2024. Június 06. - 10:47:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038267 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Január 01. - 17:06:08
Válasz #4425
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 01. - 17:08:56
Válasz #4426
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 02. - 15:48:24
Válasz #4427
Nem elérhető

Yeti


4 éves voltam és abban reménykedtem, hogy egy napon nekem is lesz barátnőm. 16 éves koromban jártam egy lánnyal, de ebben a kapcsolatban nem volt semmi szenvedély. Úgy döntöttem, hogy életem hátralevő részét egy szenvedélyes nő mellett töltöm el.

A főiskolán rátaláltam egy szenvedéllyel teli lányra, de túl emocionálisnak bizonyult. Olyan volt, mint egy királynő egy jól megírt drámában: mindig csak sírt és öngyilkossággal fenyegetőzött. Elhatároztam, hogy egy olyan nőre van szükségem, aki stabilitást nyújt nekem.

25 éves koromra találtam is egy kiegyensúlyozott hölgyet, de eléggé unalmas volt. Abszolút megbízható jellemként semmi sem hozta őt lázba. Az életem egy nagy pangássá vált, úgy gondoltam, hogy izgalomra van szükségem. . .

28 évesen találkozam álmaim nőjével, de nem tudtam vele lépést tartani. Egyik dologból a másikba kapott, sohasem állapodott meg semmi mellett. Zabolátlanul művelt mindenfélét és mindenkivel flörtölt. Legalább annyiszor éreztem nyomorultnak magam, mint boldognak. Azt gondoltam, hogy egy ambiciózus hölgy jót fog nekem tenni.

31 éves koromban rátaláltam erre a nőre. Ő valóban a földön járt. Összeházasodtunk, boldogok voltunk. Olyan ambiciózus volt, hogy amikor elvált tőlem, mindenemet elvitte.
Most 40 éves vagyok, és úgy érzem, lelkileg is érett férfivá váltam. Egészen egyszerűen egy olyan nőt keresek, akinek kurva nagy mellei vannak. . .
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 03. - 00:09:00
Válasz #4428
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 03. - 00:10:50
Válasz #4429
Nem elérhető

God Vazzeg




dekurvajó magassarkú van a csajon <3!

Napi homár beszólásunkat olvasták  ;D

2010. Január 03. - 00:14:17
Válasz #4430
Nem elérhető

Maszat


kabbe ;D

A barátnőim (barát barátnők)azt mondják,h Nekem cipő és műköröm fétisem van @-o

Éshát lehet ;D
Meglátok 1 csajt valami durva magassarkúba, esetleg fehér francia hegyes körömmel, tuti kikészülök :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 03. - 01:39:37
Válasz #4431
Nem elérhető

Gabe


kabbe ;D

A barátnőim (barát barátnők)azt mondják,h Nekem cipő és műköröm fétisem van @-o

Éshát lehet ;D
Meglátok 1 csajt valami durva magassarkúba, esetleg fehér francia hegyes körömmel, tuti kikészülök :D
Neked is kellene mindkettő mi?
Én megnéztem a képet, de a cipőt néztem legkevésbé, inkább a csaj lábait, mellét, kezét, meg hogy mit játszhat a szájával!  :-)-
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 03. - 01:54:28
Válasz #4432
Nem elérhető

Maszat


kabbe ;D

A barátnőim (barát barátnők)azt mondják,h Nekem cipő és műköröm fétisem van @-o

Éshát lehet ;D
Meglátok 1 csajt valami durva magassarkúba, esetleg fehér francia hegyes körömmel, tuti kikészülök :D
Neked is kellene mindkettő mi?
Én megnéztem a képet, de a cipőt néztem legkevésbé, inkább a csaj lábait, mellét, kezét, meg hogy mit játszhat a szájával!  :-)-

Ez a csaj a cipő nélkül szerintem nem nagy szám :)
Így legalább 1 ribanc látszatát kelti, anélkül csak 1 csaj lenne aki életében nem sportolt, nulla izomzattal(ami adna neki formát), kis mellel.

Nekem nem kell se magassarkú se hegyes műköröm, nem vagyok buzi.Viszont a barátnőimtöl megkövetelem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 03. - 09:58:46
Válasz #4433
Nem elérhető

Johnnyx


kabbe ;D

A barátnőim (barát barátnők)azt mondják,h Nekem cipő és műköröm fétisem van @-o

Éshát lehet ;D
Meglátok 1 csajt valami durva magassarkúba, esetleg fehér francia hegyes körömmel, tuti kikészülök :D
Neked is kellene mindkettő mi?
Én megnéztem a képet, de a cipőt néztem legkevésbé, inkább a csaj lábait, mellét, kezét, meg hogy mit játszhat a szájával!  :-)-

Ez a csaj a cipő nélkül szerintem nem nagy szám :)
Így legalább 1 ribanc látszatát kelti, anélkül csak 1 csaj lenne aki életében nem sportolt, nulla izomzattal(ami adna neki formát), kis mellel.

