2024. Május 23. - 17:01:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036805 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. December 15. - 14:56:52
Válasz #1845
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
http://www.youtube.com/watch?v=UYRC7pwDgTE&feature=related
ez nagyon teccett ****:))) ****:))) ****:)))

Mi az hogy "TECCETT"???? áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá  Na úgy látom át kellene nézetni a film felirat-ot valakivel aki tud helyesen írni is! Na az nem én vagyok, de valaki nézze át! ***)))) ***)))) ***)))) ***)))) ***)))) ***))))
Nem lehet, hogy csak viccből írta így?  8-)
Néha én is szoktam így írni... 8-)
(csak az egybe- és különírást nem lehet csekkolni a helyesírás ellenőrzővel... erre még mindig embert kell alkalmazni, éljenek a lektorok  ;D )

5-ös voltam nyelvtanból...de láccik egy írás stílusán hogy mikor van direkt hiba.  ;)

2008. December 15. - 19:48:23
Válasz #1846
Nem elérhető

FirstLady


Ha szavakat egybeírsz, vagy mire gondolsz?
Nem tudom, hogy melyik részére gondolsz :)
A szoktam ígyet, a teccett-re értettem. Az egybeír-különír dolgot pedig úgy, hogy sokan tévesztik, hogy mit kell egybe- és mit kell külön írni, azt nem csekkolja igazából a word, csak akkor, ha egybeírod, és nem egybe kell :)
jelentem, leellenörzi azt is ;D
oké, de ha találok hibát, akkor enyém az ajándékod? ::) ;D ;D

Gabe, akkor okéj ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 15. - 21:37:33
Válasz #1847
Nem elérhető

fastor


Ha szavakat egybeírsz, vagy mire gondolsz?
Nem tudom, hogy melyik részére gondolsz :)
A szoktam ígyet, a teccett-re értettem. Az egybeír-különír dolgot pedig úgy, hogy sokan tévesztik, hogy mit kell egybe- és mit kell külön írni, azt nem csekkolja igazából a word, csak akkor, ha egybeírod, és nem egybe kell :)
jelentem, leellenörzi azt is ;D
oké, de ha találok hibát, akkor enyém az ajándékod? ::) ;D ;D

Gabe, akkor okéj ;)
***))))
pereld be Bill Gatest ****)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 16. - 07:53:47
Válasz #1848
Nem elérhető

FirstLady


Ha szavakat egybeírsz, vagy mire gondolsz?
Nem tudom, hogy melyik részére gondolsz :)
A szoktam ígyet, a teccett-re értettem. Az egybeír-különír dolgot pedig úgy, hogy sokan tévesztik, hogy mit kell egybe- és mit kell külön írni, azt nem csekkolja igazából a word, csak akkor, ha egybeírod, és nem egybe kell :)
jelentem, leellenörzi azt is ;D
oké, de ha találok hibát, akkor enyém az ajándékod? ::) ;D ;D

Gabe, akkor okéj ;)
***))))
pereld be Bill Gatest ****)
Viccet félretéve, ha kell valaki, én szívesem bevállalom a szöveg lektorálását  :) ...ráadásul ingyen ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 16. - 23:37:59
Válasz #1849

Grizzly79

Vendég
Ezen gondolkodtam egy darabig:
Lehet, hogy a szánalmas topikba kellett volna tennem...

http://uk.youtube.com/watch?v=ZBasCnc3bnA

2008. December 17. - 05:33:15
Válasz #1850

Torony

Vendég
ez bazeg, így hajnalban... huhh.

2008. December 17. - 08:11:48
Válasz #1851
Nem elérhető

Gabe


ez nagyon komoly  :-p
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 17. - 08:19:45
Válasz #1852
Nem elérhető

hopika


Nem hiszem el,hogy ekkora faszokvannak kicsi hazánkban...és ez nem poénból csinálja,hanem meggyőződésből!
 :-/-(-:
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 17. - 11:44:14
Válasz #1853
Nem elérhető

JFlame


Ezen gondolkodtam egy darabig:
Lehet, hogy a szánalmas topikba kellett volna tennem...

