2024. Június 06. - 06:32:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038157 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. December 16. - 01:43:04
Válasz #4395
Nem elérhető

fastor


msn en kaptam

[c=6]egyik ismerösöm azt mondta h nekem inkább fitnessterembe kéne járnom nem kondiba...igaza van?[/c=13]

 !+"% ****)

Ne már, kiteregeted amiket írok neked  @-o  !+"%
és miért a humorba :D

Na ez meg a másik  ;D
;D
nem God, ezt egy másik lány írta ;D

Engem éveken át oltottak,h a testépítés nem nekem való, menjek bicajozni, futni stb stb
Mindezt azért mert az összes edzőtársam fejlődött az otthoni kajátol az első 1-2 éveben, Én pedig sorra maradtam le azoktol akik hónapokkal utánnam jöttek.

Kurv@ szarul estek ezek a "jótanácsok", annyira fusztrált...
Aztán megtudtam,h kell helyesen kajálni, most meg elmehet mind a pics*ba ****)
Mára fordult a kocka, lehet többen sokkal erősebbek Nálam és a vékony izületeim miatt soha nem fogok 200kilókat fekvenyomni, de nem is akarok olyan hordó belet mind sokuknak van.és nem én mondom Nekik,h de jó szárazak vagytok, de jó kockás a hasad >:D

Remélem Te poénnak fogod fel fastor, Engem nagyon bántott anno :(

ezt nem nekem írták,hanem egy csaj írta neekm, mert neki írták, hogy nem kondiznia kéne,hanem fitnes terembe járnia ;D
amúgy énis a te cipödben járok, bár most nemvgyok olyan szálkás mint te, de még leszek :P
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 16. - 13:31:28
Válasz #4396
Nem elérhető

Yeti


Freak!  >:D

Miért nem férfiak adnak tanácsokat a női magazinok levelezési rovataiban?
 
Kedves József!
Szeretném, ha segítenél nekem.
Tegnap, amikor elmentem otthonról dolgozni, a férjem otthon maradt és tévét nézett szokása szerint. De nem jutottam túl messzire, mert a kocsim motorjával történt valami.
Haza sétáltam, hogy a férjem segítségét kérjem. Amikor hazaértem, nem hittem a szememnek.
A hálószobai nagy tükörben illegette magát az én fehérneműimben, lábán az új szandálommal és a piperetáskám tartalmát is magára kente. 32 éves vagyok, a férjem 34, és 12 éve vagyunk házasok. Amikor így lebukott, azt próbálta bemesélni, hogy azért öltözött az én alsó ruháimba, mert nem találta a sajátját. De amikor azt kérdeztem, hogy miért festette ki az arcát, könnyekben tört ki, és bevallotta, hogy már 6 hónapja viseli titokban a cuccaimat. Megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom. 6 hónapja bocsájtották el a munkahelyéről, és azóta teljesen a padlón van.
Nagyon szeretem a férjemet, de mióta ultimátumot kapott, három lépés távolságot tart. Úgy érzem, hogy nem tudok közelebb kerülni hozzá.
Kérlek segíts!
Köszönettel: Mónika
-----------
Kedves Mónika!
Annak, hogy megállt a kocsi motorja ilyen rövid vezetés után, nagyon sok oka lehet. Először is azt nézd meg, hogy van-e elég benzined. Ha igen, akkor lehetséges, hogy a benzinpumpával van a baj. De ha az is működik, akkor biztos, hogy nem kap elég levegőt, vagy a gyertyák piszkosak és nincsen szikra. Remélem, ezzel segíteni tudtam.
Üdv: József
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 16. - 13:36:58
Válasz #4397
Nem elérhető

Yeti


Remélem, még nem voltak!

Nő:

Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett. Ő elgondolkozva néz fölfelé. Én aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról.
Ó jajj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam.
Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal...

Férfi:

Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a picsába nem esik le?!
-----------------------------

A FELESÉG NAPLÓJÁBÓL:
Szombat este

A férjem nagyon furcsa volt ma. Megbeszéltünk egy találkozót a Plazakávézójában. Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnőkkel,
gondoltam, hogy neheztel a pár perces késésem miatt, de végülis nem mondott semmit.
Csak nem alakult a beszélgetés, egész idő alatt csendben ült. Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez
sem segített. Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmikülönös.
Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom. Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem, kissé elmosolyodott, s vezetett tovább. Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra.
Otthon is éreztem, hogy egész idö alatt messze jár, s nem is akar velem találkozni. Csak kornyadozott a TV elött, s érezni lehetett, hogy messzejár az esze...
Végülis felmentem lefeküdni. Kis idö mulva követett.
Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a símogatásokra, szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van. Elhatároztam, hogy rákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik. Álomba sírtam magam.

A FÉRJ NAPLÓJÁBÓL:

Szombat este
A Fradi kikapott. De este egy jót kúrtunk...
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 16. - 22:38:21
Válasz #4398
Nem elérhető

Yeti


"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 17. - 01:47:27
Válasz #4399
Nem elérhető

Kicsibors


Nemtom vót-e, de sztem kurvajó  :laugh: :

http://www.youtube.com/watch?v=kVK65S4HgeI&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=wPsoMa7xUOw&feature=related

Van még, de már a 2. rész végétől annyira nem jó sztem, de előtte ütős!  ;D

2009. December 17. - 11:51:01
Válasz #4400
Nem elérhető

Yeti


Három feleség, egy aki nem rég ment férjhez, egy aki pár éve már házas, valamint egy aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazoista módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:
- Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőr kabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.
Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:
- Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóban várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.
A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:
- Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél.
Parfümös olajfürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rámnézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 17. - 12:06:21
Válasz #4401
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ez kibaszott jó!!!!! ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 17. - 12:08:09
Válasz #4402
Nem elérhető

Yeti


"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 17. - 13:21:40
Válasz #4403
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. December 17. - 13:47:40
Válasz #4404
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Édes jóistenem aki a mennyben lakozol....besírom a röhögéstől.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 17. - 18:36:04
Válasz #4405
Nem elérhető

Kicsibors



2009. December 17. - 18:47:55
Válasz #4406
Nem elérhető

hopika


Teljesen kész Kicsibors
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 17. - 20:28:04
Válasz #4407
Nem elérhető

Gabe


Ez kész  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 17. - 22:40:24
Válasz #4408
Nem elérhető

rr



2009. December 17. - 22:46:53
Válasz #4409
Nem elérhető

Kicsibors