2024. Június 06. - 06:14:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038153 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. December 07. - 21:08:56
Válasz #6240
Nem elérhető

Cressler




Na itt jött el a pilanat, amikor azt mondom, hogy az ilyeneket jol meg kéne ruházni..... szerintem nem vicces....., ez még csak a kezdet, aztán jönnek majd a nagyobb viccek. Remélem egyszer megtalál magának valami K2-es srácot és elbeszélgetnek :D
k2?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. December 07. - 21:22:31
Válasz #6241
Nem elérhető

dumbass



Na itt jött el a pilanat, amikor azt mondom, hogy az ilyeneket jol meg kéne ruházni..... szerintem nem vicces....., ez még csak a kezdet, aztán jönnek majd a nagyobb viccek. Remélem egyszer megtalál magának valami K2-es srácot és elbeszélgetnek :D
k2?
Ezen énis meglepődtem :D K1-ről illetve K3-ról hallottam, de K2-ről... :D

2010. December 07. - 21:47:42
Válasz #6242
Nem elérhető

Jordan



Na itt jött el a pilanat, amikor azt mondom, hogy az ilyeneket jol meg kéne ruházni..... szerintem nem vicces....., ez még csak a kezdet, aztán jönnek majd a nagyobb viccek. Remélem egyszer megtalál magának valami K2-es srácot és elbeszélgetnek :D
k2?
Ezen énis meglepődtem :D K1-ről illetve K3-ról hallottam, de K2-ről... :D


Jaj, ez a mai oktatasi rendszer  ;D

http://hu.wikipedia.org/wiki/K2
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 08. - 11:47:27
Válasz #6243
Nem elérhető

Milito


-Apa!!APAAA!!Elveszett az LSD-m.
-Kisfiam van ennél nagyobb probléma is.
-Micsoda?
-A sárkány a konyhában
 ;D  ;D  ;D

 :D :DEz jó! :D :D :D

2010. December 08. - 14:30:15
Válasz #6244
Nem elérhető

tömegElek



2010. December 08. - 22:54:01
Válasz #6245
Nem elérhető

Szandi



Na itt jött el a pilanat, amikor azt mondom, hogy az ilyeneket jol meg kéne ruházni..... szerintem nem vicces....., ez még csak a kezdet, aztán jönnek majd a nagyobb viccek. Remélem egyszer megtalál magának valami K2-es srácot és elbeszélgetnek :D
k2?
Ezen énis meglepődtem :D K1-ről illetve K3-ról hallottam, de K2-ről... :D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. December 09. - 21:21:25
Válasz #6246
Nem elérhető

Maszat




ezeket a manővereket, csak innan nyugatabbra lehet bejátszani komolyabb sérülés nélkül, ott ahol nem ilyen stresszesek az emberek!

Hát tudom magamrol,h akár melyik akciója után képes lennék kilómétereket szaladni utána, és agyba főbeverni  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 09. - 22:23:08
Válasz #6247
Nem elérhető

Maszat


idiótabaromge*iállat!!!!!  nem,h sajnálni nem tudom, még nevetve jól meg is rugdosnám!  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 09. - 22:27:11
Válasz #6248
Nem elérhető

Gabe


Nekem is elöntené a szar az agyamat az tuti.
Főleg, hogy egy ilyen igazi lúzer pöcs akar beégetni, aztán meg elszalad.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 09. - 22:37:16
Válasz #6249
Nem elérhető

Gabe


Állandóan halljuk "a szabályokat" a nők részéről. Na most itt a férfi oldal. Ezek a MI szabályaink!
Jegyezd  meg... mindegyik pont 1. SZÁNDÉKOSAN!

1. Tanuld meg  használni a WC-ülőkét. Nagy lány vagy. Ha fel van hajtva, hajtsd le.
Nekünk felhajtva kell, nektek lehajtva. Sosem hallotok minket  arról panaszkodni, hogy megint lehajtva hagytátok.
 
