2024. Június 16. - 11:24:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1040821 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2009. Március 05. - 13:51:30
Válasz #2535
Nem elérhető

Cressler


Ráadásul csak azért néztem meg mert Endre is Norbi is megnézte...  ;D


Az ételnek 7 másodpercre van szüksége ahhoz hogy a szájból a gyomorba érjen.
Egyetlen hajszál tud akár 3 kg-ot is tartani.
Egy férfi pénisze háromszor akkora mint a hüvelykujja.
Az emberi csípőcsont stabilabb mint a beton.
A nők szíve gyorsabban ver mint a férfiaké.
A lábon kb. 1 billió baktérium található.
A nők dupla annyit pislognak mint a férfiak.
Az átlag ember bőre kétszer olyan súlyos mint az agya.
A testnek 300 izomhoz van szüksége ahhoz is hogy lazán álljon.
A nők most kész vannak az olvasással.
A férfiak még mindig azzal vannak elfoglalva, hogy összehasonlítsák a
hüvelykujjukat a .....

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 05. - 15:09:00
Válasz #2536
Nem elérhető

Boresz


Péntek este a székely fia öltözködik. Kérdi az apja:
- Hova mész, fiam?
- Iszunk egyet a haverokkal.
- Baj lesz, meglátod. Hülye vagy, amikor iszol...
Másnap reggel ébred a fiú, fáj az álla kegyetlenül. Kérdi az apját, mi történt éjjel.
- Hát, fiam, mondtam, hogy baj lesz. Hazajöttél tök részegen, nem szóltam egy szót se. Akkor sem, amikor leköcsögöztél. Amikor anyádat lekurváztad, akkor is csendben maradtam. Amikor a nővéredet lerugdostad az ágyról, még azt is tűrtem. Akkor sem szóltam, amikor letoltad a gatyádat, és odaszartál a nappaliba. Na, de amikor teleszurkáltad fogpiszkálóval, és kijelentetted, hogy "mától a sünike velünk lakik"...
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 05. - 15:12:47
Válasz #2537
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Péntek este a székely fia öltözködik. Kérdi az apja:
- Hova mész, fiam?
- Iszunk egyet a haverokkal.
- Baj lesz, meglátod. Hülye vagy, amikor iszol...
Másnap reggel ébred a fiú, fáj az álla kegyetlenül. Kérdi az apját, mi történt éjjel.
- Hát, fiam, mondtam, hogy baj lesz. Hazajöttél tök részegen, nem szóltam egy szót se. Akkor sem, amikor leköcsögöztél. Amikor anyádat lekurváztad, akkor is csendben maradtam. Amikor a nővéredet lerugdostad az ágyról, még azt is tűrtem. Akkor sem szóltam, amikor letoltad a gatyádat, és odaszartál a nappaliba. Na, de amikor teleszurkáltad fogpiszkálóval, és kijelentetted, hogy "mától a sünike velünk lakik"...

 Łł= ;D

2009. Március 05. - 16:29:55
Válasz #2538
Nem elérhető

powerhuni


Ha mar a szekelyeknel tartunk, a legjobb szekely viccem:
A szekely megy az erdoben a fiaval, mennek mennek egyszer a fia meglat egy rossz, lyukas vedret, erre azt mondja az apjanak:
-Edesapam tudja mi a kulombseg maga es egy veder szar kozott?
-Mi?
-A veder ****:)))
A szekely felmergelodik de nem tudja mit mondjon erre, utkozbe o is nezelodik hogy kitalaljon valamit, de nem lat semmit az erdoben, egyszer csak megpillant egy sarga rigot, erre azt mondja:
-Fiam tudod mi a kulombseg kozted es a sarga rigo kozott?
-Mi edesapam?
-Az hogy a rigo szepen futyul, neked meg az anyad pi....ja

 ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Március 05. - 16:35:02
Válasz #2539
Nem elérhető

Boresz


ez is jóó  Łł=
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 05. - 21:30:41
Válasz #2540
Nem elérhető

Cressler


Ádám panaszkodik istennek, hogy nagyon magányos.
Mondá az úr:
- Megteremtem neked a tökéletes társat, aki szeretni fog, gondoskodik rólad, csak ide kell adnod az egyik karod, az egyik lábad, a fél agyadat és a belsőszerveid felét is.
Ádám elgondolkodik majd megkérdi:
- És egy bordából mit tudsz kihozni?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 05. - 21:31:26
Válasz #2541
Nem elérhető

fastor


Ádám panaszkodik istennek, hogy nagyon magányos.
Mondá az úr:
- Megteremtem neked a tökéletes társat, aki szeretni fog, gondoskodik rólad, csak ide kell adnod az egyik karod, az egyik lábad, a fél agyadat és a belsőszerveid felét is.
Ádám elgondolkodik majd megkérdi:
- És egy bordából mit tudsz kihozni?

ez gecinagy ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 05. - 22:08:59
Válasz #2542
Nem elérhető

Boresz


- És egy bordából mit tudsz kihozni?
jóvót  Łł=

Két aggastyán, miután kissé beittak, elhatározták, hogy elmennek a kupiba. A madám, látván kikkel van dolga,végignézi őket, elmegy a szobalányhoz és utasítja:
- Menj tegyél be két felfújt guminőt egy-egy szobába az ágyba. Ezek jó részegek, nem veszik majd észre a különbséget, meg minek fárasszam a lányaim hiába.Ezek után betessékeli az aggastyánokat a szobákba, tegyék kedvükre, amiért ide jöttek. Haza menet az úton megszólal az egyik öreg:
- Azt hiszem az én nőm már halott volt.
- Hogy-hogy, halott?! Honnan képzeled ezt?
- Hát, meg sem mozdult szeretkezés közben!
- Lehetett volna rosszabb is! Azt hiszem az enyém egy boszorkány volt!
- Boszorkány?! Honnan veszed ezt?
- Tudod, még a bemelegítés alatt picit beleharaptam a fenekébe, erre szembe f..gott és kiszállt az ablakon! Ráadásul magával vitte a műfogsorom is!
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 06. - 15:01:30
Válasz #2543
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 06. - 15:09:09
Válasz #2544
Nem elérhető

fastor


Bakker ez kuvva jó ;D ;D.

http://tarda.blog.hu/2009/03/06/huszonot_4

biciklis gatya nem volt, de kábé stimmelt ez rám is --)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 06. - 15:15:48
Válasz #2545

Torony

Vendég

2009. Március 06. - 15:32:36
Válasz #2546
Nem elérhető

fastor


Bakker ez kuvva jó ;D ;D.

http://tarda.blog.hu/2009/03/06/huszonot_4

biciklis gatya nem volt, de kábé stimmelt ez rám is --)

fastor, mijeza múlt idő?! :D :D :D
***))))
már amikor te odajártál, nemvoltam ilyen ))=/ azóta meg ***)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 06. - 15:33:09
Válasz #2547
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 06. - 16:36:16
Válasz #2548
Nem elérhető

lue


mai  humor_"Minek mindig a  fehérje, felesleges" ;D ;D ;D ;D

2009. Március 06. - 16:52:33
Válasz #2549

csery

Vendég
én mikor először lementem, fél év betegség utánhetvenegynehány kilosan,ugy le voltam gyengülve a betegségtől, hogy a ruddal birtam csak fekve nyomni.tizet.Mindezt a környék legnagyobb termében. ember nem volt rajtam kívül  kilencven alatt,én meg abba is elfáradtam h felgyalogoltam a lépcsőn meg átöltöztem.