http://uk.youtube.com/watch?v=ZBasCnc3bnA

Nektek mi bajotok van??!!! Ez gyönyörű volt! :-)! ;D
A maga kis szintjén megcsinálta azt amit tud! Tuti hogy még közönsége is akad és megtalálja
azt ahol érvényesülni tud!! A Kozsó meg a fiú bandák jobbak??? Megasztár elődöntők???
Nekem ráadásul tök jó kedvem lett ahogy végignéztem! Szebb lett a napom tőle! ;D
Értékelni kell ha valaki próbálkozik!! :-):-):: Tuti ezt fogom egész nap dúdolni... ;D

2008. December 17. - 11:56:33
Válasz #1854
Nem elérhető

hopika


Ezen gondolkodtam egy darabig:
Lehet, hogy a szánalmas topikba kellett volna tennem...

http://uk.youtube.com/watch?v=ZBasCnc3bnA

Nektek mi bajotok van??!!! Ez gyönyörű volt! :-)! ;D
A maga kis szintjén megcsinálta azt amit tud! Tuti hogy még közönsége is akad és megtalálja
azt ahol érvényesülni tud!! A Kozsó meg a fiú bandák jobbak??? Megasztár elődöntők???
Nekem ráadásul tök jó kedvem lett ahogy végignéztem! Szebb lett a napom tőle! ;D
Értékelni kell ha valaki próbálkozik!! :-):-):: Tuti ezt fogom egész nap dúdolni... ;D

Én,mint előadó azért egy kicsit másképp látom a dolgot...
Én kicsit ebben élek és engem qrvára zavarnak az ilyen "kóklerek".
Szerintem.
 O0
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 17. - 12:38:01
Válasz #1855
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
MÁV álláshirdetés:

MÁV - Most Állunk, Várjál!!!
Munkatársaink európai - sőt mi több, világ - szintű szolgáltatást nyújtanak!
Elítéljük a rohanó életvitelt, vonataink megfontoltan, vagy sehogysem közlekednek!
Interaktív szolgáltatások keretében az utasok maguk takaríthatják ki az ülőhelyet, ha le szeretnének ülni!
Odafigyelünk szemünk egészségére: állandó fényviszonyt biztosítanak intelligens ablakaink, amelyek piszoktól sötétülnek. Este nem kapcsolunk lámpákat, hogy nyugalma teljes legyen!
Az extrém sportok kedvelőinek: nyáron teljesen feltekerjük a fűtést, télen soha.
A wc-ben se lámpa, se tükör, se papírtörlő, ezzel tudatosítva a természetes nomád élet szépségeit!
A csatlakozásokat nem hangoljuk össze, hogy ön ne érezze magát egy gépi rendszer tehetetlen részeként!
Várótermeink közbiztonsága érvényesíti az evolúciós folyamatokat: csak az erős marad életben!
Utasbarát menetrendek: megjegyezhető mennyiségre csökkentettük a járatszámokat!
Banki szolgáltatások: nagyobb mennyiségű készpénzét beválthatja menetjegyre!
Odafigyelünk a környezetünk egészségére: hetente legalább 3x vonatmentes napokat tartunk az egész országban, elviselhető mértékűre csökkentve a káros-anyag kibocsátást!
Bevezettük a szubjektív felelősség fogalmát: munkatársaink csak a haszonból részesülnek, a hiányt nem kell befizetniük!

Jelentkezz csapatunkba, nálunk megvalósíthatod magad, gátlásaid levetkőzheted. Ha iskolában elnyomtak, nincsenek barátaid, sőt még a szüleid szerint is hülye vagy, akkor gyere hozzánk dolgozni! Ma már a legtöbb munkatársunk kinőtte gátlásait és teljes lelkinyugalommal szopat egy egész országot!!!

2008. December 17. - 12:41:57
Válasz #1856
Nem elérhető

Cressler


MÁV álláshirdetés:

