2024. Május 23. - 17:47:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036837 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Január 31. - 10:56:15
Válasz #2190
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 31. - 11:11:27
Válasz #2191
Nem elérhető

FirstLady


Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy legény, aki megkérte egy lány kezét.

A lány "NEM"-et mondott!

És boldogan élt, míg meg nem halt;

anélkül, hogy mosnia kellett volna,
anélkül, hogy főznie kellett volna,
anélkül, hogy vasalnia kellett volna másra,
bulizott a barátnőivel,
azzal csinálta akivel kedve szottyant,
magára költötte a pénzét,
anélkül, hogy másvalakiért dolgozott volna.
VÉGE!

...A probléma az, hogy kiskorunkban NEM mondanak ilyen meséket....

...hanem fehérlovas királyfikkal bolondítanak...
 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 31. - 11:15:46
Válasz #2192

Torony

Vendég
na ez férfiakra inkább igaz :D :D :D főleg a magára költi a pénzt rész :D :D :D

2009. Január 31. - 11:16:52
Válasz #2193

nyunyuka2

Vendég
 ****:)))))) ****:)))))) Łł= Łł=

Így igaz, jól mondod!!   !+"%

2009. Január 31. - 11:18:31
Válasz #2194
Nem elérhető

FirstLady


na ez férfiakra inkább igaz :D :D :D főleg a magára költi a pénzt rész :D :D :D
Ó ti szegény férfiak ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
...annyira sajnállak benneteket, hogy a végén sírva is fakadok ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 31. - 12:11:07
Válasz #2195

Torony

Vendég
hát, inkább as nőknél jellemző, hogy mindenféle anyagi szolgáltatás elvárása mellett egy punci meg egy száj a cserealap...

2009. Január 31. - 12:12:10
Válasz #2196
Nem elérhető

FirstLady


hát, inkább as nőknél jellemző, hogy mindenféle anyagi szolgáltatás elvárása mellett egy punci meg egy száj a cserealap...
hát, aki ilyen nők között mozog az ne lepődjön meg semmin  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

MÓD: főleg, hogy most hallottam, hogy új divat nemtudni főzni, és nem tudni mosni, meg ilyenek ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 31. - 13:04:18
Válasz #2197

Torony

Vendég
a nők 90+ %a ilyen :)

2009. Január 31. - 13:14:10
Válasz #2198
Nem elérhető

H. Laci


a nők 90+ %a ilyen :)

hát lehet hogy én csak 14 éves vok de én is láttam már olyan 20on éves nőt aki nem tudott mosni főzni  meg ilyenek

a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről

de viszont láttam olyat hogy 12 évesen mosott főzött a családra meg ilyenek mert az apja anyja alkoholista volt és ő nevelte fel a testvéreit


lehet hogy ezt a szánalmas topicba kellet volna rakni de mostmár mind1


2009. Január 31. - 13:21:25
Válasz #2199
Nem elérhető

FirstLady


Hát igen, kicsit elkanyarodtunk...  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 31. - 15:37:03
Válasz #2200
Nem elérhető

endre66


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Január 31. - 15:43:09
Válasz #2201
Nem elérhető

FirstLady


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))
itt is  8-) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 31. - 15:55:43
Válasz #2202
Nem elérhető

Cressler


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))
  És ha cillit banget vagy Pur extra powert használ?  ****:))) Amúgy Szegeden van melegvíz?  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 31. - 15:58:27
Válasz #2203
Nem elérhető

FirstLady


a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))
  És ha cillit banget vagy Pur extra powert használ?  ****:))) Amúgy Szegeden van melegvíz?  :)
***)))) cillit banggel nem mosogatunk!  ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 31. - 16:03:53
Válasz #2204
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
a nővérem most szegeden egyetemista és a volt lakótársa hideg vizzel akarta elmosni a tányérokat
ugyhogy ennnyit erről
Dehogy kanyarodtunk el, ezen tök jót röhögtem!  Łł=   Hideg vízzel mosogatni főben járó bűn, főleg Szegeden...  ****:))) ****:))) ****:)))
  És ha cillit banget vagy Pur extra powert használ?  ****:))) Amúgy Szegeden van melegvíz?  :)

Szegeden? Nincs! Hideg sem mindig. Néha sikerül egy-egy csapáson vagy kisebb patakként a tisza vizét félreterelni és azt isszuk,azzal főzünk. Ha esik a hó vagy eső,akkor egy hétig van mit inni,de egyébként a folyadékot mint élvezeti cikket csak képről ismerjük.

Fürödni? Isten tudja mikor tudtunk utoljára.  :-\