2024. Június 16. - 15:16:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1041043 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

2009. Augusztus 06. - 11:27:45
Válasz #3765
Nem elérhető

Boresz


Nénike odamegy a sírásóhoz a temetőben.
- Ne haragudjon aranyoskám, de megmondaná, merre találom a 41-es
parcella 34-es sírt???
- Nem igaz! Elmászkálnak, aztán meg nem találnak vissza.  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Augusztus 06. - 15:34:02
Válasz #3766
Nem elérhető

Jordan



Két szobor áll a parkban. Egyszer csak leszáll hozzájuk a jó tündér és azt mondja nekik:
- Itt álltok már 100 éve, fél órára mozoghattok egy kicsit.
A két szobor megmozdul és kézen fogva berohannak a legközelebbi bokorba, ahol aztán hatalmas nyögdécselés hallatszik, hullanak a levelek. Kis idő múlva kijönnek a bokorból. A férfiszobor ránéz az órájára és azt mondja:
- Még van negyed óránk mit csináljunk addig?
Erre a nőszobor:
- Csináljuk ugyanazt mint eddig, csak most te kapod el a galambokat és én szarom le őket!

 ;D


Jaj bazzeg ezen sirok  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 06. - 15:54:32
Válasz #3767
Nem elérhető

God Vazzeg



Két szobor áll a parkban. Egyszer csak leszáll hozzájuk a jó tündér és azt mondja nekik:
- Itt álltok már 100 éve, fél órára mozoghattok egy kicsit.
A két szobor megmozdul és kézen fogva berohannak a legközelebbi bokorba, ahol aztán hatalmas nyögdécselés hallatszik, hullanak a levelek. Kis idő múlva kijönnek a bokorból. A férfiszobor ránéz az órájára és azt mondja:
- Még van negyed óránk mit csináljunk addig?
Erre a nőszobor:
- Csináljuk ugyanazt mint eddig, csak most te kapod el a galambokat és én szarom le őket!

 ;D


Jaj bazzeg ezen sirok  ;D ;D ;D

Már megérte  ****:))))))

2009. Augusztus 06. - 15:56:14
Válasz #3768
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...fasza volt mind!  :-)!

2009. Augusztus 06. - 15:59:24
Válasz #3769
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Augusztus 07. - 18:13:50
Válasz #3770
Nem elérhető

lue


ladynek! ****:)))

2009. Augusztus 08. - 07:46:35
Válasz #3771
Nem elérhető

lue


 A modern periodusrendszer ****:)))

2009. Augusztus 08. - 07:47:26
Válasz #3772
Nem elérhető

lue


Egy kolostorban élt egy pap, aki minden este a saját kádjában szokott fürdeni. Ebben egy apáca segített neki, akinek az volt a feladata, hogy a mindennapi fürdésnél az atya segítségére legyen.
Egy reggel ez a nővér találkozott a zárdafőnök anyával, és így szólt hozzá:
Tisztelendő anyám, üdvözültem!
- Hogyan történt ez a nagy esemény, kedves nővér?
- Tegnap este, miközben József atyának segítettem a fürdésnél, megfogta a kezemet és a lába közé tette, és azt mondta, hogy amit fogok, az a mennyország kulcsa, és ki kellene próbálni az én záramban, hogy lássuk, megnyílnak-e a paradicsom kapui és üdvözülök-e.
- A vén gazember! - mondta a tisztelendő anya. - És mi történt még?
- Hát, kipróbáltuk a zárat, az atya azt mondta, eleinte kicsit fájni fog, mert a mennybe vezető út nehéz és fájdalmas, de a végén nagy gyönyört fogok érezni.
- A vén kurafi! - kiáltott fel a tisztelendő anya. - Engem meg azzal hitegetett, hogy az Gábor arkangyal trombitája és 20 éve fújatja velem...

2009. Augusztus 08. - 10:02:19
Válasz #3773
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 08. - 10:03:15
Válasz #3774
Nem elérhető

Cressler


Egy kolostorban élt egy pap, aki minden este a saját kádjában szokott fürdeni. Ebben egy apáca segített neki, akinek az volt a feladata, hogy a mindennapi fürdésnél az atya segítségére legyen.
Egy reggel ez a nővér találkozott a zárdafőnök anyával, és így szólt hozzá:
Tisztelendő anyám, üdvözültem!
- Hogyan történt ez a nagy esemény, kedves nővér?
- Tegnap este, miközben József atyának segítettem a fürdésnél, megfogta a kezemet és a lába közé tette, és azt mondta, hogy amit fogok, az a mennyország kulcsa, és ki kellene próbálni az én záramban, hogy lássuk, megnyílnak-e a paradicsom kapui és üdvözülök-e.
- A vén gazember! - mondta a tisztelendő anya. - És mi történt még?
- Hát, kipróbáltuk a zárat, az atya azt mondta, eleinte kicsit fájni fog, mert a mennybe vezető út nehéz és fájdalmas, de a végén nagy gyönyört fogok érezni.
- A vén kurafi! - kiáltott fel a tisztelendő anya. - Engem meg azzal hitegetett, hogy az Gábor arkangyal trombitája és 20 éve fújatja velem...
juuuuuuujjj  ****:))) ****:))) ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 08. - 19:44:41
Válasz #3775
Nem elérhető

Szandi


Maris néni öngyilkos akar lenni,hát átmegy a szomszéd Julis nénihez és megkérdezi:
-Te Julis,mi a leghatásosabb öngyilkosság?
-A múltkor olvastam az újságban,hogy valaki szíven szúrta magát és azonnal meghalt.Ez biztos jó módszer.
-Jó,de hol a szívem?
-Nem tudom,kérdezd meg az orvost!
Maris néni elmegy az orvoshoz és kérdi:
-Doktor úr,hol a szívem?
-Nem tudja hol a szíve?Hát a melle alatt.
Másnap megjelenik egy cikk az újságban:
"Maris néni sikertelen öngyilkosságot követett el, combon szúrta magát."
 :( :( ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Augusztus 09. - 03:23:59
Válasz #3776
Nem elérhető

Yeti


"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Augusztus 09. - 14:21:03
Válasz #3777
Nem elérhető

God Vazzeg


Kissék kirúgják a házvezetőnőjüket. A nő, mielőtt távozik, hosszasan búcsúzkodik a család kutyájától. Kissné megszólal:
- Látom, a kutyánk nagyon közel állt magához, Boris!
- Igen, mindig sokat segített a mosogatásnál  ;D

2009. Augusztus 10. - 03:26:27
Válasz #3778
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 10. - 11:30:37
Válasz #3779
Nem elérhető

God Vazzeg


A gárdista civilben, kissé ittasan megy hazafelé. Mellészegődik egy cigány kurva és így szól:
- Szépfiú! Nem akarsz hazakísérni?
Mire a gárdista:
- Aztán mi a francot csináljak én Indiában?

 ****:)))