MÁV - Most Állunk, Várjál!!!
Munkatársaink európai - sőt mi több, világ - szintű szolgáltatást nyújtanak!
Elítéljük a rohanó életvitelt, vonataink megfontoltan, vagy sehogysem közlekednek!
Interaktív szolgáltatások keretében az utasok maguk takaríthatják ki az ülőhelyet, ha le szeretnének ülni!
Odafigyelünk szemünk egészségére: állandó fényviszonyt biztosítanak intelligens ablakaink, amelyek piszoktól sötétülnek. Este nem kapcsolunk lámpákat, hogy nyugalma teljes legyen!
Az extrém sportok kedvelőinek: nyáron teljesen feltekerjük a fűtést, télen soha.
A wc-ben se lámpa, se tükör, se papírtörlő, ezzel tudatosítva a természetes nomád élet szépségeit!
A csatlakozásokat nem hangoljuk össze, hogy ön ne érezze magát egy gépi rendszer tehetetlen részeként!
Várótermeink közbiztonsága érvényesíti az evolúciós folyamatokat: csak az erős marad életben!
Utasbarát menetrendek: megjegyezhető mennyiségre csökkentettük a járatszámokat!
Banki szolgáltatások: nagyobb mennyiségű készpénzét beválthatja menetjegyre!
Odafigyelünk a környezetünk egészségére: hetente legalább 3x vonatmentes napokat tartunk az egész országban, elviselhető mértékűre csökkentve a káros-anyag kibocsátást!
Bevezettük a szubjektív felelősség fogalmát: munkatársaink csak a haszonból részesülnek, a hiányt nem kell befizetniük!

Jelentkezz csapatunkba, nálunk megvalósíthatod magad, gátlásaid levetkőzheted. Ha iskolában elnyomtak, nincsenek barátaid, sőt még a szüleid szerint is hülye vagy, akkor gyere hozzánk dolgozni! Ma már a legtöbb munkatársunk kinőtte gátlásait és teljes lelkinyugalommal szopat egy egész országot!!!
Ez jó csak nem a humor topicba való mert túl sok benne az igazság, hanem inkább a hihetetlenül szánalmas emberek topicba.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 17. - 13:46:06
Válasz #1857
Nem elérhető

JFlame


Ezen gondolkodtam egy darabig:
Lehet, hogy a szánalmas topikba kellett volna tennem...

http://uk.youtube.com/watch?v=ZBasCnc3bnA

Nektek mi bajotok van??!!! Ez gyönyörű volt! :-)! ;D
A maga kis szintjén megcsinálta azt amit tud! Tuti hogy még közönsége is akad és megtalálja
azt ahol érvényesülni tud!! A Kozsó meg a fiú bandák jobbak??? Megasztár elődöntők???
Nekem ráadásul tök jó kedvem lett ahogy végignéztem! Szebb lett a napom tőle! ;D
Értékelni kell ha valaki próbálkozik!! :-):-):: Tuti ezt fogom egész nap dúdolni... ;D

Én,mint előadó azért egy kicsit másképp látom a dolgot...
Én kicsit ebben élek és engem qrvára zavarnak az ilyen "kóklerek".
Szerintem.
 O0

de most komolyan! miért zavarnak az ilyenek?
elveszik a Te közönséged?
rontják a Te hiteled?
a testépítésbe se mindenki profi! gondolj a Pistire meg pl. miránk!!!
kb a különbség a Te zenéd és e között de mégse küld el a Pisti minket a picsába hogy ti qurvára
zavartok mert ti is mertek súlyzót venni a kezetekbe meg tápkieget szedni diétázni...
én se a Csokis Pistit fogom megvenni és hallgatni, de ma pl tök jót szórakoztam rajta!!! ennyi... ;D

 @:-) ;-oo-;

2008. December 18. - 00:45:57
Válasz #1858
Nem elérhető

Cressler


Üldögél egy csávó a bárban iszogat magányosan. Egyszercsak belép az ajtón álmai nője, még sosem látott ennyire szép csajt, teljesen ráizgul. Összeszedi a bátorságát és küldet a picérrel egy üveg jófajta pezsgőt a hölgynek egy cetlivel amin ez áll "volna kedve elfogyasztani velem az italt"
- A csaj megkapja az üzenetet, majd kér egy tolllat és választ ír a férfinak. Melyben ez áll: "Ide figyelj faszikám velem akkor pezsgőzhetnél ha Merci állna a garázsodban, 1millió lenne a svájci bankszámládon és a gatyádban egy 20 centis szerszám. "
- A pincér elviszi a válaszlevelet.
- Majd a csávó is válaszol: "Tudod mit idd meg egyedül a pezsgőt, mert az egy dolog, hogy 2 ferrarim és 1 buggatim van éshogy a bankszámlámimom több 10 millió dollár, de még a világ legjobb nője kedvéért sem fogok levágatni 5 centit a férfiasságomból"
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 18. - 00:54:16
Válasz #1859
Nem elérhető

Gabe


ez király!  Łł=
"Yeah buddy, light weight baby!"