2024. Június 16. - 11:18:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1040814 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

2010. Január 03. - 12:54:56
Válasz #4440
Nem elérhető

God Vazzeg


God te ismered a barátnőmet? :o :o
Személy szerint én is üresnek érzem a ribancos lányokat,persze vannak kivételek!
Ha meg jó fizikumú egy csaj akkor nagyon tud szorítani! @:-) !+"%

Nem ismerem, régen én szerettem a ribancos csajokat, csak rájöttem hogy belül üresek. Tegnap voltam egy barátomnál (felső tízezer) és mentettünk a gépéről képeket. Igazi ribancos csajok voltak rajtuk, és még a srác is mondta, hogy neki egyik se kellene. Akinek van esze az csak használja az ilyen csajokat de semmit se akar tőlük. Az igazi nő érzéki, és hatással van az emberre, nem biztos hogy a kurvás megjelenésével, inkább a gesztusaival, és a kisugárzásával. Én így gondolom.

2010. Január 03. - 13:08:59
Válasz #4441
Nem elérhető

Maszat


Nem azt akartam mondani,h csak az a jó nő aki kirittyentve, magassarkúban van és hegyes műkörömmel rendelkezik.Csak nekem ezek nagyon tetszenek, és pl ha megyünk valahova pl moziba akkor szeretem ha így jelenik meg mellettem.

Van 1 18éves kis állandóan sminkelek mert miss picsa vagyok lány ismerősöm, na Vele a boltba nem tok lemenni úgy,h ne sminkeljen fél órát elötte.Az engem is idegesít.

1lány lehet szép akár melegítőbe is, de most nem a melegítőröl volt szó :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 03. - 13:32:49
Válasz #4442
Nem elérhető

Johnnyx


God olyan előitéletes vagy... Van olyan "ribancos" külsejű csaj, aki igen is okos. Jó lehet, hogy nem a többség. Egyébként a sportos megjelenéssel sincs baj, csak megvan a helye. Egy diszkóban pl. szerintem nem előnyös, ha egy csaj sportosan jelenik meg.
Rencsi: Te sem mindig sportosan öltözködsz ám  ;D
Egyetek zabot!

2010. Január 03. - 13:44:55
Válasz #4443
Nem elérhető

fastor


God olyan előitéletes vagy... Van olyan "ribancos" külsejű csaj, aki igen is okos. Jó lehet, hogy nem a többség. Egyébként a sportos megjelenéssel sincs baj, csak megvan a helye. Egy diszkóban pl. szerintem nem előnyös, ha egy csaj sportosan jelenik meg.
Rencsi: Te sem mindig sportosan öltözködsz ám  ;D
khmmm  ***)))fittparádé ***)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 03. - 13:47:29
Válasz #4444
Nem elérhető

Rencsi


God olyan előitéletes vagy... Van olyan "ribancos" külsejű csaj, aki igen is okos. Jó lehet, hogy nem a többség. Egyébként a sportos megjelenéssel sincs baj, csak megvan a helye. Egy diszkóban pl. szerintem nem előnyös, ha egy csaj sportosan jelenik meg.
Rencsi: Te sem mindig sportosan öltözködsz ám  ;D
Ezt egy szóval sem mondtam, hogy sportosan öltözködöm. Főképp, hogy a lapos talpú cipőkben begörcsöl a talpam és csak magassarkúakban tudok lenni, ahhoz meg nem megy a melegítő. :D
A műkörmökre tértem ki inkább. Egyszer kipróbáltam, hát valami borzalmas! Minden pasinak aki megköveteli a barátnőjétől felrakatnám, hogy tudja meg milyen is. Nem lehet vele dolgozni, írni, fogni, kaját készíteni, mert fele alászorul, ha hozzáütközik valamihez végigreped, higéniátlan és még normálisan karmolni sem lehet vele, ha rosszul csinálják begombásodik alatta a rendes köröm, illetve elvékonyodik. Ráadásul csúnya mikor elkezd lenőni. :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Január 03. - 13:49:17
Válasz #4445
Nem elérhető

Maszat


és még az ember hátán is csúnya sebeket tud ejteni... <3!  ::)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 03. - 13:56:30
Válasz #4446
Nem elérhető

Tóth Attila


Ne is mond.Viszonzásul erős paprikát kell ennyi és lent szorgoskodni! ***)))
ilyet én persze sosem csináltam. ::)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Január 03. - 13:57:54
Válasz #4447
Nem elérhető

Gabe


God olyan előitéletes vagy... Van olyan "ribancos" külsejű csaj, aki igen is okos. Jó lehet, hogy nem a többség. Egyébként a sportos megjelenéssel sincs baj, csak megvan a helye. Egy diszkóban pl. szerintem nem előnyös, ha egy csaj sportosan jelenik meg.
Rencsi: Te sem mindig sportosan öltözködsz ám  ;D
Ezt egy szóval sem mondtam, hogy sportosan öltözködöm. Főképp, hogy a lapos talpú cipőkben begörcsöl a talpam és csak magassarkúakban tudok lenni, ahhoz meg nem megy a melegítő. :D
A műkörmökre tértem ki inkább. Egyszer kipróbáltam, hát valami borzalmas! Minden pasinak aki megköveteli a barátnőjétől felrakatnám, hogy tudja meg milyen is. Nem lehet vele dolgozni, írni, fogni, kaját készíteni, mert fele alászorul, ha hozzáütközik valamihez végigreped, higéniátlan és még normálisan karmolni sem lehet vele, ha rosszul csinálják begombásodik alatta a rendes köröm, illetve elvékonyodik. Ráadásul csúnya mikor elkezd lenőni. :)
Ez mind a tapasztalatlanság jele! ;) a többi meg az olcsó körmösé!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 03. - 13:58:44
Válasz #4448
Nem elérhető

