2024. Június 06. - 13:54:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038339 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Február 18. - 23:41:45
Válasz #450
Nem elérhető

Dinnyés Olivér



2008. Február 19. - 15:25:48
Válasz #451
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Szőke nő megáll a piros lámpánál egy teherautó mögött. Hirtelen kipattan, odaszalad a teherautó sofőrjéhez és bekopog az ablakon.
A sofőr leengedi az ablakot mire a szőke megszólal: Szia Kata vagyok. Tudtad hogy potyog a rakományod?
A sofőr felhúzza az ablakot és továbbmegy.
A következő lámpánál a szőke megint a teherató mögött áll meg. Megint kipattan, odaszalad a teherautó sofőrjéhez és bekopog az ablakon. A sofőr megintcsak leengedi az ablakot és néz értetlenül a szőkére mire ő megszólal mintha még soha nem beszéltek volna: Szia Kata vagyok. Tudtad hogy potyog a rakományod?
A sofőr fejét csóválva felhúzza az ablakot és otthogyja a szőkét.
A harmadig lámpánál megismétlődik minden. Szőke autóból ki, lihegve odarohan a teherautóhoz, bekopog, ablak le, megszólal megint: Szia Kata vagyok. Tudtad hogy potyog a rakományod!?!
Amikor a lámpa zöldre vált, a sofőr padlógázzal, füstölő gumikkal igyekszik a következő lámához. Szerencsétlenségére az is pirosra vált. Erre ő kiugrik a teherautóból és odarohan a szőke autójához mielőtt az ki tudná nyitni az ajtót. Illedelmesen bekopog az ablakon és mikor a szőke leengedi az ablakot azt mondja: Szia, én Józsi vagyok és a Magyar Közút Kht.-nek dologzom. Mivel tél van és esik a hó, SÓZOM AZ UTAT B***MEG


 O0 O0 O0

2008. Február 19. - 15:28:49
Válasz #452
Nem elérhető

Cressler


 Łł= !+"% ez kész  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 19. - 15:59:43
Válasz #453
Nem elérhető

hopika


 @-o
+
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 19. - 17:19:40
Válasz #454
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 19. - 21:09:08
Válasz #455
Nem elérhető

Ren


A férfi este odaáll az asszony elé!Mutogatja az izmait!
-80kg dinamit!
Az asszony nevetni kezd:
-De mit érek vele, ha a gyújtó zsinór csak 4 centi!?
 ;D

2008. Február 19. - 21:10:33
Válasz #456
Nem elérhető

fastor


A férfi este odaáll az asszony elé!Mutogatja az izmait!
-80kg dinamit!
Az asszony nevetni kezd:
-De mit érek vele, ha a gyújtó zsinór csak 4 centi!?
 ;D
;-oo-;

Nudista strandon sétál anyuka a kislányával ..
látnak egy kövér embert
kislány: anyu mi van a bácsi hasában?
Anyuka: bomba
Kislány: akkor mnejünk innen gyorsan mert rövid a kanóóca

 ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 19. - 21:15:14
Válasz #457
Nem elérhető

Cressler


 !+"% !+"%  ;D

Az úton megy a legújabb és legdrágább Mercedes. Hirtelen fékeznie kell és megáll. Néhány másodperc múlva hatalmas csattanás hallatszik az autó hátuljánál.
A Merci fedélzeti számítógépe a következő üzenetet írja ki:
"Új Plug&Play (Trabant 601S) eszköz csatlakozott. Telepíti hozzá a szoftvert?"


Az amerikai, az orosz és a francia szexológus beszélget, mikor felmerül, ki hány szexuális pózt ismer.
Francia: - Én 100-at, én 100-at!
- Nyugi, majd Önt is meghallgatjuk!
Amerikai: - Én bevallom, 5-öt.
Francia: - Én 100-at, én 100-at!
- Nyugi, Önre is sor kerül!
Orosz: - Mifelénk nem ilyen fejlett a szexuális kultúra, én sajnos csak a klasszikus, felül a férfi, alul a nő pózt ismerem.
Erre a francia: - Én 101-et, én 101-et!