Nekem nem kell se magassarkú se hegyes műköröm, nem vagyok buzi.Viszont a barátnőimtöl megkövetelem.
Én teljesen egyet értek Maszattal, egy nő nézzen ki nőiesen, és ehhez kell a magassarkú meg a műköröm (talán a 2. kevésbé fontos).
Egyetek zabot!

2010. Január 03. - 12:19:27
Válasz #4434
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor kapaszkodjatok: nekem simán megfelel egy csaj melegítőben, smink nélkül, lófarok hajjal. Ezt úgy hívom hogy sportos megjelenés. Ha helyes arca van és csinos, az így is átjön szerintem.

Amúgy nekem is tetszik ha kirittyenti magát a csajszi, csak nem gondolom hogy ezt meg kell követelni egy nőtől, ha magától nem érzi, akkor nem is nő  #:-)

2010. Január 03. - 12:30:28
Válasz #4435
Nem elérhető

Rencsi


kabbe ;D

A barátnőim (barát barátnők)azt mondják,h Nekem cipő és műköröm fétisem van @-o

Éshát lehet ;D
Meglátok 1 csajt valami durva magassarkúba, esetleg fehér francia hegyes körömmel, tuti kikészülök :D
Neked is kellene mindkettő mi?
Én megnéztem a képet, de a cipőt néztem legkevésbé, inkább a csaj lábait, mellét, kezét, meg hogy mit játszhat a szájával!  :-)-

Ez a csaj a cipő nélkül szerintem nem nagy szám :)
Így legalább 1 ribanc látszatát kelti, anélkül csak 1 csaj lenne aki életében nem sportolt, nulla izomzattal(ami adna neki formát), kis mellel.

Nekem nem kell se magassarkú se hegyes műköröm, nem vagyok buzi.Viszont a barátnőimtöl megkövetelem.
Szóval akkor csak az a nő aki műkörmös? vicces!  Szerintem meg igénytelenek a fényre csúnyuló lányok akiket a smink tart össze, gombás műkörömmel. És akkor mit jelent az igazi pasi? Gyantázza a lábát is és használjon szájfényt, mert különben igénytelen?
Inkább ne legyen műkörmöm, nem attól leszek nő, hanem ahogy God is mondta a belülről kell annak lenni és a kisugárzásból érződni is fog!
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Január 03. - 12:31:40
Válasz #4436
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Akkor kapaszkodjatok: nekem simán megfelel egy csaj melegítőben, smink nélkül, lófarok hajjal. Ezt úgy hívom hogy sportos megjelenés. Ha helyes arca van és csinos, az így is átjön szerintem.

Amúgy nekem is tetszik ha kirittyenti magát a csajszi, csak nem gondolom hogy ezt meg kell követelni egy nőtől, ha magától nem érzi, akkor nem is nő  #:-)

ITT AZ IGAZSÁG!!!!!!  ****:))))))

2010. Január 03. - 12:31:56
Válasz #4437
Nem elérhető

Szandi


kabbe ;D

A barátnőim (barát barátnők)azt mondják,h Nekem cipő és műköröm fétisem van @-o

Éshát lehet ;D
Meglátok 1 csajt valami durva magassarkúba, esetleg fehér francia hegyes körömmel, tuti kikészülök :D
Neked is kellene mindkettő mi?
Én megnéztem a képet, de a cipőt néztem legkevésbé, inkább a csaj lábait, mellét, kezét, meg hogy mit játszhat a szájával!  :-)-

Ez a csaj a cipő nélkül szerintem nem nagy szám :)
Így legalább 1 ribanc látszatát kelti, anélkül csak 1 csaj lenne aki életében nem sportolt, nulla izomzattal(ami adna neki formát), kis mellel.

Nekem nem kell se magassarkú se hegyes műköröm, nem vagyok buzi.Viszont a barátnőimtöl megkövetelem.
Szóval akkor csak az a nő aki műkörmös? vicces!  Szerintem meg igénytelenek a fényre csúnyuló lányok akiket a smink tart össze, gombás műkörömmel. És akkor mit jelent az igazi pasi? Gyantázza a lábát is és használjon szájfényt, mert különben igénytelen?
Inkább ne legyen műkörmöm, nem attól leszek nő, hanem ahogy God is mondta a belülről kell annak lenni és a kisugárzásból érződni is fog!
:-){ /:-)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Január 03. - 12:50:54
Válasz #4438
Nem elérhető

Tóth Attila


God te ismered a barátnőmet? :o :o
Személy szerint én is üresnek érzem a ribancos lányokat,persze vannak kivételek!
Ha meg jó fizikumú egy csaj akkor nagyon tud szorítani! @:-) !+"%
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Január 03. - 12:52:14
Válasz #4439
Nem elérhető

Gabe


Szerintem a műköröm, és a jó cucc, magassarkú csak egy eleve csinos csajt tud feldobni, aki nem az, az veteti/teheti/kenheti magára a dolgokat...
"Yeah buddy, light weight baby!"