2024. Június 16. - 13:37:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1040947 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

2009. Június 09. - 10:11:12
Válasz #3330
Nem elérhető

Boresz


O0

Volt már  :-[
benéztem  ;D

de ekkora bólyát még nem láttam,pláne partközelben  :D

de van a máááásik:





nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 09. - 10:17:29
Válasz #3331
Nem elérhető

George



2009. Június 09. - 10:31:58
Válasz #3332
Nem elérhető

Boresz


http://www.youtube.com/watch?v=2rfW-spSG94&feature=related

Rendőri intézkedés Łł= :D
vérszemet kapott a kolléga,vitt mindent mint a piros hetes  ****:)))
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 09. - 11:01:15
Válasz #3333
Nem elérhető

Boresz


fáradt vagyok nézzétek el  ***)))

Bemegy egy kocsmába Móricka, Pistike, a skót, a székely, a zsidó,a cigány, az angol, a francia, az aranyhal, a kisegér, a nyuszika,a medve, a farkas, a róka, az agresszív kismalac, két rendőr, és egy szőke nő, valamint Gyurcsány és Orbán. Méregeti őket a csapos egy ideig, majd megszólal:
- Na elmentek ti a picsába!
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 09. - 11:16:52
Válasz #3334

B1ll4

Vendég
Ennek itt a helye , jellemző rám , hogy megfeledkezek bizonyos dolgokról reggelente ! Ezért nyomatékosították nekem a villanytűzhely felett . Mondjuk már fél éve fent van ! :D

2009. Június 09. - 11:21:39
Válasz #3335
Nem elérhető

Boresz


Ennek itt a helye , jellemző rám , hogy megfeledkezek bizonyos dolgokról reggelente ! Ezért nyomatékosították nekem a villanytűzhely felett . Mondjuk már fél éve fent van ! :D
szelektív a gyerek  ****:)))
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 09. - 12:25:46
Válasz #3336

Torony

Vendég
hamá vót akkor bocs, elég writeonlyba nyomom mostanság...

"Kedves Erste Bank!

Mivel Önök állandó kapcsolatban vannak Mátyás királlyal, jó lenne, ha megadnák elérhetőségét!

Újrakoronáznánk, ezek helyett ..."




2009. Június 09. - 12:45:01
Válasz #3337
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy cigány kisfiú kérdezi az apját:
- Mondd apám, hát mi az a demokrácia?
- Hát a demokráciánk kisfiam az, amikor már feléltük pár nap után a
segélyt és jogosan elvesszük a gádzsók pénzét.
Kisfiú elgondolkodva kérdi:
- És a gádzsók nem haragszanak ezért?
- Dehogynem, de ezt nevezzük rasszizmusnak.

2009. Június 09. - 13:34:31
Válasz #3338
Nem elérhető

H. Laci


Egy cigány kisfiú kérdezi az apját:
- Mondd apám, hát mi az a demokrácia?
- Hát a demokráciánk kisfiam az, amikor már feléltük pár nap után a
segélyt és jogosan elvesszük a gádzsók pénzét.
Kisfiú elgondolkodva kérdi:
- És a gádzsók nem haragszanak ezért?
- Dehogynem, de ezt nevezzük rasszizmusnak.

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 09. - 13:38:24
Válasz #3339
Nem elérhető

H. Laci


Nagydarab kamionos betér a fogadóba. Látja, hogy egy vézna ürge ül a
> sarokban, előtte egy pohár sör.
>
> Odamegy, felkapja a poharat, és kiissza.
> Az ürge sírva fakad.
> A kamionos megsajnálja:
> - Ugyan már csak vicceltem, kérek helyette másikat. Miért sír?
> - Már hogyne sírnék, amikor ma semmi nem jön össze. Reggel nem
> csörgött az órám, elaludtam, ezért elkéstem a
> munkahelyről.
>
>
> A főnököm észrevette, abban a pillanatban kirúgott. Indulnék haza,
> nincs meg az autóm, ellopták.
> Hazamentem taxival, hát a legjobb barátomat az ágyban találom a
> feleségemmel
> . Erre lejövök ide a csehóba, kérek egy sört, belerakok egy csomó
> arzént. Erre maga jön és kiissza..
         
