2024. Május 23. - 17:45:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036833 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Április 05. - 22:03:05
Válasz #2910

Torony

Vendég
Én nem kérdezek ilyesmit:

Hálaci és fasztor kis taknyos puhapöcsű homárok, akik izmos fiúk képeire racsniznak esténként,
reggelente pedig a meleg kakaó ivása közben egymás avatarát nézve polírozzák a bohócot?

csak megállapítok:

Ugyanmár, ez nem kérdés, perszehogyafaszbane!  /:-)
GAbe te már be vagy fásulva ****:)))
nem veszed a poénokat, mégis próbálod osztani ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

ti ebbe láttok bármi poénosat? mármint a kérdezzfelelekben? jézusom...

2009. Április 05. - 22:05:26
Válasz #2911
Nem elérhető

H. Laci


 ****:))) ****:)))
gabe kicsit komolyan vette  ****:))) ****:)))

2009. Április 05. - 22:05:45
Válasz #2912
Nem elérhető

Gabe


Én nem kérdezek ilyesmit:

Hálaci és fasztor kis taknyos puhapöcsű homárok, akik izmos fiúk képeire racsniznak esténként,
reggelente pedig a meleg kakaó ivása közben egymás avatarát nézve polírozzák a bohócot?

csak megállapítok:

Ugyanmár, ez nem kérdés, perszehogyafaszbane!  /:-)
GAbe te már be vagy fásulva ****:)))
nem veszed a poénokat, mégis próbálod osztani ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

ti ebbe láttok bármi poénosat? mármint a kérdezzfelelekben? jézusom...
Vártam, hogy megunják, csak a 2.oldal hülyeség után már kezdett unalmas lenni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 05. - 22:09:56
Válasz #2913
Nem elérhető

H. Laci


Én nem kérdezek ilyesmit:

Hálaci és fasztor kis taknyos puhapöcsű homárok, akik izmos fiúk képeire racsniznak esténként,
reggelente pedig a meleg kakaó ivása közben egymás avatarát nézve polírozzák a bohócot?

csak megállapítok:

Ugyanmár, ez nem kérdés, perszehogyafaszbane!  /:-)
GAbe te már be vagy fásulva ****:)))
nem veszed a poénokat, mégis próbálod osztani ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

ti ebbe láttok bármi poénosat? mármint a kérdezzfelelekben? jézusom...
Vártam, hogy megunják, csak a 2.oldal hülyeség után már kezdett unalmas lenni!
igaz hogy csak 1szer irtam, akkor is azért mer mondtad hogy gyanús vagyok hogy nagyon érdekel ez a buzizás
erre "válaszolva" tettem ezt, és utána neked áll följebb és "puha pöcsű homárnak" nevezel meg stb
bár számitottam erre,de még is meg lepődtem 

2009. Április 05. - 22:14:53
Válasz #2914
Nem elérhető

God Vazzeg


szeretlek hálaci!

nézd csak fasztor hol matatok ha rád nézek?


Sírok!!  ****:))) ****:)))

2009. Április 05. - 22:15:45
Válasz #2915
Nem elérhető

fastor


szeretlek hálaci!

nézd csak fasztor hol matatok ha rád nézek?


Sírok!!  ****:))) ****:)))
már te is vazeg? !+"% ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 05. - 22:16:07
Válasz #2916
Nem elérhető

H. Laci


ezt megkaptuk fasztor fastor  ****:))) ****:)))
na de  :-!!!
http://www.youtube.com/watch?v=WVcx2dVDp5w    egy ilyet érdemlünk xd :laugh:

2009. Április 05. - 22:16:30
Válasz #2917
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Április 05. - 22:17:00
Válasz #2918
Nem elérhető

Gabe


Én annyit írtam kezdesz gyanús lenni, mert 4hsz-en belül 2x te írtál, mindkettőnél a buzulásnál.
Nem azt írtam, hogy szereted a dákót és egyebek!
Fastorról látszik, hogy homár, csak azok beszélnek ennyit róla, és sírnak, ha megijesztik őket!
Egyébként rajtam humorkodhattok, nehezen veszem fel a dolgot, max. itt a válaszban úgy tűnik, de elhiheted nem leszek lelkibeteg a poénoktól!  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 05. - 22:20:51
Válasz #2919
Nem elérhető

H. Laci


Én annyit írtam kezdesz gyanús lenni, mert 4hsz-en belül 2x te írtál, mindkettőnél a buzulásnál.
Nem azt írtam, hogy szereted a dákót és egyebek!
Fastorról látszik, hogy homár, csak azok beszélnek ennyit róla, és sírnak, ha megijesztik őket!
Egyébként rajtam humorkodhattok, nehezen veszem fel a dolgot, max. itt a válaszban úgy tűnik, de elhiheted nem leszek lelkibeteg a poénoktól!  ;)

ez lett  !+"%  ****:))) ****:))) ****:)))
minden esetre jókat röhöghetnek a többiek rajtunk  !+"%

