2024. Június 16. - 12:13:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1040870 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2013. December 03. - 23:17:29
Válasz #7140
Nem elérhető

Maszat


Csóri sofőr ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 04. - 20:13:27
Válasz #7141
Nem elérhető

cpggyurma


régi szép idők  :D



2013. December 04. - 22:31:38
Válasz #7142
Nem elérhető

ninja14


Tibi atya!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. December 07. - 10:24:39
Válasz #7143
Nem elérhető

cpggyurma



2013. December 07. - 13:23:04
Válasz #7144
Nem elérhető

Gabe


Ez jó ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. December 08. - 17:59:27
Válasz #7145
Nem elérhető

cpggyurma



2013. December 09. - 07:39:50
Válasz #7146
Nem elérhető

Tóth Attila


MELYIK MULTINÁL DOLGOZOL? AMERIKAI CÉG Két tehened van. Az egyiket eladod, a másikat arra kényszeríted, hogy négy helyett adjon tejet. Meglepődsz, amikor megdöglik. FRANCIA CÉG Két tehened van. Elmész sztrájkolni, mert akarsz egy harmadikat. NÉMET CÉG Két tehened van. Átalakítod őket olyanra, hogy tízszeresére dagadjanak és 20x több tejet adjanak. JAPÁN CÉG Két tehened van. Upgrade-eled őket úgy, hogy 100 évig élnek és havonta egyszer a saját tejüket isszák. OLASZ CÉG Két tehened van. De nem tudod hová lettek, mert épp ebédszünet van. SVÁJCI CÉG 5000 tehened van, de egy sem a saját tulajdonod, az őrzésükért fizetnek. OROSZ CÉG Két tehened van. Megszámolod őket, és kiderül, hogy 5 van. Újra megszámolod őket, és a szám 42. Megint megszámolod, most 12-ot kapsz. Elfáradsz és tovább iszol. INDIAI CÉG Két tehened van. Óvod és nem fejed őket, mert szentek. TÁLIB CÉG Két tehened van. Robbanóanyagot szerelsz rájuk és átküldöd őket legelni a szomszéd kertjébe, ahol aztán fel is robbannak. A szomszéd halott. Boldog vagy. MAGYAR CÉG Két tehened van. Az egyiket valakik a szigorú őrzés ellenére ellopják. A tehenet utoljára Izraelben látták. A másik tehén bíróság előtt kijelenti, hogy Fidesz-közeli cégektől fantomcégek felvásárlására kenőpénzt fogadtál el, valamint, hogy a közbeszerzés megkerülésével felbérelt alvállalkozóid alvállalkozói fejés közben megsértették a tehén alapvető személyiségi jogait, "tehén"-nek titulálva őt "szarvasmarha" helyett. Az ügyből jogi precedens lesz, Lex Szarvasmarha néven. A tehén csak megfelelő kártérítés fejében hajlandó újra tejet adni.
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. December 09. - 10:18:45
Válasz #7147
Nem elérhető

God Vazzeg


MELYIK MULTINÁL DOLGOZOL? AMERIKAI CÉG Két tehened van. Az egyiket eladod, a másikat arra kényszeríted, hogy négy helyett adjon tejet. Meglepődsz, amikor megdöglik. FRANCIA CÉG Két tehened van. Elmész sztrájkolni, mert akarsz egy harmadikat. NÉMET CÉG Két tehened van. Átalakítod őket olyanra, hogy tízszeresére dagadjanak és 20x több tejet adjanak. JAPÁN CÉG Két tehened van. Upgrade-eled őket úgy, hogy 100 évig élnek és havonta egyszer a saját tejüket isszák. OLASZ CÉG Két tehened van. De nem tudod hová lettek, mert épp ebédszünet van. SVÁJCI CÉG 5000 tehened van, de egy sem a saját tulajdonod, az őrzésükért fizetnek. OROSZ CÉG Két tehened van. Megszámolod őket, és kiderül, hogy 5 van. Újra megszámolod őket, és a szám 42. Megint megszámolod, most 12-ot kapsz. Elfáradsz és tovább iszol. INDIAI CÉG Két tehened van. Óvod és nem fejed őket, mert szentek. TÁLIB CÉG Két tehened van. Robbanóanyagot szerelsz rájuk és átküldöd őket legelni a szomszéd kertjébe, ahol aztán fel is robbannak. A szomszéd halott. Boldog vagy. MAGYAR CÉG Két tehened van. Az egyiket valakik a szigorú őrzés ellenére ellopják. A tehenet utoljára Izraelben látták. A másik tehén bíróság előtt kijelenti, hogy Fidesz-közeli cégektől fantomcégek felvásárlására kenőpénzt fogadtál el, valamint, hogy a közbeszerzés megkerülésével felbérelt alvállalkozóid alvállalkozói fejés közben megsértették a tehén alapvető személyiségi jogait, "tehén"-nek titulálva őt "szarvasmarha" helyett. Az ügyből jogi precedens lesz, Lex Szarvasmarha néven. A tehén csak megfelelő kártérítés fejében hajlandó újra tejet adni.

 ;D

2013. December 10. - 20:40:14
Válasz #7148
Nem elérhető

H. Laci



2013. December 11. - 18:19:44
Válasz #7149
Nem elérhető

cpggyurma


már nem sokat kell aludni és újra eljön


2013. December 12. - 09:43:06
Válasz #7150
Nem elérhető

Tóth Attila


"Szívom a hátsó teraszon a cigit, és látom, hogy a kutyám a szomszéd kerítése alól bújik át valami fehér állatkával a szájában.
Büszkén, hűségesen odahozta Nekem, majd letette elém, a szomszéd hófehér díjnyertes mittudomén milyen német családból származó nyulát, amit versenyekre/kiállításokra hordott. (Közel 500 ezer Ftos nyúlról van itt szó kérem szépen) Ki volt nyúlva a nyúl, a kutyanyálban tocsogott, és retkes volt..
Hát a kutya "fegyelmezése" után visszamentem a nyúlhoz, aztán kaptam egy képet az agyamban.
Beraktam a mosdóba szépen, lemostam róla a földet, a kutyanyállal együtt, majd beszárítottam Édesanyám hajszárítójával.
Ezt követően felmentem a szomszéd hátsó udvarán, és szépen megágyaztam neki szalmából, betettem, majd rázártam a nyúlketrec ajtaját.
Délután jön haza a szomszéd a munkából.. 5 perc múlva hallom, a káromkodást miegymást, és hívószóra, mint a jó szomszéd ott termettem, hogy "mégis mi történt?! Állunk ketten a nyúlketrec előtt, és a következő párbeszéd folyt le:
-Nézdmeg BZDMG!
-Mi történt, megdöglött?
-MEGDÖGLÖTT B@ZDMEG, DE VAGY KÉT NAPJA ÁSTAM EL A KERTBEN ÉS MEGINT ITTVAN!"
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2013. December 12. - 10:25:14
Válasz #7151
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 12. - 20:29:15
Válasz #7152
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 15. - 16:48:27
Válasz #7153
Nem elérhető

ninja14


 ;D  :-)-
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. December 16. - 18:08:56
Válasz #7154
Nem elérhető

cpggyurma