2024. Június 06. - 05:29:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038145 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Július 30. - 15:11:54
Válasz #5835
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Persze, nem úgy értettem. Engem nem  Kennek hívnak, a volt feleségem is Kati, persze hajóm sem volt.
Mindezek ellenére én a lelkiismeretem miatt, sok mindent odadtam, nekem így volt természetes.
Nehéz volt újra felállni abból a szituból. Persze nem az vagyok akinek ez nem megy. Abban az évben magyar bajnok, absz. vlágkupa 4. és a Bajnokok Éjszakáján is 2. lettem. Ennek ellenére szar volt 2 hónapig egy kofferból öltözködni a berendezés nélküli garzonomban.
Csak ezért nem értékeltem annyira a viccet, de amúgy nagyon szellemes. Mindig jó poénokat raksz fel nekünk Csesztike.

2010. Július 30. - 15:14:35
Válasz #5836
Nem elérhető

dumbass



2010. Július 31. - 09:12:50
Válasz #5837
Nem elérhető

Breaker


Igen egyszer én is így jártam egy viccel amit az új barátnőmnek és az anyjának meséltem:

Hazamegy a férj és mondja:
-Te assszony lement a bútor ára!
-Igen hol?
_Hát itt(és a torkára mutat)

nos  itt a hallgatóság közölte, hogy náluk ez sajnos valóban megtörtént :(

2010. Július 31. - 10:57:53
Válasz #5838
Nem elérhető

mack


wáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ezt végig kell nézni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  !+"%

2010. Július 31. - 12:26:36
Válasz #5839
Nem elérhető

NosztalNiga


Ezekből a reklámokból a Vágó Pistás volt a legjobb ;D ;D ;D
De azt már nem találom fenn   ????... Bár nem is emlékszek milyen reklámok voltak ezek...Valaki?
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Július 31. - 12:27:09
Válasz #5840
Nem elérhető

NosztalNiga


"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Július 31. - 12:29:39
Válasz #5841
Nem elérhető

zotja


Ezekből a reklámokból a Vágó Pistás volt a legjobb ;D ;D ;D
De azt már nem találom fenn   ????... Bár nem is emlékszek milyen reklámok voltak ezek...Valaki?

biztosítós volt úgy emlékszem..unika vagy generali vmi iylesmi :D

2010. Július 31. - 12:32:16
Válasz #5842
Nem elérhető

NosztalNiga


Ezekből a reklámokból a Vágó Pistás volt a legjobb ;D ;D ;D
De azt már nem találom fenn   ????... Bár nem is emlékszek milyen reklámok voltak ezek...Valaki?

biztosítós volt úgy emlékszem..unika vagy generali vmi iylesmi :D
jaja Uniqa, megtaláltam már :) Bár a többi nem nagyon van fenn...
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Augusztus 02. - 10:49:12
Válasz #5843
Nem elérhető

mack


 Mi az abszolút lehetetlen?
- ???
- Hímvesszőből kosarat fonni.
- És mi van, ha mégis sikerül?
- ???
- Lesz egy fasza kosarad...

2010. Augusztus 03. - 14:04:54
Válasz #5844
Nem elérhető

Rencsi


"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Augusztus 03. - 14:23:20
Válasz #5845
Nem elérhető

George


Okos fekák a teremben Łł=

2010. Augusztus 05. - 06:15:48
Válasz #5846
Nem elérhető

God Vazzeg


Hogyan szopnak a lányok, csillagjegyeik szerint  :-)-

KOS Annak a biztos tudatában szopja a farkad, hogy az utolsó cseppet is ki fogja belőled csavarni. És milyen igaza van. Olyan, mint egy fegyelmezett, de mégis játékos, érzéki szexakció. Használja a kezét. Lenyeli. Ja, dugás nélkül hamar feszültté válik.

BIKA “Szopni született”. Érzékibb, mint bárki más. Puha a szája, és mindent tud a farkadról. Úgy szívja, mint egy folyondár. Alap, hogy lenyeli. Még a sejtjeidet is birtokolni akarja. Imád szopni, nyugodt életed lesz mellette.

IKREK Változó. Érdemes kikapcsolni a tévét előtte, különben azt fogja nézni közben. Elég ügyes tud lenni, ha éppen olyanja van. Amúgy kurvára dekoncentrált. Időnként változtat a fogáson, mert utál unatkozni szopás közben.

RÁK Utoljára anyád volt hozzád olyan gyöngéd, mint ő, csak máshogy. Elalszol közben, még a nyál is kifolyik a szádból. A lelkedet is leszopja. Olyan, mintha hazatérnél. Lenyeli, mert szeret.

OROSZLÁN Lángra lobbantja a farkad, mintha egész életében erre a percre várt volna. Játékos és szenvedélyes. Fűti valami mély tűz. Nyelni méltóságán aluli, de ha nagyon felhúztad, megtesz bármit. Muszáj megdugnod cserébe, de hát ilyen az élet.

SZŰZ Változó. Elküld tusolni előtte, rendet rak, beágyaz, kitakarít. Az első félórában csak tisztogatja a bránert. Nagyon érzéki tud lenni, ha jó napja van. Ha lenyeli, nagyon szeret. Néhány év után rá lehet venni. Első alkalommal valószínűleg rókázni fog.

MÉRLEG Ahogy szopik, az csak neked szól. Nem sima szexélmény. Testével-lelkével adja a gyönyört, “megszólít”. Azért él, hogy jó legyen neked. Jó esély van rá, hogy tudja a neved, nem úgy, mint a többi.

SKORPIÓ Úgy leszop, hogy belehalsz. Mindent tud, amit lehet, amit mégsem, az valószínűleg nem is létezik. Soha többé nem akarod majd más száját. /Hát persze… / Nyilvánvaló, hogy lenyeli. Ha nem, az viszont a vég kezdete lehet.

NYILAS Csak azért csinálja, hogy jól megdugd.

BAK Azok nem szopnak.

VÍZÖNTŐ Mindent elkövet, hogy ne unatkozzatok. Inkább nem csinálja, ha nincs valami ötlete. Perverz állat, hálistennek. Mindent kipróbált már. Ha peched van, feldug a seggedbe egy műfaszt.

HALAK Úgy szopik, mint egy álom. Gyakran elábrándozik közben. Megáll vele az idő. Rádpakolja a fél hűtőt, főleg a tejszínhabot. Azt hiszi, Isten lakik a farkadban. Te meg persze ráhagyod, te állat  ;D

 O0

Szerk. megj: a bak lányok is szopnak, nagyon is  @:-)

2010. Augusztus 05. - 07:04:15
Válasz #5847
Nem elérhető

Koxi


 :-){ :-):-):: Állat!
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Augusztus 05. - 10:38:04
Válasz #5848
Nem elérhető

Tóth Attila


Kos,ikrek,szűz,mérleg,skorpió tanúsítva,hogy így van szó szerint! ****:)))))) Łł=
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Augusztus 05. - 12:38:23
Válasz #5849
Nem elérhető

csesztike


Kos,ikrek,szűz,mérleg,skorpió tanúsítva,hogy így van szó szerint! ****:)))))) Łł=

Ez azért elég nagy általánosítás...kb. mint a horoszkóp...
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)