Szandi


God olyan előitéletes vagy... Van olyan "ribancos" külsejű csaj, aki igen is okos. Jó lehet, hogy nem a többség. Egyébként a sportos megjelenéssel sincs baj, csak megvan a helye. Egy diszkóban pl. szerintem nem előnyös, ha egy csaj sportosan jelenik meg.
Rencsi: Te sem mindig sportosan öltözködsz ám  ;D
Ezt egy szóval sem mondtam, hogy sportosan öltözködöm. Főképp, hogy a lapos talpú cipőkben begörcsöl a talpam és csak magassarkúakban tudok lenni, ahhoz meg nem megy a melegítő. :D
A műkörmökre tértem ki inkább. Egyszer kipróbáltam, hát valami borzalmas! Minden pasinak aki megköveteli a barátnőjétől felrakatnám, hogy tudja meg milyen is. Nem lehet vele dolgozni, írni, fogni, kaját készíteni, mert fele alászorul, ha hozzáütközik valamihez végigreped, higéniátlan és még normálisan karmolni sem lehet vele, ha rosszul csinálják begombásodik alatta a rendes köröm, illetve elvékonyodik. Ráadásul csúnya mikor elkezd lenőni. :)
Ez mind a tapasztalatlanság jele! ;) a többi meg az olcsó körmösé!
Egyszer ki kéne próbálnod.:D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Január 03. - 13:59:09
Válasz #4449
Nem elérhető

H. Laci


Szegény Rencsi, kimaceráljátok ám.  ****:))) ****:)))
Én veled vagyok Rencsi.  8-)    ;D

2010. Január 03. - 14:01:43
Válasz #4450
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és hol marad az igazi szex? Műkörömmel még egy jókis prosztatamasszázst sem lehet csinálni. Hol marad a kámaszutra?  ;) ;D

2010. Január 03. - 14:04:07
Válasz #4451
Nem elérhető

Tóth Attila


Nem is tudtam,hogy ez a Coooltúra topik. @-o
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Január 03. - 14:07:10
Válasz #4452
Nem elérhető

Rencsi


God olyan előitéletes vagy... Van olyan "ribancos" külsejű csaj, aki igen is okos. Jó lehet, hogy nem a többség. Egyébként a sportos megjelenéssel sincs baj, csak megvan a helye. Egy diszkóban pl. szerintem nem előnyös, ha egy csaj sportosan jelenik meg.
Rencsi: Te sem mindig sportosan öltözködsz ám  ;D
Ezt egy szóval sem mondtam, hogy sportosan öltözködöm. Főképp, hogy a lapos talpú cipőkben begörcsöl a talpam és csak magassarkúakban tudok lenni, ahhoz meg nem megy a melegítő. :D
A műkörmökre tértem ki inkább. Egyszer kipróbáltam, hát valami borzalmas! Minden pasinak aki megköveteli a barátnőjétől felrakatnám, hogy tudja meg milyen is. Nem lehet vele dolgozni, írni, fogni, kaját készíteni, mert fele alászorul, ha hozzáütközik valamihez végigreped, higéniátlan és még normálisan karmolni sem lehet vele, ha rosszul csinálják begombásodik alatta a rendes köröm, illetve elvékonyodik. Ráadásul csúnya mikor elkezd lenőni. :)
Ez mind a tapasztalatlanság jele! ;) a többi meg az olcsó körmösé!
Nem olcsó körmöshöz mentem, csak nem tudom elviselni ha lenő a műköröm és látszik is. Én nem műnő akarok lenni! A higéniátlanságot meg pár ismerősömnél láttam.
Szandinál az igazság! Tetess fel egyet a barátnőddel, nézzük meg meddig bírod elviselni! ;) Már előttem is a kép, piros csillámos végű francia körmeiddel megmarkolod a francia rudat....wow! :D (legalább nem offoljuk a topicot. ) ;D
Köszi Laci! ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Január 03. - 14:10:55
Válasz #4453
Nem elérhető

Gabe


ez ugyanúgy igaz erre is, mint mindenre, hogy neked nem jött be és nem tudod használni, attól még más igen! Látom, tapasztalom, nem csak azért írom, mert neked nem jó!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 03. - 14:30:40
Válasz #4454
Nem elérhető

Rencsi


ez ugyanúgy igaz erre is, mint mindenre, hogy neked nem jött be és nem tudod használni, attól még más igen! Látom, tapasztalom, nem csak azért írom, mert neked nem jó!
Én csak a tapasztalatom írtam le, ami egyben azt is jelenti hogy csodálom azokat akik tudják viselni. Vszinű oka, hogy nem csinálnak semmi olyat amiben akadályozná őket. Sztem nekem a munkahelyemen meg is jegyeznék, hogy nem kellene... :)
Saját tapasztalat? ;D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/