt.

http://subba.blog.hu/ itt az első videó.Illetve egyelőre az első míg nem frissítik az oldalt.Piros felsős napszemüveges úriember újabb produkció.Főleg azoknak ajánlom akik ott voltak tavaly és bennük kellemes élményeket idézhet ;D

Akkor Xartam be amikor semmi melegítés nélkűl leugrott spárgában a pizza-hut elött és szétrepedt a nadrágja, majd szépen lassan elsomfordált, hogy magába eressze ki a fájdalmas ordítást, s legvégűl visszajött és megastérdemelésben bemelegített! ****:))) Łł= Łł=

Úgylátom mindenkinek akad valamilyen sztorija a Pestri rémről.meg kell hagyni ő egy anabolikus szörnyeteg ;D

Ha valakinek még van valamilyen története róla az véletlenül se folytsa magába **:))))*