2009. Április 05. - 22:27:08
Válasz #2920
Nem elérhető

God Vazzeg


Én annyit írtam kezdesz gyanús lenni, mert 4hsz-en belül 2x te írtál, mindkettőnél a buzulásnál.
Nem azt írtam, hogy szereted a dákót és egyebek!
Fastorról látszik, hogy homár, csak azok beszélnek ennyit róla, és sírnak, ha megijesztik őket!
Egyébként rajtam humorkodhattok, nehezen veszem fel a dolgot, max. itt a válaszban úgy tűnik, de elhiheted nem leszek lelkibeteg a poénoktól!  ;)

Te kis "hirtelen"  ****:)))

2009. Április 05. - 22:27:24
Válasz #2921
Nem elérhető

fastor


Én annyit írtam kezdesz gyanús lenni, mert 4hsz-en belül 2x te írtál, mindkettőnél a buzulásnál.
Nem azt írtam, hogy szereted a dákót és egyebek!
Fastorról látszik, hogy homár, csak azok beszélnek ennyit róla, és sírnak, ha megijesztik őket!
Egyébként rajtam humorkodhattok, nehezen veszem fel a dolgot, max. itt a válaszban úgy tűnik, de elhiheted nem leszek lelkibeteg a poénoktól!  ;)
azt hittem, az érettebb rétegnek leesik,hogy melyik reakcióm volt, hasonló, egyébiránt mikor berakták ezt a képet ebbe a topicba ,leírtam a reackióm :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 05. - 22:27:34
Válasz #2922
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Április 05. - 22:56:48
Válasz #2923
Nem elérhető

Cressler


Mivan srácok megártott a jó idő?
10 oldalon keresztül a válaszológéppel játszani kemény  ****:))))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 06. - 06:50:59
Válasz #2924
Nem elérhető

dumbass


Én nem kérdezek ilyesmit:

Hálaci és fasztor kis taknyos puhapöcsű homárok, akik izmos fiúk képeire racsniznak esténként,
reggelente pedig a meleg kakaó ivása közben egymás avatarát nézve polírozzák a bohócot?

csak megállapítok:

Ugyanmár, ez nem kérdés, perszehogyafaszbane!  /:-)
GAbe te már be vagy fásulva ****:)))
nem veszed a poénokat, mégis próbálod osztani ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

ti ebbe láttok bármi poénosat? mármint a kérdezzfelelekben? jézusom...
Vártam, hogy megunják, csak a 2.oldal hülyeség után már kezdett unalmas lenni!

Na én vittem a fórumozókat a rosszba, nem gondoltam hogy mindenki elkezd másolgatni...

Ha valaki nem ismeri még:

Nagypapa mesél húsz év körüli unokájának.
- Fiacskám! Amikor én ilyen idős voltam, mint te, a barátaimmal Párizsban voltunk és nagyon jól szórakoztunk. Minden délben a legjobb éttermekben ebédeltünk. Végigettük az étlapot, és a legjobb borokat ittuk hozzá. Amikor jóllaktunk, fizetés nélkül távoztunk. A vendéglős és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, de jól elvertük őket.
Délután felkerestük a kocsmákat: finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk. Amikor jól berúgtunk, fizetés nélkül távoztunk. A kocsmáros és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, így őket is jól elvertük.
Esténként elmentünk a kupikba, minden kurvát megdugtunk. Amikor kiszórakoztuk magunkat, elindultunk, persze itt se fizettünk. A madame és a felvigyázók persze utánunk jöttek reklamálni, de őket megint csak elvertük.
Éjszaka kipihentük magunkat, majd másnap újra kezdtük a kört. Ezt így csináltuk minden nap, míg Párizsban voltunk a haverokkal.
Az unokát nagyon feldobja ez a programlehetőség, összeszedi a haverokat, mesél nekik a nagypapa Párizsi kalandjairól és elhatározzák, hogy ők is kimennek szórakozni. Két hét múlva hazajönnek. Az unoka alig él, keze lába törött, feje bekötve.
- Mi történt veled, fiam? - kérdi a nagypapa.
- Elmentünk a vendéglőbe, bekajáltunk, beittunk, le akartunk lépni, erre a vendéglős megvert, mint egy lovat. Sebaj, délben elmentünk egy jó kocsmába, finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk, ám amikor fizetés nélkül le akartunk lépni, a kocsmáros és a haverjai irgalmatlanul megpofoztak. Este elvánszorogtunk egy kupiba, a nap fénypontjaként keféltünk egy jót. Megpróbáltunk lelépni fizetés nélkül, de a stricik kegyetlenül elvertek, ráadásul elszedték minden pénzünket. Nagyon rossz volt!
- Sajnálom kisunokám. Kivel utaztatok?
- A Neckermannal, nagypapa.
- Őket nem ismerem, mi annak idején az SS-el voltunk.

 ****:))) ****:))) ****:)))