 !+"% ****:))) ****:)))

2009. Június 09. - 22:46:51
Válasz #3340
Nem elérhető

Boresz


Néhány tanács az élethez

1. Soha ne vágj magadnak hajat három sör után!
2. Soha ne hagyd ki a lehetőséget, ha pisilni kell!
3. A négy legfontosabb szó, mely egy jól működő kapcsolathoz szükséges: bocsáss meg, igazad van!
4. Mindenki normálisnak tűnik, amíg meg nem ismered!
5. Ha valaki azt mondja, hogy túl jó vagy hozzá, higyj neki!
6. Ha arra ébredsz, hogy lélegzel, hurrá, kaptál még egy lehetőséget!
7. A legjobb bosszú egy rossz kapcsolat után, ha jól érzed magad. Ha egy kapcsolat véget ér, és boldogtalan vagy, ez azt jelenti, hogy a másiknak volt igaza!
8. Légy jó a családoddal és a barátaiddal! Sosem tudhatod, ki cseréli ki majd az ágytáladat!
9. Ha úgy érzed, egyszer majd képes leszel visszatekinteni és egy jót nevetni a hibáidon, miért ne nevetnél rajta már most!

mod:

Multinacionáis cég leányvállalatainak alkalmazottai beszélgetnek egy meetingen:
Angol alkalmazott:
- A prémiumomból elvittem a családot Hawaiira, kifizettem a kocsim részleteiből a hátralékot, a maradékot pedig lekötöttem a bankban.
Német alkalmazott:
- Hasonlóan voltan én is, mi elmentünk a Kanári-szigetekre, vettem egy új kocsit, a maradékot pedig félretettem a gyerek egyetemi éveire.
Magyar alkalmazott:
- Én vettem egy pulóvert.
Angol és a német:
- És a maradék?
Magyar:
- Azt kipótolták anyámék.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 10. - 10:02:33
Válasz #3341

Grizzly79

Vendég
Nem tudom volt-e már...
Akit sért, attól elnézést kérek!  >:D :-)(-:
...


Meglepő szexparktikák, módszerek!

Houdini
A csajt kutyapózban dolgozod. Amikor már majdnem oké, kiveszed a brét, és ráköpsz a lány hátára. Ő azt fogja hinni, hogy elmentél, megfordul, ekkor te kilövöd a szemét a bébijoghurttal. A csaj arra fog gondolni: varázslat ez, vagy mi van?

Szamármaflás
Ha a csaj végre megenged egy kis anális akciót, mindent ki kell hoznod a dologból, amit csak lehet. Szóval amikor már majdnem kész vagy, adsz a lánynak egy tockost, ő megijed, az ánuszgyűrű erősebben összezár, mehet az ősrobbanás, és mindenki boldogabb. Na jó, te biztosan.

Tony Danza
Az alappóz megint a kutya. Megkérdezed a nőt, hogy „Ki a főnök?” Erre ő nagy valószínűséggel azt fogja válaszolni, hogy „Te vagy”. Akkor adsz neki egy tockost, és azt üvöltöd: „Nem! Tony Danza az! Mutass neki egy kis tiszteletet!” Aztán megy tovább a móka. Duplázhatsz, ha újra megkérdezed: „Ki a főnök?” Azt fogja válaszolni: „Tony Danza!” Erre adsz neki még egy tockost, hogy miért gondol más férfiakra, amikor veled van.

(Remélem, legalább néhány olvasó tudja, ki az a Tony Danza, vagy mi az a „Ki a főnök?”)

Dirty Sanchez
Nem a tévéshow. Itt a fickó análisan ujjazza a nőt, aztán kihúzza az ujját, és szerelmes pillantásoktól kísérve, a fekáliával mexikói stílusú bajszot rajzol a csaj orra alá.

Dirty Rodrigez
Dirty Sanchez uncsitesója, gyakorlatilag ugyanaz, csak az ujjat helyettesítsétek péniszvel.

Bocs, de egy percre le kell ugranom a konyhába, zabpelyhet adni a gyerekeknek. Mindjárt folytatom.



Oké, megvagyok. Mehet tovább.

Mérges Sárkány
A lány kész rá, hogy lenyelje a témát, ekkor egy jól irányzott judo ütéssel torkon kapod. Mielőtt megfulladna, reflexszerűen felköhögi a cuccost, ami kibuggyan az orrán. Ráadásul elég mérges is lesz. Ez olyasmi lehet, mint amikor félrenyeled a sört, csak más.

