2024. Május 23. - 18:40:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036860 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Július 02. - 17:22:08
Válasz #5775
Nem elérhető

Cressler



Egy nap diktálás közben a titkárnő észrevette, hogy a főnöke nadrágjának cipzárja lecsúszott. Mikor kiment a szobából, még visszaszólt:
- Főnök úr, nyitva a barakkajtó!
A főnök először nem vette a lapot, de később rájött, hogy a cipzárjáról volt szó. Úgy gondolta, viccesre veszi a figurát, és behívta a titkárnőt az irodájába.
- Kisasszony! Amikor reggel észrevette, hogy nyitva a barakkajtó, látta a kommandóst is?
- Sajnos nem, uram - válaszolja a titkárnő. Én csak egy szegény hadirokkantat láttam, ahogy két homokzsákon üldögélt.

 ;D ;D ;D
UHHHHHH  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Július 03. - 15:29:18
Válasz #5776
Nem elérhető

csesztike


"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Július 04. - 08:01:51
Válasz #5777
Nem elérhető

csesztike


Miért van a Nőnek és miért a pasinak két keze? ;D



"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Július 04. - 11:39:51
Válasz #5778
Nem elérhető

mack



2010. Július 05. - 16:00:06
Válasz #5779
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Július 05. - 19:19:31
Válasz #5780
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Július 06. - 23:01:06
Válasz #5781
Nem elérhető

Gabe


Ez nagyon meleg! ;D


Kínai fogamzásgátló tabletta magyar nyelvű tájékoztatója. Az OGYI úgy visszavágta, mint a kertajtót.

A fogalmazványt eredeti írásmódban, módosítás nélkül tesszük közzé.

"Köszöni a miénk cég hogy ön választja miénk által gyártódott fogamzódás gátlásos pirula.

Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékoztató hogy Ön elolvasni és utasítások fenntartani. Nem fenntartja miénk cég nem tart felelősség de más esetben nem tart felelősség fenn szintén.

Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik hogy Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, előfordulása Ön belees a teherbe növekedett valószínűséggel bír. A pirula evése vízet követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga teljességében nyelendő bele Önnek szervezetében.

Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha felszívódás előtti hasmegy.

Nem hány magatol, nem jó. Teherbe beleeshet ha hány magának ujjától. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula nyelésének előtte és után 2 óra minimum.

Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követőt vár, hogy Ön vére folyása kezdődik. Ez általánosságot megvéve egy hét.

Egy nap vére folyása követőt pirula ismét nyeldes. Összes idő négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét. Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét.

Egyéb eshetőség Ön belees a teherbe. Ha kihagy kettő pirula nyelése nem csinál szexuális dolog következő ciklus kezdete egy hét után való.

Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, első esetnél kivérezi magát nem megfelelő időpontnál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme lehetségesség szőrszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és esztétitikátalan.

Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek!

Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím: kizárólagos csak nőstény nyeldes pirula.

Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen vagy Önnek szíve ritmusosan zavart.

Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdeződjön Önnek orvos vagy gyógyszert készítő szakember.

Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek, hogy miénk terméket Ön nyeli."
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 07. - 21:13:31
Válasz #5782
Nem elérhető

God Vazzeg


Órán az iskolában a tanító néni látja, hogy nagyon mozog a hátsó pad. Meg is kérdezi Pistikét:
- Mi történik ott hátul Pistike?
- A tanító néni mondta, hogy húzzam meg a Margót...

 @:-)

2010. Július 08. - 11:29:38
Válasz #5783
Nem elérhető

pmiller06



2010. Július 08. - 12:43:53
Válasz #5784
Nem elérhető

rr


Ez nagyon meleg! ;D

Áááá istenem!!!!!  Łł=

2010. Július 09. - 20:23:04
Válasz #5785
Nem elérhető

H. Laci



2010. Július 10. - 09:45:11
Válasz #5786
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Július 10. - 15:05:06
Válasz #5787
Nem elérhető

pókerarc




Ez nagyon jó! ;D
Most mutatták ezt a képet,jót röhögtem Arnold vigyorán ****) ;D ;D ;D ;D :-!

2010. Július 10. - 18:20:49
Válasz #5788
Nem elérhető

H. Laci



Mekkora arc ez a tag.  ;D ;D ;D ;D

2010. Július 10. - 19:19:16
Válasz #5789
Nem elérhető

Yeti



Mekkora arc ez a tag.  ;D ;D ;D ;D
Ezért ne igyunk bubis ásványvizet Bombával! ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."