1.  Vasárnap = sportok. Ez olyan mint a holdciklus vagy az apály-dagály váltakozása. Törődj bele!

1. A bevásárlás NEM sport. És  nem, soha nem fogunk rá akként gondolni.

1.  A sírás zsarolás.

1. Azt kérd, amit akarsz. Tisztázzuk:  A finom utalások nem működnek! A nyomatékosított utalások nem  működnek!

Az egyértelmű utalások nem működnek! Csak  mondjad!

1. Az Igen és Nem tökéletesen megfelelő  válaszok szinte minden kérdésre.

1. Csak  olyan problémával gyertek hozzánk, aminek megoldásában a segítségünket kéritek. Erre vagyunk valók. Szimpátiáért ott vannak a barátnőitek.

1. Az a fejfájás, ami 17 hónapja tart, az  már baj. Menj orvoshoz!

1. Bármi, amit 6 hónapnál  régebben mondtunk nem felhasználható vita közben. Igazából minden  megjegyzésünk érvényét veszti 7 nap után.

1. Ha nem úgy  öltözködtök, mint egy sorozatszereplő, akkor ne várjátok el, hogy  úgy viselkedjünk, mint a szappanopera-szereplők.

1. Ha  azt gondolod, hogy kövér vagy, valószínűleg úgy is van. Ne kérdezz minket!

1. Ha az, amit mondunk kétféleképp érthető és az  egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor mi a másikra gondoltunk.

1. Megkérhettek, hogy csináljunk meg valamit  vagy megmondhatjátok, hogy milyen legyen. De azt ne hogyan!
Ha már tudod, hogyan lehet a legjobban megcsinálni, tedd meg  magad!

1. Amikor csak lehet, a feltétlen szükséges  mondanivalódat a reklámok alatt mondd el!

1. Kolumbusz Kristófnak nem volt szüksége iránymutatásokra. Nekünk sincs.

1. MINDEN férfi csak 16 színben lát, mint a  Windows alapbeállításnál.
Például a barack az egy gyümölcs, nem szín. A padlizsán az zöldség. Fogalmunk sincs mi az a  mályva.

1. Ha viszket, megvakarjuk. Így  szoktuk.

1. Ha azt kérdezzük mi baj és azt mondjátok  "semmi", akkor úgy viselkedünk, mintha semmi baj se lenne. Tudjuk, hogy hazudtatok, de nem éri meg a zürt.

1.  Ha felteszel egy kérdést, amire nem akarsz választ hallani, akkor olyan választ fogsz kapni, amit nem akarsz hallani.

1.  Ha valahova el kell mennünk, bármit is viselsz az nagyszerű. De tényleg.

1. Ne kérdezd meg, hogy min gondolkodunk,  kivéve ha felkészülten tudsz beszélgetni olyan témákról, mint a futball, lőfegyverek vagy versenyautók.

1.  Elég ruhád van.

1. Túl sok cipőd  van.

1. Formában vagyok. A kerek egy  forma.

Kösz, hogy elolvastad ezt. Igen, tudom, ma a  kanapén kell aludnom. De tudod, ezt a férfiak egyáltalán nem bánják; olyan, mint a kempingezés.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 09. - 22:42:25
Válasz #6250
Nem elérhető

Tóth Attila


ÁÁÁ ez nagggyonnagy... ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 09. - 22:51:17
Válasz #6251
Nem elérhető

Maszat


jah, kurvajó!!! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 09. - 23:49:20
Válasz #6252
Nem elérhető

Pretorian



1. Ha az, amit mondunk kétféleképp érthető és az  egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor mi a másikra gondoltunk.


Hát ezen beszartam!  Łł=
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2010. December 10. - 16:44:08
Válasz #6253
Nem elérhető

VG


1. Megkérhettek, hogy csináljunk meg valamit  vagy megmondhatjátok, hogy milyen legyen. De azt ne hogyan!
Ha már tudod, hogyan lehet a legjobban megcsinálni, tedd meg  magad!
Ez a legnagyobb :D

2010. December 10. - 21:15:30
Válasz #6254
Nem elérhető

pmiller06


Jó poén. Van benne bőven igazság

Való világ rajongóknak :D:D:D http://www.napiszar.com/sztarsag/2010/12/10/jerzy-fasszal-pozol/