2024. Május 23. - 18:29:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036854 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Július 17. - 23:31:45
Válasz #3645
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 19. - 21:28:39
Válasz #3646
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 21. - 11:06:52
Válasz #3647
Nem elérhető

Kozi001


Tegnap délután egy fél hét eltelte után elgondolkoztam, hogy miért is vagyok fáradt. Eleinte a kevés alvásra és a sok stresszre fogtam, de most végre megtaláltam az igazi okát! Azért vagyok fáradt, mert túl sokat dolgozom! Tudniillik 10 millió lakosa van Magyarországnak. Ebből 3,5 millió nyugdíjas, ami azt jelenti, hogy a maradék 6,5 milliónak kell elvégezni MINDENT! Hétszázezren tanulnak, ami azt jelenti, hogy a maradék 5,8 millióra marad az összes munka, de 800 ezren a kormánynak dolgoznak, így marad 5 millió. Félmillió embert alkalmaz a katonaság. Lenne még 4,5 millió aktív,  600 ezren még iskolakötelezett kor alatt vannak. Ha számba vesszük az összes munkaerőt, aki a parlamentben, polgármesteri hivatalokban, állami támogatású intézményekben, dolgozik, megkapjuk ugyebár azt a maradék 1,5 milliót, akire a tényleges munka elvégzése hárul. Egy adott pillanatban háromszázezer ember fekszik kórházban, van táppénzen, hozzájuk jön a félmillió munkanélküli, s máris láthatjuk: pontosan 700.000 ember osztozik a terheken. Ja... és most olvastuk a legújabb statisztikát: jelenleg 699.998 ember van börtönben, ami azt jelenti, hogy mindössze két emberre maradt minden munka: Rám és Rád. Te most éppen netezel..... Kösz bazdmeg!!!

 ****:))) ****:)))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 21. - 11:13:44
Válasz #3648

Torony

Vendég
Tegnap délután egy fél hét eltelte után elgondolkoztam, hogy miért is vagyok fáradt. Eleinte a kevés alvásra és a sok stresszre fogtam, de most végre megtaláltam az igazi okát! Azért vagyok fáradt, mert túl sokat dolgozom! Tudniillik 10 millió lakosa van Magyarországnak. Ebből 3,5 millió nyugdíjas, ami azt jelenti, hogy a maradék 6,5 milliónak kell elvégezni MINDENT! Hétszázezren tanulnak, ami azt jelenti, hogy a maradék 5,8 millióra marad az összes munka, de 800 ezren a kormánynak dolgoznak, így marad 5 millió. Félmillió embert alkalmaz a katonaság. Lenne még 4,5 millió aktív,  600 ezren még iskolakötelezett kor alatt vannak. Ha számba vesszük az összes munkaerőt, aki a parlamentben, polgármesteri hivatalokban, állami támogatású intézményekben, dolgozik, megkapjuk ugyebár azt a maradék 1,5 milliót, akire a tényleges munka elvégzése hárul. Egy adott pillanatban háromszázezer ember fekszik kórházban, van táppénzen, hozzájuk jön a félmillió munkanélküli, s máris láthatjuk: pontosan 700.000 ember osztozik a terheken. Ja... és most olvastuk a legújabb statisztikát: jelenleg 699.998 ember van börtönben, ami azt jelenti, hogy mindössze két emberre maradt minden munka: Rám és Rád. Te most éppen netezel..... Kösz bazdmeg!!!

 ****:))) ****:)))

tudom, hogy poén akar lenni, de elítélt kb. 18.000 van és a katonaság állományába is bele kéne tenni egy tizedesvesszőt ;D

2009. Július 21. - 11:21:12
Válasz #3649
Nem elérhető

George


Mikor én voltam, akkor volt a létszám 33.000, ennek kb tizede a harcoló csapatoknál, ennek meg nem is merem minősíteni, hogy hány százaléka a ténylegesen hadrafogható. Ha jól tudom kb 2 zászlóalj van, amit bármikor lehet mozgósítani ::) Na nem akarok több államtitkot kiadni, még elolvassa az ellenség ****:)))

2009. Július 21. - 12:17:29
Válasz #3650
Nem elérhető

Kozi001


Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 21. - 12:35:07
Válasz #3651
Nem elérhető

H. Laci


A kérdés
A válasz

bazzeg, én evés közben olvastam el xddd hát ez lol "csibész tallér, más néven betyárkörte, tehát a seggszőrön csimpaszkodó szardarabka" xddd

2009. Július 22. - 08:24:56
Válasz #3652

Torony

Vendég
Az amerikai iskolában a tanárnő azt a feladatot adja fel, hogy mindenki gyűjtsön egy tanulságos történetet.
Másnap:
- Nos, te kicsi James mit gyüjtöttél?
- Egyszer amikor vittük a tojást a vásárra, eltört a szekér kereke, és eltörtek a tojások.
- És mi ebből a tanulság?
- Az, hogy ne vigyük egy kosárba az összes tojást.
- Jó, és te kicsi Jane mit gyüjtöttél?
- Egyszer amikor vittük a tejet a vásárra, megbotlott a szamár és kiborult a tej.
- És mi ebből a tanulság?
- Az, hogy ne vigyük egy kannába az összes tejet.
- Jó, és te kicsi John mit gyüjtöttél?
- A bácsikám Vietnámban szolgált zöldsapkásként. Egyszer lelőtték a helikopterét, amelyben a frontra vitték. Volt nála egy gépfegyver, egy kés és egy üveg Whisky. A zuhanás közben megitta az üveg Whiskyt, hogy ne vesszen kárba. Amikor földet ért szembe találta magát 100 vietkongal, 50-et elintézett a gépfegyverrel, amikor kifogyott a munició. Fogta a kést és megölt vele 30 vietkongot, de akkor kicsorbult a kés éle. A maradék 20-at pedig saját kézzel intézte el.
- Jaj, és mi a tanulság ebből a szörnyűségből?
- Mi-mi... hát hogy ne b@szogasd Bob bácsit ha részeg!!!


2009. Július 22. - 12:04:02
Válasz #3654
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


- Mi 8 hobbit?
- ???
- Egy hobbájt.
 ˝=/ ˝=/ ˝=/

2009. Július 22. - 12:08:20
Válasz #3655

Torony

Vendég
Pufi bazmeg... ez... ez... ez a mai nap, de asszem inkább a komplett hónap verbális haslövése volt...

2009. Július 22. - 12:12:53
Válasz #3656
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


 ****:))) ****:))) ****:))) reméltem, hogy fájni fog...

2009. Július 22. - 12:15:15
Válasz #3657
Nem elérhető

Mr. Pufi úr


- Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is?
- A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

 !+"%

2009. Július 22. - 12:25:09
Válasz #3658

Torony

Vendég
valaki lője le Pufit! ;D

2009. Július 22. - 12:34:34
Válasz #3659

Torony

Vendég
****:))) ****:))) ****:))) reméltem, hogy fájni fog...

mint egy körömletépés... ;D