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 19. - 21:16:34
Válasz #458
Nem elérhető

Ren


Te vagy a megtestesült költészet: az ajkad Weöres, a szíved Arany, az agyad Tompa...
 ;D

2008. Február 19. - 21:19:37
Válasz #459
Nem elérhető

fastor


megy a vadiúj Mercivel az m7 esen HMCS erre elhúz mellette egy trabi
a vezetö üvölti:ISMERI ÖN A TRABANTOT???
hogy a jóég belegyorsít a vezetö, lehagyja, de 2 perc mulva megint beelözi:ISMERI MAGA A TRABANTOT???
most már ideges a csávóka padlógáz,  elhagyja, már épp lenyugodna mire megint elhajt a trabi
ISMERI MAGA A TRABANTOT???
mire a mercis lemondóan: ismerem
AKKOR MDONJA MÁR MEG HOGY KELL MEGÁLLÍTANI!!!


am ki minuszozik megint? :-p
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 19. - 21:19:59
Válasz #460
Nem elérhető

Ren


Rájöttem h mi az impotencia oka: a GRAVITÁCIÓ!!

2008. Február 19. - 21:21:39
Válasz #461
Nem elérhető

Cressler


János bácsi legelőjén áthalad az új autópálya. Egy nyári napsütéses napon, ahogy ott kaszálgat, megfigyel egy menyecskét lenge nyári ruhácskában stoppolni. Kis idő elteltével megáll a lány mellett egy drága márkájú autó, a férfisofőr leengedi az elektromos ablakot a jobb oldalon, a lány bedugja a fejét, a férfi pedig gyorsan odazárja a nyakát, majd kiszáll a kocsiból és jól megszeregeti  a lányt hátulról. Utána a férfi visszaül, leengedi az elektromos ablakot, a menyecske kihúzza a fejét, a kocsi elsuhan. Mindezt vegignézve János bácsi megtörli az izzadt homlokát, és felsóhajt:
- Istállóját neki!... Igaz, ilyen kocsira nincs pénzem, de egy ilyen ajtót biztos veszek!

Egy férfi és egy nő szexel az ágyban, amikor azt hallják, hogy megnyikordul a bejárati ajtó.
- Ó, gyorsan tűnj el, ez biztosan a férjem! - suttogja a nő.
A férfi felugrik, felkapja a ruháit és már indulna az ablak felé, amikor megáll és így szól:
- Hé, álljon meg a menet! ÉN vagyok a férjed!

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 19. - 21:23:50
Válasz #462
Nem elérhető

Ren


A feleségem szereti a sexet a kocsi hátsó ülésén.
Csak az a baj, h azt akarja, én vezessek....

2008. Február 19. - 21:24:30
Válasz #463
Nem elérhető

fastor


János bácsi legelőjén áthalad az új autópálya. Egy nyári napsütéses napon, ahogy ott kaszálgat, megfigyel egy menyecskét lenge nyári ruhácskában stoppolni. Kis idő elteltével megáll a lány mellett egy drága márkájú autó, a férfisofőr leengedi az elektromos ablakot a jobb oldalon, a lány bedugja a fejét, a férfi pedig gyorsan odazárja a nyakát, majd kiszáll a kocsiból és jól megszeregeti  a lányt hátulról. Utána a férfi visszaül, leengedi az elektromos ablakot, a menyecske kihúzza a fejét, a kocsi elsuhan. Mindezt vegignézve János bácsi megtörli az izzadt homlokát, és felsóhajt:
- Istállóját neki!... Igaz, ilyen kocsira nincs pénzem, de egy ilyen ajtót biztos veszek!

Egy férfi és egy nő szexel az ágyban, amikor azt hallják, hogy megnyikordul a bejárati ajtó.
- Ó, gyorsan tűnj el, ez biztosan a férjem! - suttogja a nő.
A férfi felugrik, felkapja a ruháit és már indulna az ablak felé, amikor megáll és így szól:
- Hé, álljon meg a menet! ÉN vagyok a férjed!


:-):-):: ;-oo-; @:-) @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 19. - 21:27:33
Válasz #464
Nem elérhető

Ren


Sohasem gondoltam volna, h a bank egy vidám munkahely.
Először csak kedvesen mosolyogtak, aztán, amikor meghallották, mennyi hitelt
szeretnék felvenni, kitört a röhögés... ;D