Rozsdás Trombita
A felfedezésre váró, tehetséges muzsikus hölgy a férfipartner ánuszgyűrűjét izgatja a szájával, közben legalább az egyik kezével átnyúl az úriember lábai között, és ki is veri neki. Minden lírai Bon Jovi nóta máshogy szól, ha a Rozsdás Trombitán kísérik.

Mérges Kalóz
Orális szeksz, haver. A csajt figyelmeztetés nélkül szemen lövöd. Erre nemtetszését morgással fejezi ki. Akkor sípcsonton rúgod. Szerencsétlen, egyik szemére vakon, felbaszva, sántikálva veti magát utánad. Te meg jót röhögsz.

2009. Június 10. - 12:19:35
Válasz #3342
Nem elérhető

Cressler


Nem tudom volt-e már...
Akit sért, attól elnézést kérek!  >:D :-)(-:
...


Meglepő szexparktikák, módszerek!

Houdini
A csajt kutyapózban dolgozod. Amikor már majdnem oké, kiveszed a brét, és ráköpsz a lány hátára. Ő azt fogja hinni, hogy elmentél, megfordul, ekkor te kilövöd a szemét a bébijoghurttal. A csaj arra fog gondolni: varázslat ez, vagy mi van?

Szamármaflás
Ha a csaj végre megenged egy kis anális akciót, mindent ki kell hoznod a dologból, amit csak lehet. Szóval amikor már majdnem kész vagy, adsz a lánynak egy tockost, ő megijed, az ánuszgyűrű erősebben összezár, mehet az ősrobbanás, és mindenki boldogabb. Na jó, te biztosan.

Tony Danza
Az alappóz megint a kutya. Megkérdezed a nőt, hogy „Ki a főnök?” Erre ő nagy valószínűséggel azt fogja válaszolni, hogy „Te vagy”. Akkor adsz neki egy tockost, és azt üvöltöd: „Nem! Tony Danza az! Mutass neki egy kis tiszteletet!” Aztán megy tovább a móka. Duplázhatsz, ha újra megkérdezed: „Ki a főnök?” Azt fogja válaszolni: „Tony Danza!” Erre adsz neki még egy tockost, hogy miért gondol más férfiakra, amikor veled van.

(Remélem, legalább néhány olvasó tudja, ki az a Tony Danza, vagy mi az a „Ki a főnök?”)

Dirty Sanchez
Nem a tévéshow. Itt a fickó análisan ujjazza a nőt, aztán kihúzza az ujját, és szerelmes pillantásoktól kísérve, a fekáliával mexikói stílusú bajszot rajzol a csaj orra alá.

Dirty Rodrigez
Dirty Sanchez uncsitesója, gyakorlatilag ugyanaz, csak az ujjat helyettesítsétek péniszvel.

Bocs, de egy percre le kell ugranom a konyhába, zabpelyhet adni a gyerekeknek. Mindjárt folytatom.



Oké, megvagyok. Mehet tovább.

Mérges Sárkány
A lány kész rá, hogy lenyelje a témát, ekkor egy jól irányzott judo ütéssel torkon kapod. Mielőtt megfulladna, reflexszerűen felköhögi a cuccost, ami kibuggyan az orrán. Ráadásul elég mérges is lesz. Ez olyasmi lehet, mint amikor félrenyeled a sört, csak más.

Rozsdás Trombita
A felfedezésre váró, tehetséges muzsikus hölgy a férfipartner ánuszgyűrűjét izgatja a szájával, közben legalább az egyik kezével átnyúl az úriember lábai között, és ki is veri neki. Minden lírai Bon Jovi nóta máshogy szól, ha a Rozsdás Trombitán kísérik.

Mérges Kalóz
Orális szeksz, haver. A csajt figyelmeztetés nélkül szemen lövöd. Erre nemtetszését morgással fejezi ki. Akkor sípcsonton rúgod. Szerencsétlen, egyik szemére vakon, felbaszva, sántikálva veti magát utánad. Te meg jót röhögsz.
grizzly te egy óllllllat vagy :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 10. - 21:57:56
Válasz #3343
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy másik fórumból:





Azt mondják, ez vicces, így berakom ide is  :-){

2009. Június 10. - 21:59:33
Válasz #3344
Nem elérhető

fastor


Egy másik fórumból:





Azt mondják, ez vicces, így berakom ide is  :-){
nem kell sokat hajolnia a lánynak ;D :-)-
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó